STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
93
91%
NIE
9
9%
 #289611  od kapap1
 před 7 lety
calfa1 píše:Nevíte někdo jak zapsat init.d do systém etc u Mi4c ? U předchozí týdenní verze to fungovalo ;)
Neni na to potreba zmenit opravneni pro zapis? Pokud ano, urcite to umi root explorer.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #289612  od calfa1
 před 7 lety
kapap1 píše:
calfa1 píše:Nevíte někdo jak zapsat init.d do systém etc u Mi4c ? U předchozí týdenní verze to fungovalo ;)
Neni na to potreba zmenit opravneni pro zapis? Pokud ano, urcite to umi root explorer.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
A ty máš init.d v system etc v Androidu 7 s novou verzí ?
 #289615  od palecs
 před 7 lety
Zdravim mam 2 problemy na mojom Xiaomi Mi5 pro.
1. gps blbne neskutocne - dlhy fix a sem tam to v app skace ako keby som letel svetelnou rychlostou.

2. vaznejsi je ten, ze mi nefunguje a stale pada device policy app od googlu - tym padom nefunkcny sync na korporatne data, ma niekto tento isty problem?

Dik moc, inac pani vzdy good work, teraz prvy krat mam tieto haluze :(
 #289624  od Xfantasy
 před 7 lety
Předpokládám že framework ještě pro android 7 není ....?

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #289627  od palecs
 před 7 lety
Xfantasy píše:Předpokládám že framework ještě pro android 7 není ....?

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
Podla detailov app (google device policy) v gplay, podpora pre android n sdk, pribudla davno a vysli uz aj dalsie fixy niekolko krat. Takze podpora pre 7 tam je - ak tomu chapem spravne. S updatom 7.2.9_v8.7.0 to facha bez vacsich problemov. Az na tu gps. Ma niekto daky hint, co by tomu mohlo byt?
 #289663  od Ranger98
 před 7 lety
marekja píše:Vše ok na land

Redmi 3S (Tapatalk)
Vsetko OK nie je od augusta minuleho roku. Stale nie je opravena tato chyba

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #289685  od Xfantasy
 před 7 lety
palecs píše:
Xfantasy píše:Předpokládám že framework ještě pro android 7 není ....?

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
Podla detailov app (google device policy) v gplay, podpora pre android n sdk, pribudla davno a vysli uz aj dalsie fixy niekolko krat. Takze podpora pre 7 tam je - ak tomu chapem spravne. S updatom 7.2.9_v8.7.0 to facha bez vacsich problemov. Az na tu gps. Ma niekto daky hint, co by tomu mohlo byt?
Právě že nikde nemohu sdk24 najít, kdyby někdo věděl, hoďte prosím odkaz.

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #289693  od palecs
 před 7 lety
Xfantasy píše:
palecs píše:
Xfantasy píše:Předpokládám že framework ještě pro android 7 není ....?

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
Podla detailov app (google device policy) v gplay, podpora pre android n sdk, pribudla davno a vysli uz aj dalsie fixy niekolko krat. Takze podpora pre 7 tam je - ak tomu chapem spravne. S updatom 7.2.9_v8.7.0 to facha bez vacsich problemov. Az na tu gps. Ma niekto daky hint, co by tomu mohlo byt?
Právě že nikde nemohu sdk24 najít, kdyby někdo věděl, hoďte prosím odkaz.

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
Moj problem sa vyriesil po wipe dalvik/cache, ktoru nikdy nerobim- lebo niekde tu vo fore sa to spominalo, ze to nerobit. Dnes som to skusil a policy ide ako ma. Mam pocit ze aj gps (waze) sa spamatal. Takze tak ci tak dik za help a teamu miuos za super robotu.
 #289705  od mpca86
 před 7 lety
Zdravíčko páni. Viem cez vstavaný updater nahodiť 7.2.24 aj keď nemám otvorený bootloader? Je tu toho kopec tak nestíham čítať všetko naraz. Vďaka tomu kto mi odpovie.

Odoslané z Redmi Note 3 SE (kate) MIUI Global 8.1.3.0 pomocou Tapatalku
 #289716  od marekja
 před 7 lety
Ranger98 píše:
marekja píše:Vše ok na land

Redmi 3S (Tapatalk)
Vsetko OK nie je od augusta minuleho roku. Stale nie je opravena tato chyba

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
U mě to funguje perfektně a se sítí není problém chytám i 4G i když to není ta global LTE jedu pásma 1800 a 2100 .

Redmi 3S (Tapatalk)
 #289721  od Davi220
 před 7 lety
ingbrzy píše:Aktualizácia pri prechode z 5.1 na MI4C, Mi4S, MINote PRO Android 7.0 vám znova uzamkne Bootloader, tak si ho znova odomknite cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť po nainstalovaní ROM..
Taktiez je nutne aktualizovat TWRP pre Android 7.0 (z tabulky)..
Pred prechodom na Android 7.0 nainstalujte MIUI Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (ak ju uz nemate)
Zdravím ,ja som skúšal aktualizovať Mi Note Pro presne podľa tohto návodu...Najskôr som nainštaloval 6.12.22 a snažil som sa nainštalovať TWPR z tabuľky cez Flashify....A tu som sa sekol ...Pri reštarte telefónu po inštalácii TWPR , TWPR nenabehne , čisto black miui screen ....Skúšal som inštalovať TWPR viac krát ale vždy rovnako . Robím niečo zle?

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
 #289723  od Burner.Tom
 před 7 lety
Budulinko píše:MI4C UNLOCK,
Chlapi pomozte, mam tam tu verziu 7.2.9 a nede mi to vobec odomknut, mam aj povolenie z Xiaomi a na 50% to zastane, skusal som aj tie veci z polohou i.mi.com a stale nic, nemozte mi niekto napisat do sukromnej spravy konkretny ale naozaj konkretny (ako pre debila) postup ako to unlocknut a nahrat tam twprko ?

Dakujem velmi pekne
Mne trvalo viac ako tyzden kym mi siel Mi4C odomknut po obdrzani SMS o schvaleni.
 #289745  od PaJo
 před 7 lety
Davi220 píše:
ingbrzy píše:Aktualizácia pri prechode z 5.1 na MI4C, Mi4S, MINote PRO Android 7.0 vám znova uzamkne Bootloader, tak si ho znova odomknite cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť po nainstalovaní ROM..
Taktiez je nutne aktualizovat TWRP pre Android 7.0 (z tabulky)..
Pred prechodom na Android 7.0 nainstalujte MIUI Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (ak ju uz nemate)
Zdravím ,ja som skúšal aktualizovať Mi Note Pro presne podľa tohto návodu...Najskôr som nainštaloval 6.12.22 a snažil som sa nainštalovať TWPR z tabuľky cez Flashify....A tu som sa sekol ...Pri reštarte telefónu po inštalácii TWPR , TWPR nenabehne , čisto black miui screen ....Skúšal som inštalovať TWPR viac krát ale vždy rovnako . Robím niečo zle?

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
V návode je napísané, že po nainštalovaní aktualizácie s Android7 sa ti znovu uzamkne bootloader. Pred tým ako si tam tisol TWRP si si ho znovu odomkol cez MiUnlock?
 #289746  od kapap1
 před 7 lety
calfa1 píše:
kapap1 píše:
calfa1 píše:Nevíte někdo jak zapsat init.d do systém etc u Mi4c ? U předchozí týdenní verze to fungovalo ;)
Neni na to potreba zmenit opravneni pro zapis? Pokud ano, urcite to umi root explorer.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
A ty máš init.d v system etc v Androidu 7 s novou verzí ?
Tak jsem mrknul do system-etc a je tam spousta souboru init (dokonce i slozka), ale konkretne init.d nevidim?!

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #289749  od Xfantasy
 před 7 lety
Davi220 píše:
ingbrzy píše:Aktualizácia pri prechode z 5.1 na MI4C, Mi4S, MINote PRO Android 7.0 vám znova uzamkne Bootloader, tak si ho znova odomknite cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť po nainstalovaní ROM..
Taktiez je nutne aktualizovat TWRP pre Android 7.0 (z tabulky)..
Pred prechodom na Android 7.0 nainstalujte MIUI Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (ak ju uz nemate)
Zdravím ,ja som skúšal aktualizovať Mi Note Pro presne podľa tohto návodu...Najskôr som nainštaloval 6.12.22 a snažil som sa nainštalovať TWPR z tabuľky cez Flashify....A tu som sa sekol ...Pri reštarte telefónu po inštalácii TWPR , TWPR nenabehne , čisto black miui screen ....Skúšal som inštalovať TWPR viac krát ale vždy rovnako . Robím niečo zle?

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
TWRP 7 je pouze pro android 7

Doporučím ti stáhnout čínskou a7 pro miflash a pak teprve českou. Čínská si stáhne i ROOT takže přes Flashyfi můžeš dát TWRP

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
Davi220 se to líbí
 #289764  od Davi220
 před 7 lety
PaJo píše:
Davi220 píše:
ingbrzy píše:Aktualizácia pri prechode z 5.1 na MI4C, Mi4S, MINote PRO Android 7.0 vám znova uzamkne Bootloader, tak si ho znova odomknite cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť po nainstalovaní ROM..
Taktiez je nutne aktualizovat TWRP pre Android 7.0 (z tabulky)..
Pred prechodom na Android 7.0 nainstalujte MIUI Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (ak ju uz nemate)
Zdravím ,ja som skúšal aktualizovať Mi Note Pro presne podľa tohto návodu...Najskôr som nainštaloval 6.12.22 a snažil som sa nainštalovať TWPR z tabuľky cez Flashify....A tu som sa sekol ...Pri reštarte telefónu po inštalácii TWPR , TWPR nenabehne , čisto black miui screen ....Skúšal som inštalovať TWPR viac krát ale vždy rovnako . Robím niečo zle?

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
V návode je napísané, že po nainštalovaní aktualizácie s Android7 sa ti znovu uzamkne bootloader. Pred tým ako si tam tisol TWRP si si ho znovu odomkol cez MiUnlock?
Žiadnu roomku s A7 som nikam netlačil..Pochopil som to tak že treba najskôr TWPR a až potom Roomku s A7 , nahrať cez TWPR...Ďalej už niekto postol ako to mám urobiť ....Ale dik ;)

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
 #289792  od pilotech
 před 7 lety
Mi4c 2/16 7.2.23
1: v aplikaci počasí,když dám lokalizovat v Přelouči,tak to napíše Pardubice a zaškrtne je to v seznamu měst(v minulé verzi to bylo v pořádku).V podrobnostech accuweather lokalizuje polohu správně Přelouč.Ruční přidání města funguje,ale opětovné zapnutí lokalizace-znovu Pardubice.
2: nastavení/účty/google/poloha/historie polohy Google nejde zapnout přepínač -jen se otevře nastavení kde je vidět,že je povolené + 4x stejný telefon Mi-4c,kde po každém flashi přibude další položka telefonu.Flashoval jsem v TWRP 7.2.23 celkem 4x i s F.R.
3: GPS v endomondo je katastrofa,ale vypadá to na neodladěnost aplikace,protože v GPS testu,mapách a fotoaparátu je to vcelku bez problémů.
Jinak se zdá být vše ostatní v pořádku ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #289793  od PaJo
 před 7 lety
Davi220 píše: Žiadnu roomku s A7 som nikam netlačil..Pochopil som to tak že treba najskôr TWPR a až potom Roomku s A7 , nahrať cez TWPR...Ďalej už niekto postol ako to mám urobiť ....Ale dik ;)

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
Treba čítať pozorne :) Hlavne že to už ide :)
 #289798  od stakli
 před 7 lety
Ahoj. Nechtějí se mi načítat miniatury v galerii. Je to docela nepříjemný. Má někdo radu? Díky moc a díky za překlad
 #289800  od Marek125
 před 7 lety
Chalani neviete prečo mi zmizli nastavenia farieb displeju s ponuky menu? Cez vyhladovanie to nastavenie nájdem ale v menu-displej toto nastavenie nieje.
 #289809  od bedo
 před 7 lety
pilotech píše:2: nastavení/účty/google/poloha/historie polohy Google nejde zapnout přepínač -jen se otevře nastavení kde je vidět,že je povolené + 4x stejný telefon Mi-4c,kde po každém flashi přibude další položka telefonu.Flashoval jsem v TWRP 7.2.23 celkem 4x i s F.R.
toto som videl aj u seba (6.11.3) a nielen s Xiaomi telefónom, tak som to pre istotu vypol úplne... :)
 #289812  od mif
 před 7 lety
Tak na Mi3 v poslední aktualizaci přestal fungovat Google Fit a vrátilo se časté "načítá se launcher" :-
 #289874  od eMMa
 před 7 lety
Dobrý deň!
Mám doma mi4 po reklamácii, keďže nebolo možné nainštalovať cz/sk rom (ani po x pokusoch flashnutia novej rom, update.zip v mi recovery, etc. - nič) a zasekával sa v bootloope. Teraz som sa pokúsila opätovne nainštalovať cz/sk rom (factory reset - inštalácia TWRP - inštalácia rom v TWRP) a opäť to skončilo pri bootloope (momentálne 15+ minút). Prosím, poraďte, lebo už si neviem rady :(
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat