#272782  od David riemel
 před 7 lety
walcha píše:Po upgradu mi to po zapnutí hlásí error Proces.com.android.com.systemui byl bohužel ukončen . Údajně by měl pomoci factory reset,ale ten neudělám protože mám zamklý bootloader. Uvítám každou radu co s tím. Mám Redmi Note 3 pro
Zdar, mi to psalo totéž na MI4. Zkoušel jsem všechno možné a nakonec jsem ten tel. rozjel úplným restartem a vymazáním dat. Tj. po trojkliku Wipe a resert - Wipe all data. Po zapnutí jsem dal jako jazyk slovenštinu a normálně to jede. Update na češtinu udělám až vyjde nová aktualizace. 23.12.2016. V nastavení dej jazyk slovenština a oblast čechy. Doufám, že ti to pomůže. Nedávat češtinu, opět to nepůjde!!
 #272784  od Ted
 před 7 lety
Dusheyn píše:Zdravim pani. Mam v tom uz poriadny chaos tak sa na vas obraciam s prosbou. Mam mis5 a rad by som presiel na romku odtialto hned ak bude k dispozicii. Momentalne mam tu co prikladam v obrazkoch. Moja otazka znie. bude sa dat spravit update cez ten updater alebo vsetko rucne? Zopar veci je na terajsej romke nefunkcnych a aj ten skener otlackov nefunguje idealne tak dufam sa to zlepsi. Dakujem za pomoc ;) dufam ma tu neukrizujete ^-^
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Kde jsi kupoval, máš fake ROM od prodejců, tady to někdo řešil s fake rom: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #272789  od Ted
 před 7 lety
Nechtěl jsem strašit, taky jsem už několikrát flashoval fake rom přes EDL. Jen by mě vadilo pokud bych fake ROM zakoupil od českého prodejce.
 #272791  od Ted
 před 7 lety
mirotaso píše:... napr. beryko bezne predava s fake.
Bych pak po nich požadoval ofiko

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #272803  od Dexer125
 před 7 lety
mirotaso píše:... napr. beryko bezne predava s fake.
Ja som kúpil z beryko a mal som originál vašu potom som len odomkol bootloader a nahral som novšiu verziu dokonca bez FR a všetko ide ako má aj baterka držím celkom slušne :) neviem si tento telefón vynachváliť :)

Redmi Note 3
 #272807  od VMach3
 před 7 lety
CZ/SK rom si na telefonu s uzamknutým bootloaderem mít nemohl.
 #272811  od Ted
 před 7 lety
Dexer125 píše:Keď mi to prišlo tak som tam mal napísané miuios.cz nejaká týždenná verzia MIUI 7
To nic neznamená, spíše to byla Global dev ROM

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #272831  od prokji
 před 7 lety
TajnyKamen píše:
prokji píše:
TajnyKamen píše:To v Xiaomi nikdo neposlouchá hudbu, nebo co?! Takhle příšerného zvuk, rozhovory se nedají poslouchat kvůli strašnému šumu!!! Kdy s tím něco udělají, takhle je poslouchat hudbu spíš za trest!!!
Obávám se, že problém bude u tebe - na Mi3W - což je stejné železo a stejná ROM jako Mi4- žádný z tebou pozorovaných problémů ani já a /soudě dle neexistujících reakcí v tomto směru / ani ostatní uživatelé nemají.. Buď máš HW problém /sluchátka,konektor,repro?/ , nebo mizernou kvalitu svých záznamů a nebo /což je také možné/ potřebuješ návštěvu ORL.....
Je fakt, ze sluchátka jsou obyč, mám Koss Porta Pro, nahrávky mám v 320kb/s, což je podle mě akorát, víc to nemá smysl, a ano jsou to pravé 320kb/s, jelikož jsem se díval aj na spektrum té mp3. Ale pokud si pustím mluvené slovo, na menší hlasitost, slyším potichu šum...
Njn, potichu šum je ale diametrálně odlišný stav od tvého původně hysterického výlevu,že .Esli vono to nebude tim, že posloucháš TELEFON a ne superHiFi - to by muselo bejt o úplně jinejch penězích /a úplně jiném odstupu signál-šum/ :) :) :)
 #272836  od reckoname
 před 7 lety
Ted píše:
Dexer125 píše:Keď mi to prišlo tak som tam mal napísané miuios.cz nejaká týždenná verzia MIUI 7
To nic neznamená, spíše to byla Global dev ROM

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Přesně tak, měl tam Global, tipuji stable.
 #272851  od Ted
 před 7 lety
reckoname píše:
Ted píše:
Dexer125 píše:Keď mi to prišlo tak som tam mal napísané miuios.cz nejaká týždenná verzia MIUI 7
To nic neznamená, spíše to byla Global dev ROM

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Přesně tak, měl tam Global, tipuji stable.
Píše tam týdenní

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #272852  od kapap1
 před 7 lety
štír píše:@kapap1 na MI 3W se to řešilo zapnutím nahrávání hovorů...
Diky. Zkusim mu to navrhnout. Polovina hovoru je v pohode a polovina jak s uklidovou cetou v akci. Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #272853  od štír
 před 7 lety
Jasně, a pokud nebude mít dostatek místa může nahrávky čas od času vymazat...
 #272882  od Dexer125
 před 7 lety
Ted píše:
Dexer125 píše:Keď mi to prišlo tak som tam mal napísané miuios.cz nejaká týždenná verzia MIUI 7
To nic neznamená, spíše to byla Global dev ROM

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #272885  od matoabeta
 před 7 lety
Uspesne nainstalovany A7 na Mi5, akurat po poklepani na internu pamat sa zobrazi iba info o telefone1 a tak neviem nastavit GSM na druhej karte.
 #272888  od adko226
 před 7 lety
Dúfam, že "konstrola" bude v novej verzii už opravená ale inač pobavilo [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES] Obrázek
ingbrzy se to líbí
 #272889  od majki
 před 7 lety
Nikdo se s tím nesetkal? Je to pouze z mne? Díky za vaše info, ať vím, zda to řešit např. wipe all a nebo zda je to věcí ROMky....

majki píše:V této ani minulé verzi se mne ve vestavěné sms aplikaci neotačí obrazovnka naležato... V externí aplikaci jako např. GoSms to funguje...
Vím, že deafultně se nemá otáčet ale co si pamatuji, tak v překladu z tohoto fóra se mne od jisté doby normálně otáčela v Androidu 6. V Androidu 7 už ale nikoli....
Plánuje se nějaké řešení opět?
 #272891  od Ted
 před 7 lety
Dexer125 píše:
Ted píše:
Dexer125 píše:Keď mi to prišlo tak som tam mal napísané miuios.cz nejaká týždenná verzia MIUI 7
To nic neznamená, spíše to byla Global dev ROM

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Tak ta je místní

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #272892  od Fido
 před 7 lety
U téhle verze na Minote pro se mi děje zvláštní věc.
Když nainstaluju novou aplikaci, vše proběhne v pořádku ale aplikace není nikde vidět. Nepřidá se na plochu, není v seznamu aplikací, není mezi nově instalovanými aplikacemi, prostě nikde. objeví se až po restartu.
 #272904  od ingbrzy
 před 7 lety
majki píše:Nikdo se s tím nesetkal? Je to pouze z mne? Díky za vaše info, ať vím, zda to řešit např. wipe all a nebo zda je to věcí ROMky....

majki píše:V této ani minulé verzi se mne ve vestavěné sms aplikaci neotačí obrazovnka naležato... V externí aplikaci jako např. GoSms to funguje...
Vím, že deafultně se nemá otáčet ale co si pamatuji, tak v překladu z tohoto fóra se mne od jisté doby normálně otáčela v Androidu 6. V Androidu 7 už ale nikoli....
Plánuje se nějaké řešení opět?
opravene v nasledujucej verzii...
Fuky se to líbí
 #272912  od marmarko
 před 7 lety
ingbrzy píše:
opravene v nasledujucej verzii...[/quote]

Pls, ako je to s tym ADblockom vo stavanom prehliadaci? Uz dlhsu dobu som si vysimol ze v sk/cz verzii nie je ale v cina verzii je.
Dik za info..
 #272913  od ingbrzy
 před 7 lety
marmarko píše:
ingbrzy píše:
opravene v nasledujucej verzii...

Pls, ako je to s tym ADblockom vo stavanom prehliadaci? Uz dlhsu dobu som si vysimol ze v sk/cz verzii nie je ale v cina verzii je.
Dik za info..
Nie je a nebude..

~Tapatalk Mi5~
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat