STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
170
85%
NIE
30
15%
 #353631  od Tomáš Dee
 před 6 lety
Na Mi Max 2 se mi samovolně spouští zvuk budíku - a to nemám žádný nastavený - ale dík za vaši práci :innocent:
 #353754  od gogocar
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
marmarko píše:No čo, dočkáme sa dalšej aktualizácie, ktorá bude už na Oreo pre MI5 ?:)
asi ťažko, jedine neoficiálnou cestou
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
myslím, že toto treba rozoberať v inom vlákne, nie tu

Oni jenom reagujou na oznámení od @Ingbrzy v tomto vlákně.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #353785  od gogocar
 před 6 lety
Proč dáváš do této sekce obrázek s alternativní rom (PixelExperience) ? Co to má společné s MIUI ?
Jestli je to odpověď na obrázek od @Ingbrzy který ukazuje MIUI 9.3 developer rom postavenou na androidě 8 , tak jsi vážně mimo a radši ani nereaguj.
Naposledy upravil(a) gogocar dne 13 Úno 2018, 01:10, celkem upraveno 1 x.
 #353787  od kazan23
 před 6 lety
gogocar píše:Proč dáváš do této sekce obrázek s alternativní rom (PixelExperience) ? Co to má společné s MIUI ?
chcel som ťa vytočiť ;)
 #353788  od gogocar
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
gogocar píše:Proč dáváš do této sekce obrázek s alternativní rom (PixelExperience) ? Co to má společné s MIUI ?
chcel som ťa vytočiť ;)
:joy: :rofl: Proč by mě to mělo vytočit ? Dokázal jsi jen jedno. A to tvé znalosti a vědomosti v této problematice :stuck_out_tongue_winking_eye:
Naposledy upravil(a) gogocar dne 13 Úno 2018, 01:17, celkem upraveno 1 x.
 #353789  od kazan23
 před 6 lety
čakáte na Oreo jak na spasenie a Xiaomi to má na háku a sú tam len samé problémy..Ja používam Oreo už od decembra a tie updaty majú aj svoj význam, pretože sa v nich riešia chyby, ktoré sa nájdu kdežto Xiaomi len pridáva problémy a chyby akosi nerieši
 #353841  od chobotnatec
 před 6 lety
kazan23 píše:čakáte na Oreo jak na spasenie a Xiaomi to má na háku a sú tam len samé problémy..Ja používam Oreo už od decembra a tie updaty majú aj svoj význam, pretože sa v nich riešia chyby, ktoré sa nájdu kdežto Xiaomi len pridáva problémy a chyby akosi nerieši
ale no tak, chceš říc že ta Pixel je bez bugů? A bacha na back door.
 #353897  od rasto9966
 před 6 lety
@chobotnatec :joy: Ty si iny srandista ako keby na oficialnych romkach nemohol byt backdoor... :rofl: Staci ze som si nasiel v aplikacii stahovanie stiahnutu nejaku istlacku oznacenu ako com.miui... a to som ju ja nestahoval... :) A uz sa to tu nie raz rozoberalo ze miui moze na pozadi instalovat upravovat system ako sa mu zachce...
 #353935  od chobotnatec
 před 6 lety
Nezlob se ale nedá se to po Tobě srozumitelně přečíst.Každopádně na Miui je menši nebezpečí co se týka bezpečnosti OS.Na rozdíl od custom rom. Jinak ta Pxel je bez bugů? Už jde aspoň zvednout hovor a app nepadají.
 #353959  od Daxa
 před 6 lety
Bez custom rom by nemali staršie tel. Xiaomi nový android bezpečnostné záplaty môžeme vďační tvorcom za ich prácu . Tak isto ako tu našim borcom.
 #354024  od chobotnatec
 před 6 lety
Daxa píše:Bez custom rom by nemali staršie tel. Xiaomi nový android bezpečnostné záplaty môžeme vďační tvorcom za ich prácu . Tak isto ako tu našim borcom.
no co si budem říkat, podpora od xiaomi a custom rom stojí za hovno.koncim diskuzi .
ufo007 se to líbí
 #354228  od Tomáš Dee
 před 6 lety
Mám takový dotaz na zkušenější - dělal jsem poprvé zálohu přes TWRP a když jsem ji obnovoval, nemohl jsem se dostat do mobilu skrz heslo - konkrétně gesto - chápu správně, že je nejlepší udělat zálohu bez nastaveného hesla? Dík
 #354233  od Tomáš Dee
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Ano , zálohovat bez hesla ale pokud se už stalo co tobě tak je potřeba vymazat pár souborů . V podstatě stačí ty první dva soubory.
Obrázek
Díky moc! :)
 #354240  od randompct
 před 6 lety
Dalsia chyba okrem notifikacii je v tejto verzii nemoznost platvy cez nfc. Uz som skusil aj odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaciu ... v minulej verzii som platil 2x a teraz bez uspechu. Naviac je dost blbe ked ratate ze zaplatite a nic ....
 #354248  od requia
 před 6 lety
Neviem kam by som to napisal tak skusim sem. Z nejakeho dovodu mi nefunguje online rtvs. reklamu samozrejme nacita ale vysielanie uz nie. Neviete cim to moze byt?
 #354266  od martinh22
 před 6 lety
telefon MI6 už jsem tento postřeh psal v předešlých rom ale náprava stále není nebo aspoň vyvrácení. Foťák do prosince fotil perfektivně bez výrazného šumu ale po přechodu na android 8 se sw foťáku zhoršil co se týká šumu a světelnosti, snad je to nahlášené a bude v některé rom opravené.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat