#35858  od ingbrzy
 před 10 lety
wrout píše:Dnes jsem koupil Hongmi a asi budu mít trochu hloupej dotaz, ale v čem je tato verze lepší než ta, co mám v telefonu- 3.11.22? Mě přijde, že všechno běhá perfektně :) Díky
Ale nie na hongmi... Kde si kupoval, ze tam instaluju tuto verziu?

~Tapatalk~
 #35861  od TeaPee
 před 10 lety
lukbe píše:Já mám default téma písma a když dam březen tak tam je chyba dále červen červenec září říjen, místo ř č to ukáže otazník.

Obrázek

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Máš pravdu. Jak jsem prolistoval kalendář, tak tam tu chybu mám taky. Takže omluva za mystifikaci. Když to shrnu, v poslednich updatech nastala chyba v tematech (rozsypany čaj namisto češtiny), chybně se zobrazuji znaky v kalendaři v nazvech některych měsíců a mně osobně ještě nevyhovuje změna kalendáře, kde v defaultu zmizela možnost zobrazení záznamů v nekonečném seznamu (ten je možné vyvolat jen dalším klikáním na vyhledávání v kalendáři. Tuším, že obdobně to "vylepšili" soudruzi v Apple, což byl jeden z důvodů proč jsem odešel od svého stařičkého ip4 k mi2s :-)
 #35866  od marting
 před 10 lety
strlesy píše:opět nejde miui browser zrušit jako výchozí... To nám ho všem chtějí vnutit?!?


Ja som to poriesil tak ze som isiel do hlavnych nastaveni tam zvolil aplikacie a tam krd kliknes na kolecko upravit predvolene tak si to mozes enit na iny browser. Ale stále sa mi nezobrazuje obrazovka na výber prehliadača. No mám aspoň predvoleny firefox. Pozri screeny
Obrázek Obrázek

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #35867  od rasasak
 před 10 lety
Bohužel nejde jen o prohlížeč... třeba youtube chci aby se mi otvíralo v aplikaci a ne v prohlížeči.... Ale rom teď vůbec nenabízí výběr :-(

Odesláno z mobilu.
 #35869  od satsatik
 před 10 lety
Oliver2510 píše:
satsatik píše:
strlesy píše:opět nejde miui browser zrušit jako výchozí... To nám ho všem chtějí vnutit?!?
Tak ho odinstaluj, mě zas na Hongmi stále padá, tak je pryč a používám jiný, teď čekám jak na smilování na verzi 6 a v ní opravenu mizení placených aplikací, myslím, že to je větší problém a dost mě se.. , ale to je daň za ne top telefon, ale myslím, že tohle je bug ze všech největší a divím se, že nebyl hnet opraven jen nějakým updatem verze 5, ale to je život a já to nijak neovlivním, bohužel, zaplatil jsem za telefon a teď budu jen doufat, že to opraví. :'(
Tento problém je vyriešený niekde na fóre. Tiež mi mazalo platené aplikácie. No more :)
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Problém vyřešen je jen na půl, aplikace pak nemizí, ale nejdou přesunout na kartu, když tu aplikaci vypnu tak jdou, ale jak ji zapnu a restartuju telefon tak jsou zpět v interní paměti.
 #35870  od immortals
 před 10 lety
Postřehl jste někdo to samé co Já? Regulace automatického podsvícení si nějak dělá co chce, občas svítí moc, občas zase málo, dokonce občas ani nereaguje když se snažím nastavit jak chci aby svítil a přizpusoboval se tak. Na jiné romce toto nedělal. :)
 #35875  od lukbe
 před 10 lety
Mě teda vadi dost to otevírání odkazů a uz několik verzí se stim nic nedělá. To že se odkaz otevře ve vestavěným prohlížeči čert vem ale odkaz na Google play se tam otevře taky a ne v aplikaci play mě teda dost vadí.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #35876  od RoSi
 před 10 lety
ingbrzy píše:Kde si kupoval, ze tam instaluju tuto verziu?
Tiez by ma zaujimalo.

wrout: v podpise mam 3 momentalne doporucene ROM pre Hongmi. Kazda ma nieco do seba. To co tam mas daj rychlo prec...
 #35908  od wrout
 před 10 lety
ingbrzy píše:
wrout píše:Dnes jsem koupil Hongmi a asi budu mít trochu hloupej dotaz, ale v čem je tato verze lepší než ta, co mám v telefonu- 3.11.22? Mě přijde, že všechno běhá perfektně :) Díky
Ale nie na hongmi... Kde si kupoval, ze tam instaluju tuto verziu?

~Tapatalk~

Kupoval jsem v czc.cz. Nejřív jsem chtěl koupit v xiaomimobile.cz, ale tam to mám přes celou Prahu, takže jsem si připlatil 200Kč a měl jsem to skoro "za barákem"

Proč rychle pryč? Kolega včera řikal, že je dobrá a neni důvod měnit.
 #35922  od strlesy
 před 10 lety
marting píše:
strlesy píše:opět nejde miui browser zrušit jako výchozí... To nám ho všem chtějí vnutit?!?


Ja som to poriesil tak ze som isiel do hlavnych nastaveni tam zvolil aplikacie a tam krd kliknes na kolecko upravit predvolene tak si to mozes enit na iny browser. Ale stále sa mi nezobrazuje obrazovka na výber prehliadača. No mám aspoň predvoleny firefox. Pozri screeny
Obrázek Obrázek

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
Super děkuji :) to jsem ani nevěděl že takové nastavení tam je :D teď už to aspoň jakž takž funguje, jinam YouTube se mi naštěstí otvírá většinou v aplikaci tak jak má.
 #35928  od Sonic1SVK
 před 10 lety
wrout píše:
ingbrzy píše:
wrout píše:Dnes jsem koupil Hongmi a asi budu mít trochu hloupej dotaz, ale v čem je tato verze lepší než ta, co mám v telefonu- 3.11.22? Mě přijde, že všechno běhá perfektně :) Díky
Ale nie na hongmi... Kde si kupoval, ze tam instaluju tuto verziu?

~Tapatalk~

Kupoval jsem v czc.cz. Nejřív jsem chtěl koupit v xiaomimobile.cz, ale tam to mám přes celou Prahu, takže jsem si připlatil 200Kč a měl jsem to skoro "za barákem"

Proč rychle pryč? Kolega včera řikal, že je dobrá a neni důvod měnit.
Lebo praska mikrofon pri nahravani a na fotaku nefunguje HDR ( kedze tieto ROMky boli portovane z Lenova) . To su asi tie najpodstatnejsie bugy. Tak povedz kolegovi nech si on necha zabugovanu ROMku a ty si tam daj Stable 4 ci 5
 #35960  od XedqR
 před 10 lety
Vrátil som sa k verzii z 22.11.. Neviem prečo mi vždy v nových verziách mizne baterka pred očami :/
A ešte to otváranie odkazov v prehliadači :/
Odoslané z GT-I9100 pomocou Tapatalku
 #35964  od ingbrzy
 před 10 lety
Ale na Samsung Galaxy S2.. Nie Hongmi...

~Tapatalk~
 #35991  od Batáta
 před 10 lety
Tak já byl spokojen s předchozí verzí. U této verze se opět a znova objevila neustále otravující hláška, abych zadal heslo k mobilnímu internetu od O2. V předchozích verzích to bylo ok. Naposledy jsem se s touhle hláškou potkal v říjnu minulého roku.

Tudíž se asi nechám přemluvit a skočím znovu na kitkat a počkám si, až bude MIUI v nějaké odladěné a bezchybné verzi.
 #35994  od Zizass
 před 10 lety
Mě se tato verze zatím jeví až na těch pár maličkostí v překladu u témat a kalendáře velmi dobrá. Baterie drží lépe a výsledky v Antutu 27916 na vyvážený režim. Na minulé ROM na výkony režim 27970. Ale nedělal jsem žádné průměry, jen 1x pro zajímavost.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #36005  od Bucci
 před 10 lety
fantastická výdrž na baterku
po cca 7 hodinách (necelejch) - 95%
po necelejch 10 hodinách 89%

nutno brát v potaz, že jsem na roamingu bez dat s občasnym pouštěnim wifi
 #36011  od ingbrzy
 před 10 lety
Ktorý telefón? Mas nasu ROM?

~Tapatalk~
 #36022  od lukbe
 před 10 lety
No mohu říct že tuto rom jsem dnes používal celkem dost, ráno tel odpojen a teď 78% jen tak dal :-D

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #36028  od dvzd
 před 10 lety
ingbrzy píše:Ktorý telefón? Mas nasu ROM?

~Tapatalk~
JiaYu G4
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #36029  od ingbrzy
 před 10 lety
tak to mozes.. nepatri medzi nami podporovane zariadenia...
 #36038  od kikic
 před 10 lety
Témata mám opět v rozsypaném čaji-včera po vymazání dat byla app v cz, snad to opraví i s kalendářem další aktualizace.Při vyčištění RAM se seknou hodiny-IN počasí se restartuje až 6 min,po tu dobu hodiny nejdou,dělá to i HD Widget aj.Vše mám povolené,uložené v RAM,povolené při startu atd atd. Dělají to poslední čtyři aktualizace.Zajímavé je že někdy se po vyč.RAM počasí nerestartuje.
 #36061  od hsrado1121
 před 10 lety
prosím vás ako odstránim ,,hlásenie aktualizácie v telefóne?? nechcem aktualizovať minulú verziu chcem si dať tuto ,najnovšiu ale stále ma otravuje ta hlaska /dostupná nova aktualizácia/...ďakujem
 #36062  od ingbrzy
 před 10 lety
Nainstaluj tuto novu manualne..

~Tapatalk~
 #36063  od immortals
 před 10 lety
Tak je mi líto, ale musím přestat využívat MIUI, což mě opravdu hodně mrzí protože jsem nic lepšího nenašel. Ve 4.1 mi blbnou vibrace div mi to nerozmlátí mobil a ve 4.2 se zase vše škube a šíleně žere baterku. Snad brzy vyjde MIUI 6 (i pro muj telefon) abych se mohl vrátit :(

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat