STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
93
91%
NIE
9
9%
 #289420  od martintrojanek
 před 7 lety
whiskey64 píše:no ja používam aktuálne miui 7.2.9 pre mi Note pro a ta výdrž batérie je oproti 5.1 úplne úžasná až sa mi nechce updatovat viete niekto napísať ako je to s baterkou aj v temto update? [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Spotřeba baterie zdá se že je stejná, zatím v pohodě

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #289445  od Halfi
 před 7 lety
Nainstalováno na Redmi 4 pro. Když stáhnu horní lištu, kde je vyhledávání a zadám cokoliv vyhledat, hledá mi to pravděpodobně pomocí baidu a nebo čínského googlu. Výsledkem je vždy rozsypaný čaj. Nevím, jestli je to chyba a nebo otázka nastavení, ale na MI5 jsem nic nenastavoval a tam je to v pohodě.
 #289446  od Brabouk.2
 před 7 lety
Halfi píše:Nainstalováno na Redmi 4 pro. Když stáhnu horní lištu, kde je vyhledávání a zadám cokoliv vyhledat, hledá mi to pravděpodobně pomocí baidu a nebo čínského googlu. Výsledkem je vždy rozsypaný čaj. Nevím, jestli je to chyba a nebo otázka nastavení, ale na MI5 jsem nic nenastavoval a tam je to v pohodě.
Stejný problém ...

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #289454  od ingbrzy
 před 7 lety
Vydana 7.2.24 pre HMNote3SE...
 #289463  od Daxa
 před 7 lety
Stiahol som naištaloval 7.2.24 robil som aj FR ale zdá sa mi že baterka ide rýchlejšie dolu sice som mal 7.2.23 len jeden deň ale zdala sa mi lepšia snád je to len pocit
 #289482  od kapap1
 před 7 lety
calfa1 píše:Nemáte někdo problém s Google play ? Nestahuje čekání na Wi-Fi u Mi4c :-[
Stejny probem (ptal jsem se zde, jestli nekdo netrpi necim podobnym) jsem mel do soboty u cca poslednich 3 verzi. Paradox byl, ze aktualizace vzdy probehly jakz takz, ale nove aplikace ani na wifi a ani na datech ne a ne stahnout. "Ceka se na Wi-Fi" a pres noc ani tuk. Pomohl FR. (v TWRP jsem v rozsirenych moznostech mazani oznacil uplne vsechno a potom jsem udelal cistou instalaci CZ/SK ROM) Ted vsechno slape zase normalne. Akorat nevim, co problem zpusobilo.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #289484  od kapap1
 před 7 lety
calfa1 píše:Vyřešeno :) Problém stahování přes Google play chyba v Mi cloud
MiCloud nepouzivam. Mam ho zmrazeny. V mem pripade chyba vyvstala jen tak?! (Ale treba ho stacilo jen na chvilku ohrat a zase poslat k ledu Obrázek Obrázek Obrázek )

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #289485  od marmarko
 před 7 lety
kapap1 píše:
calfa1 píše:Nemáte někdo problém s Google play ? Nestahuje čekání na Wi-Fi u Mi4c :-[
Stejny probem (ptal jsem se zde, jestli nekdo netrpi necim podobnym) jsem mel do soboty u cca poslednich 3 verzi. Paradox byl, ze aktualizace vzdy probehly jakz takz, ale nove aplikace ani na wifi a ani na datech ne a ne stahnout. "Ceka se na Wi-Fi" a pres noc ani tuk. Pomohl FR. (v TWRP jsem v rozsirenych moznostech mazani oznacil uplne vsechno a potom jsem udelal cistou instalaci CZ/SK ROM) Ted vsechno slape zase normalne. Akorat nevim, co problem zpusobilo.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Si dal mazať aj systém? A nespravil si reštar, ale rovno si v TWRP dal inštalovať ROM?
 #289491  od brutwanna
 před 7 lety
K minulej verzii MIUI8-7.2.16 som mal jeden príspevok o pravidelnom výpadku GPS po 5 minutách. Okrem mňa to tu ešte zopár ľudí spomínalo... Po update na 7.2.23 som zase odskúšal jazdu autom a nezaznamenal som ani jeden výpadok signálu (okrem tunela Sitina, ale to sa neráta :o) počas jazdy BA-TN a späť. Prechod z minulej verzie na súčasnú robím cez TWRP s výmazom cache a Dalvik, nič iné som nerobil, ani inak nerobievam. Telefón mám stabilizovaný, čiže príliš neexperimentujem s nastaveniami, neinštalujem aplikácie len na odskúšanie a následné odinštalovanie (na to mám iný fón). Keď sa objavila verzia 7.2.24, nainštaloval som si ju, ale ešte som nemal možnosť odskúšať poriadne GPS.

Mám Mi3
 #289498  od kapap1
 před 7 lety
marmarko píše:
kapap1 píše:
calfa1 píše:Nemáte někdo problém s Google play ? Nestahuje čekání na Wi-Fi u Mi4c :-[
Stejny probem (ptal jsem se zde, jestli nekdo netrpi necim podobnym) jsem mel do soboty u cca poslednich 3 verzi. Paradox byl, ze aktualizace vzdy probehly jakz takz, ale nove aplikace ani na wifi a ani na datech ne a ne stahnout. "Ceka se na Wi-Fi" a pres noc ani tuk. Pomohl FR. (v TWRP jsem v rozsirenych moznostech mazani oznacil uplne vsechno a potom jsem udelal cistou instalaci CZ/SK ROM) Ted vsechno slape zase normalne. Akorat nevim, co problem zpusobilo.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Si dal mazať aj systém? A nespravil si reštar, ale rovno si v TWRP dal inštalovať ROM?
Presne tak. Zaskrtl jsem uplne vsechno (vyjma OTG), doslo k totalnimu vymazu (asi teda uplne vseho), nerestartoval jsem - vlastne ani nebyl duvod proc (stejne bych se jinam nez do TWRP nedostal), pripojil jsem tlf k pc, nakopiroval do prazdneho rootu aktualizacni balik a SuperSu, spustil jsem instalaci (TWRP mne napsalo, ze chybi OS), po rozbaleni jsem ze setrvacnosti udelal wipe cache, pak uz jen reset do systemu a nabehl cisty A7.
Zadny problem nevyvstal.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #289499  od marmarko
 před 7 lety
kapap1 píše:
Presne tak. Zaskrtl jsem uplne vsechno, doslo k totalnimu vymazu (asi teda uplne vseho), nerestartoval jsem - vlastne ani nebyl duvod proc (stejne bych se jinam nez do TWRP nedostal), pripojil jsem tlf k pc, nakopiroval aktualizacni balik a SuperSu, spustil jsem instalaci (TWRP mne napsalo, ze chybi OS), po rozbaleni jsem ze setrvacnosti udelal wipe cache, pak uz jen reset do systemu a nabehl cisty A7.
Zadny problem nevyvstal.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Tak to je taký luxusný FR :). Super, ale dobré vedieť. Dík za info.
 #289505  od Libra
 před 7 lety
simplle_name píše:aký dizajn bol zmenený v Music appke? lebo ja som si nevšimol žiadne zmeny :D
Vyzerá to tak, že Mi4c zmeny spomínané v changelog-u nedostala. Zdá sa, že tento "problém" sa týka len Mi4c, keďže ostatné zariadenia spomínané zmeny dostali.
 #289507  od simplle_name
 před 7 lety
Libra píše:
simplle_name píše:aký dizajn bol zmenený v Music appke? lebo ja som si nevšimol žiadne zmeny :D
Vyzerá to tak, že Mi4c zmeny spomínané v changelog-u nedostala. Zdá sa, že tento "problém" sa týka len Mi4c, keďže ostatné zariadenia spomínané zmeny dostali.
Aha.. škoda .. sú niekde fotky alebo niečo ako to vlastne vyzerá ten nový dizajn? Rád by som videl

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 #289511  od mr.bello
 před 7 lety
simplle_name píše:
Libra píše:
simplle_name píše:aký dizajn bol zmenený v Music appke? lebo ja som si nevšimol žiadne zmeny :D
Vyzerá to tak, že Mi4c zmeny spomínané v changelog-u nedostala. Zdá sa, že tento "problém" sa týka len Mi4c, keďže ostatné zariadenia spomínané zmeny dostali.
Aha.. škoda .. sú niekde fotky alebo niečo ako to vlastne vyzerá ten nový dizajn? Rád by som videl

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
Obrázek
Obrázek

Inak na zamknutej obrazovke bezozmeny co je skoda prepinace by mali byt DOLU je moc nepraktické ked su hore.. uz som to tu raz spominal tak ako chybajuce počasie v kalendári :/

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #289512  od simplle_name
 před 7 lety
mr.bello píše:
simplle_name píše:
Libra píše: Vyzerá to tak, že Mi4c zmeny spomínané v changelog-u nedostala. Zdá sa, že tento "problém" sa týka len Mi4c, keďže ostatné zariadenia spomínané zmeny dostali.
Aha.. škoda .. sú niekde fotky alebo niečo ako to vlastne vyzerá ten nový dizajn? Rád by som videl

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
Obrázek
Obrázek

Inak na zamknutej obrazovke bezozmeny co je skoda prepinace by mali byt DOLU je moc nepraktické ked su hore.. uz som to tu raz spominal tak ako chybajuce počasie v kalendári :/

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
Ďakujem :) celkom pohode to je nie je to až nejaká veľká zmena

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 #289530  od Xfantasy
 před 7 lety
Tak se konečně povedlo. MI Note Pro
Bohužel ale přes Miflash a čínskou ROM se sedmickou. Pak root, flashyfi twrp a vaše.
Nejde mi google přes home čudlík a špatně funguje slide it klávesnice.

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #289605  od Dexer125
 před 7 lety
simplle_name píše:
Libra píše:
simplle_name píše:aký dizajn bol zmenený v Music appke? lebo ja som si nevšimol žiadne zmeny :D
Vyzerá to tak, že Mi4c zmeny spomínané v changelog-u nedostala. Zdá sa, že tento "problém" sa týka len Mi4c, keďže ostatné zariadenia spomínané zmeny dostali.
Aha.. škoda .. sú niekde fotky alebo niečo ako to vlastne vyzerá ten nový dizajn? Rád by som videl

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
Sú tam aj Adresáre ako v predošlej verzii?

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat