[Predaj Xiaomi zariadení]
Pravidla fóra: - Všetky komerčné inzeráty = inzeráty CZ/SK predajcov, sprostredkovateľov, kšeftárov sú zakázané a budú vymazané bez upozornenia...!
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #290189  od Duchy9
 před 7 lety
Ahojte,
už 13.3. cestuje môj kamarát do Pekingu a poprosil som ho, aby sa zastavil v predajni Xiaomi.
Ak by niekto mal záujem, mohol by priniesť 1-3 telefóny navyše (podľa ceny) za skvelú cenu. Poprosím však len vážny záujem, nech potom nemusím zháňať kupcu inde. Na cene sa určite dohodneme ;)

Ak by bol záujem, kľudne napíšte do témy, neskôr sa skontaktujeme správou.

Pekný zvyšok dňa. :)
 #290262  od popik01
 před 7 lety
Ahoj duchy9
Nevíš prosím Tě jak je na tom cenově Mi Max nebo Mi Note střední třída 3/32~64.?
Cena + provize za dovoz ~
Vyplatí se to bez jakékoli záruky.?
Díky za informaci, měl se fajn..

Odesláno z mého Redmi 3S
 #290270  od jenicekk
 před 7 lety
Když to naposledy vezl můj známý musel na letišti vytahovat všechny baterky z mobilu a jak to dělal na rychlo musel prestrihnout flex kabely. :))


Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
 #290364  od jiri.mrazek
 před 7 lety
Mě by spíš zajímaly drobnosti mimo Telefonů , ty se dají sehnat celkem běžně, ale rozličné gadgety a příslušenství horko těžko a dost draho :)
 #290368  od jenicekk
 před 7 lety
Pár gadgetu mám doma a ted co používám iphone je asi ani nevyužiju. Kdyby někdo chtěl mám doma lampičky od xiaomi, vsechny druhy bt repracku, net rádio, routery 1tb, ty luxusní headphones hifi, chytrý zásuvky, jezevčíka, bezpečnostní kamery do vozidla. Kdyby zrovna někdo chtěl něco z toho tak sz.


Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
 #290385  od Duchy9
 před 7 lety
No budem musieť ešte zistiť či nebudú problémy v lietadle. Hádam sa nič také nestane [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Naposledy upravil(a) Duchy9 dne 03 Bře 2017, 16:45, celkem upraveno 1 x.
 #290406  od jenicekk
 před 7 lety
Ty na noční stolek. Původně staly 90 USD ted je nechám za 1500. Úplně nový zabalny. Je to xiaomi besidelamp s tou dotykovou ploskou nahore, dají se ovládat mobilem, mají noční režim, muzes je propojit s mibandem


Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
 #290407  od jenicekk
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
 #290586  od palo26
 před 7 lety
jenicekk píše:Pár gadgetu mám doma a ted co používám iphone je asi ani nevyužiju. Kdyby někdo chtěl mám doma lampičky od xiaomi, vsechny druhy bt repracku, rádio, routery 1tb, ty luxusní headphones hifi, chytrý zásuvky, kamery do vozidla. Kdyby zrovna někdo chtěl něco z toho tak sz.

Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
miband 2 neprodáváš?
 #290589  od jenicekk
 před 7 lety
To bohužel nemám.


Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
 #292220  od Duchy9
 před 7 lety
Ospravedlňujem sa, že píšem až teraz.
Dohodli sme sa s jedným portálom a smartfóny berieme pre nich.

V každom prípade, budem mať k dispozícií Xiaomi Mi Mix white a viem ho ponúknuť na predaj pre niekoho z vás. Na cene sa môžeme dohodnúť, prípadne to môžeme urobiť formou aukcie ak by bol záujem.
 #292227  od jenicekk
 před 7 lety
Vyměním za černý :)))


Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
 #292228  od Duchy9
 před 7 lety
Dobre, tak ešte 2 telefóny by sa dali zobrať. Kľudne píšte tu alebo do správy.
 #292229  od Duchy9
 před 7 lety
jenicekk píše:Vyměním za černý :)))


Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
Ak mi k nemu pribališ jeden Redmi 4A tak beriem [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #292230  od jenicekk
 před 7 lety
Zcela vážně si to promyslím mám doma jak černý mix který chci prodat tak redmi 4a :)


Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
 #292239  od Duchy9
 před 7 lety
Ak by teda mal niekto záujem, kontaktujte ma čím skôr. Už dnes letí do Pekingu a jedinú možnosť na nákupy bude mať zajtra. Majú tam 7 hodinový posun, takže niekedy zajtra okolo 12h. nášho času bude nakupovať.
 #292249  od Kubo102030
 před 7 lety
Ahoj, Mi Mix by vedel zohnat za kolko? Popripade aj Mi Note 2 (vsetky verzie)... Dik za odpoved

Odoslané z Redmi 4 pomocou Tapatalku
 #292324  od strom
 před 7 lety
Normálně ničí inzerát nekomentuju, ale ježíšmarjá, to je akce tohleto :) Nejdřív jsi u toho Mixu uvedl cenu, pak jsi jí rychle smazal, pak jsi týden mlčel a teď tedy tržnice, přitom všechno tajemný jak hrad v Karpatech :)
No, Mix zlevnil u obchodníků o nějakých 170$, navíc inženýři z ČNB snad brzy přestanou dusit korunu, takže lepší si chvíli počkat a koupit od pověřeného a spolehlivého obchodníka z Ali.

Odesláno z mého MI MAX pomocí Tapatalk
 #292328  od Duchy9
 před 7 lety
Niekto sa možno poteší ak zoženie biely MIX za dobrú cenu. Budem mať iba jeden, tak ak by malo záujem viac ľudí, môžem to urobiť formou aukcie. Nejaký problém ? Pretože nejako som nepochopil čo si chcel povedať tým komentárom :)
 #292358  od jenicekk
 před 7 lety
Prodám svůj nový minote 2 64 Black a prodám i svůj mi mix. Minote k dispozici okamžitě a mix za týden. Ještě si ten pocit že ho mám chci chvíli užít. Pokud někdo chce tak napište SZ. Oba jsou 100% defakto bez známek používání jenom leželi na stole. Oba unlock bootloader jak jinak že.

Odesláno z mého MIX pomocí Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat