STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
110
86%
NIE
18
14%
 #259009  od -K-A-Ň-A-R-
 před 7 lety
kapap1 píše:
-K-A-Ň-A-R- píše:S potažením ano Obrázek ale bývaly doby, kdy pokud nebyla žádná notifikace, tak po stažení se ukázaly ihned přepínače.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
v8 to ma jinak. Ale je to jen o zvyku.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Tak si budu muset zvyknout. Díky :)

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #259020  od mano
 před 7 lety
ingbrzy, bude daka oprava MI5 aby bezali dve simkarty ? alebo cakat az na dalsiu aktualizaciu ?
 #259024  od lerak
 před 7 lety
mirotaso
23 říj 2016, 23:51
par ludi tu malo problem s poslednymi dvoma tusim verziami... ale rozhodne nie vsetci... pri prechode na v8 sa odporucal FR, robil si?... inac, ak ti nezabere ani miflash, flash all, nasledne, instalcia twrp, instalacia cz/sk a FR... tak sa to da pripisat iba na vrub rozdielnosti HW, alebo stare dobre heslo: co xiaomi to original
Při přechodu z V7 na V8 se FR musel dělat neboď se spojovaly patricie. Pak čtyry měsíce jsi instaloval vždy přes aplikaci aktualizace a šlo to bez FR nebo wipe. Teď poslédní dvě instalace to končí nekonečnou smičkou a pak faktory reset a nová instalace. Proč se to změnilo když to bylo tak to dobré, čtyři měsíce klidu a pohody a vše fungovalo dobře. Tak se ptám proč tato náhlá změna v instalovaní.
 #259059  od DrCok
 před 7 lety
mirotaso píše:par ludi tu malo problem s poslednymi dvoma tusim verziami... ale rozhodne nie vsetci... pri prechode na v8 sa odporucal FR, robil si?... inac, ak ti nezabere ani miflash, flash all, nasledne, instalcia twrp, instalacia cz/sk a FR... tak sa to da pripisat iba na vrub rozdielnosti HW, alebo stare dobre heslo: co xiaomi to original :)
Ano FR jsem zkoušel taky, stejný výsledek. MiFlash atd. se mi moc nechce dělat nemám už nikde komp s Win a vím, že když jsem ho kdysi zkoušel rozběhnout v linuxu nešlo mi to. No možná mi nic jiného nezbude.
 #259064  od DrCok
 před 7 lety
ingbrzy píše:
DrCok píše:Nejdřív to nechávám projet celé, protože aktualizaci pouštím přes apk. Takže to nejdřív samo rebootne. A u většiny verzí to samo naběhne. Tady však ne, proto jsem v TWRP udělal i wipe dalvik a cache a stále nic. Tak jsem zkusil i celý system a neustále nic. Verze 6.10.13 a 6.10.20 nenaběhne jakákoli starší bez problému. A je jedno kdy udělám wipe chová se to neustále stejně. Neřeším teď programy, myslím teď náběh systému. Ale jestli máš nějaký přesný postup, jak to udělat správně aby to fungovalo, sem s ním :-)
Snad nedavas aj wipe system...

~Tapatalk Mi5~
Trošku jsem čekal, že se mě někdo zeptá i na tohle :-). Napsal jsem to dost nepřesně, taky bych se na to zeptal. Když smažu system je jasný, že tam nejdřív nahraji nový. A pak teprve zkouším jestli to naběhne. A nebo nahraji dám max. wipe Dalvik a cache a pak reboot. Bohužel ani v jednom případě mi nenaběhne verze 6.10.13 , 6.10.20 ale třeba 6.9.15 bez problémů.
 #259068  od stanley210
 před 7 lety
Zobrazuje se vám správná barva notifikační diody při upozornění ext. aplikací? Mě se rozsvítí jen ta, kterou mám v systémovém nastavení zvolenou jako upozornění a nastavení barvy v aplikacích nereaguje.

Mi4s
 #259079  od bfarkas
 před 7 lety
V prvom rade diky za všetky updaty.

Po poslednom update mám problém. Po niektorých reštartoch mi pýta aktiváciu SIM kariet, ktorá sa nedá dokončiť. Bez tej aktivácie nemám vôbec signál ani na jednej zo SIM kariet. Zas niekedy keď reštartujem tak všetko nabehne v pohode. Neviete čím to môže byť? Ak som prehliadol taký príspevok, tak sa ospravedlňujem, ale nič som takéto tu nenašiel.

Aktiváciu SIM kariet na účet som robil už dávno, odvtedy som nemal žiaden problém, až po update na 6.10.20.

FR som robil asi 2 mesiace dozadu. Myslíte, že FR to vyrieši? Lebo ak by som chcel ísť späť na predošlý update, tak musím robiť zas FR a to by som veľmi nechcel (nerobil som nandroid zálohu...) :D

Diky moc :)

Telefón: Xiaomi Redmi Note 2 16GB
Obrázek

Obrázek

Obrázek
 #259104  od mirotaso
 před 7 lety
lerak píše:
mirotaso
23 říj 2016, 23:51
par ludi tu malo problem s poslednymi dvoma tusim verziami... ale rozhodne nie vsetci... pri prechode na v8 sa odporucal FR, robil si?... inac, ak ti nezabere ani miflash, flash all, nasledne, instalcia twrp, instalacia cz/sk a FR... tak sa to da pripisat iba na vrub rozdielnosti HW, alebo stare dobre heslo: co xiaomi to original
Při přechodu z V7 na V8 se FR musel dělat neboď se spojovaly patricie. Pak čtyry měsíce jsi instaloval vždy přes aplikaci aktualizace a šlo to bez FR nebo wipe. Teď poslédní dvě instalace to končí nekonečnou smičkou a pak faktory reset a nová instalace. Proč se to změnilo když to bylo tak to dobré, čtyři měsíce klidu a pohody a vše fungovalo dobře. Tak se ptám proč tato náhlá změna v instalovaní.
trosku sa mylis... ten moj prispevok sa tykal redmi 1s, tam sa nic nezlucovalo... pravdepodobne si chcel reagovat na nieco ine...
 #259118  od milousek73
 před 7 lety
aleseks píše:Tak takhle rychle se mi baterie ještě nevybíjela :-/ 3 a půl minuty hovoru a Chrome než jsem napsal tohle a ze 100% je 80%, jakákoliv spuštěna aplikace neuvěřitelně žere baterií.
Redmi Note 2
Potvrzuji neskutečně rychlé vybíjení baterie.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #259142  od j.jusko
 před 7 lety
Tiez sa mi zda ze baterka ide dole rýchlejšie naviac mi obcas meskaju spravy z whatsap a nezosynchronizuje sa mail.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #259152  od worldgoogl
 před 7 lety
-K-A-Ň-A-R- píše:
kapap1 píše:
-K-A-Ň-A-R- píše:S potažením ano Obrázek ale bývaly doby, kdy pokud nebyla žádná notifikace, tak po stažení se ukázaly ihned přepínače.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
v8 to ma jinak. Ale je to jen o zvyku.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Tak si budu muset zvyknout. Díky :)

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Mne sa to tiez nepaci a otravuje ma ze po stihnuti listy musim este aj posunit do lava aby som sa dostal k prepinacom
mirotaso píše:... zda sa, ze @-K-A-Ň-A-R- prekonal tazky vikend :) :) :)

odoslané z Xiaomi MI3
Alda 456 se to líbí
 #259157  od skorky
 před 7 lety
worldgoogl-Jak už psal prokji opár příspěvků výš,nastav kombinované rozložení přepínačů a po stáhnutí lišty je tam pěkně máš :)
 #259158  od prokji
 před 7 lety
Pro wordgoogl, kaňar a ostatní, kteří nejsou schopni prozkoumat změny miui8 oproti svým původním , často letitým,verzim systému:
Tak si nastavte kombinované zobrazení!!- stažením roletky máš notifikace a dalším stažením 12 tlačítek, jejichž pořadí si upravis podle svých preferencí....

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) prokji dne 24 Říj 2016, 20:46, celkem upraveno 1 x.
 #259163  od sandis
 před 7 lety
Uz v minulej verzii som si vsimol,ze tlacitko power neochotne obcas reaguje. Niekedy musim stlacit aj 3x aby som zobudil displej. Rmn2
 #259171  od prokji
 před 7 lety
sandis píše:Uz v minulej verzii som si vsimol,ze tlacitko power neochotne obcas reaguje. Niekedy musim stlacit aj 3x aby som zobudil displej. Rmn2
Hledej problém spíš v HW - vadné tlačítko,pripadne váznoucí v krytu.... Doporučuji sem tam telefon očistitObrázek

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #259173  od JungleOreo
 před 7 lety
Jenom bych chtěl zmínit, že ta uvedená animace v changelogu není na Mi4W. Nevím, zda to není záměrně.

Odesláno z Mi4W (Sent from Mi4W)
 #259177  od sandis
 před 7 lety
prokji píše:
sandis píše:Uz v minulej verzii som si vsimol,ze tlacitko power neochotne obcas reaguje. Niekedy musim stlacit aj 3x aby som zobudil displej. Rmn2
Hledej problém spíš v HW - vadné tlačítko,pripadne váznoucí v krytu.... Doporučuji sem tam telefon očistitObrázek

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Nn chlapi,nebude to hw, zivim sa ako it admin a som si isty,ze toto je sw... Najviac to robi,ked je displej zamknuty dlhsi cas. Ked to testujem normalne,tak to neurobi skoro nikdy...Mobil je po skoro 2 rokoch ako novy,cisty,nie som drevorubac :)
Mozno to suvisy aj s tym,ze ked mi niekto vola a taham mobil z vrecka,vidim nejaku novu hlasku,ktora zmizne a nedokazem to rozlustit,co to pise. Inak bez rootu, tema defaultna..
 #259180  od sandis
 před 7 lety
marmarko píše:Ta hlaska bude asi senzor, ktory detekuje nechcene stlacanie. Je to v nastaveniach, zamok, a senzor nechceneho pouzitia
Skusil som to vypnut,diky za tip.
 #259201  od Comby
 před 7 lety
stanley210 píše:Co ta dioda, funguje vám tak jak má?

Mi4s
Už to tu bolo spomínané, MIUI nastavenie farby LED prebíja nastavenie farieb v aplikácii.
hirkis se to líbí
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat