[Staršie týždňové verzie]
 #287435  od juraj.bobor
 před 7 lety
Pani par dni dozadu som na RN2 presiel zo MIUI7 na MIUI8 obe stable. Whatsapp ma problem pri notifikacii a to ze prestane vibrovat po prijati spravy po nejakom case. Vzdy to vyriesi restart telefonu a nasledne to funguje korektne. To znamena notifikacie whatsapp vibruju, ale pocas dna to prestane fungovat. Na MUI7 tent problem nebol. Nerobil som FR po prechode na MIUI8. Skusal som len odinstalovat appku a opatovne nainstalovat. Niekto podobny problem? Vdaka.
 #287489  od Peter Podmanicky
 před 7 lety
Peter Podmanicky píše:
ingbrzy píše:
Peter Podmanicky píše:prosim o info kedy by asi mohla byt stabilna verzia 8.2 pre Redmi1S
dakujem
nebude... uz sa nezmesti... nasa podpora skoncila pre tento 3 roky stary model... mozes prejst na Global... Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
diki, skusim to dnes nahodit, uvidim ako to pojde - mobil ma zena uplne jej staci, lebo viac jej pada na zem ako z neho vola:-)
ingbrzy este mam otazku, staci mi tu global verziu nahrat cez TWRP a ostane mi TWRP alebo naskoci Mi recovery
dakujem
 #287494  od ingbrzy
 před 7 lety
budes mat mirecovery...
 #287499  od Comby
 před 7 lety
8.2.1.0 cancro padá Gmail a Google Mapy. Kliknem na "Podrobnosti o chybe pre miuios.cz", ale nemám tam log, iba spätnú väzbu pre Google. Nepomôže ani zmazať dáta aplikácie.
Edit: pomohlo odinštalovať a znova nainštalovať.
Naposledy upravil(a) Comby dne 17 Úno 2017, 20:39, celkem upraveno 1 x.
 #287602  od TajnyKamen
 před 7 lety
8.2.1.0 - GPS nevidí žádný satelit, po velmi dlouhé chvíli uvidí třeba jeden. Battery drain v idle je ENORMNÍ asi 4% za hodinu, baterie celkově úplná katastrofa. Random dropy baterie i o 2% procenta. Děs.
 #287616  od Comby
 před 7 lety
Ja mám gps ok, ani nevypadáva po 5 min. ako na dev verzii. FR si robil?

MI 3W tapatalk
 #287817  od ingbrzy
 před 7 lety
Global ma Gapps...
 #287824  od ingbrzy
 před 7 lety
toto je Global Redmi 1S
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #287849  od Comby
 před 7 lety
O čom je vlastne gapps? Že do mobilu dostaneš Play store a Play services + synchronizačné apky. Ostatné (Gmail atď) stiahneš z Play store. Neverím, že Global pre 1S toto nemá.

MI 3W tapatalk
 #287854  od ingbrzy
 před 7 lety
tak len stiahni Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a nainstaluj manualne..
 #287881  od fosiczka
 před 7 lety
Ahoj,

nějakým záhadným způsobem se mi konečně podařilo na Redmi 2 (HM2014813) nainstalovat poslední V8 stable, pokud ale kouknu do informací o systému, tak mi to ukáže systém v 8.2.1, ale android 4.4.4 (viz screenshot), nemám prosím něco špatně? Neměl by to být android 5.1? Děkuji za informace!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #287883  od ingbrzy
 před 7 lety
HM2XTD HM2014813 je Android 4.4..
HM2XTDPro je 5.1...
fosiczka se to líbí
 #287884  od fosiczka
 před 7 lety
Děkuji, a proč mi to píše označení modelu HM 2LTE-CMCC? Není to náhodou jiný model? Instaloval se rom z prvního příspěvku (xiaomi.eu_multi_HM2XTD_V8.2.1.0.KHJCNDL_v8-4.4)
 #287887  od ingbrzy
 před 7 lety
HM 2LTE-CMCC = HM2XTD
 #287893  od fosiczka
 před 7 lety
Dobře, děkuji :)

jen v tom případě nechápu, co řešili ve vláknu Instalace MIUIv8 na Redmi 2, kde se píše u HM2014813 o instalaci ve třech krocích, kde je údajná instalace první 5.1 ???
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #287901  od ferky.g
 před 7 lety
Ahoj. Dal som na armani global rom ale zda sa, ze nefunguje synchronizacia kalendara. Vie niekto potvrdit alebo nejake riesenie. Dakujem


Vyriešené
Naposledy upravil(a) ferky.g dne 19 Úno 2017, 09:14, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat