[scorpio]
 #345165  od Eidanee
 před 6 lety
Zdravim, mam problem s Xiaomi Mi Note 2.
Hned po rozbaleni a spusteni telefonu sa zacali na displeji objavovat biele pruhy, ktore sa po niekolkych minutach zacali zhorsovat az nakoniec bol displej uplne necitatelny. Neviete, ci to moze byt SW alebo HW chyba? resp ak to moze byt SW chyba, tak ako to skusit spravit. Vdaka

Obrázek
 #345171  od randompct
 před 6 lety
HW chyba, reklamovat.
 #345474  od majo8888
 před 6 lety
Toto sa aj mne stalo ako som odomkol boatloader a nahral CZ/ak rom pri výbere zvonenia mi začali tie biele pásy ale ako som dal späť tlačítko a znova sa tam vrátil už mi všetko išlo bezchybne ...potom som nahral znova Global stable rom a tam mi všetko išlo v poriadku ..dnes som zasa nahral twrp a hneď sa mi táto chýba objavila ale omnoho intenzívnejšie ...ako som nabehol do miui tak zatiaľ za to nezopakovalo
 #349201  od BigFoot007
 před 6 lety
Mne takto odisla Mi Note 2ka, uz je na ceste ku Gearbestu na opravu (predpokladam ze vymenia kus za kus). Jedna sa o HW issue, SW s tym nic nema. Zial LG vedelo preco tieto OLED displeje zatial velmi nepouzilo u svojich vlastnych telefonov...
 #351871  od Robertino88
 před 6 lety
Mozes mi prosimta poradit postup poslania do gearbeatu lebo mne prestal reagovat displej na dotyk ale len v spodnej casti. Neviem ako to mam odstranit podlamna je to vada zariadenia. Aj mi odpisali ze im to mam poslat ale neviem ako a kolko to bude stat atd....na obrazku vlsom oznacil miesto kde nereaguje na dotyk, mapr ked pisem text neda sa pouzit medzernik atd....Obrázek

Odoslané z ALE-L21 pomocou Tapatalku

 #355328  od Eidanee
 před 6 lety
takze damy a pani. Otvoril som topic na gearbeste, kde mi povedali, aby som telefon poslal do ciny. 19.1.2018 som telefon odoslal a mesiac na to bol topic uzavrety bez nejakej odpovede. Dalsi topic otvorit nemozem, na spravy nereaguju.
 #355335  od randompct
 před 6 lety
Skus oslovit uzivatela cpa9, nieco riesi pre gierbest a mozno bude vediet pomost.
Inak ja som nikdy neotvaral nic na gearbeste, ale rovno som otvaral spor na paypal.... je to istejsie ( aj ked som reklamoval zariadenie )... a spor tam bol otvoreny az kym nebolo vyriesene ( aj viac ako 45 dni )...
Bolo to vyhodne pretoze tak museli reagovat promptne
 #355350  od magicwell
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
takze damy a pani. Otvoril som topic na gearbeste, kde mi povedali, aby som telefon poslal do ciny. 19.1.2018 som telefon odoslal a mesiac na to bol topic uzavrety bez nejakej odpovede. Dalsi topic otvorit nemozem, na spravy nereaguju.
Eidanee súhlasím s užívateľom randompct ,presne oslov užívateľa cpa9 a napíš mu a popíš mu podrobne svoj problém s GB ,keďže sám pracuje pre GB a pomohol tu na tomto portáli nejednému užívateľovi v núdzi keď už podpora na GB zlyhala..

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat