STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
55
75%
NIE
18
25%
 #279797  od Dexer125
 před 7 lety
ufo007 píše:Chvíli bylo na en.miui.com vlákno s uniklou romkou 6.0 pro Redmi Note 2, ale už je smazané. Tak se necháme překvapit.
To by bolo aj na Redmi Note 3 a to pochybujem :)
 #279803  od ufo007
 před 7 lety
Tak jelikož je Note 2 a 3 v podstatě úplně stejný, tak to stačí odladit na jednom telefonu. Ale třeba to byla jen nějaká fáma.
 #279838  od Axident
 před 7 lety
Teprve ted jsem si vsiml hoooodne divne veci, mam 12.1. ROM a vsiml jsem si, ze pri bootu mi tam po logu Mi naskoci toto: rekl bych CM logo! Pritom CM jsem zkusil jednou asi pred sesti ROMkama! Zaaahada. A nejde mi zvuk do sluchatek, jdu tam dat tu z minula. Ale pouzil jsem predevcirem, kdyz mi nechtel telefon prepnout do twrp, TWRP flasher utilitu z xda, tam bych asi hledal pricinu?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #279848  od fitom
 před 7 lety
Modrý ufón ťa má rád :)
Neskúšal si nejaké témy? Tie vedia meniť boot logá

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 #279852  od zienteks
 před 7 lety
Tak jsem dnes z legrace vyzkoušel GPS, FIX v pořádku, přesnost 3m, ale hlásím pravidelné výpadky, jak tomu bylo kdysi :-( Mi3
 #279872  od Axident
 před 7 lety
fitom píše:Modrý ufón ťa má rád :)
Neskúšal si nejaké témy? Tie vedia meniť boot logá

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Sluchatka vyreseny: kocour prekousal draty ;) A ja preinstalovaval telefon! :) Ufon je tam ale furt. Theme mam ofiko z xiaomi theme shopu.
 #279878  od majki
 před 7 lety
Tak nevím, já jsme to dnes zkusil a po minutě jsem se dostal na cca 6 satelitů a u z toho 5 fix. S ohledem na to, že porblém má více lidi, nejspíš to asi bude věci ROM, neboť na starém MI3 je to OK, ale na nové MI5 to dělá kraviny...

hejhula1411 píše:davam screen gps z mi5 uplne v pohode a to mam zapnute jen gpsObrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #279899  od Triow
 před 7 lety
Tiež mám problém z gps na mi5 posledné verzie and 7 predtým verzie 7 ok a určite mám všetko dobre nastavene. Mám ale pocit že keď je zapnutý internet, signál to chytí rýchlejšie ale presnosť že 60 metrov a to mám nastavenu veľkú presnosť.
 #279904  od marmarko
 před 7 lety
Triow píše:Tiež mám problém z gps na mi5 posledné verzie and 7 predtým verzie 7 ok a určite mám všetko dobre nastavene. Mám ale pocit že keď je zapnutý internet, signál to chytí rýchlejšie ale presnosť že 60 metrov a to mám nastavenu veľkú presnosť.
Ja so dal kalibrovat cez servisne menu. Presnlst nie je bohvie co, ale rychlost sa zlepsila. Urcite je to lepsie ako predtym

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #279915  od reckoname
 před 7 lety
marmarko píše:
Triow píše:Tiež mám problém z gps na mi5 posledné verzie and 7 predtým verzie 7 ok a určite mám všetko dobre nastavene. Mám ale pocit že keď je zapnutý internet, signál to chytí rýchlejšie ale presnosť že 60 metrov a to mám nastavenu veľkú presnosť.
Ja so dal kalibrovat cez servisne menu. Presnlst nie je bohvie co, ale rychlost sa zlepsila. Urcite je to lepsie ako predtym

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
Chlapi, tak já mám taky stejný problém na Mi5 s GPS jako ostatní. Venku se GPS po delší době chytne, ale přesnost je špatná, většinou v desítkách metrů. Mám ještě doma Mi3 a tam GPS funguje skvěle. Pod střechou fix za 3s s přesností pod 10m.
 #279920  od mort
 před 7 lety
zienteks píše:Díky za rady a snahy mort, Dexer125, pizuu
Opravdu stačí zavolat na infolinku. Pokud před odinstalováním nebo FR telefonu nepoužijete v aplikaci tlačítko deaktivovat, tak při další aktivaci dojde na serveru CSOB k duplikaci nastavení pro aplikaci NaNákupy. A já to chtěl svést na MIUI. :-(
Úplně v klídku co já se navztekal než jsem přišel proč to nefunguje


Sent from my iPad using Tapatalk
 #279967  od marmarko
 před 7 lety
azaroth píše:Tak toto je pre mna novinka. Po zapnuti tato obrazovka. Obrázek

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Toto som si všimol aj ja :D, asi nejaká nová fičura..
 #279975  od monstros
 před 7 lety
marmarko píše:
azaroth píše:Tak toto je pre mna novinka. Po zapnuti tato obrazovka. Obrázek

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Toto som si všimol aj ja :D, asi nejaká nová fičura..
Asi to prebraly od nexusu :)

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #279976  od nemo232
 před 7 lety
Tak problem pri vyzvanani pretrvava od minulej aktualizacie - najprv zvoni normalne, potom na 1-2sek stisi a potom opat vyzvana podla nastavenej hlasitosti.

Redmi Note 3 PRO SE
 #279980  od mirotaso
 před 7 lety
kenzo 3/32 - rozsvecovanie displaja pri dotyku na snimac odtlacku... tento problem skoncil na 6.12.8, lenze mam doma druhy kus 2/16, rovnaka romka, displej sa veselo rozsvecuje dalej, ma tu dakto na 2/16 s tym dalej problem??
 #279995  od azaroth
 před 7 lety
mirotaso píše:kenzo 3/32 - rozsvecovanie displaja pri dotyku na snimac odtlacku... tento problem skoncil na 6.12.8, lenze mam doma druhy kus 2/16, rovnaka romka, displej sa veselo rozsvecuje dalej, ma tu dakto na 2/16 s tym dalej problem??
Tiez mam 'problem' s rozsvecovanim displeja na Mi5. Mam smart cover a zapnuty dvojklik na prebudenie. Ten dvojklik funguje aj ked je obal zatvoreny. Poklepem 2x na obal a telefon sa prebere. Takze aj tam moze byt pes zakopany.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 #280000  od michal383
 před 7 lety
Ako to mam vyriesit? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Robi to este niekomu na redmi PRO? Uz som cez twrp vymazal system,data,cache a aj dalvik cache proste vsetko co je potrebne pred instalaciou novej rom. Za kazdu radu dakujem.
 #280052  od Tamango_
 před 7 lety
ďakujem za preklad, konečne sa mi podarilo po mesiaci nainštalovať túto poslednú verziu, posledné dve mi nefungovali ... okrem GPS som na MI5 nezaznamenal žiadny problém
 #280103  od Stanicko
 před 7 lety
Potvrdzujem problem s GPS (MI4W) . Gps načíta aj 20 satelitov ale fix polohy je až po 7-8 fixnutých satelitoch. Presnosť polohy cca 40 -50 metrov. Výpadky signálu po cca 2 až 3 minuty. Nový fix tak po 4 minutách. Týmto je GPS absolútne nevhodná pre navigáciu. Tento problem bol už aj v minulosti, ale keďže to už fungovalo tak vČíne si povedali, že treba zase povzbudiť komunitu. >:D
zienteks se to líbí
 #280112  od Kepro
 před 7 lety
Stanicko píše:Potvrdzujem problem s GPS (MI4W) . Gps načíta aj 20 satelitov ale fix polohy je až po 7-8 fixnutých satelitoch. Presnosť polohy cca 40 -50 metrov. Výpadky signálu po cca 2 až 3 minuty. Nový fix tak po 4 minutách. Týmto je GPS absolútne nevhodná pre navigáciu. Tento problem bol už aj v minulosti, ale keďže to už fungovalo tak vČíne si povedali, že treba zase povzbudiť komunitu. >:D
btw na zaklade toho mi vratili v NAY peniaze ked som to dal ako zavadu

Sent from my MI 5 using Tapatalk
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat