STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
127
93%
NIE
10
7%
 #287996  od calfa1
 před 7 lety
stefos píše:Zdravím
A jak je na to s touto verzí gps u MI4 LTE Zkoušel to někdo??
Díky
Trošku zlepšení ale Mi4 Lte moc s Gps pracovat neumí :P
 #288001  od stefos
 před 7 lety
calfa1 píše:
stefos píše:Zdravím
A jak je na to s touto verzí gps u MI4 LTE Zkoušel to někdo??
Díky
Trošku zlepšení ale Mi4 Lte moc s Gps pracovat neumí :P

Jakto mě na .6.12.22 šlape fantasticky a právě proto se ptám:Nechci dopadnout jak s minulou verzí která s gps pracovala o hodně hůř.Pro mě je taková verze nezajímavá Gps používám skoro každý den
 #288003  od simplle_name
 před 7 lety
5ulo píše:99% prispevkov tu je o Mi4C.. 99% ludi si tu hladi len to svoje.. 99% ludi nie je schopnych urobit par kliknuti do aplikacie Camera a pozriet manualny mod, pripadne inak overit Camera API2 len preto, aby niekomu pomohli odpovedou na jednoduchu otazku.. Bud som duch a moja otazka sa nikomu nezobrazi, alebo su tu vsetci arogantne sebecki a naozaj ich netrapia otazky inych.

Este stale nezodpovedana otazka: Obsahuje 7mickovy android na Mi4C odomknute Camera API2 (doteraz bola zavierka max 1/2s) ?

Ak by som toto vlakno a vlakno z minulotyzdnovej aktualizacie prehnal cez nejaku neuronovu siet, dostal by som odpoved: Ved to skus, nainstaluj si to a vyskusaj.
Ja by som vyskusal a pre problemy s bateriou a unlockom BL by som skoncil ako zufalec. Prisiel by som znovu na forum po radu (v skutocnosti neprisiel, pretoze riesenie problemu s odomknutim BL uz poznam aj odzadu, kedze je v kazdom druhom poste) a znova by som dostal odpoved nejakeho chytrolina "Naco si si to instaloval ked su s tym problemy?"

A tu sa dostavam do zacarovaneho kruhu. Takze naozaj by som bol veeeeeeeeeeelmi vdacny aspon jednej jedinej osobe z tych 99% prispievatelov do tohto vlakna za vyssie dotazovanu informaciu. Bol by si historicky prvy clovek na tomto fore, ktory by na moj (akykolvek) dotaz odpovedal priamo. DAKUJEM

Edit: tradične na tomto fóre, zas si odpoviem sám Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ďakujem sám sebe
By som ti aj odpovedal lebo už minule som si všímol tvoj príspevok len vôbec netuším čo ta Cam Api2 je.. :D Do toho sa veľmi nevyznám
 #288005  od ingbrzy
 před 7 lety
dave1305 píše:Redmi 3, není přeložené nastavení denní tapety. A hlavně zmizela možnost nastavení.

ObrázekObrázek

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
Odinstaluj aktualizaciu aplikacie Wallpaper carousel

~Tapatalk Mi5~
 #288006  od dave1305
 před 7 lety
ingbrzy píše:
dave1305 píše:Redmi 3, není přeložené nastavení denní tapety. A hlavně zmizela možnost nastavení.

ObrázekObrázek

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
Odinstaluj aktualizaciu aplikacie Wallpaper carousel

~Tapatalk Mi5~
Děkuji za radu, již mám nastavení. Ještě se chci zeptat jak tam dostanu vlastní obrázky. Když je na kopírují do složky která tam je psaná, tak se nenactou. Díky

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
 #288008  od memorex
 před 7 lety
Zvuk notifikácií na Mi5 už vypadáva aj sám nemusim ani zapnúť a vypnúť tichý režim, zaujimave ze ked mi niekto vola tak to zvoni a to iste aj ked zapnem hudbu cez reproduktor.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #288010  od monstros
 před 7 lety
dave1305 píše:
ingbrzy píše:
dave1305 píše:Redmi 3, není přeložené nastavení denní tapety. A hlavně zmizela možnost nastavení.

ObrázekObrázek

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
Odinstaluj aktualizaciu aplikacie Wallpaper carousel

~Tapatalk Mi5~
Děkuji za radu, již mám nastavení. Ještě se chci zeptat jak tam dostanu vlastní obrázky. Když je na kopírují do složky která tam je psaná, tak se nenactou. Díky

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
Taky jsem zkousel a nejde mi to.:-(

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #288012  od prokji
 před 7 lety
5ulo píše:
bedo píše:Na jednej strane Ťa chápem, na druhej strane si myslím, že väčšina ľudí ani netuší, že niečo ako Camera API2 existuje, načo je to dobré a kde to hľadať. Každopádne mne už nejako veľmi nechýba, lebo pomocou FreeDCam sa mi podarilo vyrobiť použiteľný .DNG a po nejakých testoch v programoch (Affinity Photo, Raw Therapee, Lightroom) som usúdil, že RAW na Mi4C by pre mňa nemal veľký prínos, firmware robí celkom dobrú prácu s dátami, ktoré dostáva zo snímača...
Mne ide viac o cas zavierky. Tatovi som kupil Mi4 a tam bola zavierka 32s, dalo sa s tym doslova carovat. Kedze fotim a casto nemam pri sebe fotak, tak je to idealny nastroj na spontanne nocne fotky. S kvalitou som zmiereny, teraz ide o kvantitu. Ked neprsi, aspon kvapka :) este dufat, ze sa uracia v xiaomi oficialne API2 odomknut a opravit bug so 180stupnov otocenymi fotkami.
Na mi5 mám čas závěrky 32s, mám dojem, že to skutečně bude záviset na možnostech čipu/ aktuální verze Rom/Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #288014  od kapap1
 před 7 lety
calfa1 píše:
JohanCZ píše:
monstros píše: Chyba bude asi u tebe me na trech zarizenich funguji obe verze bez padu.[WINKING FACE]

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Mně také padá chrom již 2mesice. Začal jsem používat Miui prohlížeč. Mi3

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk

Ne je to pravda taky mi padá Chrom to už jsem tady taky psal jako o problému s ROOT ale tady je odpověď na otázku jen další otázka bez reakce a nikdo neodpoví .Musíš trošku brouzdat po netu v chromu a zjistíš to :P
Nemuze to byt chybou z predchozich verzi? Me samotneho u minule verze prekvapilo, ze nemuzu stahnout za zadnych okolnosti aplikaci z GP. Cekam klidne celou noc na pripojeni k internetu. Paradoxem ale je, ze ze stejneho GP funguji aktualizace jiz nainstalovanych aplikaci normalne?! Zrejme to bude v nasich pripadech chtit FR, ale mkc se mne do nej nechce. Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #288015  od JohanCZ
 před 7 lety
kapap1 píše:
calfa1 píše:
JohanCZ píše: Mně také padá chrom již 2mesice. Začal jsem používat Miui prohlížeč. Mi3

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk

Ne je to pravda taky mi padá Chrom to už jsem tady taky psal jako o problému s ROOT ale tady je odpověď na otázku jen další otázka bez reakce a nikdo neodpoví .Musíš trošku brouzdat po netu v chromu a zjistíš to :P
Nemuze to byt chybou z predchozich verzi? Me samotneho u minule verze prekvapilo, ze nemuzu stahnout za zadnych okolnosti aplikaci z GP. Cekam klidne celou noc na pripojeni k internetu. Paradoxem ale je, ze ze stejneho GP funguji aktualizace jiz nainstalovanych aplikaci normalne?! Zrejme to bude v nasich pripadech chtit FR, ale mkc se mne do nej nechce. Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
FR jsem dělal a bez výsledku. Chrome spadne jako bych stiskl tlačítko domů. Nic nezahlasi. Stahování také nefunkční. Nyní používám Miui browser a ten facha zatím dobre

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #288018  od ingbrzy
 před 7 lety
JohanCZ píše:
kapap1 píše:
calfa1 píše:
Ne je to pravda taky mi padá Chrom to už jsem tady taky psal jako o problému s ROOT ale tady je odpověď na otázku jen další otázka bez reakce a nikdo neodpoví .Musíš trošku brouzdat po netu v chromu a zjistíš to :P
Nemuze to byt chybou z predchozich verzi? Me samotneho u minule verze prekvapilo, ze nemuzu stahnout za zadnych okolnosti aplikaci z GP. Cekam klidne celou noc na pripojeni k internetu. Paradoxem ale je, ze ze stejneho GP funguji aktualizace jiz nainstalovanych aplikaci normalne?! Zrejme to bude v nasich pripadech chtit FR, ale mkc se mne do nej nechce. Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
FR jsem dělal a bez výsledku. Chrome spadne jako bych stiskl tlačítko domů. Nic nezahlasi. Stahování také nefunkční. Nyní používám Miui browser a ten facha zatím dobre

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Ktora verzia Chrome?

Ja mam tuto a zatiaľ ani raz nespadla na Mi5...
Obrázek

~Tapatalk Mi5~
 #288021  od ingbrzy
 před 7 lety
lukbe píše:Stále mi padá chrome. Prostě se zničeho nic zavře okno prohlížeče, jako kdybych stisknul tlačítko home. Takže ani žádný log z toho nelze udělat.

Několik verzi zpět se psalo že to má být opraveno, ale bohužel dodnes je situace stejná. :-(

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Nechaj parkrat spadnut chrome a daj vygenerovat bugreport *#*#BUG#*#* a daj ho sem...

~Tapatalk Mi5~
 #288027  od JohanCZ
 před 7 lety
ingbrzy píše:
JohanCZ píše:
kapap1 píše: Nemuze to byt chybou z predchozich verzi? Me samotneho u minule verze prekvapilo, ze nemuzu stahnout za zadnych okolnosti aplikaci z GP. Cekam klidne celou noc na pripojeni k internetu. Paradoxem ale je, ze ze stejneho GP funguji aktualizace jiz nainstalovanych aplikaci normalne?! Zrejme to bude v nasich pripadech chtit FR, ale mkc se mne do nej nechce. Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
FR jsem dělal a bez výsledku. Chrome spadne jako bych stiskl tlačítko domů. Nic nezahlasi. Stahování také nefunkční. Nyní používám Miui browser a ten facha zatím dobre

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Ktora verzia Chrome?

Ja mam tuto a zatiaľ ani raz nespadla na Mi5...
Obrázek

~Tapatalk Mi5~
Jak aktualizují na tuto verzi. Já mám nyní verzi 55. Asi to nebude chyba Miui. V obchodě play si na tuto verzi stěžuje více lidí.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #288037  od monstros
 před 7 lety
JohanCZ píše:
ingbrzy píše:
JohanCZ píše: FR jsem dělal a bez výsledku. Chrome spadne jako bych stiskl tlačítko domů. Nic nezahlasi. Stahování také nefunkční. Nyní používám Miui browser a ten facha zatím dobre

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Ktora verzia Chrome?

Ja mam tuto a zatiaľ ani raz nespadla na Mi5...
Obrázek

~Tapatalk Mi5~
Jak aktualizují na tuto verzi. Já mám nyní verzi 55. Asi to nebude chyba Miui. V obchodě play si na tuto verzi stěžuje více lidí.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Mam 55 a beta 57 obe fukcni bez padu.jen pro info.[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #288055  od Majkl88
 před 7 lety
Majkl88 píše:Dotaz :
Když mi android7 zamkne bootloader, lze jej opětovně odemčít neoficiální cestou? Tzn Flash poslední nezamčené čínské rom. Použil edl , nahrát twrp pro A7 a v twrp nahrát rom s A7. Nezamkne se zase?
Postup mám možná špatně napsané, ale nejsem doma a tam ten návod mám napsaný, tak jak funguje... Dík

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
Lze to???

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
 #288056  od VMach3
 před 7 lety
Ano, lze to. Ale při instalaci MIUI s A7 se bootloader opět uzamkne.
- Aktualizace z A5.1 na A5.1 nechá bootloader odemknutý
- Aktualizace z A5.1 na A7 bootloader uzamkne
- Aktualizace z A7 na A7 nechá bootloader odemknutý
To znamená že pro přechodu z A5.1 na A7 je nutné odemknout bootloader oficiálně pro možnost instalací následujících aktualizací na A7.
 #288071  od Axident
 před 7 lety
Nevím, zda to má přímou souvislost s ROM, ale vrátil jsem se k té z minulého týdne, na Redmi 3 se mi kousal Facebook a Instagram, coz s emi za celých deset měsíců, co ho mám doteď nestalo...
 #288074  od calfa1
 před 7 lety
Zatím asi jediná možnost jak editovat systémové složky v Androidu 7 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #288091  od calfa1
 před 7 lety
calfa1 píše:Zatím asi jediná možnost jak editovat systémové složky v Androidu 7 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
V minulé verzi A7 se mi zdál fotoaparát u Mi4c super ale v nové verzi A7 dost vyhlazuje nezdá se vám ??
 #288096  od JohanCZ
 před 7 lety
midolek píše:Mě Chrome se samovolně ukončuje též tak dobré 2 měsíce

odesláno z MI4c
Denso jsem ho odinstalovat a zkouším beta verzi 57 zatím dobry

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat