[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #284335  od Surac
 před 7 lety
Funguje to, jenom musíte změnit v mobilu nebo routeru DNS na 82.146.38.202, pak se to připojí v MiHomena server Ximiragy a rádia najdete. Následně přidáte rádia do MiHome a můžete DNS vrátit zpět. A rádia zůstanou v Xiaomi Radiu uložené.

To City Radio bych také rád, zkusím jim ještě napsat.
Přílohy
Screenshot_2017-02-04-09-09-36-055_com.xiaomi.smarthome.png
Screenshot_2017-02-04-09-09-36-055_com.xiaomi.smarthome.png (215.47 KiB) Zobrazeno 5868 x
Screenshot_2017-02-04-09-09-53-372_com.android.settings.png
Screenshot_2017-02-04-09-09-53-372_com.android.settings.png (101.49 KiB) Zobrazeno 5868 x
mcszabijak se to líbí
 #288732  od zmajoritka
 před 7 lety
Surac píše:Tak už tam je Radio City 93.7
Nazdar mam v plane kupovat toto radio vedel by si im napisat aj ohladne slovenskej Europy 2? Dost slovenskych pouzivatelov by to potesilo. Dakujem :)
 #288751  od Surac
 před 7 lety
zmajoritka píše:
Surac píše:Tak už tam je Radio City 93.7
Nazdar mam v plane kupovat toto radio vedel by si im napisat aj ohladne slovenskej Europy 2? Dost slovenskych pouzivatelov by to potesilo. Dakujem :)
Napište jim, že chcete vložit rádio v tomto formátu viz. níže na email [email protected]. Psali mi, že mi další radia nevloží, že už jsem měl hodně požadavků a mají omezené servery.... Tak snad z jiného emailu to vezmou.

Station Name: Radio City 93,7 FM
Station streamurl: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Station description: Adult Contemporary
Station genre: News
Station country: Czech Republic
 #290279  od petrkri
 před 7 lety
Co jsem nasel info na internetu, tak si pry aplikace taha seznam radii z adresy api.ximalaya.com.
Staci tedy v DNSku podvrhnout adresu jineho playlist serveru. Takhle to maji udelane ti ximiraga.ru

Dekompiloval jsem apk MiHome verze 4.0.11 pomoci Android Multitool a vysledne soubory prohledal na vyskyt retezce ximalaya.com. Bez vysledku.
 #290283  od jenicekk
 před 7 lety
Mám doma tři tyhle rádia má smysl to vubec vybalovat z krabice? Nebo tím zabiju celej den a stejně bude hrát jen hočimin Dj.


Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
 #290323  od middex
 před 7 lety
Jak bylo psáno výše, upravit DNS atd. Myslím, že tak za 15 min. „práce“ pár českých rádií, hrát bude ;)
jenicekk se to líbí
 #290377  od strom
 před 7 lety
No práce je to spíš tak na 5 minut.
Já si ty rádia občasně pouštím z gateway doma na chodbě a je to teda nostalgie. Český rádia jsem totiž naposledy poslouchal z přenosnýho čínskýho rádia před 15-ti lety při rekonstrukci našeho baráku. Kvalita přednesu byla z toho rádia stejná jako leze z gateway. Vždycky, když to začne hrát, mám chuť si otevřít lahváče jako tehdá :)
Přílohy
Screenshot_2017-03-03-13-54-52-151_com.xiaomi.smarthome[1].png
Screenshot_2017-03-03-13-54-52-151_com.xiaomi.smarthome[1].png (300.84 KiB) Zobrazeno 5763 x
jenicekk, bedo se to líbí
 #291375  od Saros
 před 7 lety
Radio hraje celkem slusne. Potesi funkce Airplay, takze prehravani vlastni hudby neni problem. Skoda jen ty cinstiny, treba budik se mi nedari nastavit.
 #291615  od Saros
 před 7 lety
Zkoušel jsem i toto: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ale nějak se mi to nepodařilo rozjet.
 #292361  od michst85
 před 7 lety
Zdarec,
přehrává se vám normálně Radio Beat CZ,nebo je chyba pouze na mém přijímači?Při vybrání tohoto radia se u mě neustále opakuje pouze cást vysílání cca30s,reset nepomohl a reinstal MiHome taktéž ne.
 #292776  od Saros
 před 7 lety
Beat mě hraje normálně. Pokud někdo umí rusky, tak tady je MiHome v4.1.7 + Radio 5841 v ruštině.
Obrázek

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #292818  od jiri.mrazek
 před 7 lety
jenicekk píše:Mám doma tři tyhle rádia má smysl to vubec vybalovat z krabice? Nebo tím zabiju celej den a stejně bude hrát jen hočimin Dj.
Nebudeš je náhodou nabízet k prodeji? :)
 #292829  od jenicekk
 před 7 lety
Kline, mam je doma jeste nerozbaleny. Nasel sme ho tady Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
takze cena stejna ? plus zaplatim postu k tobe..
 #293657  od petrkri
 před 7 lety
michst85 píše:přehrává se vám normálně Radio Beat CZ, nebo je chyba pouze na mém přijímači? Při vybrání tohoto radia se u mě neustále opakuje pouze cást vysílání cca 30s
Pokud hraje radio porad dokola, tak je to zpusobeno tim, ze na severu spadl proces, ktery zajistuje vysilani - chysta segmenty audio dat, ktere radio stahuje.
 #327028  od ELEmental
 před 6 lety
Zdravím, prosím Vás funguje pořád ta změna DNS ? Ať měním jak měním pořád tam mám jen čínské rádia...
ROOT dělat nechci.

Děkuji za případnou pomoc.
 #328298  od Geoslaw
 před 6 lety
Ahojte,

chcem sa spytat ci maju aj iny problem so SVKnCZ radio stanicami cez XIMIRAGA.ru? ? ?

Dakujem.

P.
 #328366  od tata73
 před 6 lety
Jak na to pomocí aplikace ..


Mám poslední MiHome ale je nutný Root !
Naposledy upravil(a) tata73 dne 04 Říj 2017, 18:41, celkem upraveno 1 x.
 #328383  od Geoslaw
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Mám verzi 4.1.35
Dakujem pekne, teraz zatial vse funguje ako predtym :-B

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat