[Smartwatch]
 #353843  od tata73
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Taky jsem nainstaloval a zatím všechno super. Akorát bych byl rád kdyby šlo přeložit BigWeather Watch Face. Díky za češtinu
Přeložit jde kde co :-D dej mi tady odkaz ke stažení a napiš co přesně chceš. :-B
tata73 díky a pokud by to šlo
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://mega.nz/#!9sh2zD7Y!89ULaYvst-wQ-Igrre1lGVXjdNGd8kQelciFPoh-RFE
Obrázek
české texty jsou
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://www.uloz.to/!SpfLO0WxfHGT/bigweather-us-rar
 #353844  od tata73
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Taky jsem nainstaloval a zatím všechno super. Akorát bych byl rád kdyby šlo přeložit BigWeather Watch Face. Díky za češtinu
Přeložit jde kde co :-D dej mi tady odkaz ke stažení a napiš co přesně chceš. :-B
tata73 díky a pokud by to šlo
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://mega.nz/#!9sh2zD7Y!89ULaYvst-wQ-Igrre1lGVXjdNGd8kQelciFPoh-RFE
Obrázek
české texty jsou
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://www.uloz.to/!SpfLO0WxfHGT/bigweather-us-rar
Přeložil jsem dny v týdnu více mi nešlo. Otestoval jsem to na mojí PaceRom vše OK .
Instalovat pomocí APK instaler.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Obrázek
 #353862  od Dandys10
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety


Přeložit jde kde co :-D dej mi tady odkaz ke stažení a napiš co přesně chceš. :-B
tata73 díky a pokud by to šlo
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://mega.nz/#!9sh2zD7Y!89ULaYvst-wQ-Igrre1lGVXjdNGd8kQelciFPoh-RFE
Obrázek
české texty jsou
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://www.uloz.to/!SpfLO0WxfHGT/bigweather-us-rar
Přeložil jsem dny v týdnu více mi nešlo. Otestoval jsem to na mojí PaceRom vše OK .
Instalovat pomocí APK instaler.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Obrázek
Díky moc
 #353878  od rbarat
 před 6 lety
Saratoga mi poslal patch, ktorý opravuje tie slovenské ciferníky, ktoré nešli (Time travel, Camouflage, Sprint)
Skúste to prosím niekto a napíšte sem, či to ide. Ja som dnes predal svoje Pace hodinky. Nechám si už len Bip.
Chcem Saratogovi poslať spätné echo, či to funguje.

Download: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Inštalácia:
- rozbaliť ZIP
- v PC spustiť súbor Fix.bat
- reštartovať hodinky
 #353887  od standak12
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Ľudia na XDA hlásia lepšiu výdrž baterky. Výhoda oproti Pacefied ROM je v tom, že neotravuje s častými čínskymi aktualizáciami, nakoľko pôvodná anglická ROM sa neaktualizuje tak často :-)
zdravím odkedy som preinstaloval na tuto verziu tak sa restartovali hodinky a od vtedy vydrži bateria max 1 den, skusal som uz vsetky moznosti neviem ako to navratit spat, prosím o radu dakujem
 #353952  od fosiczka
 před 6 lety
ještě sem baterku sice úplně nevybil, ale zatím mi přijde, že je výdrž mnohem lepší :relaxed:

Obrázek
 #354297  od fosiczka
 před 6 lety
tak já už du nabíjet, za mě super, u pacefied jsem jel cca 3dny takže víc jak den navíc se hodí :relaxed:

Obrázek
 #354376  od fosiczka
 před 6 lety
já to měl taky tak, ale funguje tak jak má tak je to fuk :grin: a v tom překladu není 2x jih, jen ti to tam píše, kam zrovna míříš bílou šipkou :-B
 #354607  od PavelTom
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
PavelTom píše:Rom je parádní, akorát nevím proč nejsem schopen po instalaci do hodinek nesynchronizovat všechna data. Kroky a spánek pouze 5 dní zpět a aktivity se mi taky všechny nesynchronizovaly, přičemž v mobilu je mám všechny. Faktory reset proveden po instalaci. Neví někdo kde by byl problém? Díky.

Skús Nainštalovat ROM ešte raz v angličtine, už bez Factory reset, skús zosynchronizovať a potom ju znovu nainštaluj ROM v češtine, zasa bez Factory resetu. Synchronizácia by už mala fungovať.
Tak jsem to podle návodu provedl až teď, jelikož jsem nebyl doma a úplná synchronizace zase neproběhla :rage: , pořád je to stejné. Zkoušel jsem to potom i spárovat s aplikací z google play jak píše v návodu Saratoga, ale aplikace mi nešla přeinstalovat, takže žádný výsledek. Tak nevím, kde jsem udělal chybu. Za každou radu budu rád, děkuji!
 #354651  od tata73
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
PavelTom píše:Rom je parádní, akorát nevím proč nejsem schopen po instalaci do hodinek nesynchronizovat všechna data. Kroky a spánek pouze 5 dní zpět a aktivity se mi taky všechny nesynchronizovaly, přičemž v mobilu je mám všechny. Faktory reset proveden po instalaci. Neví někdo kde by byl problém? Díky.

Skús Nainštalovat ROM ešte raz v angličtine, už bez Factory reset, skús zosynchronizovať a potom ju znovu nainštaluj ROM v češtine, zasa bez Factory resetu. Synchronizácia by už mala fungovať.
Tak jsem to podle návodu provedl až teď, jelikož jsem nebyl doma a úplná synchronizace zase neproběhla :rage: , pořád je to stejné. Zkoušel jsem to potom i spárovat s aplikací z google play jak píše v návodu Saratoga, ale aplikace mi nešla přeinstalovat, takže žádný výsledek. Tak nevím, kde jsem udělal chybu. Za každou radu budu rád, děkuji!
POkud ti apka nejde přeinstalovat tak musíš tu co máš v tel . nejprve odinstalovat !
 #355104  od pavboc
 před 6 lety
Ahoj, používám ROM 1.3.6d a amazfit watch 2.2 a nefunguje mi počasí v hodinkách. resp. hodinky píší: Nemožnost získání informací o počasí. Ujistěte se , že hodinky jsou připojeny k aplikaci Amazfit a je vybráno platné umístění. Hodinky jsou propojeny s telefonem ONEPLUS 3T.
Uměl by mi někdo poradit co s tím?
Dík.
 #355113  od tata73
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Ahoj, používám ROM 1.3.6d a amazfit watch 2.2 a nefunguje mi počasí v hodinkách. resp. hodinky píší: Nemožnost získání informací o počasí. Ujistěte se , že hodinky jsou připojeny k aplikaci Amazfit a je vybráno platné umístění. Hodinky jsou propojeny s telefonem ONEPLUS 3T.
Uměl by mi někdo poradit co s tím?
Dík.
Je to chyba u Číňanů mě to teď dělá taky když to přepneš na jinou pozici tak to chvilku jde a pak zase chyba .
Oni to opraví musíme počkat už to tady několikrát bylo .
 #355115  od pavboc
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Ahoj, používám ROM 1.3.6d a amazfit watch 2.2 a nefunguje mi počasí v hodinkách. resp. hodinky píší: Nemožnost získání informací o počasí. Ujistěte se , že hodinky jsou připojeny k aplikaci Amazfit a je vybráno platné umístění. Hodinky jsou propojeny s telefonem ONEPLUS 3T.
Uměl by mi někdo poradit co s tím?
Dík.
Je to chyba u Číňanů mě to teď dělá taky když to přepneš na jinou pozici tak to chvilku jde a pak zase chyba .
Oni to opraví musíme počkat už to tady několikrát bylo .
Dík za info
 #355135  od rbarat
 před 6 lety
Nová verzia STOCKfied ROM 1.3.6d Installer v1.7.1

Prosím skúste či v slovenčine fungujú všetky ciferníky z Apky Amazfit Watch. Mali by tam byť doplnené aj moje posledné preklady v češtine aj slovenčine. Ak nájdete niečo nepreložené dajte vedieť priamo sem s popisom, kde sa nepreložený text nachádza (ideálne aj s fotkou).
tgriger se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat