[Smartwatch]
 #353143  od rbarat
 před 6 lety
STOCKfield.jpg
Stockfiled ROM vychádza z originál anglickej ROM pre international verziu hodiniek. Pridáva češtinu/slovenčinu a iné jazyky + nejaké vylepšenia. Autor s mojim súhlasom použil aj moje české a slovenské preklady z ROM Pacefied (tá je založená na čínskej developer verzii ROM).

ROM sa vyznačuje veľmi ľahkou inštaláciou (má veľmi komfortný inštalátor). Pokračujem vo vylepšovaní prekladu.
Vyskúšajte, prípadný návrat na Pacefied je jednoduchý a bezproblémový.

Prekladu ROM sa budem trvale venovať, ak náhodou nájdete niečo nepreložené, upozornite ma v diskusii

Link na XDA a download: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Návod na inštaláciu: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

ROM beží dobre, v poslednej verzii Saratoga zapracoval moje vylepšené preklady, ak nájdete chyby alebo preklepy, neváhajte na to upozorniť v diskusii s popisom, kde sa chyba nachádza. Rád to opravím.
Naposledy upravil(a) rbarat dne 02 Bře 2018, 09:44, celkem upraveno 11 x.
fosiczka, selvok, Luko69 a 2 ostatní se to líbí
 #353196  od fosiczka
 před 6 lety
Tak vyzkouším taky, stačí přeinstalovat když mám poslední pacefied nebo je nutný nějaký reset nebo podobné věci co se mi nechtěj dělat? :relaxed:
 #353390  od fosiczka
 před 6 lety
Abych řekl pravdu, tak až na to, že teď mám jinou animaci a není přeloženo v notifikacích "všechno přečteno" nebo co tam vůbec je, tak nevidím žádný rozdíl :-)
Luko69 se to líbí
 #353456  od rbarat
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Tak vyzkouším taky, stačí přeinstalovat když mám poslední pacefied nebo je nutný nějaký reset nebo podobné věci co se mi nechtěj dělat? :relaxed:
Stačí preinštalovať cez PACEfied. Inštalátor je inteligentný, zistí aká verzia ROM je v hodinkách a prebehne to v poriadku. Na konci návodu sa odporúča kliknúť na factory reset. Po spárovaní sa do hodiniek cez synchronizáciu nahrajú dáta naspäť.

Ak by si nebol spokojný ,zasa cez túto ROM normálne preinštaluješ PACEfied.
Naposledy upravil(a) rbarat dne 11 Úno 2018, 12:48, celkem upraveno 2 x.
 #353457  od rbarat
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Abych řekl pravdu, tak až na to, že teď mám jinou animaci a není přeloženo v notifikacích "všechno přečteno" nebo co tam vůbec je, tak nevidím žádný rozdíl :-)
Hoď sem prosím obrázok, čo nie je preložené, opravím. BTW: Budem rád aj za návrhy lepších prekladov. Všetko čo pošlete zapracujem.

Rozdiel v prekladoch by naozaj nemal byť, nakoľko ide o rovnaký preklad, ako u PACEfied ROM. Pozitívne je, že táto ROM nebude otravovať s častými aktualizáciami.
 #353460  od rbarat
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pisu tam, ze treba reset. A je potrebna na sparovanie Amazfit aplikacia z Play Store, az nasledne ju mozno vymenit za cinsku Amazfit.
Zajtra to mozno vyskusam.
V návode odporúčajú na konci inštalácie spraviť factory reset, po naštartovaní a spárovaní sa do hodiniek nahrajú všetky synchronizované dáta. Teda budú ako predtým. No problem.
fufuto se to líbí
 #353503  od PavelTom
 před 6 lety
Rom je parádní, akorát nevím proč nejsem schopen po instalaci do hodinek nesynchronizovat všechna data. Kroky a spánek pouze 5 dní zpět a aktivity se mi taky všechny nesynchronizovaly, přičemž v mobilu je mám všechny. Faktory reset proveden po instalaci. Neví někdo kde by byl problém? Díky.
 #353577  od rbarat
 před 6 lety
PavelTom píše:Rom je parádní, akorát nevím proč nejsem schopen po instalaci do hodinek nesynchronizovat všechna data. Kroky a spánek pouze 5 dní zpět a aktivity se mi taky všechny nesynchronizovaly, přičemž v mobilu je mám všechny. Faktory reset proveden po instalaci. Neví někdo kde by byl problém? Díky.

Skús Nainštalovat ROM ešte raz v angličtine, už bez Factory reset, skús zosynchronizovať a potom ju znovu nainštaluj ROM v češtine, zasa bez Factory resetu. Synchronizácia by už mala fungovať.
PavelTom se to líbí
 #353819  od tata73
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Taky jsem nainstaloval a zatím všechno super. Akorát bych byl rád kdyby šlo přeložit BigWeather Watch Face. Díky za češtinu
Přeložit jde kde co :-D dej mi tady odkaz ke stažení a napiš co přesně chceš. :-B
 #353826  od Dandys10
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Taky jsem nainstaloval a zatím všechno super. Akorát bych byl rád kdyby šlo přeložit BigWeather Watch Face. Díky za češtinu
Přeložit jde kde co :-D dej mi tady odkaz ke stažení a napiš co přesně chceš. :-B
tata73 díky a pokud by to šlo
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://mega.nz/#!9sh2zD7Y!89ULaYvst-wQ-Igrre1lGVXjdNGd8kQelciFPoh-RFE
Obrázek
české texty jsou
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://www.uloz.to/!SpfLO0WxfHGT/bigweather-us-rar
 #353831  od KejmlRX8
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Nahral jsem vcera a v noci mi to nemerilo spanek vubec .. :( nekdo stejny problem?
Ano měl jsem stejný problém, poprvé pří nahrání nové verze PACEfied rom a před pár dny i po přechodu na tuto STOCKfied ROM. V obou případech mi hned po nahrání hodinky nezobrazovaly kontinuální měření tepu ani spánek a dokonce nechtěly ani synchronizovat ušlé kroky do mobilu. U mě to sám vyřešil až čas. Ráno jsem se vzbudil a graf tepu už asi hodinu fungoval, tak samo i synchronizace kroku s aplikaci ač chyběly kroky před spánkem po nahození ROM. Spánková aktivita žádná. Druhou noc už bylo opět všechno v naprostém pořádku a hodinky fungují tak jak mají. :wink:

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat