Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
59
60%
NIE
39
40%
 #109728  od jezevec1231
 před 9 lety
Včera jsem večer nabil mobil a přes noc se mi vybil:-( Moc nechápu, na grafu pravidelný úbytek během noci, nejvíc sežrala aplikace "Media" - ani nevím na co to tam je, já to tam nedával, a Gmail - taky nechápu když s ním nic nedělám.Před tím vydržel telefon na V6 2 dny v pohode. Nevíte radu+ještě počkám na dnešní update jinak se zatím vrátím na V5 - je zde nějaký postup jak? Nejsem vůbec zkušený.
moc díky
 #109732  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Wakelock detector! Média - to je obvykle indexování mediálních souborů. Občas nějaký poškozený soubor dělá neplechu. Uživatelé to obvykle řeší opětovným zkopírováním dat. Gmail má buď tebou nesmyslně nastavenou permanentní kontrolu a nebo se snaží stahovat přílohu v podobě obrázku, což byl bug poslední doby. Downgrade se dá udělat, použij hledání, řeší se to jinde.
 #109748  od pps
 před 9 lety
Oprava padání SMS aplikace bude v příštím updatu zahrnuta?

Mi3 WCDMA - Tapatalk
 #109749  od vichy97
 před 9 lety
Ahoj,
dá se nějak nastavit, aby byl widget přehrávače přímo v uzamčené obrazovce? Takhle musim vždy mezi přepínače nebo odemknout a přímo do aplikace. Výrazně by to ulehčilo ovládání např v autě. Díky!
 #109757  od pepa112
 před 9 lety
Uz se to tady o kousek zpet v minule verzi probiralo,,,zmena vzhledu , tematu,, jmeno temtu si ted z hlavy nepamatuji...
 #109758  od mano
 před 9 lety
mms_img1401885252
Image attachment(s) deleted from the message to adapt to your device capabilities, co si mam pod tym predstavit?

Pisem z mobilu berte ohlad...
 #109759  od Bravo37
 před 9 lety
pps píše:Oprava padání SMS aplikace bude v příštím updatu zahrnuta?

Mi3 WCDMA - Tapatalk
přečti si předchozí stránku fóra..tam ingbrzy píše že sms jsou opravené a bude to dnes v aktualizaci. :)
 #109765  od prokji
 před 9 lety
mano píše:mms_img1401885252
Image attachment(s) deleted from the message to adapt to your device capabilities, co si mam pod tym predstavit?

Pisem z mobilu berte ohlad...
Tohle : Příloha obraz (y) ze zprávy odstraněn přizpůsobit svým možnostem zařízení - přeložil strejda google....a není to problém xiaomi,je to obecný problém s vlastnostmi přílohy /formát,rozlišení,limit přenosu/ :)
mano se to líbí
 #109766  od prokji
 před 9 lety
vichy97 píše:Ahoj,
dá se nějak nastavit, aby byl widget přehrávače přímo v uzamčené obrazovce? Takhle musim vždy mezi přepínače nebo odemknout a přímo do aplikace. Výrazně by to ulehčilo ovládání např v autě. Díky!
Projdi témata /luncheru/ on line,vyber si nějaké s tímto typem zámku , stahni a pak otevři témata-kategorie-mix a namíchej si obrazovku zámku z toho staženého.....nebo si můžeš mixnout cokoli...
 #109774  od mano
 před 9 lety
prokji píše: Tohle : Příloha obraz (y) ze zprávy odstraněn přizpůsobit svým možnostem zařízení - přeložil strejda google....a není to problém xiaomi,je to obecný problém s vlastnostmi přílohy /formát,rozlišení,limit přenosu/ :)
pochopim ze neodosle ... ale toto mi napisalo pri prijati ... cudne
 #109784  od prokji
 před 9 lety
asi telefon z nějakých důvodů nedokáže přílohu zpracovat/zobrazit , nebo je potenciálně nebezpečná /zkontrolovat filtrování?/ - nvm....
 #109790  od marian hambalko
 před 9 lety
Zdravím,mám taký problém, po inštalácii v6 4.10.31. dňa 31.10. mi prestali chodiť notifikačné sms z banky, skúšal som to riešiť u nich aj u operátora, avšak tvrdia že problém je v mojom fóne(mi4).Ostatné sms chodia v pohode. Neviem čím to je, pretože nastavenia som nemenil. Poradte, ďakujem, Majo.
 #109797  od dawenet
 před 9 lety
marian hambalko píše:To som už pozeral, nie sú tam.
Už se to tu řešilo několikrát...Je to chyba aplikace sms zpráv...V další verzi,tj. dnešní, bude opravena...
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat