STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
96
91%
NIE
9
9%
 #269219  od ingbrzy
 před 7 lety
[html]<h2>
MIUI 8.2 6.12.8
OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA MODELROMANDROID ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRRORTWRP RecoveryOdomknúť Bootloader
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA/TDD-LTE/FDD-LTEcancroMI3WMI4W6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi MiMAX hydrogenMIMAX6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2/S ariesMI25.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi Mi4C libraMI4c5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote 2 scorpioMINote26.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MIMix lithiumMIMix6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/WCDMA 2GB RAM HM2014811, wt88047HM2XWCPro5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi MiNote virgoMINote6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť,Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť,Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi Redmi 4 pradaHM46.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 4 PRO markwHM4Pro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/TD 2GB RAM HM2014813, wt86047HM2XTDPro5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi Redmi 4A rolexHM4A6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote PRO leoMINotePro5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi5 geminiMI57.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime hermesHMNote25.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi Redmi Note 3 hennessyHMNote35.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 3 / PRO idoHM35.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4S aquaMI4s5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 PRO kenzoHMNote3Pro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiMAX PRO 64GB / 128GB heliumMIMAXPro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 3S / 3X landHM3SHM3X6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4i ferrariMI4i5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť------
Xiaomi Redmi PRO omegaHMPro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MIPAD2 latteMIPAD25.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťÁNO
Xiaomi Redmi Note 4 nikelHMNote46.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MI5S capricornMI5S6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MI5S Plus natriumMI5SPlus6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition kateHMNote3SE6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zariadenia s Androidom 4.4 už naše týždňové verzie nebudú... len Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť..

Inštalácia pre Xiaomi zariadenia manuálne
- Odomknite Bootloader ak je zamknutý na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Nainštalujte TWRP cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť pre Windows
- Potom zip s našou ROM cez TWRP alebo aplikáciu Updater - menu - select zip - reboot

ROOT ak ho naozaj potrebujete a viete s nim zaobchádzať:
- Xiaomi skomplikovalo root aj na ostatných zariadeniach ktoré ho do teraz mali.. na čínskej ROM to funguje tak, ze sa pri povolení root sa stahuje patch z cinskeho OTA servera ktory zariadenie nasledne rootne.. problem je, ze po prelozeni ROM tento patch uz nefunguje a neda sa ani stiahnut zo servera... preto ostava len pouzit SuperSU v TWRP ak chcete ROOT prava... Takto to pozaduje Google ktory sa chysta vstupit na Cinsky trh...
PS: V oficialnej Global ROM ROOT ani nikdy nebol...
- nahrajte Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť cez TWRP (app Aktualizácia -menu - reštart do Recovery - v TWRP - Inštalovať - zip so SuperSU - reštart)
- pre ROOT na MiPAD2 nahrajtePre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť v TWRP

Informácie ohľadom OTA aktualizácií:
- cez OTA je distribuovaný rovnaký zip súbor ako je zverejnený tu (takze plná ROM 400-800MB)
- Inštalácia cez OTA je rovnaká ako inštalácia cez aplikáciu Aktualizácia - Menu - Vybrať ZIP z úložiska (ak máte aj TWRP)
- Nahrávanie na OTA server v číne je veľmi pomalé (v priemere 30-40kbs celkovo 8GB týždenne) a musím ich nahrávať po jednom hlavne v noci aby bolo spojenie ako tak stabilne a nepadalo... Zial nemam na to cas robit to kazdy tyzden a preto sme sa rozhodli nahravat OTA len raz do mesiaca... Ludia ktori cakaju len na OTA, vacsinou nemaju ani tusenie, ze vysla nova verzia alebo su len lenivi si stiahnut zip manualne.. Zial, ja to za nich kazdy tyzden uz nestiham robit...
- OTA pre Mi3/MI4/Redmi2 po prechode na novú verziu androidu je nebezpečná pre tých ktorí na ňu manuálne zatiaľ neprešli, takže podpora pre OTA u týchto modelov je zastavená

Redmi 2 prechod na Android 5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždňa Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)

Poznámky:
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- OTA sa nahráva v priebehu týždňa
Pre užívateľov Xiaomi Mi3/4 prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
Pre užívateľov Xiaomi MiNote prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
Ak chcete aby konkretna app bezala na pozadi musite jej povolit nasledovne..
(Nastavenia pre MIUI 8 6.6.30 a vyssie)
- Optimalizacia - Bateria - Setrenie baterie - OFF
- Optimalizacia - Bateria - Aplikacie - Vyber app ktoru chces - Ziadne obmedzenia
- Optimalizacia - Sprava autom. spustenia - Vyber app ktoru chcete

Dalej odporucam vypnut v Nastavenia - Dalsie nastavenia - Moznosti pre vyvojarov - Optimalizacia RAM - OFF

App je tiez dobre uzamknut v RAM:
- Spusti app
- minimalizuj
- otvor spravcu RAM
- potiahni ikonu app nadol
Výpis našich zmien oproti Globálnej verzii:
- Lišta vyhľadávania v roletke
- Gesto vyhľadávania potiahnutím nahor na ploche
- MiDrive v správcovi súborov
- Režim písania na ležato v SMS aplikácií
- Východ a západ slnka v aplikácií Počasie
- Odstránené čínske aplikácie
- Viac voľnej RAM znížením počtu bežiacich procesov na pozadí
- Jednotné ikony aplikácií tretích strán v MIUI štýle (vrátane Google aplikácií)
- Ikony v Nastavenia - ­ Ďalšie nastavenia
- Odstránené funkcie ktoré sú len pre Čínu v MIUI aplikáciach
- Pridaných 26 jazykov aktualizovaných každý týždeň od oficiálnych MIUI fan stránok a fanúšikov
- Pridaná podpora vyhľadávania T9 v aplikácií Telefón
- Pridaná animácia pri vypínaní displeja
- Pridaná možnosť deaktivovať zvuky pripojenia nabíjačky
- Pridaná možnosť deaktivovať kontrolu pravopisu
- Importovanie stiahnutej témy zo zhuti.xiaomi.com v aplikácií Témy
- Optimalizované nastavenie GPS pre Európu
- Optimalizovaná spotreba batérie
- Optimalizovaná spotreba RAM
- Deodexované apk súbory
ondro1970, paradise11, zamalo a 10 ostatní se to líbí
 #269220  od ingbrzy
 před 7 lety
MI5 na Androide 7.0 vydana!

Instalujte cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


po aktualizacii TWRP restartujte opat do TWRP pre nabootovanie do nej verzie TWRP.. az potom spustite instalaciu...
NEDAVAJTE Format /system particie!!! nikdy..!

Obrázek
Mathysek, memorex, PytrysP a 4 ostatní se to líbí
 #269223  od zamalo
 před 7 lety
Minulá verze byla super a teď mám lehké dilema - samozřejmě, že mě nikdo nenutí každý týden aktualizovat, ale člověk je tvor zvídavý a zvědavý a i to překvápko z každého nového poznatku..... Jde mi o to, někde tu někdo zmiňoval, že mu každotýdenní aktualizování vypálilo telefon, tak se ptám - opravdu to má až takový dopad na životnost telefonu? :o
 #269227  od marmarko
 před 7 lety
Iba taká banálna otázka. TWRP na MI5 treba vždy inštalovať cez FASTBOOT TOOLKIT?? Asi flashom cez existujúce TWRP to nepôjde, že? [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #269229  od marmarko
 před 7 lety
JohanCZ píše:TWRP jde instalovat přímo v něm a samozřejmě jde i přes fastboot toolkit
Dík za info. Predpokladám, že ištalácia je obdobná ako keď dávaš novú ROM..
 #269230  od tom2jerry
 před 7 lety
Velmi se omlouvám, ale nešel by postup blíže specifikovat? Předpokládám, že stáhnu soubout *.img do telefonu. Restartuji telefon do recovery a spustím *.img. Je třeba ještě něco?
Jinak moc dkuji za překlady týdenních verzí, jste super!

ingbrzy píše:MI5 na Androide 7.0 vydana!

Instalujte cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #269231  od marmarko
 před 7 lety
Inak možno by nebolo odveci napísať aj známe chyby na android 7 pre mi5:
Known issues for Mi 5 (6.12.8):
1) You might see ‘Cannot connect to network’ error while connecting Mi 5 to WiFi. Temporary solution: go to 'Settings', and disable ‘Switch between data and WLAN’, then everything will be OK.
2) In very rare cases, Data cannot be enabled. Please post a bug report here if you have this problem and help us reproduce the issue. Thanks.
 #269232  od mirotaso
 před 7 lety
marmarko píše:
JohanCZ píše:TWRP jde instalovat přímo v něm a samozřejmě jde i přes fastboot toolkit
Dík za info. Predpokladám, že ištalácia je obdobná ako keď dávaš novú ROM..
v podstate ano, len musis v twrp prepnut na install image
 #269233  od Luko69
 před 7 lety
marmarko píše:
JohanCZ píše:TWRP jde instalovat přímo v něm a samozřejmě jde i přes fastboot toolkit
Dík za info. Predpokladám, že ištalácia je obdobná ako keď dávaš novú ROM..
Navod:
TWRP Install (Requires TWRP 2.8.4 or higher already installed):
Download the latest TWRP image file (.img) from the download link and boot TWRP. Go to install and find and select the Images... button. Browse to the image that you downloaded and select it. Choose recovery and swipe to flash.
marmarko se to líbí
 #269236  od VMach3
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
kovsoft se to líbí
 #269246  od macany
 před 7 lety
zamalo píše:Minulá verze byla super a teď mám lehké dilema - samozřejmě, že mě nikdo nenutí každý týden aktualizovat, ale člověk je tvor zvídavý a zvědavý a i to překvápko z každého nového poznatku..... Jde mi o to, někde tu někdo zmiňoval, že mu každotýdenní aktualizování vypálilo telefon, tak se ptám - opravdu to má až takový dopad na životnost telefonu? :o
Mám Mi2S od jeho objevení se na trhu (nějak začátkem 2013 mam dojem) a aktualizuji každy pátek a telefon pořád v pohodě...

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
zamalo se to líbí
 #269251  od VMach3
 před 7 lety
U Globální rom lze očekávat aktualizaci dostupnou pomocí OTA, až výjde.
 #269253  od jlname
 před 7 lety
"Aplikace Vyhledávání bohužel přestala pracovat"...
Podrobnosti o chybě pro miuios.cz
Redmi Note 3 SE

Bude repack?
 #269262  od newmanmichaela
 před 7 lety
Omlouvám se za sračky,jak to to tady každopádně určitě nekteří nazvete,bohužel ,musel jsem.Máme doma 4 mobily(2xredmi note 2,.1xredmi note 3,1x redmi note 3 pro).Je mi 43 let.Pracuji v 2K Czech,jsem blbej grafik.Tak a teď co bych Vám chtěl říct.Za tu dobu,co sleduju toto forum(3 roky)
,bohužel mi nedokázal nikdo normálně nearogantně odpovědět
na blbó otázku jak aktualizovat redmi note 3 s global rom.Bohužel je to vždy hledej,nic jsi nečetl,atd.Nemá čas se 32 hodiny přehrabovat v nějakych tapetach

Toto forum je bohužel asi nejvíc to co mi nejvíc nepomohlo(vemi nesrozumitelně napsaný),,Jste zde hodně znalí ,ale bohužel hodně ,,chytří´´ a bohužel pokud bych potřeboval s něčím pomoct,vím že se sem asi neobrátím
wewas se to líbí
 #269272  od rasto9966
 před 7 lety
Za hodinu a pol polozeny telefon na stole vypnuty displej baterka klesla o 3%, navrat k starsej verzii...
 #269273  od csiky
 před 7 lety
Je mozne ze som zle flashol nove twrp pre mi5? Ked chcem dat reštartovať do recovery, tak ma do twrp nehodi. Robil som podla návodu v skorsom prispevku, ďakujem

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #269274  od štír
 před 7 lety
@newmanmichala pokud to čteš tři roky tak by jsi měl být docela znalý. Není to vůbec myšleno špatně nebo ironicky. Jinak na Red mi Note 3 SE se Global rom aktualizuje buď ručně nebo automaticky... Informace o telefonu, zkontrolovat aktualizace...
 #269275  od gtr24
 před 7 lety
zamalo píše:Minulá verze byla super a teď mám lehké dilema - samozřejmě, že mě nikdo nenutí každý týden aktualizovat, ale člověk je tvor zvídavý a zvědavý a i to překvápko z každého nového poznatku..... Jde mi o to, někde tu někdo zmiňoval, že mu každotýdenní aktualizování vypálilo telefon, tak se ptám - opravdu to má až takový dopad na životnost telefonu? :o
Ja som na mal na nexuse 5 aktualizáciu takmer každý deň a nič sa nevypálilo :)
zamalo se to líbí
 #269277  od VMach3
 před 7 lety
csiky píše:Je mozne ze som zle flashol nove twrp pre mi5? Ked chcem dat reštartovať do recovery, tak ma do twrp nehodi. Robil som podla návodu v skorsom prispevku, ďakujem

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
Možný je cokoliv, ale pokud nenapíšeš přesný kroky které si provedl, nelze ti jednoznačně odpovědět.
 #269281  od Triow
 před 7 lety
Nainstalovana ROM na mi5 bez akehokolvek vymyzania dat alebo resetu. V logu recovery sice hodilo 2 cervene chyby ale instalacia po restarte prenehala za par minut co ma dost prekvapilo bolo to bleskove a bez problemu. Vsetky aplikacie kore som mal naistalovane funguju a tak isto ostali aj vsetky nastavenia ktore som mal. Funguje aj root cez super su ak by to niekoho zaujimalo. Sem tak je v romke taky mini zasek neni to ani pol sekunda iba take spomalenie ale to iba sem tam skoro to nie je viditelne. Taktiez funguje aj fotak a nahravanie videa. S wifi a datami problem nemam. Telefon sa omnoho rychlejsie zapina aj vypina. Start aplikacii mi pride rychlejsi a telefon mi pride aj sviznejsi ale moze to byt subjektivny pocit. Spotreba RAM tiez vyzera velmi dobre. Ako je to s baterkou uvidime neskor. Ak niekto vaha urcite odporucam aktualizovat.
Koblih se to líbí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat