STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
70
93%
NIE
5
7%
 #265141  od ufo007
 před 7 lety
Instalace proběhla bez jediného problému. Šla na úplně čistý telefon. A třeba zrovna ty Led notifikace nešli v předminulé verzi a v minulé šli. Teď zase nejdou.
 #265143  od ufo007
 před 7 lety
koldas píše:Ale ok hned se nečil. Tak se vrať na předchozí...

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Nečílím. Je to jen telefon :) Downgrade asi bude řešení :)

Edit: Tak jsem telefon nainstaloval znovu i s FR. Problém bude v tom, že jsem asi úplně tupý a nikde nemůžu najít povolení jakékoliv notifikace pro aplikaci.
 #265189  od blacker91
 před 7 lety
Nevím jak v téhle verzi ale v minulé šly nastavit barvy led pro jednotlivé aplikace. V minulé verzi jsem je nastavil a v téhle to zůstalo :)
 #265195  od prokji
 před 7 lety
ufo007 píše:
koldas píše:Ale ok hned se nečil. Tak se vrať na předchozí...

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Nečílím. Je to jen telefon :) Downgrade asi bude řešení :)

Edit: Tak jsem telefon nainstaloval znovu i s FR. Problém bude v tom, že jsem asi úplně tupý a nikde nemůžu najít povolení jakékoliv notifikace pro aplikaci.
Nastavení- notifikace- spravovat upozornění.,

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
ufo007 se to líbí
 #265203  od mysak85
 před 7 lety
Jedna chyba v Xiaomi Mi2, pokud chci použít jiný Launcher, tak v nastavení není odkaz ,,Plocha"
Chtěl jsem vyzkoušet od Googlu Launcher, ale napsalo mi to že ji mám přepnout nastavení kde ale nic není..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #265204  od ingbrzy
 před 7 lety
nie je to dialog od MIUI ale od google launcher..
 #265206  od mysak85
 před 7 lety
V nastavení ale úplně chybí možnost dostat se na nastavení plochy, nebo sem aspoň slepej a je to schovaný úplně někde jinde?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #265208  od ingbrzy
 před 7 lety
cesta v tom dialogu plati pre cisty android..

v MIUI je to Nastavenia - nainstalovane app - predvolena app - launcher
 #265227  od yoli
 před 7 lety
Dnes po dlhšej dobe som si zapol SIM2 (4KA) potreboval som zdieľať data wifi hot-spot. Taktiež predvolené nastavenie internetu zmenené na SIM2. Sila signálu SIM2 sa zmenila z jedného na dva bargrafy(sivé) a to bolo asi tak všetko. Žiadne data, ani sieť na SIM2. Keď som chcel prepnúť data znova na SIM1, tak možno po 2min sieť nabehla, ale bez dát, iba signál siete. Zaujímavé je, že ak som nastavil data na SIM2 a reštartol fón, tak to funguje pokiaľ nič nezmením. Ak by som dal data na SIM1, tak by to zase zblblo.
Problém som zaregistroval dnes na 6.11.10, čiže od ktrorej ROM to blbne neviem, ale fungovalo to tak 4 mesiace dozadu isto.
6.11.17 problém neodstránila. :-

Obrázek
 #265237  od chrobas
 před 7 lety
Zdravím uměl by mi někdo pomoct respektive vysvětlit aktualizaci na miui 8 pro redmi note 3? Vůbec nevím co dělat...
 #265259  od chrobas
 před 7 lety
[quote="mirotaso"]aku tam mas verziu teraz?? daj sem screen info o telefone...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #265261  od Comby
 před 7 lety
Nejdu mi na google allo notifikacie, az po otvoreni aplikacie sa mi zobrazi nova sprava. Vsetko z prveho prispevku mam nastavene. Viber mi ide bez problemov, aj Hangouts.

Edit: pomohlo znova odomknut v RAM, vycistit RAM a zase zamknut v RAM.

MI 3W tapatalk
Naposledy upravil(a) Comby dne 22 Lis 2016, 22:29, celkem upraveno 1 x.
 #265267  od mirotaso
 před 7 lety
chrobas píše:
mirotaso píše:aku tam mas verziu teraz?? daj sem screen info o telefone...
nepotrebujes robit nic... :) ty uz mas nasu rom... iba stiahnut z tabulky a cez TWRP nainstalovat... odporucam potom factory reset...
 #265278  od aLCaPONe
 před 7 lety
Moje postrehy od soboty, bateria sa zda lepsia ako na predoslej verzii ale na miestach mimo mesta, kde som predtym mal signal, tak teraz sa mi stane, ze na zopar sekund ostavam bez signalu.. Mam 4ku a hovorim konkretne o Radare medzi Trencinom a Trencianskym Jastrabim..
 #265290  od yoli
 před 7 lety
Teraz som mal aktívnu iba SIM1, zapnuté mob. data a wifi všetko v pohode druhú SIM2 som nezapínal. Po hodine sa pozriem na mobil a funkčná iba wifi a signál gsm sivý v dvoch bargrafoch, telefón, akoby v režime lietadlo. Neviem prečo si to samo robí čo chce. Ešte postreh, keď blbne registracia jednotlivých SIM, tak vyskakujú hlášky o neaktívnych SIM, ale registrovať sa nedajú cez wifi, iba cez mob. data a tie vtedy logicky niesa. Odhlásil som sa z MI účtu, či náhodou nepomôže a nič. WTF? :(
 #265384  od Zmurko
 před 7 lety
yoli píše:Teraz som mal aktívnu iba SIM1, zapnuté mob. data a wifi všetko v pohode druhú SIM2 som nezapínal. Po hodine sa pozriem na mobil a funkčná iba wifi a signál gsm sivý v dvoch bargrafoch, telefón, akoby v režime lietadlo. Neviem prečo si to samo robí čo chce. Ešte postreh, keď blbne registracia jednotlivých SIM, tak vyskakujú hlášky o neaktívnych SIM, ale registrovať sa nedajú cez wifi, iba cez mob. data a tie vtedy logicky niesa. Odhlásil som sa z MI účtu, či náhodou nepomôže a nič. WTF? :(
Vymazoval si po instalacii wipe data a cache? Ak nie tak skus este toto a ked nepomoze tak by som skusil este FR ale pri tvojom mnozstve aplikacii co mas na ploche je to pre teba smrtelna pohroma :)
Alebo skus este raz nainstalovat ROM. Niekedy to pomoze.
Ked to nepomoze cez wipe data a cache tak aj tak sa FR nevyhnes pri downgrade na starsiu verziu.
 #265405  od rado1121
 před 7 lety
zdravim vo spolok ..

Viem že čo teraz napisem sem nepatri ,,ale potrebujem respektíve zhanam krv pre moju dcérku ktorá bude operovana na chrbticu .. zahanam krv A negativ ..ak by bol niekto ochotny darovat krv na meno poprosil by som do súkromnej spravy /je možne sa dohodnut aj na určitej finančnej odmeny/.dakujem
 #265469  od edra
 před 7 lety
Keď som chcel aktualizovať, tak mi píše správu - Aktualizácia nie je možná (it is not allowed to upgrade to unofficial ROM package). Telefón Redmi 3s som kúpil na Slovensku.
Pomôžete, prosím,
Vďaka.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat