Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
75
88%
NIE
10
12%
 #262474  od MatejB1991
 před 7 lety
mirotaso píše:@MatejB1991 nastavenie, zamok displeja...
Už som sa k tomu dopátral...btw, nastavil som to, aby to vyžadovalo heslo po piatich minútach. Je ale možnosť uzamknúť telefón hneď, keď mi to napr. po tých piatich mínútach nevyhovuje? Myslím, nejako inač, než to nastaviť na menej, než 5 minút.
 #262499  od kapap1
 před 7 lety
unavix píše:To je sice fajn, že to funguje s odemčeným BL, ale stejně tak by to mělo fungovat i se zamčeným BL. Nebo ne? Zdejší rom vychází z global nebo z dev ne? A tam mi ta paměťová karta funguje i když mám zamčený BL.
Proto říkám, že je někde chyba ve zdejší rom. Řešit to samozřejmě nemusíš, to je Tvoje volba. Jen sem upozornil na bug a čekal sem, že mi někdo bude schopný vysvětlit souvislost téhle chyby se zamčeným BL na zdejší rom.
Vysvetlivka k rozdilu mezi global rom a cz/sk rom se ukryva nekde na prelomu v7 a v8. Pokud nestudujes informace od zacatku v8, zkus tak ucinit. Zrovna tam vysvetluje Ingbrzy hozene klacky Cinanu evropskym fans.
Jestli te tedy muzu pozadat, zkus prehodnotit sve postoje vuci klukum, kteri se staraji o chod tohoto fora a spokojenost uzivatelu s vysledky jejich kazdotydenniho snazeni. Takove vypady, kterymi se zatim prezentujes, totiz berou energii kazdemu, kterou vynalozi svou snahu smerem k nam ostatnim. Diky

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
mirotaso, štír, gonzo a 6 ostatní se to líbí
 #262500  od kapap1
 před 7 lety
Marty_Mark píše:
Hardison píše:Ako je mozne, ze ak vymazem data z telefonu a odhlasim sa z Xiaomi ucet, chlapik ktory ho ma teraz od neho pyta udaje??? Kurnik, Xiaomi to na ficu spravene, WTF. Proste vymazu sa udaje a konto tam stale je. Kdeze soudruzi z ciny udelali chybu?

A ked zistujem ake bugy ma MIUI8 a ako ma problem s proxymity senzormi ako mal problem s vysokou vydrzou baterie lebo padala rychlo dole... Normalne som uz happy ze mam S7 EDGE !!! To je neskutocne vyborny telefon. A uz cinsky crepy radsej nikdy nekupim. Nefunguje tam poriadne ako vymazanie dat. Nehovoriac o tom ze seka prehravanie cez bluetooth (preverene s viacero sluchatkami) a nik tu z fora to nevedel vyriresit, kedze Xiaomi setri zjavne na tom ze nedodava do telefonu napr. cip na prehravanie audia, nema 800 MHz siet atd... Takze tie lacne cinske sunky a ich "kvalita" ako vidim sa prejavila.

Xiaomi som mal tri modely. Ale uz ziadny. Radsej zaplatit o kusok viac a na pausal a overene kvalitne znacky ako tieto crepy. Uz len doriesit ako vymazat to debilne konto a pripadne data.
A inak shit a neobjektivny web fonyzciny.sk dalej piste ako je Xiaomi rychly, spolahlivy aky je rozpravkovo pekny super atd a dalsie dristy, ako je nadstavba bezchybna... (fonyzciny, ste rovnako neobjektivny ako SMEti ci zidodennikN z projektu majstraN)... a radsej si zoberte do ruky iPhone, Samsung, LG, HTC a potom uvidite tu rychlost, komfort a stabilitu - mal som aj Huawei a Honor a to su jedine znacky z Ciny kde by som do buducna zvazoval kupu. A k pravidelnym updatom: je fajn ze Xiaomi ma tyzdenne updaty. Ale co z toho? Ved sa updatuje iba MIUI a co sa tyka Androidu, tak ten je rovnako stary. Cize update MIUI je podobna vec akoby sme sa bavili ze nejaky launcher/nadstavba je updatovana tyzdenne, cize tento udaj je IRELEVANTNY.

Sorry vsetkym za moj kriticky komentar ale zial, nachadzam mnoho nedostatkov. A mozno ak sa to reportne cinanom (LEBO VIEM ZE INGBRZY ZA TO NEMOZE, LEN PREKLADA SYSTEM) to opravia.
Otázka je, zda jsi před FR vypnul vyhledávání telefonu. U iPhone tě to před FR vyzve abys ho vypnul v MIUI bohužel ne. Tím pádem to po tobě při novém spuštění chce heslo k mi účtu.

Odesláno z mého HM NOTE 1S pomocí Tapatalk
Stejny problem jsem mel pri koupi Mi5 i ja. Stacilo se prostrednictvim tlf prihlasit do uctu prodavajiciho a odtud odebrat tlf. Najednou bylo po problemu.
Odebrat jej z uctu v pc nestaci.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #262511  od unavix
 před 7 lety
mirotaso píše:mozno ti nefunguje viacej veci, na ktore si este neprisiel... ja by som problem videl v rozbalovani a naslednej rekompilacii. je mi jedno ci je to legalne alebo nie, o tom sa nebavim, ale takto sahnuta rom moze robit problemy. kazda instalacia po sebe zanechava bordel, ktory sa potom prenasa do dalsej... neodstrani to casto ani FR... mimochodom, pri tych svojich testoch a skakani s tunajsej na global a pod, robis FR po kazdej instalacii??
Před každým nahráním nové rom dělám full wipe včetně vnitřního úložiště. Novou rom pak instaluji výhradně z usb otg.
Fleš přes MiFlashTool jsem dělal pouze poprvé abych dostal do telefonu twrp. Potom už jen práce v twrp viz. předchozí věta.
VMach3 píše:
unavix píše:A "moje cesta" je legální, žádný neoficiální BL apod. Tudíž se divím, že nefunguje něco co je v Global rom v pořádku.
Nahrazení stock recovery za custom přes uzamčený bootloader mi jako oficiální cesta nepřijde.
Globální rom je určena pro telefony s uzamknutým bootloaderem (samozřejmě je možné je používat i s odemknutým bootloaderem), kdežto zdejší custom rom by xiaomi.eu je určena pro telefony s odemknutým bootloaderem.
Ano, to chápu. Nicméně si mi stále nevysvětlil spojitost uzamčeného BL s nefunkčností paměťové karty.
kapap1 píše:
unavix píše:To je sice fajn, že to funguje s odemčeným BL, ale stejně tak by to mělo fungovat i se zamčeným BL. Nebo ne? Zdejší rom vychází z global nebo z dev ne? A tam mi ta paměťová karta funguje i když mám zamčený BL.
Proto říkám, že je někde chyba ve zdejší rom. Řešit to samozřejmě nemusíš, to je Tvoje volba. Jen sem upozornil na bug a čekal sem, že mi někdo bude schopný vysvětlit souvislost téhle chyby se zamčeným BL na zdejší rom.
Vysvetlivka k rozdilu mezi global rom a cz/sk rom se ukryva nekde na prelomu v7 a v8. Pokud nestudujes informace od zacatku v8, zkus tak ucinit. Zrovna tam vysvetluje Ingbrzy hozene klacky Cinanu evropskym fans.
Jestli te tedy muzu pozadat, zkus prehodnotit sve postoje vuci klukum, kteri se staraji o chod tohoto fora a spokojenost uzivatelu s vysledky jejich kazdotydenniho snazeni. Takove vypady, kterymi se zatim prezentujes, totiz berou energii kazdemu, kterou vynalozi svou snahu smerem k nam ostatnim. Diky
Nevím proč mou snahu o zjištění důvodu problému chápe někdo jako výpady proti autorům zdejší rom. Neřekl sem nic špatného ani o autorovi, ani o této rom. Tím spíš že sem tuhle rom neměl ani možnost odzkoušet.
Je to jednoduché - zjistil jsem nějaký bug. Snažím se přijít na to proč to tak je. Odpověď odemkni BL nevysvětluje chybu - technickou souvislost. Zvláštní je to tím spíš, že zdejší rom vychází z Global. Tudíž můj závěr je, že je chyba ve zdejší rom. Při nějaké úpravě se znefunkčnilo fungování paměťové karty s uzamčeným BL.
Nakonec nejsem jediný kdo provozuje TWRP v telefonu s uzamčeným BL.
Jestli se někdo cítí dotčený tím, že se snažím vykomunikovat proč něco nefunguje, tak je to přinejmenším zvláštní.
Radek04 se to líbí
 #262518  od mirotaso
 před 7 lety
@unavix vymyslel si si problem a od nas chces vysvetlenie... pomoz si sam, aj panboh ti pomoze :) nikto sa tym nebude zaoberat, pretoze nikto taku kombinaciu tu nepotrebuje. vyskusaj nainstalovat cinu dev.zip z ktorej nasa rom vychadza cez to tvoje sahnute twrp /neviem ci sa to vobec da/ a budes mudrejsi...

... a mozno by si mal zalozit nove vlakno, ktore ti pretrva aj do dalsich tyzdnov, ked sa toto tu zamkne, navyse ten problem tu urcite ani nepatri
 #262534  od unavix
 před 7 lety
@mirotaso - víš vůbec na co reaguješ? Kopeš jako kdyby se Tě to osobně dotklo. Vůbec si nejspíš nečetl jak sem psal, že Global rom funguje normálně. Stejně tak že twrp funguje normálně. Tvoje poslední reakce mi přijde jako že si se ztopořil a s prominutím vyblil příspěvek aniž by si věděl o čem se točí.
Co se týče toho židovského atleta, nejsem jeho příznivcem a myslím že pokud by žil, tak by mi poradil stejný kulový jako Ty.
Myslím, že tímto lze debatu na téma nefunkční paměťové karty u zdejší rom při uzamčeném BL u Mi Max 128GB verze lze uzavřít.
 #262540  od mirotaso
 před 7 lety
@unavix spravas sa jak magor... ja sa ti cely cas snazim pomoct a ty to nechapes, pokusam sa ti vysvetlit ze GLOBAL nie to iste ako CINA.dev, ze mozno ani na cine,dev by ti to nefungovalo, a preto to nejde ani tu, takze ja urcite nebudem ten, co nevie o com sa tu toci. aj s tym vlaknom som to myslel dobre ty pako, v piatok sa toto vlakno zamkne a vsetko tu zostane zabudnute, mozno by sa nasiel dakto, co by sa s tebou do toho chcel pustit, ...aj ked po tom prispevku, co si dal, by som sa mu velmi cudoval...

skusil si vobec aspon dajaku starsiu rom??
Naposledy upravil(a) mirotaso dne 09 Lis 2016, 19:38, celkem upraveno 1 x.
 #262541  od kapap1
 před 7 lety
unavix píše:@mirotaso - víš vůbec na co reaguješ? Kopeš jako kdyby se Tě to osobně dotklo. Vůbec si nejspíš nečetl jak sem psal, že Global rom funguje normálně. Stejně tak že twrp funguje normálně. Tvoje poslední reakce mi přijde jako že si se ztopořil a s prominutím vyblil příspěvek aniž by si věděl o čem se točí.
Co se týče toho židovského atleta, nejsem jeho příznivcem a myslím že pokud by žil, tak by mi poradil stejný kulový jako Ty.
Myslím, že tímto lze debatu na téma nefunkční paměťové karty u zdejší rom při uzamčeném BL u Mi Max 128GB verze lze uzavřít.
Ja myslim, ze mirotaso urcite vi, na co reaguje.
Ale jak jsem uz napsal drive, nekde na prelomu v7 a v8 je vysvetlen Ingbrzym rozdil mezi global a multi rom. Zkus se tim prohrabat a sam uvidis, kde se presne problem nachazi. Bylo tam psano neco ve smyslu, ze Cinany nejak extra evropsky trh nezajima (to bys nakonec mohl chtit, aby mel kazdy cinsky tlf LTE pasmo B20 - alespon ja bych ho privital) a proto taky existuji rozdily mezi temito verzemi.
Jinak hodne uspechu pri testovani.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #262577  od Comby
 před 7 lety
@unavix Treba rozumieť tomu tak, že z bezpečnostných dôvodov funguje SD karta len na oficiálnej ROM so zamknutým bootloaderom, či už china alebo global. xiaomi.eu ROM ako neoficiálna ROM nemá zrejme všetky funkcionality pri zamknutom bootloaderi, pretože autori xiaomi.eu ROM nemôžu/nechcú/nevedia tieto bezpečnostné prvky prekonať. Treba to brať ako fakt a viac do toho nerýpať. ingbrzy sa k tomu vyjadril tak, že máš odomknúť bootloader. Koniec. Chápem tvoje otázky, ale ingbrzy ti podľa mňa dostatočne jasne odpovedal.

MI 3W tapatalk
 #262581  od HOONIGAN
 před 7 lety
Hardison píše:Ako je mozne, ze ak vymazem data z telefonu a odhlasim sa z Xiaomi ucet, chlapik ktory ho ma teraz od neho pyta udaje??? Kurnik, Xiaomi to na ficu spravene, WTF. Proste vymazu sa udaje a konto tam stale je. Kdeze soudruzi z ciny udelali chybu?

A ked zistujem ake bugy ma MIUI8 a ako ma problem s proxymity senzormi ako mal problem s vysokou vydrzou baterie lebo padala rychlo dole... Normalne som uz happy ze mam S7 EDGE !!! To je neskutocne vyborny telefon. A uz cinsky crepy radsej nikdy nekupim. Nefunguje tam poriadne ako vymazanie dat. Nehovoriac o tom ze seka prehravanie cez bluetooth (preverene s viacero sluchatkami) a nik tu z fora to nevedel vyriresit, kedze Xiaomi setri zjavne na tom ze nedodava do telefonu napr. cip na prehravanie audia, nema 800 MHz siet atd... Takze tie lacne cinske sunky a ich "kvalita" ako vidim sa prejavila.

Xiaomi som mal tri modely. Ale uz ziadny. Radsej zaplatit o kusok viac a na pausal a overene kvalitne znacky ako tieto crepy. Uz len doriesit ako vymazat to debilne konto a pripadne data.
A inak shit a neobjektivny web fonyzciny.sk dalej piste ako je Xiaomi rychly, spolahlivy aky je rozpravkovo pekny super atd a dalsie dristy, ako je nadstavba bezchybna... (fonyzciny, ste rovnako neobjektivny ako SMEti ci zidodennikN z projektu majstraN)... a radsej si zoberte do ruky iPhone, Samsung, LG, HTC a potom uvidite tu rychlost, komfort a stabilitu - mal som aj Huawei a Honor a to su jedine znacky z Ciny kde by som do buducna zvazoval kupu. A k pravidelnym updatom: je fajn ze Xiaomi ma tyzdenne updaty. Ale co z toho? Ved sa updatuje iba MIUI a co sa tyka Androidu, tak ten je rovnako stary. Cize update MIUI je podobna vec akoby sme sa bavili ze nejaky launcher/nadstavba je updatovana tyzdenne, cize tento udaj je IRELEVANTNY.

Sorry vsetkym za moj kriticky komentar ale zial, nachadzam mnoho nedostatkov. A mozno ak sa to reportne cinanom (LEBO VIEM ZE INGBRZY ZA TO NEMOZE, LEN PREKLADA SYSTEM) to opravia.
Pokud po novém majiteli chce přihlášení do účtu google nemá s tím xiaomi nic společného. Jedna se o zabezpečení který je součástí androidu od verze 5.1. Pokud to přihlášení zvrże telefon se na 3 dny zablokuje. Já jsem to obešel tak že jsem v průvodci nic nikam nepřihlašoval a po přeskočení všeho v průvodci jsem se připojil na WiFi a přidal google účet.
 #262590  od hjirik
 před 7 lety
@unavix jen jedna poznámka, k vaší debatě.. zdejší ROM nevychází z Global, jak jsi psal výše..pokud se stále bavite o Mi Max..v tom je tva poznámka nepřesná...

Mi5 Tapatalk
 #262687  od Stirius
 před 7 lety
Po updatu se mi pořád stává, že dojdu do hotelu, nemám ani jednu wifi síť. Musím restart, pak je najde. Jdu jinam nebo druhý den, opět to samé, musím restart. Něco je tu špatně... Mám redmi note 2.
 #262706  od conny
 před 7 lety
Hele potvrzeno jak pise bracha Stirius: RN2 a sam neni ochoten se propojovat ke zname siti, musim manualne. Dalsi problem: UPC router - pripoji se,autentizace probehne, wifi connect. Jen to jaksi nedava zadna data..

Odesláno z mého ASUS_Z010D pomocí Tapatalk
 #262709  od vencaxxx
 před 7 lety
Uz par verzi zpatky mi parkrat denne vyskoci nejaky upozorneni prohlizece v cinstine, kdyz na to kliknu nacita nejakou stranku, nevi nekdo co to je a jak se toho zbavit? Driv to nedelalo. Mi4c
 #262740  od unavix
 před 7 lety
@ingbrzy - teď jsem instaloval zdejší rom na Redmi note 3 Pro SE se zamčeným BL. Zvolil jsem stejnou metodu jako u Mi Max. Tedy vložení twrp do img dev rom, flash přes Mi Flash tool, restart do twrp a instalace zdejší rom. A paměťová karta funguje. Telefon ji normálně vidí. Tudíž tohle dokazuje, že pro správnou funkčnost zdejší rom nemusí být odemčený BL. A nefunkčnost paměťové karty u zdejší rom v mi max 128GB je bug.
To jen pro informaci. Třeba se Vám to bude chtít opravit do příštího vydání pro mi max helium.
 #262741  od milousek73
 před 7 lety
conny píše:Hele potvrzeno jak pise bracha Stirius: RN2 a sam neni ochoten se propojovat ke zname siti, musim manualne. Dalsi problem: UPC router - pripoji se,autentizace probehne, wifi connect. Jen to jaksi nedava zadna data..

Odesláno z mého ASUS_Z010D pomocí Tapatalk
Potvrzuji problém s wifi když už se připojí, tak je skoro nulová rychlost přenosu dat.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #262743  od mirotaso
 před 7 lety
@unavix zase si uplne mimo, zdejsi rom redmi note 3 pro SE ako jedina vychadza z global, kdezto vsetky ostatne, teda aj mi max z cina dev,,, takze to nedokzuje nic,,, iba to, ze global verzie ti funguju... opat je to z mojej strany pomoc, snaha o to, aby si sa zorientoval...
 #262746  od Hardison
 před 7 lety
HOONIGAN píše:
Hardison píše:Ako je mozne, ze ak vymazem data z telefonu a odhlasim sa z Xiaomi ucet, chlapik ktory ho ma teraz od neho pyta udaje??? Kurnik, Xiaomi to na ficu spravene, WTF. Proste vymazu sa udaje a konto tam stale je. Kdeze soudruzi z ciny udelali chybu?

A ked zistujem ake bugy ma MIUI8 a ako ma problem s proxymity senzormi ako mal problem s vysokou vydrzou baterie lebo padala rychlo dole... Normalne som uz happy ze mam S7 EDGE !!! To je neskutocne vyborny telefon. A uz cinsky crepy radsej nikdy nekupim. Nefunguje tam poriadne ako vymazanie dat. Nehovoriac o tom ze seka prehravanie cez bluetooth (preverene s viacero sluchatkami) a nik tu z fora to nevedel vyriresit, kedze Xiaomi setri zjavne na tom ze nedodava do telefonu napr. cip na prehravanie audia, nema 800 MHz siet atd... Takze tie lacne cinske sunky a ich "kvalita" ako vidim sa prejavila.

Xiaomi som mal tri modely. Ale uz ziadny. Radsej zaplatit o kusok viac a na pausal a overene kvalitne znacky ako tieto crepy. Uz len doriesit ako vymazat to debilne konto a pripadne data.
A inak shit a neobjektivny web fonyzciny.sk dalej piste ako je Xiaomi rychly, spolahlivy aky je rozpravkovo pekny super atd a dalsie dristy, ako je nadstavba bezchybna... (fonyzciny, ste rovnako neobjektivny ako SMEti ci zidodennikN z projektu majstraN)... a radsej si zoberte do ruky iPhone, Samsung, LG, HTC a potom uvidite tu rychlost, komfort a stabilitu - mal som aj Huawei a Honor a to su jedine znacky z Ciny kde by som do buducna zvazoval kupu. A k pravidelnym updatom: je fajn ze Xiaomi ma tyzdenne updaty. Ale co z toho? Ved sa updatuje iba MIUI a co sa tyka Androidu, tak ten je rovnako stary. Cize update MIUI je podobna vec akoby sme sa bavili ze nejaky launcher/nadstavba je updatovana tyzdenne, cize tento udaj je IRELEVANTNY.

Sorry vsetkym za moj kriticky komentar ale zial, nachadzam mnoho nedostatkov. A mozno ak sa to reportne cinanom (LEBO VIEM ZE INGBRZY ZA TO NEMOZE, LEN PREKLADA SYSTEM) to opravia.
Pokud po novém majiteli chce přihlášení do účtu google nemá s tím xiaomi nic společného. Jedna se o zabezpečení který je součástí androidu od verze 5.1. Pokud to přihlášení zvrże telefon se na 3 dny zablokuje. Já jsem to obešel tak že jsem v průvodci nic nikam nepřihlašoval a po přeskočení všeho v průvodci jsem se připojil na WiFi a přidal google účet.
Ja som myslel Xiaomi ucet, nie google... Ale to je teraz uz jedno. Medzitym som to vyriesil.
Hmm, zaujimave - aj ked uz nemam Xiaomi, nejak mam vo zvyku chodit na MIUI forum [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #262750  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
unavix píše:@ingbrzy - teď jsem instaloval zdejší rom na Redmi note 3 Pro SE se zamčeným BL. Zvolil jsem stejnou metodu jako u Mi Max. Tedy vložení twrp do img dev rom, flash přes Mi Flash tool, restart do twrp a instalace zdejší rom. A paměťová karta funguje. Telefon ji normálně vidí. Tudíž tohle dokazuje, že pro správnou funkčnost zdejší rom nemusí být odemčený BL. A nefunkčnost paměťové karty u zdejší rom v mi max 128GB je bug.
To jen pro informaci. Třeba se Vám to bude chtít opravit do příštího vydání pro mi max helium.

Muj minuly koment byl chybny. Blbe jsem si to precetl. OK. Ale pokud chces CUSTOM ROM, tak proste odemceny BL je zaklad. Jasne, jde to u nejakych mobilu i bez nej, ale pak si nestezuj ze neco nejde. Nikdo jiny s tim nema problem, je to tak slozity proste odemcit BL?. Pokud s tim mas problem, zustan na GLOBAL
 #262762  od rasto9966
 před 7 lety
Hardison píše:Fičím na Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx/Telekom a už nikdy viac čínske SHITY. Nestí to za úsporu tých pár eur...
:D :D :D A co myslsi z kade je samsung? Sak z ciny... :D Co poznam ludi tak nikto uz nema chut riesit neaky samsung, ja osobne som mal xcover 271 to bol navydarenejsi kusok od nich "ale po 3 rokoch pouzivania zariadenie same od seba zacalo upadavat, najskor odisieli vibracie a potom bol v skriny odlozeny pol roka ako zalozny a pol roku uz nefunguje ani zvuk na nom bez pouzivani" potom som kupil xcover b550 a teda taky upadok som este nevidel podpora ziadna riesenei bugov a chyb ziadne no des a hruza uz som povedal ze samsung nikdy viac aj ked zadara... A pri cene kde si mozem dovolit kupyt 3 cinske shity ako pises za cenu jednoho cinskeho shitu samsung tak to hovory za vsetko.... Nic v zlom, ale skratka su to moje skusenosti a skusenosnti ludi z mojho okolia z danou znackou... MIUI som si vybral iba koli jednej veci a to ze ma dobre riesenu ochranu osobnych udajov a neda sa pristupovat ku kontaktom a ostatnym veciam bez vedomia uzivatela....
 #262807  od mano
 před 7 lety
pouzivam 2sim karty .. v druhej mam 4ku, pricom cisto len na internet a zistil som ze ked dam povolit roaming tak proste karta nejde, teda iba ked je v okoli 4ka.. na telekom ani na inu siet sa nepripojim .. chyba u mna ci v mobile ? som na tyzdennej verzii a pred tym to slo
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat