STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
111
93%
NIE
8
7%
 #278347  od štír
 před 7 lety
Od včera odpoledne mi přestaly chodit oznámení ze zdejšího fóra na příspěvky :-/ .Poradí někdo co s tím?
 #278348  od mioko
 před 7 lety
marekja píše: Takže je jedno jestli instaluju přes twpr a nebo vybrat zip v aktualizacích?

Redmi 3S (Tapatalk)
Je to jedno, ale já instaluju přes twpr, protože tam rovnou provedu zálohu před instalací

Tapatalk rn3se
 #278349  od bedo
 před 7 lety
štír píše:Od včera odpoledne mi přestaly chodit oznámení ze zdejšího fóra na příspěvky :-/ .Poradí někdo co s tím?
ja by som zasa potreboval upozornenia z jedného fóra vypnúť (v Tapatalku mám vypnuté), takže keď prídeš na to, prečo to prestalo chodiť, daj vedieť ;)
Jaroslavou se to líbí
 #278354  od štír
 před 7 lety
@bedo já Tapatalk nepoužívám,normálně mi chodí oznámení přes Gmail....Tedy chodily ....
 #278360  od kapap1
 před 7 lety
štír píše:@bedo já Tapatalk nepoužívám,normálně mi chodí oznámení přes Gmail....Tedy chodily ....
Google aplikace vyuzivam jen okrajove, ale napadlo me, jestli vcera neprobehla aktualizace nektereho z jejich doplnku a diky tomu ti neprestaly chodit i oznameni?

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #278373  od maries
 před 7 lety
A nebude spíš chyba tady na serveru, když přes Tapatalk to odesílá duplicitní odpovědi?

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 #278376  od ingbrzy
 před 7 lety
z nasej strany som nic nemenil... no pre istotu som premazal cache a sessions... vyzera, ze double post uz nedosiela...
 #278378  od štír
 před 7 lety
ingbrzy píše:z nasej strany som nic nemenil... no pre istotu som premazal cache a sessions... vyzera, ze double post uz nedosiela...
Prosím tě netušíš proč mi přestaly chodit ty maily o sledování diskuzí?
 #278379  od ingbrzy
 před 7 lety
štír píše:
ingbrzy píše:z nasej strany som nic nemenil... no pre istotu som premazal cache a sessions... vyzera, ze double post uz nedosiela...
Prosím tě netušíš proč mi přestaly chodit ty maily o sledování diskuzí?
neviem.. mas ich zapnute vo svojom profile?
 #278388  od PlagueCz
 před 7 lety
Zdravím, chtěl bych si svou Mi5 64 GB aktualizovat na vaši MIUI s androidem 7.0, ale mám Global Beta verzi MIUI 6.11.10, jak mám postupovat? Ideálně bych chtěl čistou instalaci. Díky :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #278389  od Darei
 před 7 lety
Darei píše:Ahojte, ako to je teda s tym GPS. Ono sa zda ze po prechode na A7 to funguje ako sa mu zachce. Na stable 8.1.3.0. fungovali GPS okamzite, t.j. fix do par sekund a tu na 7.1.5 aj predoslej to funguje ako sa mu zachce. Detto v servisnom menu. Raz fixne do 10s inokedy cez minutu. FR som samozrejme spravil. Vyzera to ze dev verzie su neni pre mna Obrázek

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
Dal som stable 8.1.7.0 a opat sa tesim funkcnemu GPS, dokonca aj v budove :-D
@ingbrzy, nemas nejake info, co sa deje v dalekej Cine, ze im to prestava chodit?

Dik
 #278392  od Darei
 před 7 lety
PlagueCz píše:Zdravím, chtěl bych si svou Mi5 64 GB aktualizovat na vaši MIUI s androidem 7.0, ale mám Global Beta verzi MIUI 6.11.10, jak mám postupovat? Ideálně bych chtěl čistou instalaci. Díky :)
Staci si pozriet prvy prispevok a je to tam tak po lopate napisane, ze to MUSIS zvladnut lavou zadnou...
 #278393  od PlagueCz
 před 7 lety
Darei píše:
PlagueCz píše:Zdravím, chtěl bych si svou Mi5 64 GB aktualizovat na vaši MIUI s androidem 7.0, ale mám Global Beta verzi MIUI 6.11.10, jak mám postupovat? Ideálně bych chtěl čistou instalaci. Díky :)
Staci si pozriet prvy prispevok a je to tam tak po lopate napisane, ze to MUSIS zvladnut lavou zadnou...
Jojo, já vím, díky, ale jen si nejsem jistej tou Global vs CZ/SK verzí ...
 #278394  od matjakoubek
 před 7 lety
Zdravím všechny,
doteď se mi to nikdy nestalo, ale u této verze mi nefungují moduly xposed frameworku. Instalace čistého xposed installeru proběhne bez problému, flash taky, ale jakmile aktivuju některý z modulů a provedu restart, telefon zůstane na logu MI a problikávají tečky. Takto to je klidně i hodinu a pomůže jen reinstall ROM přes TWRP, tudíž nemůžu používat Xposed framework. Na verzi z minulého týdne vše funguje bez problému.
MI4W
 #278397  od Darei
 před 7 lety
PlagueCz píše:
Darei píše:
PlagueCz píše:Zdravím, chtěl bych si svou Mi5 64 GB aktualizovat na vaši MIUI s androidem 7.0, ale mám Global Beta verzi MIUI 6.11.10, jak mám postupovat? Ideálně bych chtěl čistou instalaci. Díky :)
Staci si pozriet prvy prispevok a je to tam tak po lopate napisane, ze to MUSIS zvladnut lavou zadnou...
Jojo, já vím, díky, ale jen si nejsem jistej tou Global vs CZ/SK verzí ...
Vobec sa toho neboj, je to v pohode, len treba dat pozor, celkom casto sa objavuje nefunkcnost GPS v zmysle, dlhy lock, takze ak vyuzivas castejsie, tak to je problem. Ja som preto dnes presiel opat na stable (je sice len Android 6, 8.1.7.0., ale ide).
 #278407  od VMach3
 před 7 lety
PlagueCz píše:Zdravím, chtěl bych si svou Mi5 64 GB aktualizovat na vaši MIUI s androidem 7.0, ale mám Global Beta verzi MIUI 6.11.10, jak mám postupovat? Ideálně bych chtěl čistou instalaci. Díky :)
Pro instalaci CZ/SK rom na Mi5 máš návodu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Taky můžeš postupovat podle těchto návodů
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
a samozřejmě při přechodu z Androidu 6 na Android 7 dodržet zde uvedený postup.
 #278429  od Jatsa
 před 7 lety
Mne LEDka pri nabijeni normalne barevne problikava, ale zmizelo cervene problikavani pri vybijeni, nejde s tim nic udelat. Na en.miui tento problem take nekdo zminuje. Testovano na Mi2s.
 #278436  od monstros
 před 7 lety
matjakoubek píše:Zdravím všechny,
doteď se mi to nikdy nestalo, ale u této verze mi nefungují moduly xposed frameworku. Instalace čistého xposed installeru proběhne bez problému, flash taky, ale jakmile aktivuju některý z modulů a provedu restart, telefon zůstane na logu MI a problikávají tečky. Takto to je klidně i hodinu a pomůže jen reinstall ROM přes TWRP, tudíž nemůžu používat Xposed framework. Na verzi z minulého týdne vše funguje bez problému.
MI4W
Me zase nejde nainstalovat xposed vubec zustane v bootloopu.Minula verze byla taky o.k.Tak nevim kde je chyba :(

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #278476  od robert1976
 před 7 lety
Táto verzia opäť ,,žerie" bateriu strašne, verzia predtým ráno z nabíjačky o 5.30 , celý deň wifi pripojený, prezeranie mailov, fb, ... večer o 21.30 ešte 15-20% , teraz to isté o 15.30 bateria k.o. :( , mimo to druhý deň po inštalacii neočakávaný reštart telefónu ...ďalšie 2 dni zatiaľ bez reštartu ....
 #278485  od fitom
 před 7 lety
fitom píše:postrehy z redmi 3S , instalaciu som robil na dva krat, kedze pri prvom pokuse som [robil som aj FR/format FS lebo mi predtym chcipla encrypted /data particia] dal naraz flashnut rom, root, a r3s sound fix , po tomto vsak mobil asi 20min trcal na MI logu
tak na druhy pokus bol FR, potom rom & reboot, root & reboot, r3s sound fix & reboot a toto bolo bez problemov.

zopar problemov
1. mi cloud mi nevedel verifikovat 4ka simku ked som zapol mi cloud sync, o2 sim ok. Ked to asi na 3./4. zlyhalo tak mi vyskocil prompt aby som editol telephone cislo na tej simke, divne bolo ze tam bolo dake divne cislo zacinajuce 500 a tusim malo aj viac cislic ako bezne cislo. Ked som tam dal spravne cislo tak to slo
2. nasledny sync sms z cloudu pre 4ku mi nenatiahlo smsky z posledneho tyzdna - aj ked na i.mi.com ich vidiet
3. galleria nevie stiahnut nahlady fotiek , kedze som robil wipe mam prazdny telefon. Teraz ked otvorim galeriu tak su tam len same biele stvorceky bez fotiek :( Ked ale otvorim nejaku "fotku" a dam stiahnut plny obrazok z cloudu tak ten sa stiahne, ale tie nahlady nejdu, furt to vysi na 0%
Screenshot_2017-01-08-13-29-41-941_com.miui.gallery.png
spravil som aj novu fotku teraz ci sa to nechyti ale nic...
tiez som pozeral ci su vsetky permisny pre galeriu povolene a aj som skusil vymazat cache galerie a nic :(

4. neviem ci to je len u mna ale ked si otvorim permissions nastavenia tak text vyzera byt ako keby orezany, ako keby tam chybal odskok par pixelov z kazdej strany, vid obrazky
Screenshot_2017-01-08-12-58-07-448_com.miui.packageinstaller.png
Screenshot_2017-01-08-12-57-33-330_com.miui.packageinstaller.png
tu na obrazkoch to neni az tak dobre vidiet lebo biele pozadie stranky, ale na telephone to dost bije do oci

ale najviac ma serie ta galleria, lebo manualne klikat na kazdu fotku a davit to stahovat sa mi teda fakt nechce
takze bod 3 sa "vyriesil" , asi bol problem so xiaomi servermi , pretoze od vcera som s tym uz nic nerobil a teraz otvorim galeriu a uz vidim nahlady fotiek za posledny mesiac a postupne pribudaju dalsie ked scrollujem nizsie. Takze super :)

ostava bod 4. , to asi bude chyba rom, ale nikto iny to nereportoval tak nevim...
 #278487  od fitom
 před 7 lety
btw po odoslani predosleho prispevku som dostal tento error:
Forbidden

You don't have permission to access /cgi-bin/php.fcgi/posting.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
ale ako pozeram tak prispevok sa tu objavil
akurat ze sa nezobrazuju obrazky ktore boli v povodnom citovanom prispevku

EDIT: tak spravil to aj tento prispevok
štír se to líbí
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat