#29269  od [email protected]
 před 10 lety
Zdravím,

jsem čerstvý a spokojený majitel Hongmi. Poznatky, které by bylo skvělé zapracovat do další verze:

1. Jas: když vypnu jas úplně, pak dám autojas, a pak zase náhodou vypnu autojas, tak je obrazovka tak temná, že nejde nic vidět. Možná by bylo fajn, kdyby šlo omezit ztlumení jasu na nějakou minimální viditelnou úroveň.

2. Recovery: vše v čínštině, byla by možná aspoň angličtina?

3. Druhá SIM: Při restartu nebo při vypnutí módu letadlo telefon automaticky odblokuje sim jedna, resp. ptá se na pin, ale sim dva se musí manuálně odblokovat z menu v nastavení, takže je to docela zdlouhavý proces. Šlo by s tím něco provést?

4. Otáčení obrazovky: u vestavěného e-mailového klienta se obrazovka neotáčí, takže je třeba vše psát na malé klávesnici. Stáhnul jsem si jiného klienta, ale kdyby toto fungovalo, klidně bych použil defaultního.

5. Navigační lišta: Nejde vypnout zobrazení jmen operátorů, což mě přijde zbytečné tam mít. Raději bych tam pak místo 3 teček viděl příchozí hovory a zprávy než jméno operátora.

Díky předem za zvážení.
 #29280  od Gogo8
 před 10 lety
[quote="Yarda"]
Satrej-taky jedu na nové, též mi to zlobilo, tak jsem v Recovery vymazal cashe a je po problému...Aspoň tedy u mě :-)

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
[/quote]

Jak se v recovery maže cashe ??? Nic takovýho jsem tam nenašel, díky za osvětu.
 #29284  od o.n.y.x.
 před 10 lety
[quote="[email protected]"]
Zdravím,

jsem čerstvý a spokojený majitel Hongmi. Poznatky, které by bylo skvělé zapracovat do další verze:

1. Jas: když vypnu jas úplně, pak dám autojas, a pak zase náhodou vypnu autojas, tak je obrazovka tak temná, že nejde nic vidět. Možná by bylo fajn, kdyby šlo omezit ztlumení jasu na nějakou minimální viditelnou úroveň.

2. Recovery: vše v čínštině, byla by možná aspoň angličtina?

3. Druhá SIM: Při restartu nebo při vypnutí módu letadlo telefon automaticky odblokuje sim jedna, resp. ptá se na pin, ale sim dva se musí manuálně odblokovat z menu v nastavení, takže je to docela zdlouhavý proces. Šlo by s tím něco provést?

4. Otáčení obrazovky: u vestavěného e-mailového klienta se obrazovka neotáčí, takže je třeba vše psát na malé klávesnici. Stáhnul jsem si jiného klienta, ale kdyby toto fungovalo, klidně bych použil defaultního.

5. Navigační lišta: Nejde vypnout zobrazení jmen operátorů, což mě přijde zbytečné tam mít. Raději bych tam pak místo 3 teček viděl příchozí hovory a zprávy než jméno operátora.

Díky předem za zvážení.
[/quote]cwn v anglictine tu je. Nazev operatora neni tezke skryt. Od preposledni verze je to implementovano v miui. Nastaveni, notifikacni lista

Tapatalk
Naposledy upravil(a) o.n.y.x. dne 11 Pro 2013, 08:21, celkem upraveno 1 x.
 #29337  od Pasterrr
 před 10 lety
Mohl by mi někdo vysvětlit, proč když kliknu na stažení 3.12.6, začne  moje Hongmi stahovat 3.11.29, kterou používám. Kde jsem udělal chybu?
 #29338  od ingbrzy
 před 10 lety
Je to ok..  Na miesto 3.12.6 sme vydali stabilnu 3.11.29 od Xiaomi...

~Tapatalk 4~
Naposledy upravil(a) ingbrzy dne 11 Pro 2013, 16:33, celkem upraveno 1 x.
 #29399  od Sonic1SVK
 před 10 lety
3.12.6 na Hongmi je tak zabugovana ze to tam radsej nedavaj. Bud ti nenajde pamat telefonu alebo ti bude blbnut SD karta. Cela verzia na tento telefon je tak zabugovana ze ani po 2hej oprave neide poriadne.  Bud iostan na Stable alebo pockaj do piatku - soboty na novsiu verziu
 #29447  od jozank
 před 10 lety
Mam šťastie že mne 3.12.6 ide bez problémov. Dokonca sa mi zdá že má baterka väčšiu výdrž ako predtým

Odoslané z MI 2S [url=http://'http://tapatalk.com/m?id=10']now Free[/url]
 #29582  od lukbe
 před 10 lety
Nechápu co bude v dnešní verzi nového, ta aplikace optimalizace tam už nakej pátek je ....
 #29583  od ingbrzy
 před 10 lety
bude pre vsetky zariadenia... :) doteraz bola len pre Mi2...
 #29606  od Yarda
 před 10 lety
Mozna se rovnou preskoci na 4.4

[quote="qayl"]
MIUI android 4.4 snad v únoru
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
[/quote]

[quote="ingbrzy"]
Xiaomi 4.4 uz testuje na Mi2S... Ale MIUI na 4.4 tipujem na polovicu 2014...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

viac Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
[/quote]

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat