STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
89
82%
NIE
19
18%
 #257252  od stasiak
 před 7 lety
Dobrý den,

1. děkuji za Vaši skvělou práci! Redmi 3SLTE funguje bez problémů.
Zatím 2 postřehy - v aplikaci kalendář nefunguje měsíční zobrazení (zobrazí nahoře dny Po-Ne a to je vše), odemčení telefonu pomocí otisku prstu nezavibruje jako dřív, nenašel jsem, kde se to dá nastavit...

Ještě jednou díky.
 #257255  od Loser
 před 7 lety
Na me mi3 vse funguje, jako vzdy a instalace mi trvala tak do 10minut v twrp a pak dalsich 10 minut nez najel telefon, ale kazdou aktualizaci co nahravam, tak ten cas je porad skoro stejnej, ale urcite ne pul hodiny, nebo hodinu.
 #257259  od Bananisimo
 před 7 lety
stasiak píše:Dobrý den,

1. děkuji za Vaši skvělou práci! Redmi 3SLTE funguje bez problémů.
Zatím 2 postřehy - v aplikaci kalendář nefunguje měsíční zobrazení (zobrazí nahoře dny Po-Ne a to je vše), odemčení telefonu pomocí otisku prstu nezavibruje jako dřív, nenašel jsem, kde se to dá nastavit...

Ještě jednou díky.
Normálně při odemykání telefon nevibruje, jen při špatném pokusu.Podle mě to byl do teď nějaký bug.Zkus vymazat data aplikace klandář třeba v Link2sd,pak spusť znovu.
 #257283  od Hardison
 před 7 lety
Ked zavolam, logicky zhasne displej. Ak napr dovolam chcem rozsvietit displej vypinacim tlacidlom... Mozem ho stlacat kolkokrat chcem ako .ebnuty ale displej je furt zhasnuty...

V COM MOZE BYT CHYBA?

Zaujimave, ze som updatol minulu ROM a problem mi ostal. Takze netusite niekto ako to vyriesit?? Bolo zle ak som pred dvoma tyzdnami po update dal vymazat tu davik a cache? Lebo ak je ROM v poriadku, potom mi napada toto ako jedina moznost... Je pravda ze mam ochranne krycie sklicko, ale to som mal aj predtym. A to ze je hore trocha skrabnute nad displejom tiez neprekaza... ale kde v nastaveni by to mohlo byt??

NEJAKE NAPADY?
 #257292  od Tozser155
 před 7 lety
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
android.database.sqlite.SQLiteException: table t9_lookup has no column named credit_img (code 1): , while compiling: INSERT OR IGNORE INTO t9_lookup(data_id,contact_id,raw_contact_id,data,normalized_data,display_name,photo_id,times_contacted,t9_key,display_string,data_tag,key_type,credit_img) VALUES (?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?)
	at android.database.sqlite.SQLiteConnection.nativePrepareStatement(Native Method)
	at android.database.sqlite.SQLiteConnection.acquirePreparedStatement(SQLiteConnection.java)
	at android.database.sqlite.SQLiteConnection.prepare(SQLiteConnection.java)
	at android.database.sqlite.SQLiteSession.prepare(SQLiteSession.java)
	at android.database.sqlite.SQLiteProgram.<init>(SQLiteProgram.java)
	at android.database.sqlite.SQLiteStatement.<init>(SQLiteStatement.java)
	at android.database.sqlite.SQLiteDatabase.compileStatement(SQLiteDatabase.java)
	at com.android.providers.contacts.t9.T9Utils.onDatabaseChanged(T9Utils.java)
	at com.android.providers.contacts.T9SearchSupport.initialize(T9SearchSupport.java)
	at com.android.providers.contacts.T9SearchSupport.onDatabaseOpen(T9SearchSupport.java)
	at com.android.providers.contacts.ContactsDatabaseHelper.onOpen(ContactsDatabaseHelper.java)
	at android.database.sqlite.SQLiteOpenHelper.getDatabaseLocked(SQLiteOpenHelper.java)
	at android.database.sqlite.SQLiteOpenHelper.getReadableDatabase(SQLiteOpenHelper.java)
	at com.android.providers.contacts.LegacyApiSupport.<init>(LegacyApiSupport.java)
	at com.android.providers.contacts.ContactsProvider2.initForDefaultLocale(ContactsProvider2.java)
	at com.android.providers.contacts.ContactsProvider2.performBackgroundTask(ContactsProvider2.java)
	at com.android.providers.contacts.ContactsProvider2$1.handleMessage(ContactsProvider2.java)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java)
	at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java)
 #257334  od kapap1
 před 7 lety
Tozser155 píše::-[
Treba ti chtel kolega dat na vedomi, ze ten log je fajn, ale aby se v nem mohl nekdo lepe orientovat, vubec by nebylo od veci, kdyby sis vzpomnel, co tu chybu vyvolalo, vis??? ;-)

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
klasik76 se to líbí
 #257446  od klasik76
 před 7 lety
Ono je všeobecne problém dohovoriť sa s mímom písomnou formou. [SMILING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #257450  od sandis
 před 7 lety
Neda sa dako zarazit ta notifikacia o ne-aktivovani SIM? Nemam ucet ani ho nemam v plane zakladat. V predoslych verziach sa hlaska objavila iba po restarte,no teraz tam skace kazdu chvilu..
 #257467  od LorenzoCZ
 před 7 lety
LorenzoCZ píše:MiPad 2

Odkazy na stáhnutí nefungují -> 404 error a dále No mirror found.
Ingbrzy: prosím o update odkazů. Díky moc předem.
 #257481  od dkalina
 před 7 lety
Tentokrat se mi nedari stahnout rom pro mi4c. Jeden odkaz nefunguje a pri stahovani z druheho to pokazdy cca po minute padne. Zkousim uz treti den a stale to same. Zvlastni je, ze se mi to stahovani neobjevi ani v aplikaci Stahovani, ale cca tu minutu to vzdy stahuje.
Na pocitaci jsem jeste nezkousel, nemam ho ted k dispozici.

Send from my Mi4C
 #257488  od VMach3
 před 7 lety
Přerušení stahování a nezobrazení ve Stahování mi dělá Chrome, zkus MIUI prohlížeč, ten mi stahuje bez problémů.
dkalina se to líbí
 #257516  od sobotka.foto
 před 7 lety
Zdravím bando, někde jsem tu u starší verze viděl problémy s WiFi! Výpadky... Ted mi to dělá, ale nevím co s tím a to vlákno nemůžu najít. WiFi připojena jede v pohodě a najednou bum a přestane mi fungovat připojení k netu i přes to že mám plný signál WiFi... Vyřešilo se to nějak?

Odesláno z mého HM NOTE 1S pomocí Tapatalk
 #257521  od r.dave
 před 7 lety
Zmurko píše:Takze som sa napokon vratil k predchadzajucej verzii.
Zhodnotenie na fone KENZO:
Kompas nefunguje je zamrznuty.
Odomknutie obrazovky upozornuje na zakryty senzor priblizenia hoci ten je odkryty a sensor priblizenia nefunguje vo vrecku pri tom ako mi niekto vola.
V servisnom menu som skusal a nefunguje proximity sensor ani light sensor.

Pred tym ako niekto povie nech skusim FR tak ten bol spraveny viackrat pre skusku. Bola aj viackrat nahrata ROM. Boli aj vymazane a nanovo nastavene data nefunkcnych alikacii.
Nic nepomohlo...vratil som sa k predchadzajucej verzii a tam mi ide vsetko okrem spominaneho kompasu.
Je to divný, ale já na kenzu nezaznamenal ani jeden problém co uvádíš.

Odesláno z mého Redmi note 3 pro
 #257523  od Softmi
 před 7 lety
Prosím o radu. Jakou verzi teda nejlepší použít na REDMI 3S 32GB LTE v kroku 5 když mam v telefonu verzi MIUI 8.0.3.0 stabilní verze. Nejlépe poprosím o odkaz. Ostatní je mi jasný. Děkuji moc
Naposledy upravil(a) Softmi dne 18 Říj 2016, 11:27, celkem upraveno 1 x.
 #257524  od kapap1
 před 7 lety
sobotka.foto píše:Zdravím bando, někde jsem tu u starší verze viděl problémy s WiFi! Výpadky... Ted mi to dělá, ale nevím co s tím a to vlákno nemůžu najít. WiFi připojena jede v pohodě a najednou bum a přestane mi fungovat připojení k netu i přes to že mám plný signál WiFi... Vyřešilo se to nějak?

Odesláno z mého HM NOTE 1S pomocí Tapatalk
Myslim, ze tady byly v predchozi verzi nejake navody, jak zprovoznit nejake nedostatky k wifi. Bylo to ohledne pasem routeru, zmene kanalu, na kterem router jede a muze byt nekym jinym rusen, zmena IP adresy pripojeneho tlf. Zkus projet 6.9.29 a hledej tyto informace v okoli prispevku uzivatele @mirotaso. Obrázek

Edit: pokud signal vidis plny, zameril bych se na to, jestli nemas router zaruseny nebo neni problem na strane providera.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #257533  od stasiak
 před 7 lety
Bananisimo píše:
stasiak píše:Dobrý den,

1. děkuji za Vaši skvělou práci! Redmi 3SLTE funguje bez problémů.
Zatím 2 postřehy - v aplikaci kalendář nefunguje měsíční zobrazení (zobrazí nahoře dny Po-Ne a to je vše), odemčení telefonu pomocí otisku prstu nezavibruje jako dřív, nenašel jsem, kde se to dá nastavit...

Ještě jednou díky.
Normálně při odemykání telefon nevibruje, jen při špatném pokusu.Podle mě to byl do teď nějaký bug.Zkus vymazat data aplikace klandář třeba v Link2sd,pak spusť znovu.
Děkuji za upřesnění, v minulé ROM to bylo tak, že silné zavibrování znamenalo chybné čtení otisku, slabé pak bylo při odemknutí, OK beru jako vlastnost, že slabé byl BUG :)
Vymazání dat kalendáře pomohlo, zobrazuje se správně....

Díky!
 #257554  od sobotka.foto
 před 7 lety
kapap1 píše:
sobotka.foto píše:Zdravím bando, někde jsem tu u starší verze viděl problémy s WiFi! Výpadky... Ted mi to dělá, ale nevím co s tím a to vlákno nemůžu najít. WiFi připojena jede v pohodě a najednou bum a přestane mi fungovat připojení k netu i přes to že mám plný signál WiFi... Vyřešilo se to nějak?

Odesláno z mého HM NOTE 1S pomocí Tapatalk
Myslim, ze tady byly v predchozi verzi nejake navody, jak zprovoznit nejake nedostatky k wifi. Bylo to ohledne pasem routeru, zmene kanalu, na kterem router jede a muze byt nekym jinym rusen, zmena IP adresy pripojeneho tlf. Zkus projet 6.9.29 a hledej tyto informace v okoli prispevku uzivatele @mirotaso. Obrázek

Edit: pokud signal vidis plny, zameril bych se na to, jestli nemas router zaruseny nebo neni problem na strane providera.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Dělá mi to jen mobil... Nějaká chyba... Koukal jsem i na konverzaci na kterou jsi mě odkázal a to také nepomohlo...

Odesláno z mého HM NOTE 1S pomocí Tapatalk
 #257569  od FlugzeugSK
 před 7 lety
Ahojte, sorry za off-topic, ale...
- v prvom rade sa chcem podakovat vsetkym Vam, ktori aktivne pracujete na chode MIUI.cz komunity a na priprave a upravach MIUI.cz ROM. sam mam NotePRO, ktory ma sice spickove zelezo, ale bez Vas by to bol len kus zeleza... nebyt Vas, nikdy by som si tento telefon nekupil.
- v druhom rade chcem podakovat vsetkym Vam, ktori aktivne pracujete na chode tohto fora, pretoze vdaka detailnym navodom a upravenym nastrojom sme schopni nie len spravovat a aktualizovat svoje telefony, ale aj ich ozivit ked sa z nich stanu nahodou mrtvoly...
- v tretom rade chcem podakovat vsetkym ktori su ochotni na tomto fore poradit a podelit sa so skusenostami.

Rozhodol som sa preto (a urobil som to velmi rad), financne prispiet a "pozvat chalanov na obed a panaka"
Pisem to preto sem, pretoze toto vlakno cita najviac ludi.
Nechcem sa tym chvalit, ale chcem takto inspirovat dalsich, aby tiez podporili pracu, ktoru robia chalani zadarmo a vo svojom volnom case. Bez ich ponocovania by asi vacsina z nas o xiaomi neuvazovala ako o plnohodnotnom telefone.

este raz DAKUJEM !
ingbrzy, Bananisimo, MiDavid a 2 ostatní se to líbí
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat