[mido]
 #294732  od martas.ts
 před 7 lety
Zdravím, protože sem zatím nikdo nedal své postřehy, rozhodl jsem se pro ostatní založit toto téma sám a budu sem dávat své postřehy a zkušenosti.
Kvalita zpracování jak už je u xiaomi zvykem je na špičkové úrovni. Telefon je bytelný, nikde nic neskřípe ani nevrže.
Displej má dobré podání barev i dostatečný jas na slunci. Potěší i režim čtení, který já ale nepoužívám.
Co se týče výkonu, tak mě telefon velmi překvapil svojí odladěností. Vše běhá jak má, nic se neseká. Výkon v antutu je přes 62 000 bodů. Měl jsem předtím Galaxy S6 které mělo větší výkon a musím říct že i přes papírově horší výkon xiaomi běhá o poznání svižněji.
Co se týče výdrže baterie, tak ta velmi překvapila. Nemám problém se dostat přes 2 dni aktivního používání, displej aktivní i více než 6 hodin. Přídávám i screen.
S jakýmakoliv otázkama mě neváhejte kontaktovat.
Naposledy upravil(a) martas.ts dne 26 Bře 2017, 18:44, celkem upraveno 2 x.
Marko033 se to líbí
 #294733  od martas.ts
 před 7 lety
Jelikož bylo konečně počasí. Mohl jsem i otestovat foťák. Dle mého názoru telefon fotí hodně pěkně. Pro zájemce odkaz na fotky zde. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #294736  od martas.ts
 před 7 lety
Hodně pěkná recenze zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #294747  od pekpapa
 před 7 lety
martas.ts píše:Hodně pěkná recenze zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Vdaka, asi beriem tento model namiesto s cpu helio x20. Dufam, ze nebudem sklamany
 #294779  od Hanniba1Lecter
 před 7 lety
Ja som predal svoj redmi note 3 pro ze si kupim tento cez goldway hlavne koli o dost lepsiemu displeju a trochu baterke a ti hajzli prestali ponukat tu dopravu bez platby dph :/
btw jasne ze bezi lepsie nez S6 tka, ved ta ma 2k displej- podla mna zbytocnost.
 #294780  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
pekpapa píše:
martas.ts píše:Hodně pěkná recenze zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Vdaka, asi beriem tento model namiesto s cpu helio x20. Dufam, ze nebudem sklamany
Rozhodne ber snapdragon. Ma lepsi podporu (at uz custom rom nebi ve vydávání ovladačů)

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
 #294781  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
pekpapa píše:
martas.ts píše:Hodně pěkná recenze zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Vdaka, asi beriem tento model namiesto s cpu helio x20. Dufam, ze nebudem sklamany
Rozhodne ber snapdragon. Ma lepsi podporu (at uz custom rom nebi ve vydávání ovladačů)

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
 #294859  od pekpapa
 před 7 lety
No uz som ho objednal. Tak som moc zvedavy. Keby moj mi4 podporoval lte by som ho nevimenil za nic. Stale perfektny fon
 #295260  od martas.ts
 před 7 lety
Jj píše.

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 #295359  od David K
 před 7 lety
Ahoj, zaznamenal z Vás někdo nějaké problémy s připojením k wifi? Slabý signál atd?
 #295388  od martas.ts
 před 7 lety
Nezaznamenal. Naopak nemůžu si stěžovat a to jak wifi tak signál sítě. Tam kde Samsung měl výpadky mám s Xiaomi pnej nebo aspoň poloviční signál.

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 #295442  od Nuny
 před 7 lety
Telefon mám krátce, ale signál WIFI nejlepší ze všech telefonů, které máme v doma. Žádné problémy.
 #295457  od pekpapa
 před 7 lety
A je nejaky cititelny rozdiel na android sedmicke oproti sestke? Ma vyznam flesnut na 7-ku? Vlastne mojom pripade je to jedno, mam global stable 8.2.2 a neviem ako tam dat inu romku. Cez updater nefunguje a ani sa neviem dostat do download modu, ne ze este odomknut bootloader :)
 #295636  od martas.ts
 před 7 lety
K androidu 7. Řekl bych že je to trošku svižnější, ale hlavní výhody bych viděl v tom že to má týdenní aktualizace, mnohem kvalitnější překlad a pár věcí co ve stable nefungují. Nehledě na to že týdenní verze tady z fóra už je miui 8.3 a vždycky bude to miui novější než u stable.

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 #295691  od pekpapa
 před 7 lety
martas.ts píše:K androidu 7. Řekl bych že je to trošku svižnější, ale hlavní výhody bych viděl v tom že to má týdenní aktualizace, mnohem kvalitnější překlad a pár věcí co ve stable nefungují. Nehledě na to že týdenní verze tady z fóra už je miui 8.3 a vždycky bude to miui novější než u stable.

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
Tak asi budem musiet cakat na stable lebo ine romky mi nedovoli instalovat alebo si vyskusam ten misuite alebo co.
 #295697  od martas.ts
 před 7 lety
Je tu návod podle kterého je to hračka.

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 #295713  od pekpapa
 před 7 lety
martas.ts píše:Je tu návod podle kterého je to hračka.

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
Myslis si tu misuite verziu? Tu som tu nenasiel zatial
Edit: ani mipcsuite nebude fungovat kedze som docital nepotpiruje Android 6. Nejaky iny napad sa najde? Vdaka
 #295766  od martas.ts
 před 7 lety
Já to podle tohodle odemknul v pohodě.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #296098  od pekpapa
 před 7 lety
martas.ts píše:Já to podle tohodle odemknul v pohodě.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
A ako sa ti to podarilo? Tam pises, ze ani tebe sa to najpr neislo nahrat. Ja neviem vybrat subor lebo to combobox kde sa vyberie cesta k suboru je inaktivna. A co mas za windoz 32 ci 64 bitovy?
 #296113  od martas.ts
 před 7 lety
64 bit windows 10. Sám nevím jak se to povedlo. Ale vím že jsem někde stahoval drivery přímo od xiaomi, ale už nevím kde.
VojtouNerCZ se to líbí
 #296169  od pekpapa
 před 7 lety
martas.ts píše:64 bit windows 10. Sám nevím jak se to povedlo. Ale vím že jsem někde stahoval drivery přímo od xiaomi, ale už nevím kde.
OK, vdaka.
 #297063  od Acid
 před 7 lety
Xiaomi RN4 Global 3/32, MIUI Global 8.1.15.0

WiFi hlásí horší signál, než na RN3 Global. Tam, kde jsem měl 2-3 čárky, mám teď 0-1. Každopádně to jede docela obstojně. S jednou čárkou signálu jsem to čekal mnohem horší. (Chvíli po připojení RN4 na WiFi, mi doma začal blbnout internet - výpadky, nestabilita. Ale spíš asi náhoda, zdejší internet není žádná sláva)

Nefunkční notifikační dioda. Hovory, sms, messenger, skype... nic!
Edit: Tak na hovory a sms dioda již funguje. Kde byl problém netuším. Každopádně na messenger (skype, whatsapp...) zprávu v notifikacích kliknete, zpráva z notifikací zmizí, ale neotevře se.

Po kliknutí na zprávu z messengeru v notifikacích, nepřesměrovává do aplikace, nestane se vůbec nic. Musí se appka otevřít ručně.

K telefonu jsem dostal MiKey. Xiaomi MiKey aplikace nejde nainstalovat. Jiné appky jsou velice pomalé. Zmáčku MiKey a většinou se aplikace otevře až za několik vteřin. Občas najede hned.

Samozřejmě nefunkční PC Suite... Android 6 :-

Antutu - 62 000

Řekl bych, že foťák je oproti RN3 SE slabší, ale žádná hrůza. Pro mé potřeby dostačující.

LTE bez problému. Jen je problém, když je člověk bez 4G signálu a je odkázán na EDGE. Hlásí se jako připojený, ale EDGE je nepoužitelný. Stejný problém jak na RN3 SE. Někteří uživatelé hlásili to samé, jiným jel EDGE bez problému.

Jinak každopádně až na tyhle (většinou) softwarové problémy jsem z mobilu nadšený. Design paráda. Baterie paráda. Cena byla oproti RN3 Global, pořízeného hned po vydání, naprosto super (+MiKey zdarma). Jen škoda, že se nedá sehnat modrá verze, tak jako u RN4 s MTK.
 #297617  od David K
 před 7 lety
Ahoj, telefon mám pár dnů. Vše šlape jak má. Jen se chci zeptat, když chci na zvonění použít svoji hudbu co mám udělat? Mám ji na SD kartě, najdu ji v telefonu pod ikonou hudba ale nemohu ji použít na zvonění. Kde dělám chybu?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat