[Nezaradené témy]
 #346577  od Autofaker
 před 6 lety
Má někdo zkušenosti s hudebnim přehrávačem, kde spolehlivě funguje tlačítko na přepínání skladeb apod. ? Mám nainstalovaný PowerAmp a tam tlačítko funguje pouze v režimu "cvičení" a i tak celkem nespolehlivě. Pro Mi band 2 používám aplikaci Notify & fitness.
 #346639  od _jis_
 před 6 lety
Moje výdrž baterie v náramku.

26.05.17-18.06.17=23 dní - 1. cyklus
19.06.17-16.07.17=27 dní - 2. cyklus
17.07.17-19.08.17=33 dní - 3. cyklus
20.08.17-19.09.17=31 dní - 4. cyklus
20.09.17-20.10.17=30 dní - 5. cyklus
20.10.17-29.11.17=40 dní - 6. cyklus
30.11.17-07.01.18=39 dní - 7. cyklus

Abych předešel případným dotazům:

První cyklus jsem zkoušel kde co, měření tepu ve spánku, buzení, notifikace. Protože náramek od 2. cyklu používám pořád stejně a jeho výdrž se prodlužovala, museli podle mě asi vylepšit SW nebo firmware, což potěší. Nepoužívám moc vibrace, jen upozornění, když se 1h nehýbu a upozornění na dosažení denního cíle. Ani nepoužívám pohybová gesta, displej rozsvěcím ručně. Tep měřím také pouze ručně a to občas (průběžně by to ani nešlo, nosím ho volný tak, že ho mohu kolem zápěstí protáčet, nemám rád utažené náramky). Budík také nepoužívám, protože se budím sám od sebe. Jakmile náramek ohlásí vybitou baterii, což je při 10%, hledám nabíjecí kablík a náramek nabiji.

Obrázek
 #347217  od jany172
 před 6 lety
Ahojte,
mam miband2 iba dva dni, merac tepu katastrofa - po intervalovom tréningu som mal 70 :-D smiesne,
co sa ale chcem opytat na zaklade coho meria spalene kalorie na zaklade prejdených krokov a vstupných dat (pohlavie, vyska vaha, ...) alebo to snima tepovu frekvenciu a vyhodnocuje podla toho. Lebo udaje o pocte spalenych nie ze su nepresne, su trapne, teda aspon na mojom MB2 - dvojhodinovy silovy trening 75 Cal? (tolko clovek spali na nakupe v tescu) WTF (tiez nechapem co je to za jednotka, pokial viem su Kcal a Kj, Cal ????), asi to meria Kcal ako mobilne aplikacie endomondo, runtastic, a podobne ze ? :neutral_face:
pripadne mi viete odporucit nejaky sportester ktory meria dost presne kalorie a nestoji to 400 eur +

Dakujem za rady.
 #347233  od dudilek
 před 6 lety
Presné meranie tepu ti pri športe zabezpečí jedine hrudný pás. Všetky riešenia na ruke nie sú presné, nakoľko tam prichádza k otrasom. Ako tak presné meranie dostaneš v kľude.

Kalórie sa odhadujú, žiadny náramok ti ich nebude a nemôže merať!
Odhad sa ráta, z dát ako tvoja výška, váha a pohybová aktivita.

Takže keď si dáš aj 120 kg a urobíš 10 drepov, odhadne ti to menej kalórií ako keď si dáš 5 minút chôdzu.

Aplikácia typu endomondo kalórie vyhodnocuje tiež podľa odhadu, ale na princípe databázy aktivít, kde sa určila nejaká hodnota kalórií za hodinu. Iná hodnota je pre aerobik a iná pre posilku.
A podľa času trvania aktivity ti odhadne, opakujem odhadne, počet spálených kalórií.
 #347237  od _jis_
 před 6 lety
Ještě bych dodal, že Mi Fit vůbec nezapočítává spalování kalorií, které samozřejmě probíhá i v úplném klidu, když je tělo zcela bez pohybu. Aplikace a náramky jiných výrobců to započítávají, takže i v tom může být rozdíl. Ale obě metodologie mají svou logiku, jen je třeba to vědět, aby se neporovnávaly hrušky s jablky :grinning:
 #347256  od jany172
 před 6 lety
dakujem za postrehy chalani,
ani som necakal ze mi to bude presne pocitat kalorie ale cakal som pribliznu hodnotu, nie hodnotu 75 cal/2hod. - co je hodnota nezmyselna, kamart cvicil so mnou bez hrudného pasu - spalenych kalorii mal 670 (polar M400).
Tieto hodinky proste meraju hodnoty iba ked sa clovek hybe, nezapocitavaju srdcovu frekvenciu.
Nemate nejakého tipa na nieco pre mna viac vyhovujuce ?
 #347263  od dudilek
 před 6 lety
Kúp si to čo ma kamarát.
 #347286  od Marko033
 před 6 lety
Tak pomohlo Zrusenie paraovania v MiFit a nasledne sparovanie nanovo a vydrz je spat v povodnom super normalne :)
 #347682  od KrupiCZek
 před 6 lety
Ze dne na den nebo spíše přes noc mi přestalo fungovat spárování s mím Mi Band 2, zkoušel jsem i vložit samostatně MAC nic nepomohlo. Dočetl jsem se, že pomáhá zrušit spárování v Bluetooth, ale u. mého Xiaomi redmi note 3 pro nevím jak to smazat.... prosím o radu... díky
 #348404  od Jarmil123
 před 6 lety
Ahoj, kupoval jsem kamarádovi před rokem mi band 2 z ali. Půl roku fungoval bezchybně, po půl roce se začal sám od sebe snižovat jas dipleje tak, že teď na něj vidí jen ve tmě. V osvětlené místnosti si musí náramek překrýt rukou, aby si udělal stín a na slunci není šance :)...nevíte zda se to dá nějak nastavit, nebo je to prostě vadný kus??
PS: jednu výhodu to má...po měsíci má baterie stále 70% :D
 #348419  od dudilek
 před 6 lety
Postupné znižovanie jasu displeja sa týka snáď všetkých kusov. Ale určite nie je také razantné.
Ja by som si to ani nevšimol, až keď som porovnal jas s novo zakúpeným kusom, tak rozdiel bol výrazný.
 #348630  od _jis_
 před 6 lety
Ne.
 #348636  od dudilek
 před 6 lety
Skúsil by som reklamáciu.
 #349529  od Jarmil123
 před 6 lety
Po roce už to na aliexpressu nezreklamuju :D...musel bych koupit novej a zreklamovat ten :D
 #349535  od dudilek
 před 6 lety
no hej, moja hlupost, nevsimol som si.
takze iba kupit novy kus.
 #349569  od Mahtiel
 před 6 lety
Co si pamatuji, tak si děcka ohledně jasu nestěžovala na první várku náramku v hnědé krabičce, pak přišly várky v bílé krabičce, kdy těch stížností bylo více. Osobně mám náramek ještě z hnědé krabičky a jas je fakt stále super...

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

_jis_ se to líbí
 #349661  od yoli
 před 6 lety
Vľavo aliexpress (osem mesiacov používané, svietilo silnejšie); vpravo gearbest (mesiac staré nepoužívané).
Malý posreh viackrát merané telo bez náramku: aliexpress 6,79g; gearbest 6,84g

Obrázek Obrázek
 #349816  od mravciak
 před 6 lety
Ohladom tych displejov. Od oktobra mam Mi band 2 z Gearbest. Dvaja kamarati ho kupovali asi mesiac po mne, tiez odtial. Svietivost ich displejov je o dost mensia ako moja a maju taky zeleny odtien. Moj ma jasnu bielu farbu. Nieco podobne ako na obrazku vyssie. Myslim si, ze tam montuju 2 typy obrazoviek. Na druhej strane im baterka drzi asi mesiac a pol. Mne cca 13 dni.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku

 #349849  od _jis_
 před 6 lety
Přidám i svou zkušenost. Těch typů displejů bude asi víc než jen dva. :-D
Mám Mi Band 2 od května 2017 z Gearbestu. Byl v bílé krabičce, má čistě bíle svítící displej, ale jeho svítivost již od začátku nebyla nic moc. V létě venku na sluníčku jsem vždy druhou rukou musel nad displejem vytvořit z prstů tunýlek, abych ho odstínil od okolního světla a vůbec něco přečetl. Ve vnitřních prostorech, ať již doma nebo v kanceláři, je to v pohodě, ale venku je to bída. Zato mi v průměru vydrží měsíc: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Naposledy upravil(a) _jis_ dne 24 Led 2018, 12:18, celkem upraveno 1 x.
 #349850  od Mahtiel
 před 6 lety
@mravciak mám zelené číslice. Náramek je objednávaný v září 2016 z GearBestu, výdrž od začátku dosud okolo 25 dnů. Displej krásně čitelný. Přikládám aktuální foto. Obrázek

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

 #349851  od Mahtiel
 před 6 lety
@-jis- bratrovi jsem z GearBestu objednávala MiBand později než sobě, zatímco já měla zelené číslice a hnědou krabičku, on má bílé číslice a bílou krabičku.

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

 #349854  od _jis_
 před 6 lety
Takže když to shrneme, svítivost ani výdrž baterie nezáleží na barvě krabičky nebo barvě displeje.
A najdou se kusy, které jsou již dlouho používané a přitom svítí dostatečně a / nebo mají dlouhou výdrž baterie a naopak, nový kus může mít velmi krátkou životnost baterie.
Je to tedy tak trochu loterie, ale co bychom za tu láci ještě chtěli, že? :wink:
Blackthorn se to líbí
 #349857  od štír
 před 6 lety
:grin:
 #350351  od snoop69
 před 6 lety
Dnes mi z řemínku kapsle vypadla a přejelo ji auto. Náramek vibruje ale displej je nefunkční a tak jsem nucen si objednat nový. Mám ho z gearbestu a teď koukám, že mají dvě verze. Když kliknu v objednávkách na ten co mám přesměruje mě to na čínskou verzi. jaký je mezi nimi rozdíl ?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 34

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat