[Xiaomi Smart Home]
 #353191  od DusanF
 před 6 lety
qasko píše:Update Mi home 5.1.5 hlási - 2.Add BLE Gateway
Hlási ale i po tomto update mi nejde teplomer. Len cez BT keď som pri ňom ale nemám ani graf q históriu teploty, a tiež nezobrazuje na hlavnom panely a tiež nejdu scény... :(
 #353369  od Dannyboy
 před 6 lety

Peter Podmanicky píše: Tak urob ako ja, kupil som tento vypinac na stenu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, dnes som ho montoval pohodicka - samozrejme s kuponom aby stal dakych 8,5€.
Jasny, o vypinaci vim. Ja ale proste chci, abych mohl svetlo vypnout natvrdo. Ja spis pockam, jestli uvedou na trh nejakou Gateway 3 s BLE nebo jiny zarizeni, ktery vyuziju.
 #353370  od kami
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Zkus nejdřív vymazat data aplikace Mi home v nastavení telefonu. Mě to pomohlo
Wow, bingo! Toto mi pomohlo. Díky moc všem, kteří se snažili pomoci. Už jsem byl zoufalý...
 #353400  od Dannyboy
 před 6 lety
Tak to jsem rád, že to zafungovalo. Taky jsem dostal radu, tady na fóru ;)

Mám zas jiný dotaz já. Víte někdo, jak při nějaké akci kterou přiřadím něčemu, aby se gateway rozsvítila určitou barvou? Bohužel to při nastavení nenabízí, jakou barvou vlastně chci rozsvítit. Příklad - mám otevřenou garáž, rozsvítí červenou. Mám otevřené vchodové dveře, rozsvítí modrou. Zatím to tupě rozsvicuje barvou, která je poslední. Díky za nápady
 #353418  od DusanF
 před 6 lety
Dannyboy píše:Tak to jsem rád, že to zafungovalo. Taky jsem dostal radu, tady na fóru ;)

Mám zas jiný dotaz já. Víte někdo, jak při nějaké akci kterou přiřadím něčemu, aby se gateway rozsvítila určitou barvou? Bohužel to při nastavení nenabízí, jakou barvou vlastně chci rozsvítit. Příklad - mám otevřenou garáž, rozsvítí červenou. Mám otevřené vchodové dveře, rozsvítí modrou. Zatím to tupě rozsvicuje barvou, která je poslední. Díky za nápady
Myslím ze toto nie je možné. Aj pri RGB žiarovka je možnosť prepnutia farby nie výberu sa mi marí.
 #353419  od DusanF
 před 6 lety
Dannyboy píše:Tak to jsem rád, že to zafungovalo. Taky jsem dostal radu, tady na fóru ;)

Mám zas jiný dotaz já. Víte někdo, jak při nějaké akci kterou přiřadím něčemu, aby se gateway rozsvítila určitou barvou? Bohužel to při nastavení nenabízí, jakou barvou vlastně chci rozsvítit. Příklad - mám otevřenou garáž, rozsvítí červenou. Mám otevřené vchodové dveře, rozsvítí modrou. Zatím to tupě rozsvicuje barvou, která je poslední. Díky za nápady
Myslím ze toto nie je možné. Aj pri RGB žiarovka je možnosť prepnutia farby nie výberu sa mi marí.
 #353422  od romcos
 před 6 lety
Zatiaľ taká možnosť nie je.
 #353562  od misko903
 před 6 lety
Ahoj, tak práve čítam o tom,co presne riešim - BLE gateway. Snažím sa sparovať stropnu lampu 460 s flower care a nedarí sa mi. Cez flower care appku ho nájdem, ale cez mi home nejde pridať. Skúšal som od-parovat, sparovat v rôznych postupnosti ach, ale nedarí sa.

Aký ste volili postup? Najprv sparovat s telefónom, potom s BLE gateway?

Alebo len s ble gateway?

Vdaka
Mišo
 #353580  od jojik
 před 6 lety
Ty barvy. Žárovky jdou nastavit velice jednoduše. Jak xiaomi tak Philips mají možnost si udělat vlastní favorit nastavení. Takže nastavím barvu, jas uložím pod názvem a pak si vyvolam jak potřebuji. Jestli to samé jde na Gateway netuším.
 #353665  od Dannyboy
 před 6 lety
jojik píše:Ty barvy. Žárovky jdou nastavit velice jednoduše. Jak xiaomi tak Philips mají možnost si udělat vlastní favorit nastavení. Takže nastavím barvu, jas uložím pod názvem a pak si vyvolam jak potřebuji. Jestli to samé jde na Gateway netuším.
U gateway pri nejake automatizovane akci lze v tomto ohledu nastavit pouze "rozsvitit LED". Bohuzel nelze nastavit ani konkretni barva ani oblibene ani scena. Jen zapnout. Rozsviti se posledne nastavena barva. Uvidime, zda soudruzi z ČLR to vylepší.
 #354041  od qasko
 před 6 lety
Keby niekto naozaj veľmi túžil po tom ,mať možnosť ku akcii priradiť si aj farbu GateWay svetla ,tak vedz že ono sa to dá už dnes.
Blockly sript : Keď stlačím Virtuálne tlačítko - Zapne GW - Jas 50% - Farba 90%
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Videjko aké tu ešte nebolo
[youtube]
[/youtube]
 #354238  od Peter Podmanicky
 před 6 lety
Ja mam kameru ako Getaway
nema radio - nepotrebujem
nema svetlo - nepotrebujem

ma kameru 180° - potrebujem (robi zaznam na SD alebo cloud)
ma alarm - zatial nepouzivam (alarm trigger, detektor pohybu)

Nastavenie regionu cina - pri casoch +7 hodin.
Ano funguje ako klasicka getaway len sa sub zariadenia nezobrazuju v nej - mam asi 20 zariadeni a vsetko funguje.
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 141

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat