[Xiaomi Smart Home]
 #353188  od Kubajdí
 před 6 lety
Ahoj, potřeboval bych prosím poradit...
Mám nově Mi Home senzor dveří.
Jak mám nastavit aby mi to cca od 19hod večer do 22:00. nezvonilo? Myslel jsem, že to mám nastavené, ale stejně to stále zvoní...
Předem díky za odpověď
 #353193  od DusanF
 před 6 lety
j.jusko píše:V nastaveniach upozornení mas vsetko povolené? Obrázek

Odoslané z MI 5C pomocou Tapatalku
Áno a vymazal už aj vyrovnavaciu pamäť danej aplikácie Obrázek
Kubajdí se to líbí
 #353194  od DusanF
 před 6 lety
Kubajdí píše:Ahoj, potřeboval bych prosím poradit...
Mám nově Mi Home senzor dveří.
Jak mám nastavit aby mi to cca od 19hod večer do 22:00. nezvonilo? Myslel jsem, že to mám nastavené, ale stejně to stále zvoní...
Předem díky za odpověď
Na GW si vypni alarm to je prvé čo ma napadlo. Pripadne si rozklikni senzor a pozri sa ci máš uňho nejakú scenu
 #353205  od dudilek
 před 6 lety
No a ako ju máš nastavenú? Asi nahovno a bez toho aby sme videli čo tam máš, tak ti asi ťažko poradíme...
 #353206  od Kubajdí
 před 6 lety
A jaký čas tam má být??? Chtěl bych to od 19hod do 8:00 ráno. Nemusí tam být nějaký ten čas v Číně? Ale nevím kolik tedy nebo jestli normálně náš...

Skoro nijak jsem ji nenastavil. Dal jsem akorát scénu a dole cas od 19 do 8:00 hod, což jsem pochopil, že to má být vyple... A ono nic...

Díky, za nějakou radu... A hlavně v klidu.. Každý s tím hned neumí...
 #353211  od Kubajdí
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Zrejme bude presne tam chyba.
Napíš čo chceš najlepšie. A usijeme to na mieru ;)
Děkuji, prostě potřebuji nastavit, aby to večer co jde cerka spát, aby mi to nezvonilo, když někdo vejde do dveří. Což je od 19:00 do 8:00 hod. Víc nic nepotřebuji...
 #353218  od DusanF
 před 6 lety
Kubajdí píše:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Zrejme bude presne tam chyba.
Napíš čo chceš najlepšie. A usijeme to na mieru ;)
Děkuji, prostě potřebuji nastavit, aby to večer co jde cerka spát, aby mi to nezvonilo, když někdo vejde do dveří. Což je od 19:00 do 8:00 hod. Víc nic nepotřebuji...
No nenašiel som pri funkcii zvonceka vylúčenie v nejakom časovom období. Len 24hod alebo nič.
Pripadne cez scenu kontaktu otvorenia ale to nevieš prehrať zvuk len zapnúť alarm svetlo... Ale to už vieš časovo obmedziť dole pri nastavovaní scény. Možno ma niekto opraví.
 #353230  od Kubajdí
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Páni, sme v téme notifikácie na mobilný telefón, čo vy tu vlastne riešite?
Ano my víme, že jsme v notifikaci na mobil. Já potřebuji vypnout ty zvuky a notifikace na mobil mi může chodit. Dokážeš Ty nějak poradit??? Nebo jen upozorňovat???
 #353258  od dudilek
 před 6 lety
Za prvé, ty neriešiš notifikácie, ale svoju zle nastavenú scénu. To si rieš prosím ťa v príslušnej téme.

Za druhé, máme snahu ti poradiť, ale ty si tak arogantný, že ani po troch prosbách nie si ochotný sem dať screen tvojej scény.
Bez toho aby sme videli ako si to konkrétne nastavil ti predsa nemôžme poradiť. Viem ti teraz len povedať, že to máš nahovno.


 #353691  od dudilek
 před 6 lety
Môžeš teda ujasniť čo vlastne chceš?
Dal si sem scénu, ktorá pri otvorení dverí medzi 19-08 pošle notifikáciu na mobil.

To si písal že ti nevadí.

Aké zvuky ti vlastne vadia? Zvuky z gateway, mobilu, alebo čo teda vlastne?
 #353722  od dudilek
 před 6 lety
Takže sem daj scénu, ktorá ten zvuk na gateway aktivuje. To čo si sem dal s tým vôbec nesúvisí.
 #353733  od dudilek
 před 6 lety
Gateway sama od seba nevydáva zvuk keď sa otvoria dvere...

A ak máš zaarmovaný alarm, tak ho pred otvorením dverí musíš opäť vypnúť a potom zapnúť, o tom alarm predsa je.
 #353737  od Kubajdí
 před 6 lety
Tak že nastavit aby při otevření dveří senzor dveří gateway nezvonil nejde?
Promiň, ale fakt tomu nerozumím... :-(
 #353760  od nitram009
 před 6 lety
Kym sa dohodnete :), ste si mohli pisat do PM.. uz chapem preco je tu milion prispevkov.

@Kubajdí - myslim ze tvoj problem je v tom ze mas nastavenu defaultnu automatizaciu na gateway pre otvorenie dveri. Ak si to chces zmenit tak skus:
Gateway > Auto > System Doorbell > Doorbell trigger device > VYPNI co potrebujes vypnut.
A len taky hint - ta aplikacia nie je taka rozsiahla aby si toto nenasiel ;) sam si postol printscreen s menu z ktoreho sa tam dostanes, preco neist este o krok dalej a vyriesit to :)

@dudilek - pokial si kupil Smart home v kite kde to bolo uz sparovane od vyroby tak gateway sama od seba vydava zvuk ked sa otvoria dvere. Ja som to tak mal. Ked kupujes vsetko po kusoch tak neviem.
Kubajdí se to líbí
 #353769  od Kubajdí
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Kym sa dohodnete :), ste si mohli pisat do PM.. uz chapem preco je tu milion prispevkov.

@Kubajdí - myslim ze tvoj problem je v tom ze mas nastavenu defaultnu automatizaciu na gateway pre otvorenie dveri. Ak si to chces zmenit tak skus:
Gateway > Auto > System Doorbell > Doorbell trigger device > VYPNI co potrebujes vypnut.
A len taky hint - ta aplikacia nie je taka rozsiahla aby si toto nenasiel ;) sam si postol printscreen s menu z ktoreho sa tam dostanes, preco neist este o krok dalej a vyriesit to :)

@dudilek - pokial si kupil Smart home v kite kde to bolo uz sparovane od vyroby tak gateway sama od seba vydava zvuk ked sa otvoria dvere. Ja som to tak mal. Ked kupujes vsetko po kusoch tak neviem.
Děkuji moc za radu, ano toto jsem hledal... :-) Jen je škoda, že to nejde jen časově vypnout... Od do... Ale i tak děkuji za již dobrou radu 😀
 #353770  od Kubajdí
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Kym sa dohodnete :), ste si mohli pisat do PM.. uz chapem preco je tu milion prispevkov.

@Kubajdí - myslim ze tvoj problem je v tom ze mas nastavenu defaultnu automatizaciu na gateway pre otvorenie dveri. Ak si to chces zmenit tak skus:
Gateway > Auto > System Doorbell > Doorbell trigger device > VYPNI co potrebujes vypnut.
A len taky hint - ta aplikacia nie je taka rozsiahla aby si toto nenasiel ;) sam si postol printscreen s menu z ktoreho sa tam dostanes, preco neist este o krok dalej a vyriesit to :)

@dudilek - pokial si kupil Smart home v kite kde to bolo uz sparovane od vyroby tak gateway sama od seba vydava zvuk ked sa otvoria dvere. Ja som to tak mal. Ked kupujes vsetko po kusoch tak neviem.
Děkuji moc za radu, ano toto jsem hledal... :-) Jen je škoda, že to nejde jen časově vypnout... Od do... Ale i tak děkuji za již dobrou radu!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat