[Dior, gucci]
 #293733  od neonDS
 před 7 lety
Zdravíčko, mám takový problém že se mi z ničeho nic sekl mobil, a po pár vteřinách úplně zhasnul displej. Zkusil jsem ho několikrát zapnout, ale bez úspěchu. Po chvilce se mi povedlo display zapnout ale jde na něm vidět jen šedá obrazovka ( šedé uprostřed a pokrajích černé, takový plynulý přechod).
Přesně tohle samé se mi stalo shruba před rokem když jsem tohle řešil ještě přes záruční servis, kde mi bylo řečeno že se popsaná závada neprojevila a mobil funguje bez problémů, všiml jsem si ale že mi udělaly factory reset na jejich původní ROM.
Kolem vánoc jsem si přehrál jejich ROM na zdejší ROM bez sebemenších problémů.
Prosím o radu, jak lze udělat třeba reset aniž bych viděl co je na displeji nebo jestli je nějaký PC program přes který se mohu podívat co je špatně( taková diagnostika)
Děkuji všem za pomoc ;-)
Kdyby cokoliv tak pište dotazy, chci to vyřešit co nejdříve
 #293747  od Davidkrch
 před 7 lety
Keď v tomto stave pripojíš mobil k PC, vidíš niečo v Správcovi zariadení? Daj sem screenshot.

~~ MI5 ~~
 #293752  od neonDS
 před 7 lety
Tak změna, telefon funguje jde se mi na něj bez problému dovolat, všechno funguje jak má, jen se mi nezobrazí displej a je na něm vidět jen tohle nic jiného. Ještě občas jako by pulsuje tahle šedá barva
Po připojení k PC se mobil chová stejně jako vždycky, v počítači se mi zobrazí jak interní paměť tak i externí, prostě jako vždy.
Jediný problém je ten že se mi nechce ukázat nic na displeji.
Stejný problém byl cca před rokem když jsem to řešil ještě se záručním servisem jejich vyjádření znělo že závada se nijak neprojevila a tudíž mi mobil poslaly zpět ale uvedly jej do továrního nastavení.
Chci vědět jak to udělat aniž bych viděl co je na displeji.
Díky všem
Přílohy
IMG_20170320_161642.jpg
IMG_20170320_161642.jpg (654.55 KiB) Zobrazeno 2364 x
Naposledy upravil(a) neonDS dne 20 Bře 2017, 16:24, celkem upraveno 1 x.
 #293754  od ingbrzy
 před 7 lety
Je mrtvy.. MiPoint.cz

~Tapatalk Mi5~
 #293755  od neonDS
 před 7 lety
ingbrzy píše:Je mrtvy.. MiPoint.cz

~Tapatalk Mi5~
Jak to myslíš? trošku to rozvést můžeš?
 #293756  od ingbrzy
 před 7 lety
HW chyba.. Nie SW...

~Tapatalk Mi5~
 #293757  od ingbrzy
 před 7 lety
Alebo ho skus resetovat v Recovery..

Spusti ho podrzanim hlasitosti nahor + zapinanie a daj wipe user data.. Ak nieco uvidis..

~Tapatalk Mi5~
 #293758  od neonDS
 před 7 lety
Nevidím právě vůbec nic, zaráží mě že se přesně tohle samé stalo shruba před rokem, tehdy mobil dokázali opravit bez velkých potíží a vesele fungoval dál.
Zkoušel jsem i recovery ale i tak výsledek je stejný jako na screenu
 #293759  od Davidkrch
 před 7 lety
A vo fastboot ti ho PC detekuje? Ak ano mozes este skusit flash ROM zo scriptom flash_all_except_storage.bat
Do fastboot sa dostanes pomocou podrzania hlasitost dole a zapinanie.

~~ MI5 ~~
 #293761  od neonDS
 před 7 lety
Davidkrch píše:A vo fastboot ti ho PC detekuje? Ak ano mozes este skusit flash ROM zo scriptom flash_all_except_storage.bat
Do fastboot sa dostanes pomocou podrzania hlasitost dole a zapinanie.

~~ MI5 ~~
Sice nevím jak to myslíš ale:
Ano PC mi detekuje mobil když je v režimu fastboot ( jak jsi popsal přístup hlasitost dolů + zapínání)
ale reaguje jen tak že mi v PC zahlásí zvuková signalizace připojení zařízení ale nepovolí mi to přístup k datům v mobilu ani se nezobrazí že je mobil připojen( nevím jak tohle připojení ve fastbootu k PC funguje)
 #293772  od Davidkrch
 před 7 lety
1/Vo fastboot by si nemal vidiet svoje subory, ale mobil sa musí v Správcovi zariadení zobraziť ako Android Phone/Android Bootloader Interface
2/Stiahni si fastboot package GLOBAL DEVELOPER alebo STABLE pre tvoj mobil odtiaľto: en.miui.com/a-234.html a rozbaľ priamo na disk C:\
3/ Stiahni a nainštaluj tento MiFlash v režime s vypnutými podpismi ovládačov: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
4/ Postupuj podľa návodu miuios.cz/miflash s tým že použiješ uvedený MiFlash a script flash_all_except_storage.bat

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat