[mido]
 #294933  od tomiteko
 před 7 lety
Tak objednane :-)

Vysledna cena (3GB+32GB Global Black verzia):

Telefon: 144,77€
Doprava: 0,98€
AliExpress Select Coupon: -1,86€
Aliexpress Coupon: -4,67€
---------------------------------------------
Spolu: 139,22€ platba na Aliexpresse

Ak zaratam 99,99% zastavenie na colnici, tak + 20% DPH (+27,8€) + poplatok poste 3,6€: spolu 170,6€
Pouzivam refundo takze z platby na aliexpresse dostanem naspat 5% tj cca 7€.

Suma sumarum vysledna cena za telefon cca 163€.
 #294949  od tomiteko
 před 7 lety
phonearena píše:neviem aky zakon ale zrejme nieco odvcera zavcalo platit.. treba pisat staznosti a tlacit na nich nech to opat zavedu tu dopravu SSM ,piste prispevky na ich officialnu FB stranku.. toto nesmie takto ostat!!! Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Seller shipping method pre Goldway je zase dostupna.. otazka je, ci to prejde bez DPH ako doteraz.

EDIT:
info priamo od Aliexpress predajcu Hongkong Goldway:
..EU express just void becuase strike inspect of french custom.
Please choose other delivery . As before we will declare it lower price 20-30 to help avoid tax. but if some times package inspect by custom . It still need to pay tax.
Naposledy upravil(a) tomiteko dne 28 Bře 2017, 14:32, celkem upraveno 1 x.
 #294950  od energy100
 před 7 lety
tomiteko píše:Tak objednane :-)

Vysledna cena (3GB+32GB Global Black verzia):

Telefon: 144,77€
Doprava: 0,98€
AliExpress Select Coupon: -1,86€
Aliexpress Coupon: -4,67€
---------------------------------------------
Spolu: 139,22€ platba na Aliexpresse

Ak zaratam 99,99% zastavenie na colnici, tak + 20% DPH (+27,8€) + poplatok poste 3,6€: spolu 170,6€
Pouzivam refundo takze z platby na aliexpresse dostanem naspat 5% tj cca 7€.

Suma sumarum vysledna cena za telefon cca 163€.
Dobrá cena, keby mám na účte toľko tak objednávam [SMILING FACE WITH SMILING EYES] [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #295001  od phonearena
 před 7 lety
tak viete co som nakoniec zistil? vsetky fony ktore ma goldway vo svojom shope na 1.strane (titulnej) u nich sa da zvolit sellers shipping method, u ostatnych to mozne nie je..nuz zaujimave.. :) navyse tie ceny na 1.strane ma goldway mierne navysene.. cize ako vidiet goldway len separoval tovar urceny pre EU a pre Aziu..
 #295529  od Vavroch
 před 7 lety
Zdravím, tak jsem přišel pár dní s křížkem po funuse .. je ještě nějaký způsob, jak pokoupit Xiaomi bez DPH ? Seellers Shipping Method stopli pro celou EU, jen ve Španělském skladu jsou ještě telefony, ale ty zas nechtějí posílat nikam jinam než po Španělsku.

Nějaký tip ?
 #295768  od martas.ts
 před 7 lety
Já kupoval normálně v cz. Stejně ti na 90% to dph dopočítaj a nakonec tě vyjde dráž.
 #295781  od martas.ts
 před 7 lety
Záleží na tobě. Já kupoval na beryku a jsem spokojen.
 #295844  od Nuny
 před 7 lety
Můj případ. Zásilka zadržena. Celní správa připočetla cca 1100,- Kč a zaslala přes poštu na dobírku. Doprava ze Singapuru byla kratší, než doba, po kterou to leželo u celníků. Celkově to vyšlo levněji, ale rozdíl je malý.
 #296207  od SSakul
 před 7 lety
Takže pořád maj 3/32 Band 20 za 150 dolarů (výsledna cena včetně dph + celního řízení cca 4800 když to chytnou )

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

pro někoho může být zajímavý i tenhle presell 4/64 Band 20 :

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #296248  od Vavroch
 před 7 lety
Ta verze 4/64GB vypadá moc pěkně ... DHL teď mají v akci za 6,20$ ...

Skenuje se teď u DHL či u České pošty opravdu všechno ? Má někdo zkušenosti ?
 #296262  od HonzaSk
 před 7 lety
Taky se mi líbí 4/64 .. co jsem četl, tak DHL je úplně pasé, navíc 500,- za vyřízení.

Když to projde celníkama, tak cena vychází stejně jako v Čechách cena bez dph (koupě na firmu), takže Čína teď moc výhodná opravdu není.

Navíc ten příšernej kurz dolaru .. kde jsou ty časy, kdy stál 16,-
 #296281  od Vavroch
 před 7 lety
No tak zrovna tu 4GB/64GB nacenilo ***** za lidových 9.999,- tak to ani bez DPH nestojí za řeč [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Omlouvám se za mylně uvedené Beryko, mají ho na Xiaomimobile
Naposledy upravil(a) Vavroch dne 03 Dub 2017, 18:01, celkem upraveno 1 x.
 #296283  od phonearena
 před 7 lety
link na to beryko mozes dat? sa mi nechce verit.. ved 4/64gb redmi note 4X este nie je ani v predaji, len ako presell..
 #296286  od Vavroch
 před 7 lety
Sorry, spletl jsem se, za tu pálku ho mají na Xiaomimobile a je to předprodej

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #296288  od selatko01
 před 7 lety
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://www.beryko.cz/Xiaomi-Redmi-Note-4-Global-4GB-64GB.html
tady je beryko a cena je 7.490,-
 #296291  od phonearena
 před 7 lety
no tych 9999 Kč to je cez 350e(takmer 370e) po prepocte kurzu, to sa teda fakt neoplati, poriadne presvihnuta cena.. za to mam uz pomaly Mi5s plus ..ovela viac sa oplati ta ponuka z aliho, predpredaj za 190 eciek, s danou to vyjde cca 230+- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť beryko ponuka je ovela rozumnejsie nastavena, aj ked aj tam je presvih ceny cca 50e (uz po prepocte dph)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat