[Smartwatch]
 #288000  od martinh22
 před 7 lety
Vojtěch Huňáček píše:Dobrý den. Mám dotaz. Je tam nějaká aplikace pro zobrazení fotek ? Popřípadě dá se nějak doinstalovat ? Děkuji za odpověď.

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
bohužel prozatím není :)
 #288144  od FNS
 před 7 lety
Tak přátelé oceňuji snahu všech o přeložení všeho, ale česky se mi zobrazují volby vlevo a vpravo od úvodních hodin, ale nahoře a pak vpravo mám vše anglicky. Zkoušel jsem zatím update z 1.2.7 na 1.2.8, nicméně ani po resetu se situace nezměnila. Čili počkám na odladění.
 #288149  od martinh22
 před 7 lety
FNS píše:Tak přátelé oceňuji snahu všech o přeložení všeho, ale česky se mi zobrazují volby vlevo a vpravo od úvodních hodin, ale nahoře a pak vpravo mám vše anglicky. Zkoušel jsem zatím update z 1.2.7 na 1.2.8, nicméně ani po resetu se situace nezměnila. Čili počkám na odladění.
nepřidal tam složku priv-app"duležitá složka" kterou jsem mu poslal včera byl na horách, a je tam více problémů nefungují sportovní aktivity aspoň u mně zkoušel jsem sk a cs a přestalo to pracovat prosím potvrdit ať se to může řešit na xda
 #288150  od martinh22
 před 7 lety
FNS píše:Tak přátelé oceňuji snahu všech o přeložení všeho, ale česky se mi zobrazují volby vlevo a vpravo od úvodních hodin, ale nahoře a pak vpravo mám vše anglicky. Zkoušel jsem zatím update z 1.2.7 na 1.2.8, nicméně ani po resetu se situace nezměnila. Čili počkám na odladění.
nepřidal tam složku priv-app"duležitá složka" kterou jsem mu poslal včera byl na horách, a je tam více problémů nefungují sportovní aktivity aspoň u mně zkoušel jsem sk a cs a přestalo to pracovat prosím potvrdit ať se to může řešit na xda
 #288157  od zbani
 před 7 lety
Hlavne to zatim berte jako BETA. Pro mne je u hodinek dulezite, ze jedou v Anglictine a Cestina je zatim tresnicka na dortu, ktera neprosla zadnym testováním. Takze je to zatim cesta, ale cil je daleko.
 #288159  od martinh22
 před 7 lety
pokud umíte s gitlabem tak by jste mi mohli pomoct přidat překlady co chybí dával jsem to tam a vůbec se to tam nezobrazilo [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #288167  od martinh22
 před 7 lety
překlady sice jsou ale nefungují sportovní aktivity [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #288682  od FNS
 před 7 lety
martinh22 - viděl jsem, že jsi Neuer-Userovi psal, aby chybějící soubor vložil do příští verze ROM, takže tahle je zabitá, nebo Ti poslal PM s informací, že to tam už vlozil hned, takže opakované stáhnutí by bylo pro nás češtináře kompletní? Dík
 #288684  od martinh22
 před 7 lety
FNS píše:martinh22 - viděl jsem, že jsi Neuer-Userovi psal, aby chybějící soubor vložil do příští verze ROM, takže tahle je zabitá, nebo Ti poslal PM s informací, že to tam už vlozil hned, takže opakované stáhnutí by bylo pro nás češtináře kompletní? Dík
psal jsem mu dvakrát pm i s odkazem ale neodpověděl my, tak jsem mu to vrazil přímo do gitlabu kde máme přístup, ale do konkretních složek kde je to potřeba to nevložil aby byla využita a otestovaná čeština plnohodnotně :) zatím
 #288770  od martinh22
 před 7 lety
tak jsem se trochu pustil do Neuera_usera
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Neuer_user Quote:
Originally Posted by Neuer_User 
Thanks for the offer, but I probably will not be able to release something before next weekend, where everybody is expecting the next release anyway 

my Quote:
Although I know that you do not have much time, but it would be nice if you were ranked in the remaining files rom Czech translation that I sent you, I would like to know what efforts remain not alone who would be interested thanks

I recorded it and even gitlab, although not within the specified folders but do not have access there 

Neuer_user Quote:
Thanks for your files. I will have a look at them on Friday. I need to know first if the new approach works, because if yes, I need to move all the files to a new location.
takže závěrem, ví o tom, ale vše je furt všechno beta verze, kdy se vychytávají věci ohledně instalace, teď nastal problém dokonce že při změně jazyka kromě angličtiny, padají sportovní aktivity neboli se dokonce nespustí " už se klube nějaký postup aby to fungovalo při jakékoliv jazyku :) všechno se testuje až bude vše stabilní tak nové romky půjdou jako po másle dle svojí libosti takže vydržte :)
 #288919  od galba
 před 7 lety
Ahoj, stále uvažuji o koupi proto má několik dotazů:
Je rozdíl mezi EN/ Chinese verzí?(pouze SW?)
Pokud vypnu hodinky vždy se dostanu na origo sw?
Dá se u čínské verze nastavit natvrdo anglická verze po vypnutí?
Čili pokud se mi někde hodinky vybijí budu muset zase nahrávat jinou než čínskou verzi v případě nákupu čínské verze?
Díky
 #288931  od martinh22
 před 7 lety
galba píše:Ahoj, stále uvažuji o koupi proto má několik dotazů:
Je rozdíl mezi EN/ Chinese verzí?(pouze SW?)
Pokud vypnu hodinky vždy se dostanu na origo sw?
Dá se u čínské verze nastavit natvrdo anglická verze po vypnutí?
Čili pokud se mi někde hodinky vybijí budu muset zase nahrávat jinou než čínskou verzi v případě nákupu čínské verze?
Díky
hardwerově v hodinkách není žádný rozdíl , software je rozdíl ten že americká verze sere na aktualizaci hodinek jsou furt na verzi 1.3.0 a dost funkcí nových a oprav oproti CN chybí. CN je o několik atualizací popředu a fakt se o hodinky starají co 14 dní vydavájí nové aktualizace. XDA jsou možnosti jak flashnout celé hodinky s CN do EN takže v činských hodinkách máš verzi amerických. s tím že pokud se hodinky restartují trvale tam zůstane flashnuta verze EN, zpět to jen tehdy pokud přehraješ manuálně zpět CN verzi. Pak je tu pár nadšenců kteří na XDA vytvořili vlastní rom postavené vždy na nejaktuálnější verzi CN rom s anglickým překladem amerických hodinek - dále vlastní rom nabízí pár uprav co se týče fontu,speak sports, a je možnost hodinky jsou přeloženy prozatím do těchto jazyků: IT,SK,CS,PL Instalace hodinek jsou dvě varianty jak nahrát vlastní rom varianta dočasná nebo trvalá. Dočasná verze znamená že po restartu se zobrazí původní rom která je tam od výroby nebo která tam byla flashnuta trvale. Pak je verze trvalá která zůstane po restartu nezměněná :-) Já použivám právě tu vlastní rom s trvvalou instalací a jsem spokojjen sice je to ještě částečně BETA ale už použitelná a hodinky se stále dolaďují a opravují z každou novou rom
Karlosek-K1, Irik11 se to líbí
 #288981  od FNS
 před 7 lety
Nebo přes český eshop (je na Heurece) za vyšší cenu s dvouletou zárukou.

V každém případě ty hodinky díky podpoře fanoušků zde a na XDA jsou parádně sw opečovávány.
 #289121  od martinh22
 před 7 lety
vyšla nová rom cn 1.2.9 zároveň PACEfied v4 1.2.9. ale bez komplet cs překladu co jsem poslal, zařadí to až do další rom :-) řeší se pořád otázka sports wear activite při změně jazyků než jsou výchozí "cn nebo en" stopped sports takže tento týden je to v testech jestli to bude fungovat :) Jinak psalo se že i změnili trochu strukturu apk některých
 #289151  od FNS
 před 7 lety
Tak jsem asi hodinu nadával, jak mi blbne připojení přes USB a problikává mi na hodinkách spolu s vibrováním ikona nabíjení. A vůbec mi nereaguje na příkaz ADB DEVICES pro zahájení flashování firmwaru. Už jsem to chtěl vzdát, když mě napadlo se podívat na hodinky, co ty pidi-kontakty zespodu a zjistil jsem, že jsou kontaktem s rukou zanesené. Vzal jsem tyčinku do uší a po opláchnutí čistou vodou a chvilce čištění se kontakty opět blýskají a výsledkem je fw hodinek PACEfied 1.2.9 :-)
 #289565  od martinh22
 před 7 lety
tak konečně přidaná do romky zbývající čeština :)
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

instalování PACEfied Amazfit vždy aktuální rom - permanentní instalace TRVALÁ "po restartování hodinek nadále zůstává poslední rom"


C:adb>adb devices
List of devices attached
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started successfully *
a2fb0a45 device

C:adb>adb push update.zip /sdcard/
2819 KB/s (224633980 bytes in 77.806s)

C:adb>adb push recovery.img /sdcard/
2766 KB/s (6893568 bytes in 2.433s)

C:adb>adb push start_update.sh /sdcard/
67 KB/s (910 bytes in 0.013s)

C:adb>adb push md5s.txt /sdcard/
25 KB/s (142 bytes in 0.005s)

C:adb>adb root
restarting adbd as root - pokud se objeví chyba pokračovat dále
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Není potřeba při každé nové rom "aktualizaci" tohle aplikovat
C:adb>adb shell reboot bootloader

C:adb>fastboot devices
0123456789      fastboot

C:adb>fastboot boot boot-US-adb-root.img
downloading 'boot.img'...
OKAY [  0.354s]
booting...
FAILED (status read failed (Too many links))
finished. total time: 1.295s
C:adb>adb shell
root@watch:/ # cd /sdcard/; sh start_update.sh
============= PACEfied Installer ===============
Validating files...
recovery.img: OK
update.zip: OK
start_update.sh: OK
Flashing recovery...
1683+0 records in
1683+0 records out
6893568 bytes (6.6MB) copied, 0.900879 seconds, 7.3MB/s
Rebooting into recovery for installation...

změnit jazyk
C:adb>adb devices
List of devices attached
a2fb0a45 device

C:adb>adb shell
shell@watch:/ $ setprop persist.sys.language en
shell@watch:/ $ setprop persist.sys.country xx " za xx dát zkratku jazyka: CS - czech, IT - italie, PL - polish, SK - slovakia"
shell@watch:/ $ reboot
Naposledy upravil(a) martinh22 dne 11 Bře 2017, 12:26, celkem upraveno 4 x.
 #289622  od martinh22
 před 7 lety
Tak jsem zkusil český překlad:

zkusil jsem jen češtinu přehodit takže:

C:adb>adb shell
shell@watch:/ $ setprop persist.sys.language cs
shell@watch:/ $ reboot

tak se přeložilo nahoře počasí, nastavení,alarm, stopky :), ale zase nefungovali sportovní aktivity, zbytek zůstalo v cn jazyku

když jsem dal cmd příkazy:
C:adb>adb shell
shell@watch:/ $ setprop persist.sys.language en
shell@watch:/ $ setprop persist.sys.country cs
shell@watch:/ $ reboot

tak mám hodinky přeložené s 95%, fungují sportovní aktivity, ale v angličtině zůstalo nahoře počasí, nastavení, alarm, stopky :-)

pokud víte kde je chyba jsem s tím [SMILING FACE WITH SMILING EYES] zde jsou soubory k hodinkám Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 69

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat