[Nákup Xiaomi]
 #292737  od pol104
 před 7 lety
Tak je to tady, potvrdili mi objednavku že odesilaji, ale asi za hodinu telefon z neznámého čísla (ktere jinak neberu) tam paní lamanou angličtinou že mam novou zprávu v aliexpresu (to byl muj prvni hovor z činy) ,ja nato ok přečtu si, no ani za deset minut zase, to už mně donutilo přerušit pracovni dobu a jit k pc a tam zpráva že kvuli velkym nakladum nemůžou garantovat dodání bez dph dali mi dvě možnosti na řešení a ani jedna se mi nelibi, napsal jsem jim a zatim cekam na odpověď pokracovani zítra
 #292775  od pol104
 před 7 lety
Dear Roman
If want to cancel the order,
You can open dispute after 7 days.
Hope you can understand
Regards
Shero

tohle mi napsal činan nevite jestli nemužu otevřit spor i rychleji
 #292893  od duriboss26
 před 7 lety
Aké máte skúsenosti so sledovaním zásielky od Goldway cez SF expres?
Mne tam už štvrtý deň ukazuje toto: Shipment in transit at Roissy CDG,FRANCE. Thanks for your waiting
:-(

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #292898  od JohanCZ
 před 7 lety
Mam podobné zkušenosti. Většinou to ukazuje, ze je to ještě ve Francii a ejhle kurýr zvoni na dvere a balik doma. Chce to vydrzet vetsinou celkova doba dodani kolem 11dni

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #292915  od duriboss26
 před 7 lety
Hej sledujem aj cez DPD.tam ukazuje síce iny status ale tiež vo francúzku a z rovnakého času a dátumu ako SF Expres.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #294021  od duriboss26
 před 7 lety
Tak MI 5 z Goldway práve dorazila.
Bez ďalších poplatkov.
Idem sa vrhnúť na unlock a inštaláciu miestnej Rom ;-)

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #294214  od duriboss26
 před 7 lety
WTF? Pravdu máš akurát na to pozerám.takze to som stihol na poslednú chvíľu.mozno preto moja zásielka stala vyše týždňa vo francúzku.
A to som chcel budúci týždeň objednať ešte jednu MI5 pre priateľku.
Dúfam že sa to čoskoro vráti do starých koľají.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #294329  od blacker91
 před 7 lety
duriboss26 píše:Obrázek
Ja to tam nevidím Obrázek

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
Zkoušel jsem najít mi5. U jednoho tato metoda nebyla u druhého ano :)
Přílohy
mi5gold.jpg
mi5gold.jpg (272.35 KiB) Zobrazeno 4686 x
 #294731  od pol104
 před 7 lety
Tak už mi Číňani poslali peni zpátky no o padesat korun míň ale hlavně že jsou, ta k ted nevím kde koupit ma někdo radu, co geekbuying má někdo zkušenosti jde mi o redmi 4 nebo 4x z eu skladu.
 #295016  od pol104
 před 7 lety
Tak u goldway znovu naskočila možnost dopravy Seller's Shipping Method,ale nikde neni popsana napsal jem jim tedy jestli to bude bez cla tak jak se vyjadři dam vědět.
 #295019  od duriboss26
 před 7 lety
Noo pozerám pozerám a ani pri jednej MI 5 nieje možnosť sellers shipping method. Teda aspoň cez aplikáciu Aliexpress.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #295055  od Eddy8080
 před 7 lety
Pri najnovších produktoch (New Arrivals) už Goldway uvádza:
"Notes: EU Express(Seller's shipping method) Now can not cover the Free Duty service Due to strike inspect of custom. Do not place order with this shipping method. Thank you."
Takže neodporúčam objednávať, ani keď to tam uvidíte ;)
 #299390  od jiri.mrazek
 před 7 lety
Tak momentálně bohužel žádný ověřený.
  • 1
  • 215
  • 216
  • 217
  • 218
  • 219
  • 224

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat