STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
91
90%
NIE
10
10%
 #276232  od Petplny
 před 7 lety
Kepro píše:
Petplny píše:Mám problém s Emailovým vestavěným klientem.Nastavím všechno jak má být odchozí příchozí atd.....zkoušel jsem různé varianty dle centrum zadání.Příchozí nejsou problém...až na to že se nikde nedá vypnout možnost potvrzení.Ale složky co mám na serveru se sice zobrazí,ale zprávy v nich ne...jen z některých.....odeslaná pošta se tvoří dvakrát v telefonu...koš také atd......to co odešlu z telefonu na serveru vůbec není...navíc to tvoří z telefonu složky svoje na server...trash atd. dokola i po smazání.Uplně k hovnu. I když IMAP má složky synchronizovat tak se tak v MiUi neděje.Proč...? Stáhl jsem Boxer email ale tam je to O.K ale synchronizace a přicházení emailů se děje sporadicky.MiUi ostatní aplikace jako konkurenční nemá rád...vyzkoušel jsem jich několik.Je to fakt na prd.U Samsungu jsem tohle vůbec neřešil.Nastavil a maily chodily v pohodě do telefonu včetně spolupráce na serveru....co s tím mám dělat...?Redmi 2 MiUi8 5.1LP
robi ti to len tato verzia? pouzivam to cely cas a ziaden problém zatial... exchange

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Je to od začátku. Moje má Miui 8 s KK a to samé. Navíc dnes zase emaily nejdou. Jen ručně. A vestavěný jsem zkoušel několikrát a nic.....se serverem vůbec nesynchronizuje. IMAP.
 #276243  od Kepro
 před 7 lety
tak pouzi gmail ;) vies si tam pridat dalsi ucet
 #276244  od Petplny
 před 7 lety
Kepro píše:tak pouzi gmail ;) vies si tam pridat dalsi ucet
To ale nechci..... Hlavně to není řešení podstaty. Přece věci mají fungovat. Mohl by se k tomu vyjádřit někdo kdo to chce řešit a ne dělat nějaké úhybné manévry...?
 #276245  od Kepro
 před 7 lety
Petplny píše:
Kepro píše:tak pouzi gmail ;) vies si tam pridat dalsi ucet
To ale nechci..... Hlavně to není řešení podstaty. Přece věci mají fungovat. Mohl by se k tomu vyjádřit někdo kdo to chce řešit a ne dělat nějaké úhybné manévry...?
skusal si nastavit IMAP pre iny ucet? ci nie je problem s vasim serverom?
 #276251  od štír
 před 7 lety
Pokud vestavěná aplikace nefunguje jen jednomu tak bude chyba u něj, pokud je více lidí se stejným problémem tak je to důvod k řešení...
 #276252  od Petplny
 před 7 lety
štír píše:Pokud vestavěná aplikace nefunguje jen jednomu tak bude chyba u něj, pokud je více lidí se stejným problémem tak je to důvod k řešení...
Nejde to více lidem. Píšou tady o tom ale bez odpovědi. A mojí to nejde také. Má ale seznam. Nainstaloval jsem jí Email seznam a ten jede.
 #276256  od radulosk
 před 7 lety
Ja som maval pravidelne problem s mailovym klientom na exchange. Obcas isiel a potom po nejakej aktualizacii zasa nie. Tak som to prestal pouzivat a nainstaloval AquaMail. A stazovat sa tu nema vyznam, Miestni chlapci s tym nic nemaju.
 #276285  od teldah
 před 7 lety
Ahoj mám pár otázek
1: Kde najdu nastavení GPS (jsem asi slepej)
2: Vypnutí vybrace při příchozím hovoru
3: rozsvícení displeje při vytažení z kapsy (přes senzor přiblížení)
děkuji za rady
 #276286  od Petplny
 před 7 lety
radulosk píše:Ja som maval pravidelne problem s mailovym klientom na exchange. Obcas isiel a potom po nejakej aktualizacii zasa nie. Tak som to prestal pouzivat a nainstaloval AquaMail. A stazovat sa tu nema vyznam, Miestni chlapci s tym nic nemaju.
Já vyzkoušel znad všechny. Prostě chvilku to jede a o.k. jak se ale zamkne telefon nebo na něm dýl nejsem..... Prostě jen ručně synchronizace...jinak nic...ale mess a gmail jdou....
 #276296  od mr.moon
 před 7 lety
teldah píše:Ahoj mám pár otázek
1: Kde najdu nastavení GPS (jsem asi slepej)
2: Vypnutí vybrace při příchozím hovoru
3: rozsvícení displeje při vytažení z kapsy (přes senzor přiblížení)
děkuji za rady
K budu 1.
Nastavení - další nastavení - zabezpečení - poloha
 #276327  od ScArSVK
 před 7 lety
Petplny píše:
radulosk píše:Ja som maval pravidelne problem s mailovym klientom na exchange. Obcas isiel a potom po nejakej aktualizacii zasa nie. Tak som to prestal pouzivat a nainstaloval AquaMail. A stazovat sa tu nema vyznam, Miestni chlapci s tym nic nemaju.
Já vyzkoušel znad všechny. Prostě chvilku to jede a o.k. jak se ale zamkne telefon nebo na něm dýl nejsem..... Prostě jen ručně synchronizace...jinak nic...ale mess a gmail jdou....
Tiez mam rovnaky problem na mi5ke. Nechce synchronizovat
 #276328  od ScArSVK
 před 7 lety
Petplny píše:
radulosk píše:Ja som maval pravidelne problem s mailovym klientom na exchange. Obcas isiel a potom po nejakej aktualizacii zasa nie. Tak som to prestal pouzivat a nainstaloval AquaMail. A stazovat sa tu nema vyznam, Miestni chlapci s tym nic nemaju.
Já vyzkoušel znad všechny. Prostě chvilku to jede a o.k. jak se ale zamkne telefon nebo na něm dýl nejsem..... Prostě jen ručně synchronizace...jinak nic...ale mess a gmail jdou....
Tiez mam rovnaky problem na mi5ke. Nechce synchronizovat
 #276335  od Petplny
 před 7 lety
ScArSVK píše:
Petplny píše:
radulosk píše:Ja som maval pravidelne problem s mailovym klientom na exchange. Obcas isiel a potom po nejakej aktualizacii zasa nie. Tak som to prestal pouzivat a nainstaloval AquaMail. A stazovat sa tu nema vyznam, Miestni chlapci s tym nic nemaju.
Já vyzkoušel znad všechny. Prostě chvilku to jede a o.k. jak se ale zamkne telefon nebo na něm dýl nejsem..... Prostě jen ručně synchronizace...jinak nic...ale mess a gmail jdou....
Tiez mam rovnaky problem na mi5ke. Nechce synchronizovat
Vždyť to říkám....a nemyslím si že je to nějaká vada telefonu.... Něco je špatně v systému
 #276337  od marekja
 před 7 lety
Jen taková drobnost v horním panelu je aktivována ikona šetření baterie bílá ostatní černé a pořád jede dlouhý název šetření baterie, nešlo by to zkrátit jako synchro. Nebo auto. Jas

Redmi 3S (Tapatalk)
 #276338  od kapap1
 před 7 lety
VanJ2 píše:Existuje v MIUI nejaka moznost ako zapinat datove prenosy automaticky, ked nie je wifi?
Zapni data i wifi soucasne. Wifi tlf uprednostnuje, takze pokud budes mimo dosah site, automaticky se spusti data.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #276339  od VanJ2
 před 7 lety
kapap1 píše:
VanJ2 píše:Existuje v MIUI nejaka moznost ako zapinat datove prenosy automaticky, ked nie je wifi?
Zapni data i wifi soucasne. Wifi tlf uprednostnuje, takze pokud budes mimo dosah site, automaticky se spusti data.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Take riesenie mi je zname, ale nechcem ho pouzit (z roznych dovodov), dakujem. Nieco podobne existuje napr. v SONY Xperiach, ze ked sa strati Wifi signal, automaticky sa zapnu data aj ked boli vypnute.
 #276340  od kapap1
 před 7 lety
VanJ2 píše:
kapap1 píše:
VanJ2 píše:Existuje v MIUI nejaka moznost ako zapinat datove prenosy automaticky, ked nie je wifi?
Zapni data i wifi soucasne. Wifi tlf uprednostnuje, takze pokud budes mimo dosah site, automaticky se spusti data.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Take riesenie mi je zname, ale nechcem ho pouzit (z roznych dovodov), dakujem. Nieco podobne existuje napr. v SONY Xperiach, ze ked sa strati Wifi signal, automaticky sa zapnu data aj ked boli vypnute.
Pak by to zrejme mohla umet nejaka externi aplikace?! (ikdyz si myslim, ze zapnuti obou moznosti prijmu dat je to same, co popisujes?!)

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat