[Všeobecné návody pre všetky zariadenia]
 #281308  od VMach3
 před 7 lety
A proč se pokoušíš odemknout bootloader u telefonu který jej nikdy neměl uzamknutý.
 #281674  od Solamil
 před 7 lety
Zdravím, chci se zeptat jak dlouho trvá než mi přijde ověřovací kód v kroku b . Má s tím někdo zkušenosti za jak dlouho mu to přišlo ?

Předem děkuji za odpověď.
 #281728  od pajinek
 před 7 lety
Ověřovací kód musí přijít co nejdříve, v řádu sekund. Pokud nepřijde, je tam tlačítko, aby ti ji poslali znovu - Resend. V návodu, v tom obrázku, je to červeně napsáno...
 #284053  od 9421
 před 7 lety
Zdravím,

existuje metoda, jak trvale odemknout bootloader (RM 3S - pro účely instalace místní ROM) bez registrací na Mi Acc a sdělování Xiaomy telefonní číslo a kdo jejich telefon používá?

Pokud ano, prosím uveďte odkaz na návod.
(Pro Note 3 jsem nalezůl tento návod:

popř.: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
či Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť )

Díky.
 #284055  od ingbrzy
 před 7 lety
Nie

~Tapatalk Mi5~
 #284183  od 9421
 před 7 lety
ingbrzy píše:Nie

~Tapatalk Mi5~
Díky za info.

+ rozšiřující dotaz: Zkoušel někdo ověřit, zdali se při odemykání bootloaderu neinstaluje "nějaký" backdoor (adware/crapware?).

Díky.
 #284407  od pajinek
 před 7 lety
Při založení Mi účtu nemusíš telefonní číslo uvádět, stačí jen email. Potvrzovací SMS lze poslat na jakékoli tel. číslo, které má někdo z rodiny například a přitom nemá Xiaomi zařízení... Pak by nemuselo tvoje číslo nikde figurovat.
9421 se to líbí
 #285845  od Hannes
 před 7 lety
Ahojte potreboval bych od vas radu... Pri odemknuti me to hlasi pri 50% chybu: "current account is different from the account info the device"
Mate radu jak na to? :)

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
 #286001  od Hannes
 před 7 lety
Neni protoze v posledni aktualizaci se uzamkl.... bylo to psano, myslel jsem ze to odemknu v pohode, ale prave me to vypisuje tuto hlasku a nedokazu to zarizeni odemknout.
 #286004  od fblack
 před 7 lety
On má zamknutý bootloader, protože aktualizoval na Android 7 a tím se mu zamknul, jsem na tom úplně stejně, požádal jsem o právo odemknout (to jsem dostal), ale unlock se zasekne na 50%, telefon je v micloudu i v telefonu pod jedním účtem, mořím se s tím podle všemožných návodů druhý den a nedaří se přes to dostat, telefon je koupený na xiaomiforsale a přišel odemknutý. (Telefon tak visí na té "vybíjející" ROMce - Mi4c)
 #287553  od ronskispeed
 před 7 lety
5.2.2017 som na stranke Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť poziadal o odomknutie BL. 9.2.2017 mi prisla sms notifikacia s povolenim a odkazom, kde si stiahnem MI unlock tool. Telefon este nemam, ale docital som sa ze to trva niekedy az 10dni, tak som to poziadal skor. Cakal som kym padne trosku cena na MI5. Prekontroloval som odkaz cez PC mal som to povolene a bol tam odkaz na stiahnutie MiFlash. Nestahoval som to, nakolko som telefon este nemal, ze to stiahnem az ked mi pride. Telefon som objednal a davam dokopy vsetky veci co budem potrebovat k nahratiu novej MIUI CZ/SK. Isiel som stiahnut aj MIFLASH z tej stranky, kde mi povolili odomknutie BL. Lenze tam bolo napisane ze ziadost je zamietnuta a nieco v tom zmysle ze mam byt viac aktivny na MI ucte. Viem ze viem odomknut jeden telefon mesacne a zatial som neodomkol ani jeden. Ale to povolenie by malo byt uz aktivne stale, ked mi ho raz schvalili nie? Otazka znie ci nema neaku dobu expiracie... Ci nahodou preto sa ludom nedari odomknut telefon, lebo im padne lehota na odomknutie. Proste to skontroluju, povolenie maju a ked idu odomykat BL, tak to maju uz zamietnute.
 #289632  od IKO007
 před 7 lety
Pri tejto chybe:
"Couldn't verify device"
"Can't get info, connect again"
Obrázek

Je problém spôsobený vašimi ovládačmi v PC
Možnosti riešenia:
1) skúsiť iný PC
2) nainštalovať sériu ovládačov ( Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť )
2.1) nainštalujte všetky ovládače v archíve
2.2) po úspešnej inštalácii by vám malo odomknutie fungovať

Toto riešenie mám úspešne otestované.
 #289635  od ronskispeed
 před 7 lety
Pozeral si v spravcovi zariadeni ako ti ukazuje telefon? skusit nainstalovat MiPCSuite, ktorá nainstaluje aj ovladace, v spravcovi zariadeni ich aktualizovat, alebo manualne urcit cestu k ovladacom.
 #290133  od Romanex88
 před 7 lety
Ahoj, zkoušel jsem odemknout telefon přes Mi Unlock, ale po přihlášení mi píše, že My device isn´t supported by Mi Unlock. Mám Mi4 s neoficiální ROM a chtěl bych zkusit hodit zpátky MIUI. Nemá někdo, prosím, nějaký nápad?

Dík.
 #290137  od VMach3
 před 7 lety
Mi4 nemá uzamknutý bootloader.
 #290714  od nemci
 před 7 lety
Zdravim,

chcem poziadat o Unlock na zariadeni Mi4c, avsak v navode to nie je tu na obrazku uvedene, ale mne tam pride este jeden riadok, kde mam opisat predpokladam Captchu, ale ta sa mi zial neukaze. Nainstaloval som si do telefonu aj chrome, ale nepomohlo..

Tu je original obrazok navodu, kde ten riadok chyba!
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Ma niekto nejaky napad ako ju zobrazit? (Skusal som aj na anglicku mutaciu prehodit, ale to samozrejme nepomohlo)
 #290760  od nemci
 před 7 lety
nemci píše:Zdravim,

chcem poziadat o Unlock na zariadeni Mi4c, avsak v navode to nie je tu na obrazku uvedene, ale mne tam pride este jeden riadok, kde mam opisat predpokladam Captchu, ale ta sa mi zial neukaze. Nainstaloval som si do telefonu aj chrome, ale nepomohlo..

Tu je original obrazok navodu, kde ten riadok chyba!
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Ma niekto nejaky napad ako ju zobrazit? (Skusal som aj na anglicku mutaciu prehodit, ale to samozrejme nepomohlo)

Vyriesil som to s Google Chorme, ked som dal v nastaveniach Chrome moznost Request Desktop Site, tak sa Captcha zobrazila. Bolo sa treba na to vyspat [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 59

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat