#272384  od memorex
 před 7 lety
stanley210 píše:Radši si počkám :-D A7 podle všeho asi nic nového nepřináší a já jsem rád, že mám momentálně plně funkční a upravený systém, takže riskovat raději zatím nebudu. Ale dikes za postřehy ;-)

Mi5
Ja som sa práve kvôli Xposed modulu vratil naspat na Marshmallow a tiež som na Nougate zistil, že nič nové neprináša :)

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #272391  od pckarlos
 před 7 lety
Aktualizováno na Mi4c 3/32GB, aktualizace proběhla bez problémů, zatím jsem nezaznamenal žádný problém. Budík v tichém režimu budí.
 #272394  od štír
 před 7 lety
Dnes nainstalována nová verze a zatím jsem nepřišel na nic špatného. Díky za dobrou práci.
 #272401  od angelfire1000
 před 7 lety
Mám problém keď natocim video nejde mi odoslať ani cez WhatsApp ani cez FB messanger . U mňa ho viem prehrať cez FB ide vo videu iba zvuk WhatsApp blikne a vyhlási problém pri odosielani obrázky idú normálne
 #272404  od MiKKC
 před 7 lety
Zdravim. Aktualizace pro Řešení note 3 SE je OK? Nebude cihlou jak se píše jinde? Předpokládám že byste ji sem nedali pokud ano, přesto se raději ptám. Díky.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #272410  od MiKKC
 před 7 lety
OK.Diky. TWRP po mě chtělo minule nějaký heslo, doufáme že se to nebude tedy opakovat.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #272414  od Luko69
 před 7 lety
Ked TWRP vyzaduje heslo (spravidla pri prechode z Android 5 na 6 a suvisi s kryptovanim telefonu) je riesenie Factory Reset. Potom uz sa heslo nevyzaduje. Heslo sa sice da "cancel" avsak potom nevidno do ulozneho priestoru telefonu a teda neda sa nainstalovat image cez TWRP, lebo ho "nevidno".
 #272423  od mirotaso
 před 7 lety
Luko69 píše:Ked TWRP vyzaduje heslo (spravidla pri prechode z Android 5 na 6 a suvisi s kryptovanim telefonu) je riesenie Factory Reset. Potom uz sa heslo nevyzaduje. Heslo sa sice da "cancel" avsak potom nevidno do ulozneho priestoru telefonu a teda neda sa nainstalovat image cez TWRP, lebo ho "nevidno".
ext sd kartu aj otg vidi... neviem ako to je na mi5 ale na kenzo to robi iba pri odomykani na global verzii, pri cina dev tento problem nie je...
Naposledy upravil(a) mirotaso dne 19 Pro 2016, 10:52, celkem upraveno 1 x.
 #272426  od tragikomix
 před 7 lety
Stále mám problém s pádem hangout při došlé notifikaci na mi5. Řešil tu už někdo návrat na verzi s Androidem 6? Resp flashnout tam 2 týdny starej weekly image..

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #272428  od marmarko
 před 7 lety
tragikomix píše:Stále mám problém s pádem hangout při došlé notifikaci na mi5. Řešil tu už někdo návrat na verzi s Androidem 6? Resp flashnout tam 2 týdny starej weekly image..

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk

skúšal si vymazať dáta APP?? či to nepomôže?
Lebo podobný problém bol aj z kalendárom a tam stačilo vymazať dáta app, zastaviť ju a znovu spustiť a už fičalo všetko ako bolo treba
tragikomix se to líbí
 #272436  od tragikomix
 před 7 lety
marmarko píše:
tragikomix píše:Stále mám problém s pádem hangout při došlé notifikaci na mi5. Řešil tu už někdo návrat na verzi s Androidem 6? Resp flashnout tam 2 týdny starej weekly image..

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk

skúšal si vymazať dáta APP?? či to nepomôže?
Lebo podobný problém bol aj z kalendárom a tam stačilo vymazať dáta app, zastaviť ju a znovu spustiť a už fičalo všetko ako bolo treba
Dikes! Jak u kalendare to i u Hangoutu pomohlo :-)
 #272451  od dudo21
 před 7 lety
Caute, viete mi prosim poradit ? Stiahol som si novu verziu 6.12.15 a ked ju chcem dat aktualizovat klasicky ako som to robil doteraz, ze som spustil aplikaciu aktualizacia, v nej som stlacil hore v pravo 3 bodky a z ponuky vybral Vybrat ZIP z ulozika, nasledne som nasiel verziu 6.12.15 ktoru som nakopiroval do telefonu, oznacil ju a dal ok. A nic mi neaktualizuje. Doteraz mi to fungovalo. Diky za pomoc.
 #272455  od Fuky
 před 7 lety
dudo21 píše:Caute, viete mi prosim poradit ? Stiahol som si novu verziu 6.12.15 a ked ju chcem dat aktualizovat klasicky ako som to robil doteraz, ze som spustil aplikaciu aktualizacia, v nej som stlacil hore v pravo 3 bodky a z ponuky vybral Vybrat ZIP z ulozika, nasledne som nasiel verziu 6.12.15 ktoru som nakopiroval do telefonu, oznacil ju a dal ok. A nic mi neaktualizuje. Doteraz mi to fungovalo. Diky za pomoc.
Pre aktualizovanie 7.0 na novu 7.0 restartujte do TWRP a tam nainstalujte rucne (instalacia cez app Aktualizacia zatial nefunguje na 7.0)
dudo21 se to líbí
 #272461  od dudo21
 před 7 lety
Nikdy som cez TWRP nerobil, ani neviem co to je, ale ak kliknem na tie 3 bodky tak mi tam ukazuje aj restartovat do TWRP, cize mam to pouzit ano ?
 #272555  od richardbalaz1
 před 7 lety
Som jediný komu na tejto verzii nefungujú denné tapety na lockscreene? Tj. nesťahujú sa nové tapety - sú tam ešte stále tie, ktoré som mal naposledy keď som aktualizoval na tento build.
 #272562  od Kubo102030
 před 7 lety
Či to je tou ROMkou fakt neviem (Redmi 3S)... ale 90% baterky za ani nie 20 hodín nečinnosti je moc...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Kubo102030 dne 19 Pro 2016, 18:36, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat