STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
127
93%
NIE
10
7%
 #287408  od monstros
 před 7 lety
Franz Ferdinand II. píše:Zdravim nevíte náhodou kde je nastaveno aby se po každým bootu zmrazila systémová app Dokumenty ?
Díky tomu telefon havaruje vždy když potřebuji vybrat soubor, vyzvánění nebo obrázek kontaktu. Musím tu app ručně odmrazit a pak už to jde, jenomže po příštím bootu je zase zmrazená.
Je to uz nekolik aktualizaci nazpet taky jsem si toho vsiml ale reseni jsem nenasel ani duvod proc to tak je.:-(

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #287412  od Comby
 před 7 lety
fblack píše:
Comby píše:
fblack píše:já jsem taky zpět na A5.1 a asi počkám na ověřenou A7 verzi (bez závažnějších chyb), požádal jsem o unlock minulý pátek (po týdnu útrap s vybíjející A7 a verify na 50%) a budu čekat na možnost odemknout až s tou konkrétní ROM
Unlock môžeš skúšať každý deň aj s A5.1. Ak to prejde cez 50% s A5.1, potom to určite prejde aj s A7.
No tot otázka. Odemknu na 5.1 (mám odemknute neoficiální cestou) a pak po upgradu se to zas zamkne. Nebudu pak muset čekat měsíc na další unlock?

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
Je tam podmienka, že jeden unlock za mesiac? Potom áno, tvoja výhrada k môjmu príspevku je správna.
 #287425  od simplle_name
 před 7 lety
Je možné aby mi poslali sms na odomknutie BT ale nešlo odomknúť lebo sa to seklo na 50% tak som čakal a teraz mi to zamietli a musím zase podať žiadosť? To čo za systém majú? -_-
 #287428  od MatesSmith
 před 7 lety
Ani po tomto update mi wi-fi display nefunguje. Pripojí, ale obrazovka ostane čierna a potom odpojí. Redmi 4 pro (iné telefóny sa pripoja bez problému)
 #287430  od ScArSVK
 před 7 lety
Ahojte chcel som sa spýtať, mam custom romku a keby som sa chcel vrátiť na miui čo všetko musím "wajpnut "? Stačí použiť zálohu co som robil cez twrp alebo radšej mazať? Ďakujem
 #287432  od calfa1
 před 7 lety
ingbrzy píše:
jajo99 píše:Mi4C -BL odomknutý cez MiUnlock ale pri inštalácii aktualizácie sa proces rozbehne až po reštart systému a ďalej sa nepohne, v podstate sa telefón vypne. V čom môže byť problém? Aktualizujem z 7.2.9.
aj nahrane TWRP pre Android 7.0?
Dík za romku ;) Taky bych se chtěl zeptat proč nejde nahrát twrp přes flash zip ?. Přes ten obraz to není příliš funkční . Boot do recovery jde pouze přes aplikaci NDR utils a ani Root není správně zapsaný pro zápis :P
 #287436  od ingbrzy
 před 7 lety
calfa1 píše:
ingbrzy píše:
jajo99 píše:Mi4C -BL odomknutý cez MiUnlock ale pri inštalácii aktualizácie sa proces rozbehne až po reštart systému a ďalej sa nepohne, v podstate sa telefón vypne. V čom môže byť problém? Aktualizujem z 7.2.9.
aj nahrane TWRP pre Android 7.0?
Dík za romku ;) Taky bych se chtěl zeptat proč nejde nahrát twrp přes flash zip ?. Přes ten obraz to není příliš funkční . Boot do recovery jde pouze přes aplikaci NDR utils a ani Root není správně zapsaný pro zápis :P
nie je to instalacny zip.. mas ho rozbalit do zlozky s toolkit...
alebo manualne cez prikazy
fastboot flash recovery twrp.img
fastboot boot twrp.img
Samozrejme predtym musi byt BL odomknuty...
 #287438  od foxpyc
 před 7 lety
Zdravím, aktualizace na Redmi Note 2 Prime bez problémů. Všechno zatím šlape jak má. Spotřeba baterie je také v pořádku. Proti předchozí verzi ROM je tato špičková [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Děkuji Vám za ty dary. Slunce v duši. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #287440  od bayda
 před 7 lety
Po aktualizaci telefon telefonuje, díky za překlad [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
upozornění na zamykací obrazovce stále nejde vypnout
hlasitost zvonění příchozího hovoru nezměněna...2 sec slabě, potom hlasitě
při optimalizaci stálá hláška: nalezen problém s baterií +2(s přehříváním)
analyzovat využití baterie však hlásí: nelze najít žádné problémy s baterií vše se zdá být v pořádku
GPS funguje - po prvním fixu GPS zatuhne a za chvilku proběhne druhý fix a potom už to jde normálně...
Naposledy upravil(a) bayda dne 17 Úno 2017, 13:16, celkem upraveno 1 x.
Comby se to líbí
 #287442  od kapap1
 před 7 lety
marmarko píše:PLS.. MI5 A GPS ako.. máte to už niekto? Dakujem.
Zkousel jsem jen chvili. Presnost 3-6 metru, fix nekolik vterin. Za chvilku vyzkousim stabilitu navigace.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #287444  od kapap1
 před 7 lety
Franz Ferdinand II. píše:Zdravim nevíte náhodou kde je nastaveno aby se po každým bootu zmrazila systémová app Dokumenty ?
Díky tomu telefon havaruje vždy když potřebuji vybrat soubor, vyzvánění nebo obrázek kontaktu. Musím tu app ručně odmrazit a pak už to jde, jenomže po příštím bootu je zase zmrazená.
Nainstaluj Link2SD a zmraz ji tam. Ke spusteni aplikace budes potrebovat root.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #287446  od kapap1
 před 7 lety
fblack píše:
Comby píše:
fblack píše:já jsem taky zpět na A5.1 a asi počkám na ověřenou A7 verzi (bez závažnějších chyb), požádal jsem o unlock minulý pátek (po týdnu útrap s vybíjející A7 a verify na 50%) a budu čekat na možnost odemknout až s tou konkrétní ROM
Unlock môžeš skúšať každý deň aj s A5.1. Ak to prejde cez 50% s A5.1, potom to určite prejde aj s A7.
No tot otázka. Odemknu na 5.1 (mám odemknute neoficiální cestou) a pak po upgradu se to zas zamkne. Nebudu pak muset čekat měsíc na další unlock?

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
U minule verze kluci psali, ze pokud mas jednou odemknuti bootloaderu schvaleno, mel bys ho odemknout stejnym zpusobem bez cekani.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #287447  od kapap1
 před 7 lety
Emka.s píše:mam este otazku ja mam mobil kupeny na slovensku kolega ma ma z Chiny. on ma nastavene aktualizacie stabilne a chcel by si nastavit ma tyzdenne ako to ma spravit? ja mam tyzdene.
Preflashovat stabilni verzi na tydenni. Pokud budou vyskakovat chybove hlasky, bude muset udelat FR. Instalaci udela stejnym zpusobem, jako ji delas ty.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #287448  od kapap1
 před 7 lety
simplle_name píše:Je možné aby mi poslali sms na odomknutie BT ale nešlo odomknúť lebo sa to seklo na 50% tak som čakal a teraz mi to zamietli a musím zase podať žiadosť? To čo za systém majú? -_-
Pred cca 2 dny tu nekdo psal, ze i po dorucene sms musis zkouset, jestli odemykani BL proslo. Udajne nemusi byt odemknuti totozne s dorucenou sms. Zrejme je jen informativni.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #287449  od kapap1
 před 7 lety
ScArSVK píše:Ahojte chcel som sa spýtať, mam custom romku a keby som sa chcel vrátiť na miui čo všetko musím "wajpnut "? Stačí použiť zálohu co som robil cez twrp alebo radšej mazať? Ďakujem
Spousta lidi je s nainstalovanou zalohou spokojena. Zkus provest standardni instalaci, udelej v twrp wipe cache a dalvik, obnov zalohu a uvidis, jestli vsechno pobezi spravne?! Ja osobne bych udelal FR, nainstaloval nejnovejsi TWRP, flashnul bych posledni verzi a aplikace bych instaloval jednu po dduhe z GP. Je to sice dlouhe a otravne, ale mas jistotu, ze sis neprinesl nic spatneho z predchozich verzi.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #287450  od simplle_name
 před 7 lety
kapap1 píše:
simplle_name píše:Je možné aby mi poslali sms na odomknutie BT ale nešlo odomknúť lebo sa to seklo na 50% tak som čakal a teraz mi to zamietli a musím zase podať žiadosť? To čo za systém majú? -_-
Pred cca 2 dny tu nekdo psal, ze i po dorucene sms musis zkouset, jestli odemykani BL proslo. Udajne nemusi byt odemknuti totozne s dorucenou sms. Zrejme je jen informativni.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Áno to viem ale po novom dnes mi už zrušili aj povolenie a musim zas požiadať a čakať na sms

Odoslané z Mi-4c pomocou Tapatalku
 #287451  od monstros
 před 7 lety
kapap1 píše:
Franz Ferdinand II. píše:Zdravim nevíte náhodou kde je nastaveno aby se po každým bootu zmrazila systémová app Dokumenty ?
Díky tomu telefon havaruje vždy když potřebuji vybrat soubor, vyzvánění nebo obrázek kontaktu. Musím tu app ručně odmrazit a pak už to jde, jenomže po příštím bootu je zase zmrazená.
Nainstaluj Link2SD a zmraz ji tam. Ke spusteni aplikace budes potrebovat root.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Spatne si cetl prave ze uz je po kazdem bootu nesmyslne zmrazena ale proc to nikdo asi nevi.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #287452  od marmarko
 před 7 lety
kapap1 píše:
marmarko píše:PLS.. MI5 A GPS ako.. máte to už niekto? Dakujem.
Zkousel jsem jen chvili. Presnost 3-6 metru, fix nekolik vterin. Za chvilku vyzkousim stabilitu navigace.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Super, ďakujem za info.
 #287453  od blacker91
 před 7 lety
monstros píše:
kapap1 píše:
Franz Ferdinand II. píše:Zdravim nevíte náhodou kde je nastaveno aby se po každým bootu zmrazila systémová app Dokumenty ?
Díky tomu telefon havaruje vždy když potřebuji vybrat soubor, vyzvánění nebo obrázek kontaktu. Musím tu app ručně odmrazit a pak už to jde, jenomže po příštím bootu je zase zmrazená.
Nainstaluj Link2SD a zmraz ji tam. Ke spusteni aplikace budes potrebovat root.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Spatne si cetl prave ze uz je po kazdem bootu nesmyslne zmrazena ale proc to nikdo asi nevi.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Ja nic zmrazeneho nemam :O
 #287455  od monstros
 před 7 lety
blacker91 píše:
monstros píše:
kapap1 píše: Nainstaluj Link2SD a zmraz ji tam. Ke spusteni aplikace budes potrebovat root.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Spatne si cetl prave ze uz je po kazdem bootu nesmyslne zmrazena ale proc to nikdo asi nevi.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Ja nic zmrazeneho nemam :O
Ja vzdy po restartu mam
Screenshot_2017-02-17-13-11-20-927_com.android.settings.png
Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #287460  od paradise11
 před 7 lety
Já to taky po restartu vždy povuluji, jak na Mi3, tak Mi4, tak na Mi4c, všude je to deaktivované po restartu, ale to už trvá pěkně dlouho, už jsem si zvyknul... :-)
 #287461  od monstros
 před 7 lety
paradise11 píše:Já to taky po restartu vždy povuluji, jak na Mi3, tak Mi4, tak na Mi4c, všude je to deaktivované po restartu, ale to už trvá pěkně dlouho, už jsem si zvyknul... :-)
Jo je to delsi dobu taky jsem to neresil do doby nez nejaka app chtela pristup.[SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat