[Všeobecné návody pre všetky zariadenia]
 #278964  od Funman
 před 7 lety
Postupuj podle tohoto návodu. Jen samozřejmě stahuj ROM podle svého telefonu.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) Funman dne 12 Led 2017, 20:03, celkem upraveno 1 x.
 #278965  od Blackthorn
 před 7 lety
Telefon mam koupeny z Beryka.
Je tam rom viz obr:
Při odemykaní bootloaderu mi při 50% vyskočí hláška "couldn't verify device".
Jestli to chápu musím v PC přes MiFlash flashnout čínskou verzi a pote odemknout bootloader.
Pak TWRP a pak místní rom cz/sk.
Edit: Jakou mam stáhnout čínskou :
1, Redmi Note 4 Latest China Developer Version Fastboot File Download nebo
2,Redmi Note 4 MTK Latest Global Developer Version Fastboot File Download

Obrázek
Naposledy upravil(a) Blackthorn dne 12 Led 2017, 20:12, celkem upraveno 1 x.
 #279197  od MiroC
 před 7 lety
Rosťa píše:Ahoj, chci si odemknout Redmi 3. Udělal jsem vše dle návodu. Přihlásím se na Mi Unlock V1.1 a dám Unlock. V 50% mi vyskočí hláška 'couldn't verify device
current account is different from the accont info on the device' a dál se nedostanu. Prosím o radu.


Zdravím, tiež mam tento problem, mam verziu MIUI 8 6.12.22
dík
 #279367  od MiroC
 před 7 lety
Prekladám no nie som múdrejší
Presne mi vypisuje
Couldn´t verife device
Current account different from the account info on the the device

skontroloval som už podľa rôznych odporučaní vo forach snaď všetko, ale asi nie všetko
 #279395  od Funman
 před 7 lety
A jakou verzi ROM tam máš nahranou teď? Většinou potřebuješ originální čínskou Global developer.

Redmi 3S 3/32 (2016031) & Tapatalk
 #279462  od Funman
 před 7 lety
Zkus tam prvně nahrát přes MiFlash originální čínskou developer ROM.
Tady je super udělaný návod:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Stahuj ale samozřejmě ROMku pro svůj telefon.

Redmi 3S 3/32 (2016031) & Tapatalk
 #279497  od Funman
 před 7 lety
Musíš jí úplně rozbalit, většinou je 2x zabalená.
V tom taru je zabalený zip a v tom zipu je pak složka.

Redmi 3S 3/32 (2016031) & Tapatalk
 #279677  od stmisa
 před 7 lety
Ahoj chci se zeptat. Pokud mi přijde nový telefon (Redmi 4) příští týden, mohu si požádat o odemknutí Bootloadera již v současné době? Účet na xiaomi mám již cca 2 roky. Děkuji předem za odpověď
toomahawk se to líbí
 #279693  od irondeath
 před 7 lety
Prosím pěkně kde stáhnu china developer ROM na redmi note 3 MTK verzi abych mohl odemykat, nebo mohu odemykat přes 6.1.21.cz/sk co mám v mobilu teď asi ne že? Jsem začátečník [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]děkuji za nervy s semnou

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #279699  od irondeath
 před 7 lety
pizuu píše:Stmisa:
Samozrejme, ze môžeš..


iPhone cez Tapatalk
Jde mi o to že ta 6.1.21 tu jsem tam dával přes SPflash ale všude v návodech se píše že že při odemykání bootloaderu musí být v telefonu buďto Global nebo china dev. ROM přečetl jsem snad všechny vlákna tak už jsem z toho zmatenej

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #281299  od damiannn
 před 7 lety
Zdravím ,mám problém. Povolený unlock bootloaderu na Redmi 1S mám ,jenže to vždy končí na 50% - Couldn´t verify device, Can´t get info, connect again. Nahrál jsem china dev. rom MIUI 8 7.1.22/Beta, zkoušel jsem i global dev. rom vždy mi to skonči na této hlášce. Nevím co dál.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 59

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat