STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
170
85%
NIE
30
15%
 #352804  od randompct
 před 6 lety
U mna je nastavenie tiez OK ...., ved aj notifikacie funguju ale zle. Problem maju aj SMS a hovory ... stve ma aj po case samovolna zmena zvuku ( po restarte ok ). Naviac dnes rano sa objavil aj opacny problem ( tiez som ho uz nasiel ze uzivatelia spominaju ). notifikacia sa zobrazi spravne, a zvuk nic ....
 #352815  od chatbot
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
ono to uz funguje OTA pre Mi6? ja som myslel, ze nie. no len tak zo zvedavosti som dal skontrolovat a ono mi to naslo aktualizaciu a stahuje ju.
mne zasa akoby zobrazi novu aktualizaciu ale stiahnut ju uz nevie :rage:
Obrázek
 #352835  od ingbrzy
 před 6 lety
Len tukni znova na stiahnut.. Rotuje tam 27 mirrorov.. Vybera sa z nich nahodne.. Ak je s nejakym lroblem, vyberie sa iny..
 #352867  od milanjanko1
 před 6 lety
Mám dotaz k hlasitému hovoru. Funguje všem korektně? Když dám hlasitý odposlech,nemohu regulovat hlasitost z repraku a protistrana slyší jenom vlastní slova přes zpětnou vazbu. Má někdo stejný problém? Do této verze s tím nebyl problém. Nevím,kdysi tu bylo potlačení šumu ale nějak jí nemohu najít... :-( Díky za radu. Telefon je Mi5 s poslední romkou...

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk

 #352870  od ingbrzy
 před 6 lety
@chatbot,
Pravdu mas.. chyba v aplikacii Aktualizacia.. hlada link na 7.1 a nie na 8.0... to znamena, ze musis stiahnut manualne z odkazu...
chatbot se to líbí
 #352925  od ingbrzy
 před 6 lety
chatbot píše:no...ved tukam na to aj 100x :-D a nic...
ale v podstate o nic nejde, momentalne ani nechcem updatovat, len ma zaujimalo ci uz funguje OTA :relaxed:
Uz by to malo stahovat aj cez OTA...
 #352942  od chatbot
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
chatbot píše:no...ved tukam na to aj 100x :-D a nic...
ale v podstate o nic nejde, momentalne ani nechcem updatovat, len ma zaujimalo ci uz funguje OTA :relaxed:
Uz by to malo stahovat aj cez OTA...
áno, už to ide, díky!
 #353036  od prody
 před 6 lety
Vydali novou verzi. Jsou tam "jenom" opravy. Nebude se překládat? Vím, že se psalo že další bude až za měsíc ale ptám se jestli se něco nezměnilo.
 #353039  od VMach3
 před 6 lety
Nová verze čínské rom nevyšla.
 #353053  od Comby
 před 6 lety
Ja tam 8.2.1 vidím:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Edit: Sorry, neprepol som kartu na china, kde 8.2.1 nie je.
Naposledy upravil(a) Comby dne 09 Úno 2018, 13:18, celkem upraveno 2 x.
 #353064  od judr.ado
 před 6 lety
Mám otazku: nedala by sa do miui vložiť funkcia na prijatie hovoru priložením telefónu k uchu? Niečo také majú fony od Huawei alebo Lenovo a je to veľmi návyková vec. Veď senzor priblíženia v telefóne je,tak by nemal byť problém priradiť mu aj takúto funkciu,či? 😁
Drakor se to líbí
 #353065  od prody
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Nová verze čínské rom nevyšla.
Omlouvám se, nevšiml jsem si. To je global: " MIUI 9 Global Beta ROM 8.2.8".
 #353092  od vejvik
 před 6 lety
Ted jsem zjistil, ze kdyz v apk mapy.cz kliknu na odkaz do kn ( drive se otevrel prohlizec se strankou kn) tak ted ti zahlasu chybu a apk spadne
 #353232  od rkhl
 před 6 lety
Ahoj, nevím přesně od jaké verze, ale poslední dobou se mi stává, že mám oznámení od google play o instalaci aktualizace, kliknu na něj, ale nic se nestane. Až třeba po minutě nebo dvou se otevře z ničeho nic stránka aplikace na google play. Nemáte někdo podobný problém.?
 #353383  od rkhl
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Ahoj, nevím přesně od jaké verze, ale poslední dobou se mi stává, že mám oznámení od google play o instalaci aktualizace, kliknu na něj, ale nic se nestane. Až třeba po minutě nebo dvou se otevře z ničeho nic stránka aplikace na google play. Nemáte někdo podobný problém.?
Tak to nestandartní chování způsobila aplikace Počasí & Clock Widget pro Android. Paradoxně věc, kterou používám léta letoucí. Holt nepovedená aktualizace.
magicwell se to líbí
 #353386  od corradovr6
 před 6 lety
Zdravim, funguje vam na mi6 quick charge? Mam pocit ze sa mi telefon na androide 7 nabijal rychlejsie, skusal som ho aj restartovat v nabijacke. Alebo inak, ako prosim zistim ze quick charge funguje?

Este dotaz: ked mi pride dorucenka o prijati sms ma to iny zvuk ako v a7, tak isto mi zdvojuje zvuk ked mi pride sprava na whatsapp(fadein.mp3) pri inych to nerobi.

Dakujem za rozumne odpovede 😊
 #353399  od chatbot
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Zdravim, funguje vam na mi6 quick charge? Mam pocit ze sa mi telefon na androide 7 nabijal rychlejsie, skusal som ho aj restartovat v nabijacke. Alebo inak, ako prosim zistim ze quick charge funguje?

Este dotaz: ked mi pride dorucenka o prijati sms ma to iny zvuk ako v a7, tak isto mi zdvojuje zvuk ked mi pride sprava na whatsapp(fadein.mp3) pri inych to nerobi.

Dakujem za rozumne odpovede 😊
najľahšie a priamo to zistíš podla ikonky nabíjania... QC má svoje logo=blesk v krúžku, ak je iba blesk tak ti quickcharge nejde 😉 no a exaktnejšie cez app s nazvom Ampere... ukáže ti priamo nabíjací prúd čo ti tečie do prístroja
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat