[cepheus, grus]
 #431186  od karellang
 před 5 lety
ZaFr píše:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 5 lety
Návod výše, funguje, viz screeny. Pokud už ti běží lhůta na odemčení bootloaderu, zkus odemknout starší verzí. Mě to odemklo po 5 dnech. :-B Ať si můžeš koupit ten gimbal a natáčet ty vnoučata, jak jsi psal jinde. :joy:
Odkaz na starší verzi mi unlock.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tak mi to hodilo 7 dní :persevere:
Zkoušej to pak průběžně, 7 je méně než 14, a mi to odemklo po asi 5 dnech, ani jsem to nečekal. A bacha , přijdeš o všechno v telefonu, tak než to zkusíš, zálohuj.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk

ZaFr se to líbí
 #431189  od ZaFr
 před 5 lety
Díky, budu to průběžně sledovat. Vzhledem k tomu, že od prvopočátku vím, že budu odemykat, tak jedu jen na základu, takže v telefonu nemám nic, o co bych mohl přijít :laughing:
 #431191  od Luko69
 před 5 lety
Kludne si tam daj, co potrebujes, po novej instalacii by Ti malo cez zalohu Google ponuknut vsetko, co tam mas. Detto pri zalohe Mi uctu.
ZaFr se to líbí
 #431193  od karellang
 před 5 lety
Já psal ať zálohuje, nepsal jsem kam a jak. Znám plno lidí, co neví , že nějaký Google účet existuje, kontakty ukládají do telefonu a když o něj přijdou, tak jsou v ...... To samé fotky atd.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk

 #431200  od Lolzer
 před 5 lety
Buď v kľude, ja som čakal na BL unlock na Mi9 až 15 dní :D
 #431235  od YellowDevilJR
 před 5 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 5 lety
Tak si asi nepovolil NFC pre appku a nenastavil HCE wallet
JJ, HCE mám nastavený, ale jsem LAMA. Nezkontroloval jsem přístup Gpay k NFC. U Air Bank to mám dobře, ale zkoušel jsem jen Gpay. Dopoledne vyzkouším obě karty.
 #432160  od rosic
 před 5 lety
Mám taky problém. První Mi 9 z Alzy běžela na EEA rom a platby přes Gpay fungovaly v pohodě. Ale bohužel vadný kus, musel jsem ho vrátit a koupit jinde. Mi 9, kterou mám teď, běží na Global rom a Gpay nefunguje. Vše nastaveno, povoleno, atd.

Už moc nevím, co si o Xiaomi myslet :sweat_smile:
 #432166  od Haldy
 před 5 lety
ahoj, funguje někomu Google Pay s aktuální místní ROM a mBankou na Mi9 nebo Mi9 SE? Po odemknutí BL se mi to nadaří zprovoznit. HCE wallet mám nastaveno, ale nemůžu přidat kartu. Obrázek
 #432394  od ZaFr
 před 5 lety
Kdo používáte bankovní aplikace České spořitelny, funguje vám ověření (vstup do aplikace) pomocí otisku prstu? Mně to nejde zvolit, hlásí selhání ObrázekObrázek

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk

 #432462  od ZaFr
 před 5 lety
Nikdo nemá Českou spořitelnu, pls :disappointed_relieved:
 #432465  od ZaFr
 před 5 lety
:sob: Ale vím, že dřív na týdenních to šlo, či ne?? Snad dojde k nápravě, to mě mírně sejří :scream:
 #432466  od karellang
 před 5 lety
Šel, ani nevím, kdy to vypadlo. Já přes Poketku platím minimálně, mám Revolut, takže 90% plateb jde přes Revolut a Google pay. Revolut je super i na platby na netu v cizině, mají cca o 50 haléřů lepší kurs za dolar oproti spořitelně, peníze z účtu jsou tam nalité okamžitě, když potřebuješ dočerpat finance.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk



 #432476  od skypo666
 před 5 lety
Nevím jak vám ale funguje vše jak má, mám týdenní ROM a odemčený bootloader, nainstalovaný magisk a schované Google služby. Vše 100% funkční.

Edit. Fungují všechny banky které jsou podporovány. V magisk mám viz. screen.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk


Obrázek
Naposledy upravil(a) skypo666 dne 04 Čer 2019, 22:05, celkem upraveno 1 x.
 #432478  od Haldy
 před 5 lety
S jakou bankou? A jaké služby jsi schovával?
Já mám schované Google Pay a Služby Google Play a stejně to nejede (viz můj dřívější příspěvek). Možná je i nějaký rozdíl mezi Mi 9 a Mi 9 SE.

Update: tak po editaci sqlite souboru dg.db a nastavení práv na read only už mi šla karta taky přidat

Komplet návod: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

@karellang : díky :wink:
karellang se to líbí
 #432552  od lifty
 před 5 lety
Haldy píše:ahoj, funguje někomu Google Pay s aktuální místní ROM a mBankou na Mi9 nebo Mi9 SE? Po odemknutí BL se mi to nadaří zprovoznit. HCE wallet mám nastaveno, ale nemůžu přidat kartu. Obrázek
Mám mBank kartu v GPay a funguje, jen se v Magisk musí nastavit skrytí pro GPay a služby google + nastavená HCE wallet.
 #432557  od Haldy
 před 5 lety
to jsem všechno měl.. tak nevím, proč to nešlo
 #432838  od MrPierc
 před 5 lety
Dobrý den.

Dotaz: Má někdo testované placení na Redmi MI9 SE, když má Fio banku?
Co přesně musí nastavit v Xiaomi MI9 SE a přes jakou aplikaci platit.

Zkušenosti? Děkuji.
 #432843  od rosic
 před 5 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 5 lety
to jsem všechno měl.. tak nevím, proč to nešlo
Podle mě stejný problém jako mám já. Play Protect not certified. (V nastavení v obchodě play)
Obrázek
 #432844  od bazy
 před 5 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 5 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 5 lety
to jsem všechno měl.. tak nevím, proč to nešlo
Podle mě stejný problém jako mám já. Play Protect not certified. (V nastavení v obchodě play)
Obrázek


Mam to stejne a platit mi jde. Dev verze 9.5.30

HCE wallet mas nastavenou?
 #432848  od rosic
 před 5 lety
Jasně. Měl jsem předtím zařízení z Alzy s EEA rom a Google Pay fungoval, akorát byla tam jiná hardwarova porucha a kvůli problémům s Alzou, jsem už odmítal tam znovu nakupovat. Koupil jsem mobil jinde, Global verze ale s Global rom a ne s EEA a nejsem schopný to od začátku rozchodit. Vše nastavené, tváří se funkčně, ale platit nejde. Ani na Global rom ani na Dev rom. Bootloader samozřejmě zamčený.
 #432854  od misanekxx
 před 5 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 5 lety
Jasně. Měl jsem předtím zařízení z Alzy s EEA rom a Google Pay fungoval, akorát byla tam jiná hardwarova porucha a kvůli problémům s Alzou, jsem už odmítal tam znovu nakupovat. Koupil jsem mobil jinde, Global verze ale s Global rom a ne s EEA a nejsem schopný to od začátku rozchodit. Vše nastavené, tváří se funkčně, ale platit nejde. Ani na Global rom ani na Dev rom. Bootloader samozřejmě zamčený.
EEA není problém do MI9 nahrát, ale i když global dev nema certifikaci GP tak platby normálně lidem jedou. Je to celý nějaký zakletý a nejen u Xiaomi.
 #432862  od rosic
 před 5 lety
Zkoušel jsem teď Safety Net test a z nějakého důvodu fail u CTS profile match...
 #432888  od AbsolonNovak
 před 5 lety
Bez problémů zaplaceno s Airbank před chvilkou (Developer 9.5.30)
a šlo mně to i na V10.2.26.0 PFAEUXM :-B
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 30

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat