STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
81
91%
NIE
8
9%
 #273747  od teldah
 před 7 lety
Ahoj
Mám REDMI 3S
Jde někde nastavit rosvícení obrazovky pomocí senzoru při vytáhnutí z kapsy ?
+jde nahrát Xposed ? poradí někdo co nainstalovat.
děkuji
 #273748  od vafi05
 před 7 lety
Katucha píše:Dobrý večer, víte někdo zda jsou stále problémy s globální verzí pro Redmi 3/3S?

Přeji všem pohodové svátky :)

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
Global aktualizujte nejdřív na konci ledna nebo až v únoru, aby nedošlo k problému. Hezký den.
Katucha se to líbí
 #273752  od jlname
 před 7 lety
Nefunguje mi synchronizace MiCloud Gallery.(jen ta). Proveden wipe dalvik/cache, i promaznuti MiCloud aplikace. Nejde.
Mate to taky nekdo? >:(
RN3 SE
 #273760  od memorex
 před 7 lety
Dexer125 píše:Je možné aby mi v Antutu benchmark klesli body z vyše 51000 na 49000 ? Redmi Note 3 (6.11.17)
To myslíš vážne? :D

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
bedo se to líbí
 #273763  od Bananisimo
 před 7 lety
teldah píše:Ahoj
Mám REDMI 3S
Jde někde nastavit rosvícení obrazovky pomocí senzoru při vytáhnutí z kapsy ?
+jde nahrát Xposed ? poradí někdo co nainstalovat.
děkuji
Xposed mám a modul si budeš muset najít. Použij tento zip a apk. Ale určitě se to dá řešit automatizaci tj. Nějaká apk. třeba automate. Jinak hledej ve vlákně pro svůj telefon.
xposed-v87-sdk23-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20161126.zip

[URL]Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť]

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 #273802  od Bananisimo
 před 7 lety
Tak nějak jsem zjistil, že nefunguje screenshot třemi prsty? Můžete mi někdo potvrdit funkčnost na redmi 3s?děkuji za odpověď

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 #273839  od AlexKafi
 před 7 lety
Ani mne stale nejde prehrat nove vidia po aktualizaci na androit 7, gps som este netestoval ale tie novo natocene videa nefunguju ide len zvuk ...Mi5pro
 #273844  od panco951
 před 7 lety
Zdravím tak skúšal som tie testy cez kód tak zaujímavé ze tam keď dám test GPS najprv mi to fixlo za 25s druhy pokus bol za 5s. Ukončil som to restartom ako mi bolo odporučené a keď zapnem Sigyc tak nič nenájde mi GPS signál.... Nerozumiem kde môže byť chyba. Už som urobil faktory reset a nič nepomohlo. Co by ste ešte odporucili?? Ďakujem.
 #273873  od karolinazetova
 před 7 lety
Dobrý den, Redmi 3 pro, po aktualizaci tovarni restart a nyni v anglictine (podle jednoho ze tri navodu na netu). Psai ze nova verze ma byt 23.12. Stale nic, tady se taky divam ze jeste neni. Staci ji pak nainstalovat a bude cj normalne z mobilu, kdyz ma tu nejakou anglickou verzi? Uz me to pekne stve cely mobil v aj....

Prosim heeelp :-)
Co dělat pro cestinu v mobilu a nejnovejsi funkcni verzi :-) [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #273890  od jofree
 před 7 lety
.. ach jo, ja se moc omlouvam, ale všechno je jednou poprvé, jsem z toho nestastnej, ladim a nejde to, stazena poslední aktualizace pro Mi 5S viz z tabulky vyse - je uz v telefonu, ale co dal? je nutne odemknout bootloader? ale jak? podle odkazu jsem se zaregistroval, ale koncim nekde v cinsky strance z které není uniku. tel koupen z ibuygou vcetne cinske MIUI 8.0 Stable ve rzi 8.0.18.0 je to smutne ale nevim si rady, diky za pomoc
 #273900  od wewas
 před 7 lety
jofree píše:.. ach jo, ja se moc omlouvam, ale všechno je jednou poprvé, jsem z toho nestastnej, ladim a nejde to, stazena poslední aktualizace pro Mi 5S viz z tabulky vyse - je uz v telefonu, ale co dal? je nutne odemknout bootloader? ale jak? podle odkazu jsem se zaregistroval, ale koncim nekde v cinsky strance z které není uniku. tel koupen z ibuygou vcetne cinske MIUI 8.0 Stable ve rzi 8.0.18.0 je to smutne ale nevim si rady, diky za pomoc
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
jofree se to líbí
 #273901  od wewas
 před 7 lety
karolinazetova píše:Dobrý den, Redmi 3 pro, po aktualizaci tovarni restart a nyni v anglictine (podle jednoho ze tri navodu na netu). Psai ze nova verze ma byt 23.12. Stale nic, tady se taky divam ze jeste neni. Staci ji pak nainstalovat a bude cj normalne z mobilu, kdyz ma tu nejakou anglickou verzi? Uz me to pekne stve cely mobil v aj....

Prosim heeelp :-)
Co dělat pro cestinu v mobilu a nejnovejsi funkcni verzi :-) [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Máš povolené v Aktualizace/nastavení aktualizace/aktualizovat automaticky ?
 #273922  od Dusheyn
 před 7 lety
skusal niekto na mi5s dokupit ulozny priestor cez mi cloud appku? mne to pri poslednom buy now nereaguje :-/
 #273940  od Levys
 před 7 lety
Chci se zeptat dostal jsem Mi4c ve kterém je MIUI 8.0.5.0 stabilní. A můj problém je, že se baterie vcelku rychle vybýjí (10% kolem 15- 30min, Jas:50%, brouzdání po netu,FB, Messenger,youtube) někde jsem četl že za to může MIUI8. Tak jestli mi někdo prosím poradí. Dík za odpověď.
 #273941  od milanjanko1
 před 7 lety
Je tu někdo, kdo ma MiPad2 a zkouší páteční verze? Mám pořád ten samý problém, již jsem zde uváděl v sekci pro MiPad2 i video z jedné hry.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Prostě mě přes obrazovku létají čáry, zda se že grafika nějak nestíhá. Ale třeba u filmu, na youtube se to neděje, proto je mě to divné. Nenapadá někoho, co by to mohlo být? FR jsem dělal již 2x,dělá to na posledních 3 verzich, předchozí jsem nezkoušel, neměl jsem ještě tablet:-). Díky za jakékoliv tipy.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #273964  od vafi05
 před 7 lety
Dobrý den, chci se zeptat ohledně RN 3 pro SE (Kate) a to na pozice přepínačů.
Měl jsem předtím Mi Note a tam jsem měl všechny přepínače aktivní a nebylo to takto viz obr.

A jak to že Mi Note to takto neměl a RN3 pro SE to má? Jen takový dotaz. Bylo by fajn kdyby měl možnost zobrazení všech přepínačů.
Děkuji.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #273965  od monstros
 před 7 lety
panco951 píše:Zdravím tak skúšal som tie testy cez kód tak zaujímavé ze tam keď dám test GPS najprv mi to fixlo za 25s druhy pokus bol za 5s. Ukončil som to restartom ako mi bolo odporučené a keď zapnem Sigyc tak nič nenájde mi GPS signál.... Nerozumiem kde môže byť chyba. Už som urobil faktory reset a nič nepomohlo. Co by ste ešte odporucili?? Ďakujem.
Zkus jinou navigaci jestli se chytne treba igo,locus ,TomTom, taky se mi sygic nechytal a kdyz uz tak nepouzitelne!!Ale jine navi bez problemu ,takze u mne byla chyba v app.Vyzkouseno vice verzi sygicu ale pouzitelna byla jen stara verze ty s novym prostredim proste tragedie.Ale celkove na A6 je gps horsi,na A4.4 jsem chytal gps i v budove ted vubec.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #273970  od pajinek
 před 7 lety
vafi05 píše:Dobrý den, chci se zeptat ohledně RN 3 pro SE (Kate) a to na pozice přepínačů....
Děkuji.
Nastavení - Notifikace - Rozložení přepínačů:
Kombinované - to je to nové v MIUI 8, včetně notifikací pod přepínači
Oddělené - starší způsob - všechny přepínače, ale notifikace jsou na další obrazovce.
marekja, vafi05 se to líbí
 #273980  od Myllan
 před 7 lety
Šťastné a veselé všetkým,mám problém s redmi 3S prime,mam tam nejakú týždennú verziu ešte asi zo začiatku decembra,a včera som ho chcel reštartovať a už mi nechce nabehnúť,stale mi len ostané na úvodnej štartovacej obrazovke s nacitavanim systému ale nie a nie dokončiť,keď idem do twrp tak po spustení do recoweri a chvíľou nacitavani sa mi vypne úplne,nemáte niekto nápad čo stým je a čo ďalej? Dakujem
 #273997  od FNS
 před 7 lety
Hezké svátky všem, prosím o radu, co dělám špatně

Dnes jsem odemkl bootloader a skončil při bodě dvě, protože fastboot toolkit mi jen problikne a hotovo.

Mám Win 10 64 bit a fastboot toolkit mám v režimu správce.
Ve složce kde mám rozbalené soubory toolkitu, mám také image trwp z odkazu pro Redmi Note 3 Special Edition (kate), přejmenovaný na twrp.img
Z nabídky twrp verzi jsem si vybral official.

Prosím o radu, co můžu ještě zkusit. Děkuji

EDIT: Hrál jsem si se všemi možnými postupy, až jsem se proboxoval do EDL a tam nahrál recovery i Vaši ROM.
Naposledy upravil(a) FNS dne 26 Pro 2016, 22:33, celkem upraveno 1 x.
 #274014  od rasto9966
 před 7 lety
milanjanko1 píše:Je tu někdo, kdo ma MiPad2 a zkouší páteční verze? Mám pořád ten samý problém, již jsem zde uváděl v sekci pro MiPad2 i video z jedné hry.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Prostě mě přes obrazovku létají čáry, zda se že grafika nějak nestíhá. Ale třeba u filmu, na youtube se to neděje, proto je mě to divné. Nenapadá někoho, co by to mohlo být? FR jsem dělal již 2x,dělá to na posledních 3 verzich, předchozí jsem nezkoušel, neměl jsem ještě tablet:-). Díky za jakékoliv tipy.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Robi to u vsetkych hier ci iba u tej jednej konkretnej? Ak u vsetkych je to chyba vykreslovania ak iba u tej jednej hry tak chyba v hre. Asi by som vyskusal v prvom rade porobyt poriadne zalohy a potom flashnut cely telefon nanovo ak nepomoze tak reklamacia zariadenia potom...
 #274044  od johnyfly1
 před 7 lety
v telefone ked niekoho vytocim tak ked ho otvorim za pol hodiny nenapise mi ze som volal pred 0,5h ale pred 1,5h...robilo to uz aj pri starsej verzii...

Odoslané z Redmi Note 2 pomocou Tapatalku

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat