STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
54
61%
NIE
35
39%
 #267194  od mirotaso
 před 7 lety
@kent ten link si tu nakopiroval zle :) ale kedze si spamer :) tak som si to pozrel uz v inom tvojom prispevku aj som ti tam odpovedal... ja len dufam, ze si zvolil dopravu Seller's Shipping Method!! dorazi ti to za 12-14 dni. ja by som teraz este o nic neziadal, zvycajne to schvalenie trva chvilu a boli tu uz aj pripady, co pziadlali o schvalenie a ked po mesiaci od sa rozhodli odomykat, tak sa uz nedalo a aj dalsie povolenie dostavali s problemami...
kent se to líbí
 #267201  od Bobinek15
 před 7 lety
Ahojte
chci se zeptat, měl jsem odemknutý bootloader, nainstalované TWRP a zdejší týdenní romku, ale pak jsem chtěl něco jiného.
Stáhl jsem zdejší stable udělal v TWRP,, FR a nainstaloval rom,, a byl konec, mobil zhasl a po připojení káblíku jen blikal. Když
jsem chtěl do TWRP tak mi to ukázalo mobil a káblík.
Když jsem ho chtěl zapnout zavybroval ukázalo se logo Mi a zhasl. Zkoušel jsem ho nějak zapnout, ale nic, tak jsem
musel do edl modu+edl kabel +instalace dev. rom, odemknuti bootloaderu bez žádosti, instalace TWRP a nakonec zdejší týdenní rom a mobil je ok, ale nevím proč to udělalo??? Chtěl bych experimentovat, ale bojím se aby to nedopadlo stejně.
( REDMI note 3 pro)

Odesláno z mého Lenovo A7600-F pomocí Tapatalk
 #267202  od Franz Ferdinand II.
 před 7 lety
Bobinek15 píše:Ahojte
chci se zeptat, měl jsem odemknutý bootloader, nainstalované TWRP a zdejší týdenní romku, ale pak jsem chtěl něco jiného.
Stáhl jsem zdejší stable udělal v TWRP,, FR a nainstaloval rom,, a byl konec, mobil zhasl a po připojení káblíku jen blikal. Když
jsem chtěl do TWRP tak mi to ukázalo mobil a káblík.
Když jsem ho chtěl zapnout zavybroval ukázalo se logo Mi a zhasl. Zkoušel jsem ho nějak zapnout, ale nic, tak jsem
musel do edl modu+edl kabel +instalace dev. rom, odemknuti bootloaderu bez žádosti, instalace TWRP a nakonec zdejší týdenní rom a mobil je ok, ale nevím proč to udělalo??? Chtěl bych experimentovat, ale bojím se aby to nedopadlo stejně.
( REDMI note 3 pro)

Odesláno z mého Lenovo A7600-F pomocí Tapatalk
Tak už to bejvá že když jdeš s verzí dolů zamče se BL. Moje vlastní zkušenost.
Experimentovat není třeba, musíš flashnout přes fastboit chinskou dev a odemčít, potom znovu instalovat přes recovery stabilní a už to pošlape.

Sent from my phone by Tapatalk
 #267203  od Bobinek15
 před 7 lety
Však píšu, že jsem si prošel procesem instalace, odblokování atd..... ale nevím čím to bylo a jakou stable tam dát abych nedopadl stejně....

Odesláno z mého Lenovo A7600-F pomocí Tapatalk
 #267223  od Franz Ferdinand II.
 před 7 lety
Další bug v poslední týdenní verzi: když se režim čtení zapíná automaticky dle plánu displej blbne, buď ztmavne nebo se rozhasí podání barev ale nenastaví se odstín pro čtecí režim. Po ručním vypnutí a zapnutí režimu čtení již je zabarvení a jas displeje OK. Redmi 3.
 #267249  od hjirik
 před 7 lety
marekja píše:Nejdou přesouvat ikony na ploše. Dlouhé podržení nefunguje ani v nastavení nic

Redmi 3S (Tapatalk)
Zkontroluj Nastavení - Launcher - Uzamknout buňky

Mi5 Tapatalk
 #267321  od marekja
 před 7 lety
hjirik píše:
marekja píše:Nejdou přesouvat ikony na ploše. Dlouhé podržení nefunguje ani v nastavení nic

Redmi 3S (Tapatalk)
Zkontroluj Nastavení - Launcher - Uzamknout buňky

Mi5 Tapatalk
Děkuji moc za radu už je to ok.

Redmi 3S (Tapatalk)
 #267329  od pastelka
 před 7 lety
Ahoj,
opravdu jsem poctivě hledal zde i na xiaomi foru a bez úspěchu. Trápí mě práce s kontakty:
A) při hledání neumí pracovat s diakritikou, napíšu-li "koci" nenajde "kočí"
B) mám zobrazeny jen kontakty s tel. číslem (cca 100 lidí), ale při hledání ukazuje i ostatní (cca 500)
C) lze nějak nastavit, aby v telefonu byly jen kontakty v určité google contact skupině

A bonusový dotaz - v prvních verzí MIUI 8 byla v systému experimentální "app invisible". Sloužila k ukrytí nežádoucích aplikací z plochy. Je nějaká podobná alternativa?
 #267379  od Loser
 před 7 lety
JohanCZ píše:Ahoj, máte někdo již nainstalovanou tuto verzi na Redmi 4 (Prada)? Jde mi o to zda jde mobilní signál.
Napis Vmachovi, ten ma redmi 4 myslim. ;)
 #267404  od lajos204
 před 7 lety
ingbrzy píše:MI4C, MI4S, MiNotePro opravene...
Dnes rano telefon znova zacal maximalne blbnut,Proces android.process.media prestal pracovat.Prosim Ta ingbrzy ked budes mat cas pozri sa nato a fixni to nejak fon je nepouzitelny,vopred Ti dakujem.
 #267413  od ingbrzy
 před 7 lety
pozriet sa na co..? nevidim ziaden log...
 #267417  od lajos204
 před 7 lety
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
android.content.res.Resources$NotFoundException: String resource ID #0x7070046
	at android.content.res.Resources.getText(Resources.java)
	at android.content.res.MiuiResources.getText(MiuiResources.java)
	at android.content.res.Resources.getString(Resources.java)
	at android.content.res.Resources.getString(Resources.java)
	at com.android.providers.downloads.service.DownloadNotifier.updateWithLocked(DownloadNotifier.java)
	at com.android.providers.downloads.service.DownloadNotifier.updateWith(DownloadNotifier.java)
	at com.android.providers.downloads.service.DownloadService.updateLocked(DownloadService.java)
	at com.android.providers.downloads.service.DownloadService.access$200(DownloadService.java)
	at com.android.providers.downloads.service.DownloadService$1.handleMessage(DownloadService.java)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java)
	at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java)
 #267419  od ingbrzy
 před 7 lety
to uz je opravene.. stiahni znova...
 #267420  od koldas
 před 7 lety
Zdravím, už mi to dělá na druhé verzi po sobě. Pokud chci udělit oprávnění nějaké apk, tak mi to nejde z vyskakovacího okna viz prinscreen, ale musím vlézt do optimalizace - povolení a tam to vyhledat a zapnout ručně. Nevíte co s tím. Dělal jsem FR (nechtěně) a pořád nic.
Obrázek

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #267455  od MatejB1991
 před 7 lety
Prestal niekomu fungovať na tejto verzii senzor priblíženie? Mne fugnoval v pohode, len po prvotnej inštalácii tejto verzie, ktorá moc fonu nesadla som robil FR a dnes som si všimol, že mi senzor priblíženia nefunguje. Tak som ho chcel nastaviť, ale pri teste mi stále vypisuje, že kalibrácia zlyhala.
 #267462  od lajos204
 před 7 lety
ingbrzy píše:to uz je opravene.. stiahni znova...
Stiahnute,az na facebook funguje vsetko spravne,ten mi nechce spustit.Opat Ti dakujem za help.
 #267537  od zamalo
 před 7 lety
lajos204 píše:
ingbrzy píše:to uz je opravene.. stiahni znova...
Stiahnute,az na facebook funguje vsetko spravne,ten mi nechce spustit.Opat Ti dakujem za help.
Už to tu bylo - FB si musíš nainstalovat znovu....
lajos204 se to líbí
 #267550  od Peter Podmanicky
 před 7 lety
Ahojte, mam problem s nativnou aplikaciou Galeria - vzdy po tyzdenej aktualizacii mi prestane zobrazovat fotky, alebo len cast alebo vobec nic - fotky mam na externej sd karte - ma niekto daku radu?!
 #267561  od prokji
 před 7 lety
Peter Podmanicky píše:Ahojte, mam problem s nativnou aplikaciou Galeria - vzdy po tyzdenej aktualizacii mi prestane zobrazovat fotky, alebo len cast alebo vobec nic - fotky mam na externej sd karte - ma niekto daku radu?!
To je úplně normální, po Flashi nové ROM si musí galerie vytvořit novou cache náhledů, což chvíli trvá. V tvém případě navíc musíš nechat načíst externí úložiště/ Sd kartu/ . I na mé mi3 s pamětí interní trvá znovu načtení fotek / cca 3000 / galerii skoro půl hodiny.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
marekja se to líbí
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat