STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
127
93%
NIE
10
7%
 #287820  od ingbrzy
 před 7 lety
funguje... v Androide 6.0/7.0 uz nie je CRT ako bola na 5.1.. ale stmavne na ciernobielo...
 #287836  od Thor
 před 7 lety
Ja jsem na MI4C celej tyden zkousel unlock bootloaderu a vzdycky na 50% different account a nic. No a dnes mi zebrali povoleni vubec odemknout. Tak jsem musel zazadat znovu. Takze pro ty co to zkousi a zustanou vzdy na 50%. Muze byt i hur. >:( Maj v tom holt asi bordel.
 #287852  od richardbalaz1
 před 7 lety
K tej animácií pri uzamkynani, v android 5.1 som mal tú čiernobielu animáciu, ale po prechode na android 7 keď stlačíme power tlačidlo tak sa display hneď vypne, bez akejkoľvek animácií.
gaaan se to líbí
 #287853  od simplle_name
 před 7 lety
Thor píše:Ja jsem na MI4C celej tyden zkousel unlock bootloaderu a vzdycky na 50% different account a nic. No a dnes mi zebrali povoleni vubec odemknout. Tak jsem musel zazadat znovu. Takze pro ty co to zkousi a zustanou vzdy na 50%. Muze byt i hur. >:( Maj v tom holt asi bordel.
To každému.. požiadaj o odomknutie ešte raz
 #287856  od memorex
 před 7 lety
Na Mi5 mam bug ked dam tichý režim a ak ho vypnem aby som všetky notifikácie počul tak ziadne zvuky notifikácií nejdú len zavibruje mobil. Pomáha len reštart

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #287867  od hjirik
 před 7 lety
simplle_name píše:
Thor píše:Ja jsem na MI4C celej tyden zkousel unlock bootloaderu a vzdycky na 50% different account a nic. No a dnes mi zebrali povoleni vubec odemknout. Tak jsem musel zazadat znovu. Takze pro ty co to zkousi a zustanou vzdy na 50%. Muze byt i hur. >:( Maj v tom holt asi bordel.
To každému.. požiadaj o odomknutie ešte raz
Maj v tom bordel, viz Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Mi5 Tapatalk
 #287871  od calfa1
 před 7 lety
Kubo102030 píše:Redmi 4 PRO, nainštaloval som update cez TWRP, telefón ostal len s logom Mi... čo to má sakra znamenať?
Někdy musíš dlouho čekat než naběhne i 10 minut. ale spíš dej factory reset a nahraj znovu čistou rom bez twrp přes Mi4c TWRP Toolkit A7
 #287873  od Kubo102030
 před 7 lety
calfa1 píše:
Kubo102030 píše:Redmi 4 PRO, nainštaloval som update cez TWRP, telefón ostal len s logom Mi... čo to má sakra znamenať?
Někdy musíš dlouho čekat než naběhne i 10 minut. ale spíš dej factory reset a nahraj znovu čistou rom bez twrp přes Mi4c TWRP Toolkit A7
čakal som dlhšie ako 10 minút. Stalo sa to na dvoch telefónoch naraz... prečo by som mal meniť postup inštalácie a neinštalovať to cez TWRP?
 #287875  od VMach3
 před 7 lety
calfa1 píše:
Kubo102030 píše:Redmi 4 PRO, nainštaloval som update cez TWRP, telefón ostal len s logom Mi... čo to má sakra znamenať?
Někdy musíš dlouho čekat než naběhne i 10 minut. ale spíš dej factory reset a nahraj znovu čistou rom bez twrp přes Mi4c TWRP Toolkit A7
To mi prosím vysvětli. Jak lze instalovat rom u Redmi 4 Pro bez twrp pomocí TWRP Toolkitu pro Mi4c?
 #287877  od mr.bello
 před 7 lety
@nika2211 cca jak minula verzia.. ale je pravda ze ja takmer nikdy neklesnem pod 50℅ a davam nabijacku :D

@memorex mne bez bugU tichý režim skúšaný aj s vybraciami aj bez nich a zvuk notifikácií de :)

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
nika2211 se to líbí
 #287879  od mr.bello
 před 7 lety
Ako som spominal roidmi sparuje s telefonom a konečne spusti aj sam prehravac ALE funkcia shake (zatrasenim prepni track) ide len cca 1 minutu a potom uz nejde co je velka skoda bo tak som mohol prepinat songy vo vrecku poklepanim a stale som mohol sledovať premavku :(

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #287880  od Kubo102030
 před 7 lety
VMach3 píše:
calfa1 píše:
Kubo102030 píše:Redmi 4 PRO, nainštaloval som update cez TWRP, telefón ostal len s logom Mi... čo to má sakra znamenať?
Někdy musíš dlouho čekat než naběhne i 10 minut. ale spíš dej factory reset a nahraj znovu čistou rom bez twrp přes Mi4c TWRP Toolkit A7
To mi prosím vysvětli. Jak lze instalovat rom u Redmi 4 Pro bez twrp pomocí TWRP Toolkitu pro Mi4c?
Zrejme sa pomýlil a myslel asi niečo iné...

Musel som znova cez fastboot nahrať twrp a nainštalovať staršiu 7.1.19, keďže táto najnovšia nejde spustiť... Nainštalovať ju nainštalujem ale keď dám reštartovať telefón, ostane len Mi logo a žiadne percentá sa nezačnú načítavať... a stalo sa mi to na dvoch telefónoch naraz...
 #287885  od BalkonMajster
 před 7 lety
Zkus mrknout treba na xda, jestli problem s rootem nekdo neresil. Pri jedne z prvnich verzi (mozna hned u 1.) A7 jsem resil stejny problem - chyba verze SuperSu. Navic jsem SuperSu jnstaloval spolu s aktualizaci rovnou z TWRP, takze mi chvilku trvalo, nez jsem zjistil, kde je problem.....

Děkuji za odpověď, strávil jsem teď 3 hodiny brouzdáním po XDA a HTC Mania a zkoušel najít něco o tomto
problému a zatím nic. Mám záda v háji, takže dnes už to balím. Zkoušel jsem i "poslední doupravenou" verzi
týdenní zde od Ingbrzyho, ale pořád totéž. Instalace ok, po restartu funguje i SIM (musím používat banking),
ale když chci (a to chci, u 6-kového androidu pořád funguje vše, včetně poslední 6.12.22 miui verze) root a
přepnu se do twrp a nainstaluji SuperSU, tak po restartu telefonu SIM toolkit není, jen prázdné místo na
ploše po spouštěcí ikoně a ani v nástrojích či jinde není. Systém vidí v nainstalovaných aplikacích
SimToolkit 7.0, ale veškeré hodnoty této aplikace jsou 0. SuperSU jsem zkoušel 2.78, 2.79 a 2.79 SR3.
Stejný problém u všech. Fakt nevím, jestli to dělá samotná MIUI nebo starší Android (7.0).
Lineage a Resurrection v posledních verzích (android 7.1 a 7.1.1) bez problémů, ale MIUI se mi líbí
a chtěl bych ho, ne alternativy. Asi musím počkat, až bude mít MIUI novější Nugát .... :-
 #287896  od calfa1
 před 7 lety
[quote="BalkonMajster"]Zkus mrknout treba na xda, jestli problem s rootem nekdo neresil. Pri jedne z prvnich verzi (mozna hned u 1.) A7 jsem resil stejny problem - chyba verze SuperSu. Navic jsem SuperSu jnstaloval spolu s aktualizaci rovnou z TWRP, takze mi chvilku trvalo, nez jsem zjistil, kde je problem.....

Děkuji za odpověď, strávil jsem teď 3 hodiny brouzdáním po XDA a HTC Mania a zkoušel najít něco o tomto
problému a zatím nic. Mám záda v háji, takže dnes už to balím. Zkoušel jsem i "poslední doupravenou" verzi
týdenní zde od Ingbrzyho, ale pořád totéž. Instalace ok, po restartu funguje i SIM (musím používat banking),
ale když chci (a to chci, u 6-kového androidu pořád funguje vše, včetně poslední 6.12.22 miui verze) root a
přepnu se do twrp a nainstaluji SuperSU, tak po restartu telefonu SIM toolkit není, jen prázdné místo na
ploše po spouštěcí ikoně a ani v nástrojích či jinde není. Systém vidí v nainstalovaných aplikacích
SimToolkit 7.0, ale veškeré hodnoty této aplikace jsou 0. SuperSU jsem zkoušel 2.78, 2.79 a 2.79 SR3.
Stejný problém u všech. Fakt nevím, jestli to dělá samotná MIUI nebo starší Android (7.0).
Lineage a Resurrection v posledních verzích (android 7.1 a 7.1.1) bez problémů, ale MIUI se mi líbí
a chtěl bych ho, ne alternativy. Asi musím počkat, až bude mít MIUI novější Nugát .... :-[/quote]
Taky řeším root na Mi4c Mach nám všem určitě poradí ;) ;) ;)
 #287918  od BalkonMajster
 před 7 lety
calfa1 píše:
BalkonMajster píše:Zkus mrknout treba na xda, jestli problem s rootem nekdo neresil. Pri jedne z prvnich verzi (mozna hned u 1.) A7 jsem resil stejny problem - chyba verze SuperSu. Navic jsem SuperSu jnstaloval spolu s aktualizaci rovnou z TWRP, takze mi chvilku trvalo, nez jsem zjistil, kde je problem.....

Děkuji za odpověď, strávil jsem teď 3 hodiny brouzdáním po XDA a HTC Mania a zkoušel najít něco o tomto
problému a zatím nic. Mám záda v háji, takže dnes už to balím. Zkoušel jsem i "poslední doupravenou" verzi
týdenní zde od Ingbrzyho, ale pořád totéž. Instalace ok, po restartu funguje i SIM (musím používat banking),
ale když chci (a to chci, u 6-kového androidu pořád funguje vše, včetně poslední 6.12.22 miui verze) root a
přepnu se do twrp a nainstaluji SuperSU, tak po restartu telefonu SIM toolkit není, jen prázdné místo na
ploše po spouštěcí ikoně a ani v nástrojích či jinde není. Systém vidí v nainstalovaných aplikacích
SimToolkit 7.0, ale veškeré hodnoty této aplikace jsou 0. SuperSU jsem zkoušel 2.78, 2.79 a 2.79 SR3.
Stejný problém u všech. Fakt nevím, jestli to dělá samotná MIUI nebo starší Android (7.0).
Lineage a Resurrection v posledních verzích (android 7.1 a 7.1.1) bez problémů, ale MIUI se mi líbí
a chtěl bych ho, ne alternativy. Asi musím počkat, až bude mít MIUI novější Nugát .... :-[/quote]
Taky řeším root na Mi4c Mach nám všem určitě poradí ;) ;) ;)
jj,Šebestová s námi ;-)
calfa1 se to líbí
 #287930  od 5ulo
 před 7 lety
99% prispevkov tu je o Mi4C.. 99% ludi si tu hladi len to svoje.. 99% ludi nie je schopnych urobit par kliknuti do aplikacie Camera a pozriet manualny mod, pripadne inak overit Camera API2 len preto, aby niekomu pomohli odpovedou na jednoduchu otazku.. Bud som duch a moja otazka sa nikomu nezobrazi, alebo su tu vsetci arogantne sebecki a naozaj ich netrapia otazky inych.

Este stale nezodpovedana otazka: Obsahuje 7mickovy android na Mi4C odomknute Camera API2 (doteraz bola zavierka max 1/2s) ?

Ak by som toto vlakno a vlakno z minulotyzdnovej aktualizacie prehnal cez nejaku neuronovu siet, dostal by som odpoved: Ved to skus, nainstaluj si to a vyskusaj.
Ja by som vyskusal a pre problemy s bateriou a unlockom BL by som skoncil ako zufalec. Prisiel by som znovu na forum po radu (v skutocnosti neprisiel, pretoze riesenie problemu s odomknutim BL uz poznam aj odzadu, kedze je v kazdom druhom poste) a znova by som dostal odpoved nejakeho chytrolina "Naco si si to instaloval ked su s tym problemy?"

A tu sa dostavam do zacarovaneho kruhu. Takze naozaj by som bol veeeeeeeeeeelmi vdacny aspon jednej jedinej osobe z tych 99% prispievatelov do tohto vlakna za vyssie dotazovanu informaciu. Bol by si historicky prvy clovek na tomto fore, ktory by na moj (akykolvek) dotaz odpovedal priamo. DAKUJEM

Edit: tradične na tomto fóre, zas si odpoviem sám Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ďakujem sám sebe
 #287932  od Lachky
 před 7 lety
Nefunguje mi nahrávanie zvukových správ vo Whatsapp ani FB - pošle, ale je tam vždy len sekunda ticha. Na starších ROM som to neskúšal. Má niekto podobný problém? Či všetkým to funguje?

Ďakujem
 #287934  od bedo
 před 7 lety
5ulo píše:99% prispevkov tu je o Mi4C.. 99% ludi si tu hladi len to svoje.. 99% ludi nie je schopnych urobit par kliknuti do aplikacie Camera a pozriet manualny mod, pripadne inak overit Camera API2 len preto, aby niekomu pomohli odpovedou na jednoduchu otazku.. Bud som duch a moja otazka sa nikomu nezobrazi, alebo su tu vsetci arogantne sebecki a naozaj ich netrapia otazky inych.

Este stale nezodpovedana otazka: Obsahuje 7mickovy android na Mi4C odomknute Camera API2 (doteraz bola zavierka max 1/2s) ?

Ak by som toto vlakno a vlakno z minulotyzdnovej aktualizacie prehnal cez nejaku neuronovu siet, dostal by som odpoved: Ved to skus, nainstaluj si to a vyskusaj.
Ja by som vyskusal a pre problemy s bateriou a unlockom BL by som skoncil ako zufalec. Prisiel by som znovu na forum po radu (v skutocnosti neprisiel, pretoze riesenie problemu s odomknutim BL uz poznam aj odzadu, kedze je v kazdom druhom poste) a znova by som dostal odpoved nejakeho chytrolina "Naco si si to instaloval ked su s tym problemy?"

A tu sa dostavam do zacarovaneho kruhu. Takze naozaj by som bol veeeeeeeeeeelmi vdacny aspon jednej jedinej osobe z tych 99% prispievatelov do tohto vlakna za vyssie dotazovanu informaciu. Bol by si historicky prvy clovek na tomto fore, ktory by na moj (akykolvek) dotaz odpovedal priamo. DAKUJEM

Edit: tradične na tomto fóre, zas si odpoviem sám Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ďakujem sám sebe
pokiaľ stále vypisuješ takým tónom, tak sa pravdu povediac ani nečudujem, že Ti nikto neodpovedá. Inak na Camera API2 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat