STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
149
95%
NIE
8
5%
 #264362  od kapap1
 před 7 lety
michaelbmw píše:Ahoj, jak se vám nabíjí Mi5? Nabíjí se do 100% ? Poslední dvě nabíjení mi zůstalo na 95% a dál už se nenabíjela
Mimochodem jeste me napadl dotaz, jestli jsi stahl listu a mrknul, co rikaji informace o nabijeni?!

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #264366  od mirotaso
 před 7 lety
kapap1 píše:
prokji píše:
michaelbmw píše:Ahoj, jak se vám nabíjí Mi5? Nabíjí se do 100% ? Poslední dvě nabíjení mi zůstalo na 95% a dál už se nenabíjela
Zkalibrovat baterii.

Doporučíš nějaký program? Díky
Na kalibraci existuje bud rada aplikaci primo v GP nebo tady byl v predchozi verzi postup, jak zkalibrovat baterii nabijeckou. Vzdy to bylo zavisle na plne nabite baterii. Obecne se nedoporucuje baterie vybijet uplne. Pry muze dojit k jejimu poskozeni. (nastesti jsem kvuli tomu nikdy baterku menit nemusel)

Edit:
Návod na kalibráciu batérie bez ROOT: <br /><br />1)        Zapnutý telefón pripojte na nabíjačku.<br />2)        Ak vám LED dióda indikuje že je telefón nabitý na 100%, odpojte ho z nabíjačky.<br />3)        Vypnite telefón, znova pripojte nabíjačku a nechajte nabiť na 100%.<br />4)        Odpojte telefón, zapnite ho aby sa načítal systém a rýchlo ho vypnite.<br />5)        Znova pripojte nabíjačku a počkajte pár minút pokým sa znova nenabije na 100%.<br />6)        Odpojte telefón, zapnite ho a môžete ho normálne používať.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
chlapci vsetky vase rady maju jednu chybu :) ako kalibrujuce apky z gplay tak tvoj super navod, v instrukciach zacinaju nabite tel na 100% ... a to on nemoze :)

osobne sim myslim se vsetky tie apky maju vyznam, iba pri vymene baterie... @michaelbmw -ovi odporucam cistu instalaciu
 #264378  od dabk
 před 7 lety
kapap1 píše:
michaelbmw píše:
prokji píše:
Zkalibrovat baterii.

Doporučíš nějaký program? Díky
Na kalibraci existuje bud rada aplikaci primo v GP nebo tady byl v predchozi verzi postup, jak zkalibrovat baterii nabijeckou. Vzdy to bylo zavisle na plne nabite baterii. Obecne se nedoporucuje baterie vybijet uplne. Pry muze dojit k jejimu poskozeni. (nastesti jsem kvuli tomu nikdy baterku menit nemusel)

Edit:
Návod na kalibráciu batérie bez ROOT: <br /><br />1)        Zapnutý telefón pripojte na nabíjačku.<br />2)        Ak vám LED dióda indikuje že je telefón nabitý na 100%, odpojte ho z nabíjačky.<br />3)        Vypnite telefón, znova pripojte nabíjačku a nechajte nabiť na 100%.<br />4)        Odpojte telefón, zapnite ho aby sa načítal systém a rýchlo ho vypnite.<br />5)        Znova pripojte nabíjačku a počkajte pár minút pokým sa znova nenabije na 100%.<br />6)        Odpojte telefón, zapnite ho a môžete ho normálne používať.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
to že sa telefón vybije tak až sa sám vypne samozrejme neznamená že batéria má 0%. tá hranica je nastavená vyššie, tak aby sa nepoškodila batéria. uškodilo by jej ak by si vybitý telefón znova zapol.
s tým postupom ktorý si napísal som sa ešte nestretol, aj keď samozrejme netvrdím že je zlý.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 #264380  od LivArt
 před 7 lety
100% baterie vždycky, nemám s tím problém.

Ale funguje vám Meteor a Aladin? Já, pokud nenechám zapnutou GPS na vysokou přesnost, tak mě Aladin hodí někam do Prahy a Meteor polohu nezobrazí vůbec (v předchozích buildech to fungovalo normálně).
 #264382  od koldas
 před 7 lety
memorex píše:Vie niekto ako nastaviť rozdielne LED pre konkrétne aplikácie?

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
Přímo v konkrétních aplikacích.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #264386  od ufo007
 před 7 lety
memorex píše:Vie niekto ako nastaviť rozdielne LED pre konkrétne aplikácie?

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
V aplikacích povypínat led notifikace a všechny nastavit přes toto:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #264392  od prokji
 před 7 lety
mirotaso píše:
kapap1 píše:
prokji píše: Na kalibraci existuje bud rada aplikaci primo v GP nebo tady byl v predchozi verzi postup, jak zkalibrovat baterii nabijeckou. Vzdy to bylo zavisle na plne nabite baterii. Obecne se nedoporucuje baterie vybijet uplne. Pry muze dojit k jejimu poskozeni. (nastesti jsem kvuli tomu nikdy baterku menit nemusel)

Edit:
Návod na kalibráciu batérie bez ROOT: <br /><br />1)        Zapnutý telefón pripojte na nabíjačku.<br />2)        Ak vám LED dióda indikuje že je telefón nabitý na 100%, odpojte ho z nabíjačky.<br />3)        Vypnite telefón, znova pripojte nabíjačku a nechajte nabiť na 100%.<br />4)        Odpojte telefón, zapnite ho aby sa načítal systém a rýchlo ho vypnite.<br />5)        Znova pripojte nabíjačku a počkajte pár minút pokým sa znova nenabije na 100%.<br />6)        Odpojte telefón, zapnite ho a môžete ho normálne používať.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
chlapci vsetky vase rady maju jednu chybu :) ako kalibrujuce apky z gplay tak tvoj super navod, v instrukciach zacinaju nabite tel na 100% ... a to on nemoze :)

osobne sim myslim se vsetky tie apky maju vyznam, iba pri vymene baterie... @michaelbmw -ovi odporucam cistu instalaciu
Používám BatteryFix z GP, má tlačítko FIX,kterym vymazes původní batterystats že systému, pockas na nabití na 100% / oznámí pipnutim/ , stisknes CALIBRATE a po succesfull okamžitě restartujes. Pochopitelně je root nutný, mě to takhle funguje bez problémů.Obrázek

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #264401  od radulosk
 před 7 lety
kapap1 píše:
radulosk píše:
FlugzeugSK píše:urobil som cisty install tejto verzie a zase/stale je problem s nastavenim/overenim IMAP konta vo vstavanej mail aplikacii. dava hlasku Error "3" problem s overenim. na stable verzii to ide, na poslednej v7 to ide tiez s tymi istymi nastaveniami. uz som to pisal niekolkokrat pri minulych verziach. zaoberal sa tym niekto? mam NotePro
Ja mam problem s mail apk pravidelne (s exchange). Na niektorych verziach to ide a potom zasa par verzii nie. Tak som zacal pouzivat Aqua mail a ten ide v pohode. A asi zabudnem na povodnu mail apk.
Kedze sa jedna o dev verzie (na stable to chodilo) nemyslim ze sa to vyriesi.

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
Je zvlastni, ze na nekterych modelech to jede v pohode a u jinych je problem.
Pro jistotu - mas nastaveno u serveru odchozi a prichozi posty toto:
Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
To nebude nastavenim. Ja to pouzivam na exchange na Redmi 3 aj MiPad (rovnake nastavenia) a prestalo mi to chodit po aktualizacii. Len si uz nepamatam na ktoru verziu. A mal som tento problem uz davnejsie ked som mal Redmi 1S a tam sa to spravilo nejakou aktualizaciou. Preto si myslim ze aj teraz sa to casom spravi.


Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
 #264420  od OndraHH
 před 7 lety
ufo007 píše:
memorex píše:Vie niekto ako nastaviť rozdielne LED pre konkrétne aplikácie?

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
V aplikacích povypínat led notifikace a všechny nastavit přes toto:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Postupoval jsem podle tvého návodu, hází mi to pořád chybu. Co dělám špatně? Obrázek
 #264428  od think.different
 před 7 lety
Zdravím ľudia, chcem sa opýtať uživateľov Redmi 3S, ale aj všeobecne či nemáte problém s tým, že sa vám telefón z ničoho nič vypne, a nedá sa zapnúť tlačidlom na zapínanie. Mám doma jedno Redmi 3S a občas sa stane, že nereaguje na zapnutie po samovoľnom reštarte. Zapnem ho jedine tak, že sa dostanem do fastboot menu a potom reštart cez tlačidlo inak nereaguje. Za radu vďaka.
 #264429  od ufo007
 před 7 lety
OndraHH píše:
ufo007 píše:
memorex píše:Vie niekto ako nastaviť rozdielne LED pre konkrétne aplikácie?

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
V aplikacích povypínat led notifikace a všechny nastavit přes toto:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Postupoval jsem podle tvého návodu, hází mi to pořád chybu. Co dělám špatně? Obrázek
Nic neděláš špatně. Jen při testování ledky vypni displej, tak jak ti aplikace píše.
 #264447  od FlugzeugSK
 před 7 lety
zase mi zacal FC na app Facebook. a to som robil pred par dnami cisty install tejto verzie a FB pouzivam tak 1-3x za den...

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
 #264449  od kapap1
 před 7 lety
OndraHH píše:
ufo007 píše:
memorex píše:Vie niekto ako nastaviť rozdielne LED pre konkrétne aplikácie?

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
V aplikacích povypínat led notifikace a všechny nastavit přes toto:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Postupoval jsem podle tvého návodu, hází mi to pořád chybu. Co dělám špatně? Obrázek
Ja myslim, ze spatne nedelas nic. Uz davno jsem si vsiml, ze s prichozi notifikaci mi prosvita ledka pod krytem flipu. Kdyz flip otevru, led prestane svitit, protoze se rozsviti displej a ja muzu zkontrolovat, co se deje.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #264453  od kapap1
 před 7 lety
mirotaso píše:
kapap1 píše:
prokji píše: Na kalibraci existuje bud rada aplikaci primo v GP nebo tady byl v predchozi verzi postup, jak zkalibrovat baterii nabijeckou. Vzdy to bylo zavisle na plne nabite baterii. Obecne se nedoporucuje baterie vybijet uplne. Pry muze dojit k jejimu poskozeni. (nastesti jsem kvuli tomu nikdy baterku menit nemusel)

Edit:
Návod na kalibráciu batérie bez ROOT: <br /><br />1)        Zapnutý telefón pripojte na nabíjačku.<br />2)        Ak vám LED dióda indikuje že je telefón nabitý na 100%, odpojte ho z nabíjačky.<br />3)        Vypnite telefón, znova pripojte nabíjačku a nechajte nabiť na 100%.<br />4)        Odpojte telefón, zapnite ho aby sa načítal systém a rýchlo ho vypnite.<br />5)        Znova pripojte nabíjačku a počkajte pár minút pokým sa znova nenabije na 100%.<br />6)        Odpojte telefón, zapnite ho a môžete ho normálne používať.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
chlapci vsetky vase rady maju jednu chybu :) ako kalibrujuce apky z gplay tak tvoj super navod, v instrukciach zacinaju nabite tel na 100% ... a to on nemoze :)

osobne sim myslim se vsetky tie apky maju vyznam, iba pri vymene baterie... @michaelbmw -ovi odporucam cistu instalaciu
Otazkou je duvod, proc nemuze. Taky proto me napadlo mrknout na notifikaci pri nabijeni, jestli pise, ze bude jeste nejakou dobu nabijet nebo uz nabijeni skoncilo. Jeste me napadlo, ze se da stav baterie zkontrolovat v optimalizaci.
Navic jsem ten postup zkopiroval z diskuse cca 3 verze zpet jako moznost pokusu kalibrace. ;-)
dabk píše:
kapap1 píše:
michaelbmw píše: Zkalibrovat baterii.

Doporučíš nějaký program? Díky
Na kalibraci existuje bud rada aplikaci primo v GP nebo tady byl v predchozi verzi postup, jak zkalibrovat baterii nabijeckou. Vzdy to bylo zavisle na plne nabite baterii. Obecne se nedoporucuje baterie vybijet uplne. Pry muze dojit k jejimu poskozeni. (nastesti jsem kvuli tomu nikdy baterku menit nemusel)

Edit:
Návod na kalibráciu batérie bez ROOT: <br /><br />1)        Zapnutý telefón pripojte na nabíjačku.<br />2)        Ak vám LED dióda indikuje že je telefón nabitý na 100%, odpojte ho z nabíjačky.<br />3)        Vypnite telefón, znova pripojte nabíjačku a nechajte nabiť na 100%.<br />4)        Odpojte telefón, zapnite ho aby sa načítal systém a rýchlo ho vypnite.<br />5)        Znova pripojte nabíjačku a počkajte pár minút pokým sa znova nenabije na 100%.<br />6)        Odpojte telefón, zapnite ho a môžete ho normálne používať.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
to že sa telefón vybije tak až sa sám vypne samozrejme neznamená že batéria má 0%. tá hranica je nastavená vyššie, tak aby sa nepoškodila batéria. uškodilo by jej ak by si vybitý telefón znova zapol.
s tým postupom ktorý si napísal som sa ešte nestretol, aj keď samozrejme netvrdím že je zlý.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Tezko rict, na kolik lze verit manualnim postupum a na kolik kalibraci aplikaci?!

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #264472  od koldas
 před 7 lety
Vím, že to sem nepatří, ale snad se tu dočkám odpovědi. Dají se fotky, které jsou zálohovány v MICloudu stáhnout do PC? Už mě nebaví, že se fotky ukládají v min rozlišení a je potřeba po každém upgradu znovu stahovat.
Dík
 #264475  od VMach3
 před 7 lety
Můžeš si je stáhnou z galerie na i.mi.com
A pokud ti vadí že se fotografie v telefonu po synchronizaci s MiCloud zmenší, tak si tuto funkci vypni v nastavení galerie.
Obrázek
 #264479  od Dexer125
 před 7 lety
Používa tu niekto Greenify? Aké s tým máte skúsenosti? Mne stále vypíše že automatická hibernácia bola zastavená. Stalo sa to tu niekomu?
 #264482  od SkaZOO
 před 7 lety
ahoj, po naistalovani tejto verzie na moj redmi note 2 prime mi na FB messengeru prestalo odosielat fotky/obrazky. Na starsich verziach bolo vsetko ok a ked som skusal stable verziu tak to odosiela ale nefunguje mi sim karta a kazde 3sekundy vyhodi daku chybu takze telefon je nepouzitelny... Viete niekto poradit ? Telefon kupovany v alze. :-
 #264520  od memorex
 před 7 lety
Ked vyjde nova verzia a aktualizujem v twrp, mozem uz aj rovno flashnut ROM spolu s xposed a s rootom?

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #264521  od PytrysP
 před 7 lety
memorex píše:Ked vyjde nova verzia a aktualizujem v twrp, mozem uz aj rovno flashnut ROM spolu s xposed a s rootom?

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
Áno , můžeš . :)
memorex se to líbí
 #264525  od mano
 před 7 lety
idu Vam normalne MMS na tejto aktualizacii ? mne za posledny tyzden chodia len linky ze si ich mozem pozriet na nete, operator orange
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat