STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
170
85%
NIE
30
15%
 #354720  od pepol
 před 6 lety
Jeeee díky moc. Takové schovky by mě ani ve snu nenapadly. Ale těch je určitě spousta a člověk o nich neví.
 #354860  od Yarda_cz
 před 6 lety
Zdravím, napoví někdo, jak dostat na jednu z ploch widget 4x6? Prostě celoobrazovový? Ve starých verzích šla přidat prázdná plocha, a na ni pak samotný widget. Díky
 #354861  od Rols
 před 6 lety
"Chytni" widget a posuň ho na ploše doprava, nebo doleva. Přidá se prázdná plocha a pusť.
 #354884  od lukbe
 před 6 lety
Funguje vám záloha aplikaci?

Ja dam udělat zálohu například jen jedné aplikace a po dokončení má záloha 0 B.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk

 #354888  od Yarda_cz
 před 6 lety
Rols: Díky :drooling_face:

Zálohování jako takové mi funguje, ale jedna chyba, která se táhne už roky od mé Redmi 1S, je to, že zneaktivní widgety. Po restartu telefonu pak zmizí. Zajímalo by mě, kdy konečně někdo spraví MiCloud zálohu... Stále tam mám stará poškozená data, co nejdou smazat. :confused:
 #354924  od hejhula1411
 před 6 lety
Nevím jestli mi to dělalo v jiné verzi,ale nějak když volám mě všichni slyší strašně potichu. Mám vše naplno a dělal jsem si test s nahrávání a tam je to v pořádku. Nemá někdo nějakou radu. Mám mi5.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk

 #354934  od pepol
 před 6 lety
Tak funkce nerušit jede jak má,ale když se automaticky tato funkce vypne,zůstane telefon v tichém režimu. Neví někdo co s tím? Jde to ještě nějak upravit,aby se telefon zapnul do normálu? Díky
 #354941  od loly
 před 6 lety
Na RN4x funguje bez problémov - používam denne 2x
 #354942  od pepol
 před 6 lety
Mám ten stejný telefon.Tak to fakt nechápu jak je to možné. Večer se mi funkce zapne,ráno vypne,ale telefon zůstane v tichém režimu. :rage:
Tak už jsem na to přišel. Už by to mělo být ok.
 #354944  od loly
 před 6 lety
Čo tak napísať kde bol problém.
 #354945  od pepol
 před 6 lety
No problém byl v tom,že v tom nastavení pravidel bylo jedno pravidlo s názvem Naplánované pravidlo 1 navíc,ale nevím o tom,že bych to tam dával a to bylo zapnuté a tam bylo právě nastaveno,že každý den od 23.00 do 7.00 má být zapnutý tichý režim.Tak jsem to vypnul a je pokoj.Jen je blbé,že to nejde trvale odstranit.Nebo aspoň nevím jak.Když na tom podržím prst,tak se nic nestane.
 #354948  od Lukasisko
 před 6 lety
@pepol: V seznamu, kde bys viděl naplánované akce je vpravo nahoře nad šoupátkama ikonka čtverečku s čárkou. Pak klikneš na červené mínus a OK. Toť vše.
 #354949  od pepol
 před 6 lety
Aha. Na to bych přišel,jenže používám tmavé téma a na tom ten čtvereček není vidět,ale klikl jsem na to místo a voalá už je smazáno.Díky moc.
 #355139  od Rols
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Dobrý den chci se optat jak vám funguje počasí ...
U mě s počasím dobrá.
Obrázek
 #355145  od VMach3
 před 6 lety
Nic si z toho nedělej, mě to píše taky.
 #355146  od štír
 před 6 lety
Screenshot_2018-02-21-17-23-36-435_com.miui.weather2.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #355147  od VMach3
 před 6 lety
Šikula, nevím jak, ale opravil si počasí i u mě
 #355177  od milanjanko1
 před 6 lety
Funguje vám screenshot na Mi5? Píše mě to nedostatek místa,ale místa mám fakt ještě dost... :-(

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk

 #355189  od milanjanko1
 před 6 lety
kapap1 píše:
milanjanko1 píše:Funguje vám screenshot na Mi5? Píše mě to nedostatek místa,ale místa mám fakt ještě dost... :-(

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Sice je reakce na potazeni tremi prsty pomalejsi, nez tomu bylo v minulosti, ale u me funguje bezchybne.

Tapatalk
Tak díky,na tenhle trik jsem zapomněl. Funguje to. Mě to nešlo když jsem to dělal z notifikaci listy. Nyní když jsem to zkusil potažením prsty,tak to šlo. A najednou to jde i z notifikaci listy :-)

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk

 #355190  od milanjanko1
 před 6 lety
kapap1 píše:
milanjanko1 píše:Funguje vám screenshot na Mi5? Píše mě to nedostatek místa,ale místa mám fakt ještě dost... :-(

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Sice je reakce na potazeni tremi prsty pomalejsi, nez tomu bylo v minulosti, ale u me funguje bezchybne.

Tapatalk
Tak věc se má ještě jinak... Nejde mě to u IB pro EguaBank,u ostatního to funguje normálně...

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk

  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat