STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
168
79%
NIE
45
21%
 #255798  od kapap1
 před 7 lety
just píše:Ako sa v Mi5 deaktivuje ponuka widgety, tapety, efekty, ked stlacite lavy alebo pravy bok displeja? Lebo niekedy ked chytim mobil tak prstami sa dotknem displeja na boku a vybehne tato ponuka. Niekde sa to urcite da deaktivovat lebo uz som to raz mal zakazane, ale fakt si nespomeniem pri tolkych nastaveniach.
Nebude to Nastaveni - System a zarizeni - Dalsi nastaveni - Dotykovy asistent???Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #255801  od _zero_
 před 7 lety
LukyCami píše:Zdravím,

Zkoušel jsem odemknout bootloader dle návodu, dle youtube a vždy se zaseknu na 50%, vypnuté digitální podpisy, spouštím jako správce miflash unlock a vždy stejný problém

Mám dev rom miui_HMNote4_6.9.29_223b8e74f6_6.0
Zkoušeno také na miui_HMNote4_V8.0.9.0.MBFCNDG_24819dd86f_6.0
Úspěch ani zde a teď nejde ani nahrát upgradem tato miui_HMNote4Global_V8.0.3.0.MBFMIDG_f756d339f6_6.0

Xiaomi redmi note 4
a ak by si tam nahral nejaku starsiu miui 7 china dev? neskusal si?

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #255802  od WaffenCZ
 před 7 lety
kapap1 píše:
WaffenCZ píše:Zdravím pánové... mam Redmi Note 3G
že já vůl jsem to stahoval a zkoušel nainstalovat... aktualizaci jsem prováděl přes uploader, vybral jsem zip soubor a už to frčelo... spustil se nějakej "instalační program" nějakej TEAMWIN kde bylo na výběr několik složek...
(Install - kde jsem vybral zip soubor a spustil instalaci)
(Wipe - kde jsou možnosti Factory Reset, Advanced Wipe, Format data)
(Backup)
(Restore)
(Mount)
(File Manager)
(Advanced)
(Reboot)
Vybírám teda ve složce Install zip soubor a začínám instalovat... po asi 5-10 minutách mě to napsalo něco v tom smyslu že tam cosi chybí a nelze tedy instalaci dokončit... po restartu telefonu jsem se opět dostal do programu TEAMWIN... normálně do telefonu už nemám možnost se jak dostat pořád se mi nabootuje tenhle program od té doby... pak jsem si debil říkal že když teda vymažu ten zip soubor tak mobil vlastně donutím normálně se spustit protože nebude mít zdroj pro TEAMWIN... jak naivní... po rebootu opět v TEAMWIN... a tak jsem začal panikařit a protože jsem neměl moc možností, napřed ve složce Wipe jsem spustil tovární nastavení... a když ani to nepomohlo... tak formát... Nepomohlo mě vůbec nic... když se snažím spustit mobil tak se dostanu jen do TEAMWIN a nikam jinam... byl jsem v práci a tak že až se dostanu dom tak si mobil napojím na komp a přes MiPCsuite se pokusím o nějakou obnovu nebo něco ale mobil se mě už nedaří ani propojit s kompem...

Omlouvám se že jsem se tak rozepsal ale jsem zoufalej a potřeboval bych poradit co s tím ještě můžu dělat? Předem díky za veškerou pomoc
Kdyz se dostanes do toho "programu" Teamwin, dostal jsi se do TWRP. Stahni tedy do PC spravnou verzi updatu pro svuj tlf, tlf pripoj kabelem k PC (za predpokladu, ze bude spusten tebou zminovany Teamwin), tlf se normalne prihlasi jako vymenitelne uloziste, zkopiruj do nej aktualizacni balik a stejnym zpusobem, jako jsi to delal ted, stiskni Install, najdi balik a swipem potvrd jeho instalaci. Pak cekej na instalaci. Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
První problém... jsem v TWRP, mobil připojenej ke kompu ale v počítači se mi nezobrazí... Když si otevřu ale Zařízení a tiskárny, tak ho tam mám v kategorii Neurčené a nemůžu ho otevřít a nic...
 #255831  od kapap1
 před 7 lety
WaffenCZ píše:
kapap1 píše:
WaffenCZ píše:Zdravím pánové... mam Redmi Note 3G
že já vůl jsem to stahoval a zkoušel nainstalovat... aktualizaci jsem prováděl přes uploader, vybral jsem zip soubor a už to frčelo... spustil se nějakej "instalační program" nějakej TEAMWIN kde bylo na výběr několik složek...
(Install - kde jsem vybral zip soubor a spustil instalaci)
(Wipe - kde jsou možnosti Factory Reset, Advanced Wipe, Format data)
(Backup)
(Restore)
(Mount)
(File Manager)
(Advanced)
(Reboot)
Vybírám teda ve složce Install zip soubor a začínám instalovat... po asi 5-10 minutách mě to napsalo něco v tom smyslu že tam cosi chybí a nelze tedy instalaci dokončit... po restartu telefonu jsem se opět dostal do programu TEAMWIN... normálně do telefonu už nemám možnost se jak dostat pořád se mi nabootuje tenhle program od té doby... pak jsem si debil říkal že když teda vymažu ten zip soubor tak mobil vlastně donutím normálně se spustit protože nebude mít zdroj pro TEAMWIN... jak naivní... po rebootu opět v TEAMWIN... a tak jsem začal panikařit a protože jsem neměl moc možností, napřed ve složce Wipe jsem spustil tovární nastavení... a když ani to nepomohlo... tak formát... Nepomohlo mě vůbec nic... když se snažím spustit mobil tak se dostanu jen do TEAMWIN a nikam jinam... byl jsem v práci a tak že až se dostanu dom tak si mobil napojím na komp a přes MiPCsuite se pokusím o nějakou obnovu nebo něco ale mobil se mě už nedaří ani propojit s kompem...

Omlouvám se že jsem se tak rozepsal ale jsem zoufalej a potřeboval bych poradit co s tím ještě můžu dělat? Předem díky za veškerou pomoc
Kdyz se dostanes do toho "programu" Teamwin, dostal jsi se do TWRP. Stahni tedy do PC spravnou verzi updatu pro svuj tlf, tlf pripoj kabelem k PC (za predpokladu, ze bude spusten tebou zminovany Teamwin), tlf se normalne prihlasi jako vymenitelne uloziste, zkopiruj do nej aktualizacni balik a stejnym zpusobem, jako jsi to delal ted, stiskni Install, najdi balik a swipem potvrd jeho instalaci. Pak cekej na instalaci. Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
První problém... jsem v TWRP, mobil připojenej ke kompu ale v počítači se mi nezobrazí... Když si otevřu ale Zařízení a tiskárny, tak ho tam mám v kategorii Neurčené a nemůžu ho otevřít a nic...
Ovladac?

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #255842  od WaffenCZ
 před 7 lety
mirotaso píše:@WaffenCZ skus urobit presne toto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Takže jsem postupoval podle návodu... místo Android bootloader interface jsem tam měl Android ADB Interface... odinstaloval a nechal vyhledat změny... pak jsem zařízení našel mezi "Zařízení USB" ale stále mám mobil mezi Neurčené... ovladač a všechno jsem odinstalovával a znovu instaloval asi 3x ale beze změny...
 #255849  od mirotaso
 před 7 lety
Android bootloader interface a Android ADB Interface je to iste, rozne zariadenia sa mozu trosku odlisne hlasit... urobil si ten postup aj pri prepnutom telefone do twrp, ci vtedy v spavcovi nadalej nic nevidis?? skusal si aj iny usb port, iny comp?
 #255852  od VMach3
 před 7 lety
@WaffenCZ Pro instalaci MIUI8 na Redmi Note 3G MTK je třeba mít zvětšený systémový oddíl!
Toto upozornění máš v prvním příspěvku pod download tabulkou!
Na paměťovou kartu si ulož některou MIUI7 rom, a tu nainstaluj v TWRP, tím telefon oživíš. Pak si přečti co je třeba udělat na tvém telefonu pro instalaci MIUI8.
 #255853  od WaffenCZ
 před 7 lety
mirotaso píše:Android bootloader interface a Android ADB Interface je to iste, rozne zariadenia sa mozu trosku odlisne hlasit... urobil si ten postup aj pri prepnutom telefone do twrp, ci vtedy v spavcovi nadalej nic nevidis?? skusal si aj iny usb port, iny comp?
Aha tak to jo :-) urobil... v twrp, při vypnutém telefonu, v jiných usb portech... jak ve 2.0 tak i v 3.0... ve správci zařízení mobil je ale pod "Zařízení USB" a už ne pod "Android Phone" a ADB... jinej komp dneska nemám k dispozici...
 #255854  od WaffenCZ
 před 7 lety
VMach3 píše:@WaffenCZ Pro instalaci MIUI8 na Redmi Note 3G MTK je třeba mít zvětšený systémový oddíl!
Toto upozornění máš v prvním příspěvku pod download tabulkou!
Na paměťovou kartu si ulož některou MIUI7 rom, a tu nainstaluj v TWRP, tím telefon oživíš. Pak si přečti co je třeba udělat na tvém telefonu pro instalaci MIUI8.
Však jsem říkal že su blbec :-) Tohle rozhodně mám v plánu udělat jen co se mi podaří aby můj kompl nebo mobil nebo oba dva navzájem komunikovali a já byl schopnej do telefonu uložit Miui7 rom... rom zatím nahrát nemůžu když nejsu schopnej romku nahrát do telefonu kterej je polomrtvej
 #255855  od VMach3
 před 7 lety
Použij paměťovou kartu
 #255856  od WaffenCZ
 před 7 lety
VMach3 píše:Použij paměťovou kartu
No... paměťovku jsem od jakživa měl v telefonu tojo ale před nějakým časem přestala fungovat nebo co... prostě jednoho krásnýho dne se mě přestala zobrazovat v telefonu... Ale taky mě mohlo napadnout dřív se podívat po nějaký jiný jestli mám :D Ale nevím jestli mám adaptér nebo něco :D uvidíme...
 #255857  od VMach3
 před 7 lety
No, ještě můžes použít flashku přes USB OTG, máš li, nebo ADB Sideload, znáš li.
A jako poslední možnost, flash čínské rom v SP Flash Tools.
 #255860  od WaffenCZ
 před 7 lety
VMach3 píše:No, ještě můžes použít flashku přes USB OTG, máš li, nebo ADB Sideload, znáš li.
A jako poslední možnost, flash čínské rom v SP Flash Tools.
USB OTG nemám, ADB Sideload neznám :D a SP Flash Tools to je pro mě úplně španělská dědina... vím že se mnou máte trápení... a já zjišťuju, jak jsem vůbec mohl v moderním světě přežít :D :D
 #255861  od VMach3
 před 7 lety
Ráno moudřejší večera, takže si ráno zaběhni do nejbližšího elektra, kup za pár kaček pamětovku a bude po trápení.
 #255863  od WaffenCZ
 před 7 lety
VMach3 píše:Ráno moudřejší večera, takže si ráno zaběhni do nejbližšího elektra, kup za pár kaček pamětovku a bude po trápení.
Moudré rozhodnutí... i když se přiznám že jsem koukal na ten Sideload a ten mě zaujal :-)
 #255866  od WaffenCZ
 před 7 lety
mirotaso píše:cez ten total commander to nie je vobec problem... ono nie je iste ci mas tu pamatovku do coho vopchat :)
Menší pokrok tu máme... zkusil jsem ten TC a aspoň konečně vidím složky a soubory a blbosti co jsou v telefoně... jenže mě tam nejde nic zkopírovat... jakoby mě v TC mobil zmizí... musím vytáhnout a zase nasadit kabel aby se mě tam ten mobil zase ukázal :D
 #255867  od petr1202
 před 7 lety
Zdravím, na Mi4 mám momentálně nainstalovanou verzi MIUI 8 6.8.11. Pokud bych chtěl aktualizovat na aktuální verzi MIUI 8.1 6.9.29 (případně i na novější aktualizace, až budou dostupné), musím opět postupovat tak, že musím nejdříve do interního úložiště nahrát verzi 5.12.17, tu dvakrát instalovat a až následovně stáhnout a instalovat aktuální verzi MIUI?
Děkuji za odpověď.
 #255871  od WaffenCZ
 před 7 lety
mirotaso píše:@WaffenCZ kopirovat sa da iba do zlozky sdcard
Asi su fakt vůl nebo já nevím ale ten zip soubor se mi prostě nedaří zkopírovat...
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat