STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
108
93%
NIE
8
7%
 #268051  od Fido
 před 7 lety
MiNote Pro mi už od předminulé verze ukazuje naprosto nesmyslnou polohu v předpovědi počasí Morecast.
V Praze na Pankráci mi ukazuje "Řevnice", na Jižním městě "Letiště Letňany", v centru "Kladno" atd. Mi3 mi přitom ukazuje polohu správně, stejně tak Honor 3C s flashnutým MiUI (nějaký starší port z Redmi).

Edit: Koukal jsem, že stížností na špatné určení polohy je víc tak to asi bude chybou v aplikaci ale stejně je mi záhadou, proč se projevuje jen na jednom telefonu.
prokji se to líbí
 #268068  od midolek
 před 7 lety
Nejsem žádný notoricky stěžovatel co řeší každou nefunkční prkotinu, ale též se mi samovolně ukončují samovolně spuštěné aplikace což mě slušně řečeno pořádně irituje. Nejvíc mě na**re když píšu delší e-mail a app se zničeho nic ukončí. Dělá to už min 2 verze zpět.

odesláno z MI4c
prokji se to líbí
 #268072  od aLCaPONe
 před 7 lety
midolek píše:Nejsem žádný notoricky stěžovatel co řeší každou nefunkční prkotinu, ale též se mi samovolně ukončují samovolně spuštěné aplikace což mě slušně řečeno pořádně irituje. Nejvíc mě na**re když píšu delší e-mail a app se zničeho nic ukončí. Dělá to už min 2 verze zpět.

odesláno z MI4c
Preco si nenahodis stable verziu? Ja ju nemozem pouzivat skrz operatora, bo na stable mi nefunguje ako by mal ale bracho na mi4c ma stable a je silno spoko.. naviac bateria je tam luxusna :)
 #268088  od mandel99
 před 7 lety
prokji píše:
mandel99 píše:Čau kluci mám problém chtěl jsem začít používat hlasové vyhledávání od Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť vyhledávání a některé automatické odpovědi fungují dokonce česky, ale za boha nemohu zprovoznit hlasové psaní zpráv a celkově ovládání telefonu.. všechna možná práva mám nastavena.. ale vždy dostanu jen odpověď že je zařízení uzamknuto a pro pokračování ho mám odemknout.. ví někdo co s tím?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Zmrazit asistenta Čína , zvolit ve výchozích aplikacích asistenta GOOGLE a povolit mu autostart v optimalizaci.. Toť vše.
V minulé verzi ROM dokonce zmrazení nebylo třeba, teď už se tam zase cpe...
Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Jsem zoufalej udělal jsem co jsi napsal ale pořád hlásí že zařízení je uzamknuto Obrázek

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #268090  od Dadynoo
 před 7 lety
Redmi note 2 problémy s WiFi pripojí ma a po čase sa odpojí nechce ísť internet niekedy a robí to len na tomto mobile skúšal som fr aj na modeme a stále drbka tomu inak nejde mi LED nwm prečo

Odoslané z Redmi Note 2 pomocou Tapatalku
 #268125  od Dwori
 před 7 lety
Zatim testujeme a zda se vše ok. Vynechal jsem poslední dvě aktualizace a kam zmizela kontrola platebního prostředí?

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #268168  od MarX
 před 7 lety
Nemáte problém s GPS? Na tejto verzii mi neskutočne dlho trvá fixnutie... :(
 #268180  od monstros
 před 7 lety
MarX píše:Nemáte problém s GPS? Na tejto verzii mi neskutočne dlho trvá fixnutie... :(
Taky to pozoruji uz nekolik aktualizaci pouzil jsem fastergps a je to lepsi:-)

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #268189  od Loser
 před 7 lety
Dwori píše:Zatim testujeme a zda se vše ok. Vynechal jsem poslední dvě aktualizace a kam zmizela kontrola platebního prostředí?

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
Nikam, porad tam kontrola platebniho prostredi je
 #268201  od MatejB1991
 před 7 lety
prokji píše:Tahle verze mě velmi mile překvapila- výkon skoro neuvěřitelný, spotřeba parádní,vse běží stabilně a bez potíží. Velký dík za překlad, snad jedna otázka na Ingbrzyho : vrátí se někdy do galerie možnost práce s refocusovanymi fotkami? Je škoda,kdyz nativní fotoaparát umí refocus snímky pořizovat, ale galerie je nezobrazí/ o editaci nemluvě/ . Dá se to sice obejít výměnou galerie za starší verzi, ale je to trochu nepohodlné, dělat to každý týden.,ObrázekObrázekObrázekObrázek

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Keď som naposledy testoval, tak som mal score 33k, teraz 60 861...to je riadny rozdiel veru.
 #268206  od fitom
 před 7 lety
joey_xd píše:Zdravim. Chodia tieto aktualizacie aj cez OTA? Dik...
Xiaomi MiPad 2 64G
ked nevies citat preco chodis na internety?
peckamal píše:Zdravim, kdy bude teda asi oficiální cestou?
no napis to este 10krat a mozno ti niekto odpovie na hlupu otazku...
Co u teba znamena normalna/oficialna cesta? Oficialne rom su na en.miui.com , takze tu si na zlej adrese.
Ak sa pytas na OTA a update cez updater appku tak vid moju odpoved vyssie a precitaj si prvy prispevok ked zvladnes zaklady chapania pisanemu textu :)
 #268217  od rasto9966
 před 7 lety
Mam zaujimavy "problem" a chcel by som sa spytat ci sa to niekomu tiez prejavuje... Naistaloval so firefox na otestovanie kedze vstaveny prehliadac ma obcas dost velke problemy zo strankami z ich uplnym zobrazenim a tak padol napad vyskusat firefox, v nastaveniach na pristup na internet mam predvolene blokovanie vsetkych pristupov na internet a ked som spustil aplikaciu cuduj sa svete neromalne si pristupovala na internet ako keby mala zapnute povolenie, tak som to skontroloval a fakt mala zakazany pristup na mobilne data aj na wifi a napriek tomu sa pripojila n ainternet.... Toto uz sledujem dlhsiu dobu ze to aj niektore ine aplikacie robia aj ked sa mi zobrazy bublina ze aplikacia nema pristup na internet....
 #268221  od bedo
 před 7 lety
Aspoň zobrazuje lepšie? Mám pocit, že štandardný prehliadač používa Android WebView, čiže to isté, čo Chrome, teda teoreticky by nemal mať so zobrazením problém.
 #268235  od Kepro
 před 7 lety
Ahojte, planujem svokre objednat Xiaomi Redmi 4A budete mat pre neho podporu?
 #268241  od štír
 před 7 lety
Kepro píše:Ahojte, planujem svokre objednat Xiaomi Redmi 4A budete mat pre neho podporu?
Myslíš, že tchyně se bude věnovat fóru a týdenním aktualizacim?????
Axident se to líbí
 #268242  od Kepro
 před 7 lety
nie, ale planujem jej dat verziu od Vas
 #268248  od Kepro
 před 7 lety
aaale ok :D ja len preto ze ked som stiahol global EU rom pre mi4c sa mi zda ze aj mi5 tak tam bola iba cestina a nie slovencina... preto sa spolieham na Vas :)
 #268249  od peckamal
 před 7 lety
fitom píše:
joey_xd píše:Zdravim. Chodia tieto aktualizacie aj cez OTA? Dik...
Xiaomi MiPad 2 64G
ked nevies citat preco chodis na internety?
peckamal píše:Zdravim, kdy bude teda asi oficiální cestou?
no napis to este 10krat a mozno ti niekto odpovie na hlupu otazku...
Co u teba znamena normalna/oficialna cesta? Oficialne rom su na en.miui.com , takze tu si na zlej adrese.
Ak sa pytas na OTA a update cez updater appku tak vid moju odpoved vyssie a precitaj si prvy prispevok ked zvladnes zaklady chapania pisanemu textu :)
Stahl jsem aktualizaci odtud z webu, v mobilu jsem vybral aktualizaci pres zip soubor a napsaloto ze soubor zip se nepodarilo nainstalovat
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat