STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
42
44%
NIE
53
56%
 #224786  od dalid
 před 8 lety
Dnes sa mi telefón začal samovoľne reštartovať. Falšoval som v piatok. Divné je že do dnes nebol žiadny problém...

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #224789  od Fazzy
 před 8 lety
Poky14G píše:Redmi 3, aktualizace bez problémů, po aktualizaci proveden ROOT a SDfix a vše jede bez problémů

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
máš v aktualizci 7.zip ja ne .... čili to nemužu nainstalovat
 #224791  od mirotaso
 před 8 lety
dalid píše:Dnes sa mi telefón začal samovoľne reštartovať. Falšoval som v piatok. Divné je že do dnes nebol žiadny problém...

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
trebalo flashovat, nie falšovat :) ... porozmyslaj co vsetko si tam od piatku nainstaloval, vyskusaj wipe dalvik a wipe cache, pripadne FR a reinstal... tato verzia aj tak nevyzera velmi podarene... bud vydrz do piatku alebo sa vrat na predchadzjucu... nic ine nevymyslis...
 #224792  od Poky14G
 před 8 lety
Fazzy píše:
Poky14G píše:Redmi 3, aktualizace bez problémů, po aktualizaci proveden ROOT a SDfix a vše jede bez problémů

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
máš v aktualizci 7.zip ja ne .... čili to nemužu nainstalovat
Nechápu co tam mám mít......

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
 #224804  od eskeip
 před 8 lety
Nevypina GPS... Mi 4W, po restarte ostalo vypnuté.
Naposledy upravil(a) eskeip dne 27 Dub 2016, 21:45, celkem upraveno 1 x.
 #224805  od dalid
 před 8 lety
mirotaso - jasne, flashovať malo byť. Neinštaloval som nič nové, len pár updatov z GP som mal. Jasné, veď piatok sa už blíži. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #224813  od easy
 před 8 lety
Čaute chalani,neviete čo to je za za proces irq/502....?Pozerám,že dosť žerie batériu.Obrázek

Odoslané z Mi-4c
 #224845  od pepol
 před 8 lety
Po necelém týdnu musím zkonstatovat,že telefon vykazuje asi veliké využití paměti.Jsem třeba na netu nebo v nějaké aplikaci a když z toho vyjdu,tak trvá asi cca 1,5 sec. než mi naskočí ikony na ploše.Dříve jsem vypnul cokoli a hned se objevila plocha s ikonama.Nevím co to může způsobovat.
 #224899  od chuanvaldes
 před 8 lety
Tak za mně nejhorší release ever! Na Redmi Note 2 fakt žádný jiný nebyl horší... K předchozím problémům přibylo
- nechodi SMS, pouze po restartu, půl hodinu po restartu už nepřijde, viz. příloha
- samovolné zapínání a vypínání BT, MiBand mi je momentálně na k*kot...
- problémy s kontakty, někdy jsou prázdné, objeví se až po restartu.
- Gmail se neaktualizuje na pozadí
- Přepínání aplikací trvá 2-3 vteřiny

Instalace proběhla formou FR a smazáním Dat

Prostě hrůza, snad MIUI v8 bude v tomhle směru více odladěný.
Screenshot_2016-04-28-12-00-34_com.android.mms.png
Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #224910  od Hetros
 před 8 lety
Chlapi už několik měsíců se u mě na Mi3 drží jedna chyba (žádná nová verze to neopravila). Když v průběhu hovoru přepnu na hlasitý odposlech a poté jej zas vypnu druhá strana mě už neslyší, pouze zas při přepnutí na hlasitý odposlech. Tel. jsem před týdnem dal do komplet továrního natavení (wipe všeho), ale chyba pořád zůstává. Máte s tím někdo taky zkušenost?
 #224955  od kapap1
 před 8 lety
Hetros píše:Chlapi už několik měsíců se u mě na Mi3 drží jedna chyba (žádná nová verze to neopravila). Když v průběhu hovoru přepnu na hlasitý odposlech a poté jej zas vypnu druhá strana mě už neslyší, pouze zas při přepnutí na hlasitý odposlech. Tel. jsem před týdnem dal do komplet továrního natavení (wipe všeho), ale chyba pořád zůstává. Máte s tím někdo taky zkušenost?
Reinstal jsi delal pouze z tlf nebo prostrednictvim MiFlash cistou instalaci???

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #224960  od KennyHO
 před 8 lety
ahojte

Prosím vás vie mi niekto poradiť kde najdem v MENU aktiváciu SOFT tlačidiel? Mám Mi4 a nefunguju mi totiž
hardwerové tlačidlá.

Dík
 #224963  od VMach3
 před 8 lety
Takovou volbu nenajdeš. Buď soft tlačítka můžeš aktivovat úpravou build.prop nebo některou aplikací k tomu určenou. V každém případě je potřeba root.
 #224964  od Comby
 před 8 lety
Hetros píše:Chlapi už několik měsíců se u mě na Mi3 drží jedna chyba (žádná nová verze to neopravila). Když v průběhu hovoru přepnu na hlasitý odposlech a poté jej zas vypnu druhá strana mě už neslyší, pouze zas při přepnutí na hlasitý odposlech. Tel. jsem před týdnem dal do komplet továrního natavení (wipe všeho), ale chyba pořád zůstává. Máte s tím někdo taky zkušenost?
U mňa ok, ale na MIUI ma už nič nemôže prekvapiť.

MI 3W Tapatalk
 #224966  od KennyHO
 před 8 lety
VMach3 píše:Takovou volbu nenajdeš. Buď soft tlačítka můžeš aktivovat úpravou build.prop nebo některou aplikací k tomu určenou. V každém případě je potřeba root.
ufff tak som asi zle pochopil odpoved od ingbrzy , myslel som si že je to priamo tu v ROMke ako aj je v Marshmallow ( doslovne S6 ) a Cyanogen MOD ROMka na Mi4.
 #225042  od kapap1
 před 8 lety
vasek1905 píše:Prosím ktery odkaz mam stahnout pro samsung s5? Jsem asi tatar. Dekuji
Pokud chces S5, musis jit do neoficialnich zarizeni. A pokud tam najdes podporu, pak primo pro tento model.
Pokud podporu nenajdes, zkus se rozhlednout na strankach xda.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat