[Smartwatch]
 #353530  od middex
 před 6 lety
Nechal jsem si z GB posílat (jako vždy NL registred) dvě stejné ip kamery v ceně 30usd za jednu a abych celníky nedráždil, tak pro jistotu každou zvlášť. Na naši vyměňovací poštu dorazili obě ve stejný den, jedna prošla a druhou jsem doplácel. Tak asi tak...
 #353575  od rbarat
 před 6 lety
middex píše:Nechal jsem si z GB posílat (jako vždy NL registred) dvě stejné ip kamery v ceně 30usd za jednu a abych celníky nedráždil, tak pro jistotu každou zvlášť. Na naši vyměňovací poštu dorazili obě ve stejný den, jedna prošla a druhou jsem doplácel. Tak asi tak...
Tak v prípade,, se to chytia, treba požiadať GB o preplatenie DPH. Vraj to robia.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


 #353651  od diddle
 před 6 lety
mám dotaz: existuje někde changelog verzí firmware pro BIP?
a hlavně - má smysl aktualizovat na poslední .89 a nebo klidně zůstat na česke .45 - je tam nějaký zásadní rozdíl?? (žáden jsem nenašel proto se ptám)
 #353653  od technikus
 před 6 lety
Changelog občas bývá přímo v popisku v Google Play při vydání nové verze Mi Fit, která přináší i nový fw. Ale co přináší vizuálně, nikdy jsem si snad ničeho nevšiml (až na některý ty nový položky např. v Settings apod.) .
Pokud ti vše funguje, tak asi i zbytečný flashovat. Ne vždy platí, že nový = lepší.
 #353656  od dudilek
 před 6 lety
Zásadný rozdiel je v tom, že fw 80 rieši problém chytajúceho riadku pri dlhšom texte notifikácie...čo pri sms z banky vadilo, keďže často chýbal zrovna text sumy atď...
 #353659  od technikus
 před 6 lety
Ono to teď delší notifikace ukazuje na 2 části obrazovek, ale troufám si říct, že když notifikace přijde, hodinky zavibrují a zobrazí jen první část notifikace, u které je označení + 5 řádků a pro druhou část je potřeba hodinky odemknout, dát swipe dolů a nechat si zobrazit obě obrazovky notifikace.

Stejně i tak hodinky notifikaci zkrátí, poslal jsem předmět s mnohem více znaky, zobrazila se jen část.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
 #353664  od dudilek
 před 6 lety
Či sa dlhá notifikácia skráti mi je úprimne jedno, pre mňa bolo dôležité, že pri sms z banky mi chýbala práve suma, čo bola celkom dôležitá informácia :)

Teraz je to už korektné.

A toto čo píšeš
technikus píše:Ono to teď delší notifikace ukazuje na 2 části obrazovek, ale troufám si říct, že když notifikace přijde, hodinky zavibrují a zobrazí jen první část notifikace, u které je označení + 5 řádků a pro druhou část je potřeba hodinky odemknout, dát swipe dolů a nechat si zobrazit obě obrazovky notifikace.
Ja druhú časť notifikácie zobrazím normálnym obyčajným swipe smerom dole, netreba ich odomykať ako píšeš.

 #353772  od Milanuzzo
 před 6 lety
Ahojte...
momentálne mám 2 problémy s hodinkami, resp. aplikáciou Mi Fit...
1) keď sa prihlásim do Mi Fit aplikácie cez Google účet, nenájde mi hodinky...musím sa prihlásiť cez Mi účet...
2) keď mi niekto volá, hodinky ukazujú len "Incomming call" a neukazujú, že kto volá...

neviete v čom môže byť problém?...
diki za rady
 #353773  od Milanuzzo
 před 6 lety
Ahojte...
momentálne mám 2 problémy s hodinkami, resp. aplikáciou Mi Fit...
1) keď sa prihlásim do Mi Fit aplikácie cez Google účet, nenájde mi hodinky...musím sa prihlásiť cez Mi účet...
2) keď mi niekto volá, hodinky ukazujú len "Incomming call" a neukazujú, že kto volá...

neviete v čom môže byť problém?...
diki za rady
 #353804  od technikus
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Ja druhú časť notifikácie zobrazím normálnym obyčajným swipe smerom dole, netreba ich odomykať ako píšeš.
Je to tak, pokud to člověk stihne, jakmile notifikace zavibruje, lze swipe bez odemknutí, pokud nestihne, musí hodinky odemknout.

Ale primárně bych čekal, že hodinky třeba zavibrují jednou, nechají notifikaci pár sekund na displeji a zavibrují znova a ukáží druhou část. Nebo zavibrují, ukáží první část, nechají ji pár sekund pro přečtení a ukáží druhou část.

Ale nyní to u delší notifikace ukáže jen první část a že je delší člověk vlastně zjistí jen tak, že dole vpravo není čas notifikace. Jinak se to neliší
 #353849  od rbarat
 před 6 lety
Milanuzzo píše:Ahojte...
momentálne mám 2 problémy s hodinkami, resp. aplikáciou Mi Fit...
1) keď sa prihlásim do Mi Fit aplikácie cez Google účet, nenájde mi hodinky...musím sa prihlásiť cez Mi účet...
2) keď mi niekto volá, hodinky ukazujú len "Incomming call" a neukazujú, že kto volá...

neviete v čom môže byť problém?...
diki za rady
1) To máš nejaké divné, ja sa vždy prihlasujem Google účtom a no problem
2) Už to tu bolo v diskusii písané X krát. Kontakty v telefóne musíš mat v medzinárodnom tvare, teda +421903123456
Naposledy upravil(a) rbarat dne 13 Úno 2018, 10:54, celkem upraveno 1 x.
 #353853  od dudilek
 před 6 lety
K bodu 2. Aby sa zobrazilo meno volajúceho, treba mať buď mobil prepnutý na anglický jazyk, alebo použiť aplikáciu ako tools n amazfit nie?
Mi fit a mobil v slovenčine na to nestačí predsa.
 #353856  od landov
 před 6 lety
Akú máte výdrž batérie? Ja mam bip presne týždeň, Nabil som ich po vybaleni. Dosť veľa hrania sa s nimi prvé dni, niekoľko flashovani, mal som cca 2.hodinovu túru so zapnutým GPS. Momentálne mám 48%. Neviem, či je to standard, alebo ako?

Odoslané z ONEPLUS A3003 pomocou Tapatalku

 #353859  od dudilek
 před 6 lety
Za 33 dní mi batéria klesla na 15%, aktivity s gps trvali 3 hodiny. Používal som vstavaný ciferník.

Aktuálne mám po 25 dňoch 35% batérie, bez gps aktivít, skúšam upravený ciferník.
 #353860  od technikus
 před 6 lety
Každé flashování mi sebere několik procent baterky, GPS je hodně individuální, takže těžko soudit. Někomu vydrží i 6 týdnů - bez GPS, někdo nabíjí snad co 7-14 dní, ale ždíme často GPS.

Já osobně nijak výdrž nezkoumám - i tak vydrží dost. Ne jak kdejaké značkové hodinky za X tisíc.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
K bodu 2. Aby sa zobrazilo meno volajúceho, treba mať buď mobil prepnutý na anglický jazyk, alebo použiť aplikáciu ako tools n amazfit nie?
Mi fit a mobil v slovenčine na to nestačí predsa.
Pro Apple Notify ani Tools není a hodinky volajícího s Mi Fit zobrazovaly
Teda do posledních firmwarů, než začal Mi Fit vyžadovat EN jazyk telefonu.
Jak je to dnes nevím, ale dřív fungovalo mít Apple telefon v CZ/SK a hodinky v EN a kontakt byl zobrazen.
 #353864  od technikus
 před 6 lety
Teď jsem zkoušel Android telefon v CZ a v Notify změnit menu hodinek na Tradiční čínštinu - menu rozsypaný čaj, ale kontakt volajícího to stále při testovacím hovoru ukazuje. Tak nevím, co je vlastně úplně tak podmínkou. Kontakt se přece nepřekládá, jak je v telefonu uložen, musí ho hodinky stejně zobrazovit. Jen si maximálně někde povolit zobrazování, aby to nepsalo "Incomming call"
 #353866  od dudilek
 před 6 lety
A o to sa práve stará tá aplikácia.

Mi fit zobrazí meno iba keď je mobil prepnutý na anglický jazyk, vtedy je aj v mi fit možnosť voľby zobraziť meno kontaktu.
Ak dáš mobil na slovenský jazyk, tá voľba tam nie je.
Viď screen
Obrázek
 #353881  od rbarat
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
A o to sa práve stará tá aplikácia.

Mi fit zobrazí meno iba keď je mobil prepnutý na anglický jazyk, vtedy je aj v mi fit možnosť voľby zobraziť meno kontaktu.
Ak dáš mobil na slovenský jazyk, tá voľba tam nie je.
Viď screen
Obrázek
Ano, preto si treba zakúpiť Apku Tools & Amazfit a bude to fungovať aj v slovenčine (alebo Notify).
Roman.sk se to líbí
 #353883  od rbarat
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
K bodu 2. Aby sa zobrazilo meno volajúceho, treba mať buď mobil prepnutý na anglický jazyk, alebo použiť aplikáciu ako tools n amazfit nie?
Mi fit a mobil v slovenčine na to nestačí predsa.
Toto je príklad zle zadanej otázky, autor presne nešpecifikoval situáciu, neuviedol, či má iOS alebo Android a aké apky používa.. Predpokladal som, že už má Android, aj apku Amazfit & Tools alebo Notify a vtedy mu nezobrazuje kontakty.
 #353884  od technikus
 před 6 lety
Android nejspíše má.

Otázka je, jak funguje předávání kontaktu ze zařízení Android vs. Apple na další zařízení přes BT. Protože u Android zařízení je plán B - použít aplikace jiných stran. Ale jak jsem uvedl, kamarád má Apple v SK + Amazfit v EN + Mi Fit a rozhodně mu hodinky zobrazovaly kontakt. Otázka, jak je tomu u posledních verzí fw, kde začalo Mi Fit vyžadovat EN jazyk telefonu, aby nebyl v hodinkách rozsypaný čaj. Ale i přes rozsypaný čaj v hodinkách by mohlo být jméno kontaktu zobrazeno normálně.
 #353886  od rbarat
 před 6 lety
U náramku Xiaomi Mi Band 2 mi to v kombinácii s Apple telefónom fungovalo takto:
- telefón treba prepnúť do angličtiny, vtedy je sa v MiFit zobrazí možnosť zapnúť zobrazovanie mien z kontaktov
- telefón preneme naspäť do slovenčiny a zobrazovanie mien funguje (hoci v MiFit taká možnosť už nie je)

Vtipné. Predpokladám, že u hodiniek to bude rovnaké.
technikus se to líbí
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 113

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat