STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

108
93%
8
7%
#269040 od Brodacek
08 pro 2016, 09:43
Ahoj, chtěl jsem poprosit o nový odkaz pro stažení poslední verze na Mi4i. Bohužel nefunguje ani jeden :-) Jinak dík moc za odvedenou práci, xiaomáčky máme celá rodina už roky a díky vám ho zvládá i babička ;-)
#269050 od milius
08 pro 2016, 10:26
Bananisimo píše:
milius píše:Posledne dve verzie sledujem ze gmail posta sa mi dorucuje len ked je mobil na wifi sieti,pri datovom pripojeni ak mi pride nejaky mail,musim ho len manualne aktualizovat. Ma niekto podobnu skusenost?

Zkus synchronizace vypnout jen na wifi . A pokud používáš xiaomi účet tak v něm měj nastavený jen na wifi.

Obrázek

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk

Mam to tak nastavene ale bohuzial nove maily mi chodia len ked som na wifi. Na datach musim len manualne
#269061 od fyk_cz
08 pro 2016, 10:42
MIUI 8.2 6.12.1 Mi4c32GB, vsechno funguje uplne prima, baterku nic nezere. U me palce nahoru. Dekuju za skvelou praci
#269104 od milius
08 pro 2016, 15:19
štír píše:A hledal jsi? Já měl třeba zaškrtnuto aktualizace jen WiFi...

Vsetko som znova prekontroloval a bolo spravne. Uz ma napadlo dat len restart. A ten zabral.
Uz to funguje aj na datach.
;)
#269105 od DaveRed
08 pro 2016, 15:21
Dobrý den,
mám problém s novými verzemi MIUI 8, od přechodu na 8 mi nefunguje připojení k mobilní síti, což jsem řešil tímto postupem: Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
Tím jsem sice vyřešil problém se sítí, ale nemůžu se dostat do nastavení (okamžitě spadne) a stejně tak padají některé aplikace.
Děkuji za rady

Redmi 2 2GB
#269106 od štír
08 pro 2016, 15:31
DaveRed píše:Dobrý den,
mám problém s novými verzemi MIUI 8, od přechodu na 8 mi nefunguje připojení k mobilní síti, což jsem řešil tímto postupem: Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
Tím jsem sice vyřešil problém se sítí, ale nemůžu se dostat do nastavení (okamžitě spadne) a stejně tak padají některé aplikace.
Děkuji za rady

Redmi 2 2GB
a

A zaklínadlo FR jsi zkoušel?
#269107 od DaveRed
08 pro 2016, 15:33
štír píše:
DaveRed píše:Dobrý den,
Děkuji za rady

Redmi 2 2GB
a

A zaklínadlo FR jsi zkoušel?

Eh, jsem relativně laik, o co se jedná?
#269127 od DaveRed
08 pro 2016, 17:37
štír píše:@DaveRead FR = Factory Reset, tovární nastavení

Bohužel žádný výsledek, Factory Reset, bootnul jsem znova nejnovější MIUI, předtím i potom wipe cache, ale signál stále nechytám, jedině podle toho návodu, co jsem posílal, ale ten mi zase zamezí přístup k nastavení a nemůžu ani odinstalovat žádnou appku.
Celkem mě to už štve, snažím se to nějak vyřešit už třetí týden.
#269134 od marekja
08 pro 2016, 18:32
DaveRed píše:

Bohužel žádný výsledek, Factory Reset, bootnul jsem znova nejnovější MIUI, předtím i potom wipe cache, ale signál stále nechytám, jedině podle toho návodu, co jsem posílal, ale ten mi zase zamezí přístup k nastavení a nemůžu ani odinstalovat žádnou appku.

A předtím to signál šel? Jestli to není náhodnou v hardwaru. Pak můžeš instalovat co chceš a stejně to nepůjde

Redmi 3S (Tapatalk)
#269135 od driticool
08 pro 2016, 18:35
Ahoj, když si stáhnu a nainstaluju tuhle ROM, konkrétně na Redmi 3(instaluju přes aplikaci Aktualizace-> Vybrat ZIP z úložiště), budu tam mít možnost povolit aplikacím práva ROOT nebo jak teda? DÍky za odpověď a když tak radu jak toho jinak dosáhnu.
#269137 od DaveRed
08 pro 2016, 18:38
marekja píše:
DaveRed píše:

A předtím to signál šel? Jestli to není náhodnou v hardwaru. Pak můžeš instalovat co chceš a stejně to nepůjde

Redmi 3S (Tapatalk)

Nene, HW je v pohodě, nové MIUI ale z nějakého důvodu nebere GSM modem, což se dá vyřešit flashem. Pak modem sice funguje, ale nějak to koliduje se systémem a padá mi to, když jdu do nastavení. A asi se shodneme, že to je na prd...
#269149 od kapap1
08 pro 2016, 19:38
driticool píše:Ahoj, když si stáhnu a nainstaluju tuhle ROM, konkrétně na Redmi 3(instaluju přes aplikaci Aktualizace-> Vybrat ZIP z úložiště), budu tam mít možnost povolit aplikacím práva ROOT nebo jak teda? DÍky za odpověď a když tak radu jak toho jinak dosáhnu.

Viz 1. prispevek:
Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
#269155 od driticool
08 pro 2016, 20:28
No tak to fakt díky, to už jsem četl, a co to jako znamená? Takže z tý horní tabulky, místo tý originální ROMky budu stahovat a instalovat nějakou tu TWRP? To se instaluje stejně jako ta ROM, přes aplikaci Aktualizace ze ZIP souboru? Co to znamená, jakej je mezi nima rozdíl?

Takže jestli jsem to dobře pochopil, nahraju si tam TWRP, kterej si najdu nejnovější na můj model? Pak na to mám "flashnout" nějakou ROMku, tu vezmu tu z tabulky v tomto příspěvku? To je hotovo? A pak už jen nainstaluju SuperSU(ale nemusím, ne?)?
Naposledy upravil driticool dne 08 pro 2016, 20:36, celkově upraveno 1

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!