STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
149
95%
NIE
8
5%
 #264085  od Stirius
 před 7 lety
Vidím z logu, že s wifi se nic nedělalo. Tak to hodím znova. Stalo se mi to opět, mám verzi ze začátku listopadu. Byl jsem v Polsku, došel jsem na hotel, absolutně žádná síť. Musel jsem restartovat telefon. To samé se mi stávalo minulý týden v Maďarsku. Doma zatím týden v klidu, tak nevím. Buď to blbne s roamingem nebo netuším. Ale prostě mi totál zmizí sítě a pomůže jen restart telefonu. Restart wifi bez úspěchu. Cache jsem kompletně mazal před instalací.
 #264104  od janer
 před 7 lety
Otazka, nainstaloval som google appku, chcel som si vyskusat google now, nastavil som ze pri dlhom stlaceni domovskeho tlacitka sa mi to aktivuje.
No pri dlhom stlaceni sa mi najprv zobrazi ako keby taka biela bublinka nad tlacitkom ktora zmizne, potom sa neda hybat s obrazovkou ani nic stlacit, az ked znova stlacim tlacitko domov, potom sa to ako keby odblokuje a uz ide hybat so vsetkym. Toto robilo aj pred tym ako so mnainstaloval tu google app.
 #264136  od ingbrzy
 před 7 lety
Zacina sa ALPHA test MIUI na Androide 7.0 pre MI5...

viac info Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

zatial mame problem len s rekompilaciou Settings.apk na Android 7.0.. snad ho coskoro vyriesime...
VMach3, mirotaso, hjirik a 3 ostatní se to líbí
 #264145  od Melly
 před 7 lety
Stirius píše:Vidím z logu, že s wifi se nic nedělalo. Tak to hodím znova. Stalo se mi to opět, mám verzi ze začátku listopadu. Byl jsem v Polsku, došel jsem na hotel, absolutně žádná síť. Musel jsem restartovat telefon. To samé se mi stávalo minulý týden v Maďarsku. Doma zatím týden v klidu, tak nevím. Buď to blbne s roamingem nebo netuším. Ale prostě mi totál zmizí sítě a pomůže jen restart telefonu. Restart wifi bez úspěchu. Cache jsem kompletně mazal před instalací.
Jsem v dlouhodobě v zahraničí, CZ sim mám na roamingu a problém nemám.. aktualizuju týdně.

Odesláno z mého Redmi 3
 #264151  od wewas
 před 7 lety
mirotaso píše:
Levys píše:Čau chci se zeptat proč Mi3/Mi4 mají android 6.0 a Mi4c má 5.1 Dík za odpověď
uz to tu davno nebolo, raz a navzdy by si to mohol pre nas vsetkych zistit... napis priamo [email protected]
Arogantní pdpověď jako vždy... Jsi prostě nejlepší. My už to všichni víme [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Radek04 se to líbí
 #264164  od kapap1
 před 7 lety
wewas píše:
mirotaso píše:
Levys píše:Čau chci se zeptat proč Mi3/Mi4 mají android 6.0 a Mi4c má 5.1 Dík za odpověď
uz to tu davno nebolo, raz a navzdy by si to mohol pre nas vsetkych zistit... napis priamo [email protected]
Arogantní pdpověď jako vždy... Jsi prostě nejlepší. My už to všichni víme [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Ja na tom nic arogantniho nevidim. Dokonce si myslim, ze spravna odpoved ciha nekde na miui.com nebo en.miui.com, ale problem bude spis s jejim vyhledanim u toho, koho spravna odpoved zajima. Neverim, ze nejlevnejsi PHM v okoli bydliste nekdo resi diskusi na internetu a do te doby tankuje to nejdrazsi?! Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
štír se to líbí
 #264205  od rasto9966
 před 7 lety
Stirius píše:Vidím z logu, že s wifi se nic nedělalo. Tak to hodím znova. Stalo se mi to opět, mám verzi ze začátku listopadu. Byl jsem v Polsku, došel jsem na hotel, absolutně žádná síť. Musel jsem restartovat telefon. To samé se mi stávalo minulý týden v Maďarsku. Doma zatím týden v klidu, tak nevím. Buď to blbne s roamingem nebo netuším. Ale prostě mi totál zmizí sítě a pomůže jen restart telefonu. Restart wifi bez úspěchu. Cache jsem kompletně mazal před instalací.
Ja nemozem ked to vidim ze miesto modelu telefonu si tam niekto napise telefonne cislo... :D :D :D :D A pri tom je vidiet u kazdeho v popise ze tam je model telefonu....
Co sa tyka tvojho problemu zjavne si jediny, vyskusaj flash all alebo aspon FR...
štír se to líbí
 #264206  od rasto9966
 před 7 lety
Ako som minuly tyzden pisal ze baterka pada ako meteor a niekto ma vysmial tak tuto aktualizciu mozem pochvalit po celej noci zpaonuta sim aj wifi a spotreba 2%, spokojnost konecne sa to dostalo na uroven MIUI 7. Zatial co som skusal vsetko ide ako ma, obcas sa mi akurat stava ze ked zvolim zoznam zapnutych aplikacii tak nieje tmavy ale uplne priehladny a tak sa ukazuje pozadie je to zjavne bug roby to asi od poslednych 3 aktualizacii ale kedze sa to deje iba obcas tak to neni az tak hrozne...
 #264236  od FlugzeugSK
 před 7 lety
urobil som cisty install tejto verzie a zase/stale je problem s nastavenim/overenim IMAP konta vo vstavanej mail aplikacii. dava hlasku Error "3" problem s overenim. na stable verzii to ide, na poslednej v7 to ide tiez s tymi istymi nastaveniami. uz som to pisal niekolkokrat pri minulych verziach. zaoberal sa tym niekto? mam NotePro
 #264277  od ufo007
 před 7 lety
Tak i já přidám problém. Všechno v pohodě. Jen za boha nemůžu odeslat fotky přes fb messenger. Vymazal jsem data, cache, odinstaloval a nainstaloval a beze změny.
 #264339  od prokji
 před 7 lety
michaelbmw píše:Ahoj, jak se vám nabíjí Mi5? Nabíjí se do 100% ? Poslední dvě nabíjení mi zůstalo na 95% a dál už se nenabíjela
Zkalibrovat baterii.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #264340  od prokji
 před 7 lety
janer píše:Otazka, nainstaloval som google appku, chcel som si vyskusat google now, nastavil som ze pri dlhom stlaceni domovskeho tlacitka sa mi to aktivuje.
No pri dlhom stlaceni sa mi najprv zobrazi ako keby taka biela bublinka nad tlacitkom ktora zmizne, potom sa neda hybat s obrazovkou ani nic stlacit, az ked znova stlacim tlacitko domov, potom sa to ako keby odblokuje a uz ide hybat so vsetkym. Toto robilo aj pred tym ako so mnainstaloval tu google app.
Nastavení- nainstalovane aplikace- výchozí aplikace- asistent/ a nastavit GOOGLE/. Dále v optimalizaci povolit automatické spuštění. Eto vsjo.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #264345  od radulosk
 před 7 lety
FlugzeugSK píše:urobil som cisty install tejto verzie a zase/stale je problem s nastavenim/overenim IMAP konta vo vstavanej mail aplikacii. dava hlasku Error "3" problem s overenim. na stable verzii to ide, na poslednej v7 to ide tiez s tymi istymi nastaveniami. uz som to pisal niekolkokrat pri minulych verziach. zaoberal sa tym niekto? mam NotePro
Ja mam problem s mail apk pravidelne (s exchange). Na niektorych verziach to ide a potom zasa par verzii nie. Tak som zacal pouzivat Aqua mail a ten ide v pohode. A asi zabudnem na povodnu mail apk.
Kedze sa jedna o dev verzie (na stable to chodilo) nemyslim ze sa to vyriesi.

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
 #264348  od michaelbmw
 před 7 lety
prokji píše:
michaelbmw píše:Ahoj, jak se vám nabíjí Mi5? Nabíjí se do 100% ? Poslední dvě nabíjení mi zůstalo na 95% a dál už se nenabíjela
Zkalibrovat baterii.

Doporučíš nějaký program? Díky
 #264354  od dabk
 před 7 lety
predpokladám že mal na mysli vybiť mobil až kým sa nevypne a potom ho vypnutý nechať nabiť doplna. aspoň tak sa zvykne kalibrovať batéria.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 #264356  od kapap1
 před 7 lety
radulosk píše:
FlugzeugSK píše:urobil som cisty install tejto verzie a zase/stale je problem s nastavenim/overenim IMAP konta vo vstavanej mail aplikacii. dava hlasku Error "3" problem s overenim. na stable verzii to ide, na poslednej v7 to ide tiez s tymi istymi nastaveniami. uz som to pisal niekolkokrat pri minulych verziach. zaoberal sa tym niekto? mam NotePro
Ja mam problem s mail apk pravidelne (s exchange). Na niektorych verziach to ide a potom zasa par verzii nie. Tak som zacal pouzivat Aqua mail a ten ide v pohode. A asi zabudnem na povodnu mail apk.
Kedze sa jedna o dev verzie (na stable to chodilo) nemyslim ze sa to vyriesi.

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
Je zvlastni, ze na nekterych modelech to jede v pohode a u jinych je problem.
Pro jistotu - mas nastaveno u serveru odchozi a prichozi posty toto:
Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Carbonium se to líbí
 #264358  od kapap1
 před 7 lety
michaelbmw píše:
prokji píše:
michaelbmw píše:Ahoj, jak se vám nabíjí Mi5? Nabíjí se do 100% ? Poslední dvě nabíjení mi zůstalo na 95% a dál už se nenabíjela
Zkalibrovat baterii.

Doporučíš nějaký program? Díky
Na kalibraci existuje bud rada aplikaci primo v GP nebo tady byl v predchozi verzi postup, jak zkalibrovat baterii nabijeckou. Vzdy to bylo zavisle na plne nabite baterii. Obecne se nedoporucuje baterie vybijet uplne. Pry muze dojit k jejimu poskozeni. (nastesti jsem kvuli tomu nikdy baterku menit nemusel)

Edit:
Návod na kalibráciu batérie bez ROOT: <br /><br />1)        Zapnutý telefón pripojte na nabíjačku.<br />2)        Ak vám LED dióda indikuje že je telefón nabitý na 100%, odpojte ho z nabíjačky.<br />3)        Vypnite telefón, znova pripojte nabíjačku a nechajte nabiť na 100%.<br />4)        Odpojte telefón, zapnite ho aby sa načítal systém a rýchlo ho vypnite.<br />5)        Znova pripojte nabíjačku a počkajte pár minút pokým sa znova nenabije na 100%.<br />6)        Odpojte telefón, zapnite ho a môžete ho normálne používať.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) kapap1 dne 17 Lis 2016, 09:33, celkem upraveno 1 x.
 #264359  od FlugzeugSK
 před 7 lety
@kabap1
imap aj smtp mam nastavene spravne, skusal som rozne porty (SSL aj bez zabezpecenia) a nic.
ako pisem na starsich verziach to s rovnakym nastavenim zoberie hned, novsie si ani neskrtnu a hned mi to hodi tu chybu.

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat