[song, meri]
 #294047  od jenicekk
 před 7 lety
Ja ji mam primo od meho kontaktu v cine jiz na ceste. Smartzero.sk se jiz podarilo odemknout pasma 3G tak treba to pujde i LTE band 20. Jak mi dorazi cekam do tydny tak si s tim zacnu hrat a podam blizsi info.
j.jusko, nob se to líbí
 #294069  od VMach3
 před 7 lety
Taky mám objednáno, u Goldway, Rose Gold. Snad se ženě bude líbit.
 #294075  od Teus17
 před 7 lety
Tak to je supr. Mě se právě podruhé rozbil displej u mé Mi4 a Mi5c se mi moc líbí, ikdyž není tak výkoný jako Mi5, tak jen počkat jak to bude s těmi LTE pásmy. Můžu za sebe říct, že pokud by chybělo B20, tak si to koupím. Od Mi4 jsem zvyklej, že LTE vůbec není tak by to pro mě nebyl ani problém. Design je moc povedený a od Miui se mi nechce, maximálně někdy zkusit Apple, ale android snad už nikdy nepřejdu na nic jiného než je Xiaomi - Miui.
 #294117  od VMach3
 před 7 lety
O několik €/$ vyjde u Goldway levněji.
 #294502  od VMach3
 před 7 lety
Mi5 má výrazně lepší hardware
strom se to líbí
 #294774  od phonearena
 před 7 lety
goldway skoncil, je odpisany! po top one skrachoval aj on.. rsp prestal ponukat dopravu do EU!!! bestie! teraz sa uz nebude dat kupovat zo ziadneho shopu bez dane! a sme skoncili.. vmach3 mozes si zagratulovat si jeden z poslednych co este stihli kupit fon od nich s eu dopravou(sellers shipping method) ..zial.. posledny nech zhasne.. cina tym padom pre mna prestava byt zaujimava, krasne nas nutia ist do nasich prevazne korejskych predrazenych fonov z sk distribucie , stavim sa ze je za tym colna sprava, prisli na to tak to goldway zrusil.. zeby skapali spiny smradlave.. >:(
 #294819  od soami
 před 7 lety
On se najde zase někdo nový. Nemám strach. Do té doby např. níže uvedení. Není to nic moc a ne vždy je nabídka dostatečná, ale lepší, než drátem do oka...
Coolicool - "Customs Insurance&Shipping Insurance " - 13USD.
Giztop - Europe expedited - 20USD
Oppomart - Europe expedited - 20USD
 #294825  od pk76
 před 7 lety
Nedivil bych se kdyby jeli na stejném principu a je pak otázkou času kdy to zarazi. Něco jiného je pokud to posílají z EU skladu nebo je cena výrazně vyšší tzn už zdaněna, pak si můžou dovolit to takto posílat.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
 #294843  od Kubo102030
 před 7 lety
Jednu objednávky od Goldway vrátili v polke cesty a druhá možno prejde :) objednaný Mi Note 2 Global a Mi5C, už sa naň teším [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Edit: už sa nedá sledovať ani druhá objednávka, čiže zrejme neprešla... no čo už, posnažím sa ho kúpiť niekde inde...
 #294861  od phonearena
 před 7 lety
treba pisat staznosti a tlacit na nich nech to opat zavedu tu dopravu SSM ,piste prispevky na ich officialnu FB stranku.. toto nesmie takto ostat!!! Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #294864  od Kubo102030
 před 7 lety
myslíš si že to zrušili z vlastnej vôle? kdeže... Francúzky colníci im stopli biznis a oni to nemajú ako znova zaviesť, jedine nájsť inú "efektnú" dopravu...
 #294999  od phonearena
 před 7 lety
tak viete co som nakoniec zistil? vsetky fony ktore ma goldway vo svojom shope na 1.strane (titulnej) u nich sa da zvolit sellers shipping method, u ostatnych to mozne nie je..nuz zaujimave.. :) navyse tie ceny na 1.strane ma goldway mierne navysene(oproti tym povodnym co mal a co aj ma v shope ale uz bez SSM).. cize ako vidiet goldway len separoval tovar urceny pre EU a pre Aziu..
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat