[capricorn, natrium]
 #288568  od 10fredy10
 před 7 lety
a po odfotení mi vypísalo v okne Screen was saved to ..... takze TWRP funguje len ta inštalácia..
 #288571  od PaJo
 před 7 lety
Výpis z TWRP je ok, všetko išlo správne ako malo. Mobil je pripojený k PC cez USB? Ak áno skús ho odpojiť.
 #288574  od 10fredy10
 před 7 lety
Teraz som si všimol, že na tom ukazovateli priebehu inštalácie to namkonci (pod scroll lištou) trochu bliká
 #288575  od PaJo
 před 7 lety
Ešte rozmýšľam, čo môže spôsobovať že inštalácia nechce prejsť.
ZIP archív s ROM nie je poškodený? Stiahol sa celý bez problémov?
 #288577  od PaJo
 před 7 lety
Asi bude robiť problém to, že si najprv nainštaloval SuperSu a potom si inštaloval Global ROM.
Skús mobil reštartovať späť do TWRP tak, že budeš súčasne držať tlačítko zapínania + tlačítko hlasitosti hore až kým sa znovu neobjaví logo s mimozemšťanom pri spúšťaní TWRP, potom tieto tlačidlá pusti.
 #288581  od PaJo
 před 7 lety
Dobre. Teraz vyber možnosť Vymazať -> Factory reset, neoznačuj nič iné ako je, TWRP samo určí čo je potrebné v tomto kroku vymazať. Po skončení sa vráť opäť na začiatok TWRP kde máš na výber možnosti Inštalovať, Vymazať atď. Tu vyber možnosť Reštartovať -> Recovery.

Keď budeš mať hotovo, napíš.
 #288582  od 10fredy10
 před 7 lety
Mám hotovo reštartlo mi phone a vrátilo ma to do TWRP menu + posielam screen po tom factory reset. A v mobile mám vytvorený priečinok TWRP/ZCX/.zcxwrps to je dáky súbor bez prípony iba tento jediný tu je nič viac a má 1,02 kB
Přílohy
1.png
1.png (172.98 KiB) Zobrazeno 3047 x
 #288583  od PaJo
 před 7 lety
Pripoj mobil k PC cez USB a skopíruj doň ZIP s ROM, potom ju nainštaluj.
 #288584  od 10fredy10
 před 7 lety
Vymazal som ho z pamete telefónu a znovu som ho tam nahral, potom som ho skúsil v otvoriť a stalo sa dačo zaujímavé, namiesto toho aby ho otvorilo začalo zasa dačo kopírovať a až potom ho otvorilo takže asi je ten súbor poškodený, ale inštaláciu som spustil a zaseklo to presne na rovnakom mieste takze tam bude dáky jeden súbor poškodeny v tom .zip-e. Dal som z fóra sťahovať celý zip odznova a kedže to má 926MB tak to budem mať o 2 hodiny :D ale už viem ako preinštalovať, pôjdem podla tvojho návo du vyššie, Factory reset potom restart -> Recovery a potom hodin ten novy zip do mobilu a skúsim nainštalovať. Ďakujem pekne za celý tvoj čas či si mi venoval. :)
 #288586  od PaJo
 před 7 lety
Ešte mi napadlo, ten bootloader máš odomknutý cez MiUnlock? Už ti to odomknutie prešlo na 100%?
 #288587  od 10fredy10
 před 7 lety
Áno odmknutie mi prešlo v poriadku, aj som skúšal ten test FALSE/TRUE a bolo to v poriadku :)
Skúsil som malý test, Dal som vlastnosti toho stiahnutého ZIPu, má 926MB, rozbalil som ho a znovu zazipoval a nový ZIP ma už len 797MB takže pri downloade asi došlo k chybe..
 #288588  od PaJo
 před 7 lety
To som z toho jeleň, ak by ti táto Stable verzia neišla, skús tam potom nainštalovať poslednú Týždennú 7.2.16.
 #288668  od Peder1905
 před 7 lety
Prečo nepozerate na staré posty? Ako prvý som sa tu na to pýtal a tak tu máte všetko v tom poste rozpísané. Takisto aj správne linky na návody :D Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť podľa tohto som to rozbil, asi tretia odpoveď od začiatku a tam su linky

Odoslané z MI 5s Plus pomocou Tapatalku
 #288842  od 10fredy10
 před 7 lety
Nakoniec som to doklepal do úspešného konca, ale za všetko vďačím PaJo-vi, ktorý mi pomáhal jeden deň na fóre, druhý deň PMky a nakoniec, tretí deň, bol ocohtný ma 4 hodiny navigovať cez SKYPE. Nie je jednoduché, pre nováčika, dostať telefón do stavu aký si predstavujete. PaJo-vi taktiež vdačím, že ma nie len navigoval čo kam uložiť čo kedy potlačiť, ale mi aj postup vysvetlil, prečo práve jednotlivé kroky robíme a preto som už niektoré veci vďaka nemu aj pochopil:) A určite je tu viac ľudí ako on a myslím že toto fórum je práve postavené na ochote týchto ľudí. PaJo sa mi dokopy za tieto 4 dni venoval vyše 5 hodín. Myslím že toto číslo hovorí samo za seba :) Dík PaJo
 #288843  od 10fredy10
 před 7 lety
A ak budete mať niekto problém tak mu určite napíšte PM-ku, je veľmi ochotný a hlavne aj veľmi šikovný :) Neváhajte
 #288846  od PaJo
 před 7 lety
Za málo :) takéto veci ma bavia tak som rád pomohol :)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat