Ste spokojní s touto verziou MIUI?

Áno
91
83%
Nie
18
17%
 #41182  od deepjohn1979
 před 10 lety
raddeekk píše:Ahoj, nevím jestli je to poslední aktualizací, nebo tou předchozí, ale nejde mi nic stáhnout přes torrent a předtím se stejným nastavením šlo stahovat i mimo WiFi (O2 H+). Máte někdo stejný problém?
Řešil jsem to včera. Nevím proč, ale resetovalo se mi nastavení stahování. Měl jsem tam stahovat pouze přes WiFi. Po změně limitů už to zase běží jak má.
H.
 #41187  od vavraCZe
 před 10 lety
Obrázek chybi preklad ve vyberu vyzvaneni ke kontaktu.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #41188  od ingbrzy
 před 10 lety
nechyba... nastavenia - aplikacie - temata - vymazat data
 #41203  od vavraCZe
 před 10 lety
To mazani dat je pouzivsnejsi jak zkratka CTRL+ALT+DELETE na windows :) jinak pomohlo, dik

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #41468  od ingbrzy
 před 10 lety
klikni na odkaz ARCHIV v prvom prispevku..
 #41477  od ajj.cb
 před 10 lety
Ahoj chci se zeptat mam Sony S ale nefunguje mi aplikace můj McDonald´s aplikaci naistaluji ale nejde otevřít kdo poradí ?????
 #41487  od vavraCZe
 před 10 lety
Měl bych dotaz, nesetkali jste se někdy s tím, že by se smartphone někdy zaseknul či sám vypnul a po nastartování naběhnul jen kernel a systém prostě nic? Pak sám od sebe naskočil asi za 10min. Prostě v kapse bez nějakého vnějšího impulsu. Stalo se mi to tak jednou u SGS2 (asi před týdnem), od té doby se to chová divně... Například mám místo na 2,11GB aplikací, dám tam 646MB a už je plno :/ Viz obrázek. Může to být poškození interná paměti? Stává se to často?

Díky za odpověď.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #41509  od Bucci
 před 10 lety
ještě jsem si všimnul jedné věci, která podle mě dřív nebyla.

Když mi vyskočí upozornění kalendáře (tak dokud toto neodkliknu), tak se neaktualizuje widget hodin na home screen (a zůstává čas, kdy přišla notifikace)

Widget používám standardní hodiny 2x4 (zamčený v RAM ho nemam a ani jsem nikdy neměl) asi to neni nic extra důležitýho, jde jen o zobrazení
 #41510  od vavraCZe
 před 10 lety
Nastaveni > aplikace > app s tim widgetem > uplne dole prava > verim teto app a aut. spusteni. Pak uz se nebude sekat... To puzivas in pocasi?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #41512  od vavraCZe
 před 10 lety
Jo normal hodiny :/ tak to nic, sorry

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #41524  od romangr
 před 10 lety
Tento update je pro mě zatím skvělý. Nenarazil jsem na nějaké chyby, vše funguje dobře. Řekl bych, že i baterka má větší výdrž.
 #41537  od satsatik
 před 10 lety
Nevíte jestli dnes bude aktualizace i pro Hongmi? Díky za info.
 #41542  od peter63
 před 10 lety
Chcem sa spytat ci v dnesnej verzii je stara animacia hornej listy, dik.
 #41544  od VMach3
 před 10 lety
Ano, je. Máš to napsaný v changelogu

z MI 3W
peter63 se to líbí
 #41548  od Funto
 před 10 lety
Možno blbá otázka ale link pre Mi2a ma hodí na romku označenú "Aries" ale staré romky boli označované "Taurus". Je to OK?

Sent from my MI 2A using Tapatalk
 #41559  od ingbrzy
 před 10 lety
iba klikas na zly riadok...
 #41567  od Funto
 před 10 lety
[quote="ingbrzy"]iba klikas na zly riadok...
To zalamovanie je trošku mätúce. Dík.

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat